صفحه 80 از 554 نخستنخست ... 3070787980818290130180 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 791 به 800 از 5531

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

َAtlas آواتار ها
    646 بار در 121 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALiamiri نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر امیدوارم حالتون خوب باشه
    میخوام یک تجربه شخصی که دیدگاه منو نسبت به قعطیت در ترید تغییر داد را باهاتون به اشتراک بذارم.شاید برای افرادی که طرز فکر گذشته من را دارند مفید باشه و جلوی هدر رفتن وقت و سرمایشون را بگیره.
    من از روز اولی که وارد این بازار شدم اعتقاد داشتم که این بازار مثل همه جهان قانون منده و باید تک تک حرکاتش حساب کتاب داشته باشه.دو سال با این دید که سیستمی پیدا کنم که این قوانین را بهم نشون بده و با آسودگی و بدون هیچ ضرری ترید کنم وقت تلف کردم و در واقع فقط دور خودم میچرخیدم.نهایتا پذیرفتم که ضرر هم قسمتی از این شغله ولی ذهن ناخودآگاهم این را نپذیرفته بود و همیشه در نقاط حساس استاپ هام را فراری میدادم و حساب از بین میرفت.در واقع توانایی پذیرفتن ضرر (هرچند کوچک)را نداشتم و ذهنم میگفت فقط باید سود کنی.شاید ریشه این تفکر در سیستم آموزشی باشه که میگه کسی که اشتباه نمیکنه نمرش بیسته و موفقه و هرکسی اشتباه کنه نمرش بیست نیست و شکست خورده.منم سالها شاگرد اول بودم و شخصیتم جوری شکل گرفته بود که نباید هیچ اشتباهی داشته باشم در حالی که در دنیای واقعی ماجرا کاملا برعکسه و کسانی که هیچ اشتباهی نمیکنن به هیچ موفقیتی هم نمیرسن و کسانی که زیاد اشتباه میکنن و شکست میخورن با استفاده از تجربیاتشون به موفقیتهای بزرگ میرسن(مثل ادیسون.شاید اگر ادیسون مدرسه رفته بود و این تفکر غلط را پذیرفته بود هیچ وقت ادیسون نمیشد.)
    همین زمان بود که با استاد امینو آشنا شدم و تریدهای ده گام را دیدم.احساس کردم به بهشت موعود رسیدم .جایی که تارگتها قطعا و صد درصد میخورن و دیگه نیازی به استاپ(به معنای شکست و عدم موفقیت در ذهن من) نیست.
    سیستم را یاد گرفتم و شروع به معامله کردن کردم.همه چیز عالی و با شکوه بود و به جایی رسیدم که یک حساب را بدون گذاشتن استاپ با وین ریت %100 در 18 روز کاری ده برابر کردم.
    فایل پیوست 202593 فایل پیوست 202594 فایل پیوست 202595 فایل پیوست 202597
    فایل پیوست 202592 اون یک ضرر هم بخاطر لغزش دستم در tp گذاری بود که در تصویر مشخص کردم.
    احساس شکست ناپذیری میکردم.من اون کسی بودم که با استفاده از یک سوپر سیستم همه معاملاتش قطعا و صد درصد به سود تبدیل میشه.غافل از اینکه به قول استاد سیستم اگر 100% هم باشه فقط 15% در موفقیت تریدر نقش داره.
    این حساب نهایتا با ریسدن به 1000% سود به بمبست خورد و کال شد.و من متوجه شدم این سیستم صد در صد قطعی نیست و به جای اینکه روی ابعاد مهمتر کار کنم رفتم دنبال ارتقاع سیستم.این کار حدود شش ماه طول کشید و سیستم به 99.99 % موفقیت در پوزیشن(نه در معامله)ارتقاع پیدا کرد.اون یک صدم درصد هم باید به شکل دستی از معاملات خارج میشدم و نقطه خروج و سیستم مدیریت سرمایه مشخص داشتم.بازم همه چیز عالی به نظر میرسید.حساب ریل باز کردم و شروع به پول درآوردن کردم تا نهایتا خوردم به نوسانات شدید طلا که تابستان امسال اتفاق افتاد.در واقع ضرر جوری بزرگ شد که بازم نتونستم بپذیرمش و حساب کال شد.دوباره یه مقدار قرض کردم و شروع به معامله کردم و بازم همه چیز عالی بود. در این بین دوبار قیمت به منطقه خروج من رسید ولی من نتونستم خارج بشم(چون زمان هایی که به منطقه خروج من میرسید زمانهایی بود که چند ساعت تحلیل و مدیریت کرده بودم و ذهنم خسته بود.زمان خستگی قدرت اراده به شدت افت میکنه و مغز بر اساس الگوهای ناخودآگاه تصمیم گیری میکنه.)
    این دوبار قیمت برگشت و پوزیشن من در مجموع با سود بسته شد و اینجا بود که ناخودآگاه من یاد گرفت میتونه به قوانین خیانت کنه و از ضرر فرار کنه.به این شکل بار سوم من اصلا متوجه رسیدن قیمت به منطقه خروجم نشدم و حساب بعد از 750 پوزیشن موفق دوباره کال شد و من بدهکار شدم.
    این اتفاق چنان برام سنگین بود که اول تصمیم گرفتم این کار را کنار بذارم.بعد از چند ساعت که به خودم مسلط شدم دیدم چند بار موقعیت خروج داشتم ولی ذهن خسته من توانایی تحلیل و تصمیم گیریش را از دست داده بوده و بعضی موقعیتها را ندیده و اونهایی را هم که دیده اراده کافی برای خروج را نداشته.
    یک دوستی دارم که قبل از این اتفاقات همش بهم میگفت معامله باید استاپ داشته باشه و من میگفتم استاپ گذاشتن احمقانس چون مثل خرید در سقف و فروش در کف میمونه.حالا میدیم که اگر استاپ میذاشتم هیچ وقت چنین اتفاقاتی برام نمی افتاد.
    یکی از عزیزان در همین تاپیک درمورد استاپ پست گذاشته بود و میگفت آدم باید خیلی نابغه باشه که بتونه حسابی که یک استاپ ثابت و کوچیک داره را کال کنه.این اتفاق واقعا غیر ممکنه حتی اگر هزارتا معامله ضرر ده پشت سر هم داشته باشید.
    در سه هفته اخیر شروع به ساختن یک سیستم مدیریت سرمایه با استاپ کاملا مشخص کردم و هفته گذشته تونستم این سیستم را اجرا کنم.نتیجه از نظر ذهنی فوق العاده بود.اولا پوزیشنها با توجه به پایین بودن تایم فریم معاملات به سرعت با سود یا ضرر بسته شدن و نیازی به ساعتها مدیریت کردن معاملات نبود( در گذشته زمانهایی بود که چند روز متوالی یک پوزیشن را مدیریت میکردم و شبها خوب خوابم نمیبرد و روز بعد برنامه روانشناسیم اجرا نمیشد.)در ثانی دیگه نیاز نبود برای خروج قدرت اراده و تصمیم گیری را به کار بندازم و معامله ضرر ده به شکل اوتومات بسته شد.از طرف دیگه در زمان ورود چون مجبور بودم ریسک به ریوارد را لحاظ کنم دیگه خبری از عجله و معاملات فومویی نبود.دیگه ترسی هم از کال شدن حسابم حتی در زمان اشتباه کردن نداشتم چون ضررم به یک میزان مختصر محدود شده بود.
    نهایتا امروز دیدگاهم نسبت به قطعیت تغییر کرده.حالا میگم با سیستم دست کم 80% (حتی 66% )موفق؛ قطعا و صد درصد مجموع تریدهای روزانم هدف سه درصدم را به راحتی میده.حالا چون به مدیریت سرمایه دید سیستماتیک پیدا کردم احساسم زمان tp خوردن با استاپ خوردن هیچ تفاوتی نداره و فقط لبخند میزنم ،دیگه هیجان زده نمیشم و مثل زمانهایی که استاپ نداشتم خدا خدا نمیکنم که قیمت جهت معامله من حرکت کنه.
    یکی از عزیزان در همین تاپیک میگفت هدفش وین ریت صده.وین ریت صد و گرین لاین و گراف با خط کش کشیده شده قشنگه ولی هیچ کس بابت اینا 1000 تومنم به من نمیده و من 1000 دلار بخاطرش ضرر دادم.پس اجازه ندید ذهنوتون فریبتون بده.

امیدوارم براتون مفید باشه.

سلام علی جان وقتتون بخیر
    پستتون فوق العاده خوب و کاربردی بود و خیلی نکات ظریف و مهم داشت دمتون گرم
    فقط به یه نکته دیگ هم اشاره کنم شما توی سیستم جدیدتون هم ب نتیجه خوبه دیگه ای ک رسیدید هدفمند تر شدنه
    چون توی سیستم جدید خودکار خودتون گفتید ک 3 درصد میگیرید و در سیستم قبلی در 18 روز 10 برابر کردید که این همون شکلِ بی هدفی و طمع زیاده
    مثل قمار کردن ... چون توی قمار هرچقدر هم سود ب دست بیاری تنها با یه شکست همشو از دست میدی
    و درکل فقط میتونم بگم عالی
    موفق باشید.
    با آرزوی بهترین ها برای شما

2. 21 کاربر برای این پست سودمند از َAtlas عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,595 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط َAtlas نمایش پست ها
    سلام علی جان وقتتون بخیر
    پستتون فوق العاده خوب و کاربردی بود و خیلی نکات ظریف و مهم داشت دمتون گرم
    فقط به یه نکته دیگ هم اشاره کنم شما توی سیستم جدیدتون هم ب نتیجه خوبه دیگه ای ک رسیدید هدفمند تر شدنه
    چون توی سیستم جدید خودکار خودتون گفتید ک 3 درصد میگیرید و در سیستم قبلی در 18 روز 10 برابر کردید که این همون شکلِ بی هدفی و طمع زیاده
    مثل قمار کردن ... چون توی قمار هرچقدر هم سود ب دست بیاری تنها با یه شکست همشو از دست میدی
    و درکل فقط میتونم بگم عالی
    موفق باشید.
    سلام ممنونم وقت شما هم بخیر.بله دقیقا درست میفرمایید.

اینم بگم که اون احساس حرص و طمع ناشی از باور کمبود بود.مثل ماهیگیری بودم که میره دریاچه تا ماهی بگیره و چون نمیدونه فردا و روزهای بعد هم ماهی هست و گیرش میاد یا نه و میترسه که دریاچه خشک بشه یا نسل ماهیا منقرض بشه و تا جایی که میتونه ماهی میگره و ذخیره میکنه.
    حالا دیدم اینه که بازار مثل یک آکواریوم بزرگ با بینهایت ماهیه.من فقط باید بگردم و بهترین و خوشگلترین ماهی را از بینشون پیدا کنم ، بگیرم و شکرگذار باشم و از این کار لذت ببرم.

سلامت باشید

4. 25 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

َAtlas آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALiamiri نمایش پست ها
    سلام ممنونم وقت شما هم بخیر.بله دقیقا درست میفرمایید.

اینم بگم که اون احساس حرص و طمع ناشی از باور کمبود بود.مثل ماهیگیری بودم که میره دریاچه تا ماهی بگیره و چون نمیدونه فردا و روزهای بعد هم ماهی هست و گیرش میاد یا نه و میترسه که دریاچه خشک بشه یا نسل ماهیا منقرض بشه و تا جایی که میتونه ماهی میگره و ذخیره میکنه.
    حالا دیدم اینه که بازار مثل یک آکواریوم بزرگ با بینهایت ماهیه.من فقط باید بگردم و بهترین و خوشگلترین ماهی را از بینشون پیدا کنم ، بگیرم و شکرگذار باشم و از این کار لذت ببرم.

سلامت باشید
    شما مثال هاتون خیلی خوبه اتفاقا
    و دقیقا ، ما اگر ترس اینو نداشته باشیم و آزاد فکر کنیم خیلی راحت تر میتونیم پیشرفت کنیم یکی از هدف های بازی فراوانی هم همین بود ک آدم هرچی ک میخواد تو رو میخره بدون دغدغه چون خیالش راحته ک نعمت فراوانه و فردا هم باز پول تو حسابش هست و این تمرین خیلی ب من ب شخصه کمک کرد تا وسیع تر نگاه کنم.
    بازم ممنون از شما و توضیحات خوبتون

6. 21 کاربر برای این پست سودمند از َAtlas عزیز تشکر کرده اند:

Javadi1 آواتار ها
    6,782 بار در 763 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    ویرایش اول

هدف: اموزش چشم بند اسب
    ابزار:تغییر کیبورد فارسی به انگلیسی
    تست:سوپ ادیسون

توضیحات
    زمانی بود وقتی پشت سیستم مینشتم و دنبال یه مقاله و یا دنبال انواع سایت های توی گوگل میگشتم متوجه نکته بسیار قابل توجه ای شدم .و قصد دارم به اشتراک بزارم.
    جوادی بدون اینکه نگاه بکنه به پایین سمت راست سیتسم و متوجه بشه که کیبورد میخواد بنویسه همونیه که میخواد شروع میکرد به نوشتن تا زمانی که سرشو بالا می اورد و متوجه میشد که اشتباه کرده و میخواست فارسی بنویسه که سیستم بخاطر تنظیمات پیش فرض براش انگلیسی نوشته است و اینجا مجبور بودم پاک کنم و ازنو شروع به نوشتن بکنم چون چشم بسته شروع به نوشتن کردم مثل چشم بند اسب
    داستان سوپ ادیسون:
    ادیسون برای استخدام افراد ابتدا انها را به نهار دعوت میکرد.هنگامی که سوپ را میاورد با دقت افرادی را انتخاب میگرد که پیش از چشیدن سوپ به ان نمک نمیزدند.
    سپس از انها سوالاتی میکرد و توانایی انها با نگرشی بسیار جدی بررسی میکرد. اما افرادی که پیش از چشیدن سوپ به ان نمک میزدند از نظر ادیسون مناسب کار با اون نبودند زیرا اون معتقد بودند این افراد در برخورد با پدیده های زندگی چشم بند اسب به چشم دارند انها درباره انچه ممکن و انچه غیر ممکنه است قید و بندهای زیادی در ذهن خود دارند.انها همیشه فرض میکنند سوپ نیاز به نمک دارد بدون اینکه ان را بچشد.
    نتیجه
    دنیا رو سیاه و سفید نبینید دنیا طیف زیبای از رنگهاست. و درمورد موضوعات بیشتر فکر کنیم و خلاقیت خودمون بیشتر کنیم.
    تمرین گام
    1. قبل از خوردن شیر برای صبحانه اول مقداری از شیر بخورید بعد به ان شیرینی یا نمک ...بزنید.
    2.در زمانی با دوست صمیمتون دارین حرف میزنین و داستان تکراری داره توضیح میده بهش وسط داستان نگید که اینو قبلا گفتی میتونی دوباره گوش کنی شاید تحملش سخته باشه اما ممکنه نکته اموزنده در مسیر زندگی شما باشد و نتیجش سرنوشت شمارو تغییر بدهد.
    3.پیش گویی نکردن قیمت طبق تجسمات خودتون<الیوت کار ها> و جایگزین پیش گویی بررسی کردن مشاهدات قیمت
    ویرایش توسط Javadi1 : 11-23-2021 در ساعت 23:15

8. 15 کاربر برای این پست سودمند از Javadi1 عزیز تشکر کرده اند:

Javadi1 آواتار ها
    6,782 بار در 763 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    هدف: اموزش افزایش تمرکز
    ویرایش اول
    ابزار ها:
    11.حواس پرتی داءمی <کلی>: یا نگرانی یا منتظری <ارجاح به مقاله اموزش صبر>
    پسماند:حواس پرتی موقتی
    22.حواس پرتی موقتی <جزءِی>: تکنیک افزایش تمرکز
    داستان:هدفت را ببین
    توضیحات الف:
    به طور مستقیم یا غیر مستقیم میرسیم به حواس پرتی موقتی

راه حل: مشورت با کسی قبولش داریم
    a.
    افزایش قدرت تمرکز:
    11.یادداشت
    22.انحراف کانون توجه
    33.برنامه
    44.مواجه منطقی
    55.شرطی شدن مکان مطالعه
    66.ثبات مکان مطالعه
    77 . افزایش سرعت و عمق
    88..اشتیاق
    99.. درست بشین
    1010..دغدغه

توضیحات b:
    11..ترجیحا روی تیکه کاغذ
    22..بستنی دادن به بچه وقتی زمین میخوره
    33..برنامه کنارت باشه و بگی اینقد کار دارم وقت برای فکر کردن به چیزای مزخرف ندارم.
    از ده چیزی فکر میکنیم 9 تا چیز مزخرفن
    44..کاری به جز کاری که توی برنامم هست ندارم فقط اینو برای امروز انجام بدم.
    هرچیزی سر جاش<ارجاع به مقاله نظم>
    55..عشایری کار نکنی
    6677..دقت و بررسی در کمیت و کیفیتت و زمان < مقاله فردا>
    88..لذت ببری <میتونه از روی اجبار باشه>
    99..
    طوری بشینم مثل فیلم نگاه کردن که به دیافراگم فشار نیاد چون دنده ها زیر قفسه سینه فشار به دیافراگم میارن و به این معنی که دیافراگم تحت فشار هست و نمیتونه اکسیژن کافی به ذهن برسه و نتیجه میده افزایش مواد زاءد دور مغز افزایش می اید.
    1010.. ارزش برابر با 9 تا قبل داره.
    مثل غذا خوردن دغدغه اینو داری کی غذا اماده میشه< نگران .انتظار>
    خلاصه

افراد حواس پرت نه قابل اعتماد نه قابل اتکا
    داستان:هدفت ببین هدفت بببین
    کمانگیر پیر و عاقلی در مراغزاری در حال اموزش تیر اندازی به دو جنگجوی جوان بود.در ان سوی مراغزار نشانه ی کوچکی که از درختی اویزان شده بود و به چشم میخورد. جنگجوی اولی تیری را از ترکش بیرون می کشید. ان رادر کمانش میگذارد و نشانه میرود. کماندار پیراز او میخواد انچه را میبیند شرح دهد.
    میگوید:اسمان را میبینم ابر ها رو میبینم درختان را میبینم شاخه درختان میبینم و هدف را. کماندار پیر میگوید:کمانت را بگذار زمین تو اماده نیستی.جنگویی دوم پا پیش میگذارد.. کامندار پیر میگوید انچه را میبنی شرح بده.
    جنگجو میگوید:فقط هدفم را میبینم.
    پیرمرد فرمان داد:پس تیرت را بنداز تیر بر نشان مینشیند.
    پیرمرد میگوید:عالی بود.موقعی که تنها هدفت را میبینید نشانه گیریتان درست خواهد بود و تیرتان بر طبق میلتان به پرواز خواهد امد.بر اهداف خود متمرکز شوید.
    تمرکز بر روی افکار به سادگی حاصل نمیشود.اما مهارتی که کسب ان با تمرین ممکن میشود و ارزش ان در زندگی همچون تیر اندازی بسیار مهم است.
    تمرین
    1.هر شب قبل از خواب شمع روشن کنید تا به اتمام برسد.<نگران ابتدا و انتهای شمع نباشید>
    2.در اینه تمرکز خودتون بین دو ابرو در نظر بگیرید.<9 دقیقه >
    3.تمرین دستی و کشیدن سیستم معاملاتی خودتون رو پینت یا کشیدن سیستم معاملاتی خودتون روی کاغذ با مداد رنگی یا مداد مشکی<
    هوسودا بیچاره نیست>
    2%.png
    جوادی

10. 10 کاربر برای این پست سودمند از Javadi1 عزیز تشکر کرده اند:

mojtaba.k94 آواتار ها
    8,680 بار در 792 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت بخیر دوستان عزیز
    یک سوال خیلی مهم دارم که با طمع خودم چجوری کنار بیام ؟ چه تمرینی برای این خوبه؟ آیا 45 بار نوشتن 3درصد هایی که استاد برای یکی از دانشجوها در یکی از وبینارها گفتن کارساز بود؟
    به این سوال ذهنم که "میتوانستم به جای x دلار X+n دلار هم بگیرم ،چرا نگیرم؟ چرا ریت ثروت آفرینیمو سریعتر نکنم؟" چه پاسخی بدم که همیشگی باشه ، با یک فیلم یا مقاله تا 3 هفته دووم میارم بعد از 3 هفته همان حالت ها پیش میاد و هر چی که جمع کردم به خاطر طمع کردنم از بین میره؟
    از دوستان راهکار عملی در این مورد دارن که جوابگو بوده؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    اهمیت هرچیز نه به خاطر ما که به خاطر خود اوست، ای کاش نگاه تو همان باشد که به آن می نگری. ناتانائیل! ای کاش عظمت در نگاه تو باشد نه در آنچه بدان می نگری...

12. 13 کاربر برای این پست سودمند از mojtaba.k94 عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba.k94 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر دوستان عزیز
    یک سوال خیلی مهم دارم که با طمع خودم چجوری کنار بیام ؟ چه تمرینی برای این خوبه؟ آیا 45 بار نوشتن 3درصد هایی که استاد برای یکی از دانشجوها در یکی از وبینارها گفتن کارساز بود؟
    به این سوال ذهنم که "میتوانستم به جای x دلار X+n دلار هم بگیرم ،چرا نگیرم؟ چرا ریت ثروت آفرینیمو سریعتر نکنم؟" چه پاسخی بدم که همیشگی باشه ، با یک فیلم یا مقاله تا 3 هفته دووم میارم بعد از 3 هفته همان حالت ها پیش میاد و هر چی که جمع کردم به خاطر طمع کردنم از بین میره؟
    از دوستان راهکار عملی در این مورد دارن که جوابگو بوده؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    سلام
    وقت بخیر
    به نظر من طمع داشتن خیلی هم بد نیست
    باید ببینید طمع توی چی دارید؟ و عایا این طمع داشتن توی اون زمینه بهتون آسیب میزنه؟ به افراد دیگه چی آسیبی وارد میکنه؟
    اگر به خودتون یا اطرافیانتون داره آسیب میزنه که دو راه دارید یا جلو خودتون رو بگیرید یا نه بزارید اونقدر این طمع پیش بره و مدام شما رو به زمین بکوبه تا بالاخره یک روز اساسی براتون درس عبرت بشه و دیگه سمتش نرید
    اما اینکه گفتم طمع داشتن چندان بد نیست
    شما چرا توی چیزای دیگه طمع نمکنید؟ مثلا توی حال خوب داشتن یا توی لبخند زدن یا توی مطالعه و تحقیق و آموزش یا حتی توی ورزش و تناسب اندام همینطور توی رژیم غذایی سالم
    خوب توی اینها هم میتونید طمعکار باشید و اتفاقا به نظر من طمعکار بودن توی این زمینه ها عالیه

همواره پیروز و شاد باشید دوست عزیز
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

14. 19 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

Saman01 آواتار ها
    3,355 بار در 725 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 99 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام و عرض ادب خدمت هر سه دوست عزیز
    یک تشکر ویژه میکنم از شما بابت این گفتگو های زیبا و مهم
    کاملا با صحبت هاتون موافقم
    همونطور که شنیدید، در کتابها یا حتی افراد موفق از جمله استاد بزرگوارمون، بر این نکته تاکید دارند که (شما باید از کسی پیروی کنید که رویاهاتون رو زندگی میکنه) اون موقع هست که شما هم میتونید مثل اونها بشید .
    مثل جناب آنتونی رابینز که راکفلر عزیز گفتند برای کم کردن وزنشون دنبال افرادی میگشتند که وزن ایده ال ایشون رو دارند و استاد هم در وبینار اول در مورد تغییر عادت ها شرح دادند که دنبال اشخاصی بگردید که ویژگی هایی رو که شما میخوایید دارا هستند و خودشون به نتیجه رسیدند .
    فرق رهبر با رییس در اینه که رییس از خودش هیچ حرکتی رو نداره و فقط حرف حرکت رو به شما میزنه، اما رهبر کسی است که در کنار شما حرکت میکنه و همراه تیمش هست و به پیشرفت تیم کمک میکنه . دقیقا صحبت و تصویری که جناب Atlas گذاشتند .
    «رهبری مبتنی بر توجه و اهمیت دادن به افراد حاضر در سازمان است، یعنی از آنها ناامید نشوید، نادیده شان نگیرید و کاری کنید بهترین عملکردشان را ارایه کنند .» "پت کارول"
    رهبری کسی نیست که بگه از من پیروی کنید . بلکه کسی هست که با ویژگی هاش و شخصیتش تبدیل به فردی میشه که بقیه بخواهند دنباله رویش باشند . در نتیجه افرادی که از اطلاعاتشون صحبت میکنند، ملاکی برای پیروی کردن از این افراد محسوب نمیشه . مهم عملکرد و نتیجشون با این اطلاعات هست که مشخص میکنه فرد مناسبی برای انتخاب هستن یا خیر .
    «آنچه بر زبان میاورید، مهم است ولی مهم تر از آن، خود و شخصیتتان است .» "جان گوردون"
    نمونه بارز و عالی رهبر، استاد بزگوارمون هست . شخصیت ایشون باعث جذب ما شد که دنباله روشون باشیم و ازشون پیروی کنیم . همیشه هم در فایلها میفرمایند که «ما استاد و شاگردی نداریم، هممون داریم یک مسیری رو طی میکنیم»
    از رهبری مثل استاد بزرگ، برای روش زندگی کردن باید پیروی کرد .

بی نهایت سپاسگذارم از وجود شما استاد عزیز و بزگوار که واقعا نعمت و چراغی هستید برای ما

سلامت و پیروز و ثروتمند باشیم

نقل قول نوشته اصلی توسط John D. Rockefeller نمایش پست ها
    سلام به دو دوست عزیز
    حالتون عالی باشه

ببخشید که طولانی شد.

موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط َAtlas نمایش پست ها
    خیلی ممنون اتفاقا به خاطره اینک طولانی بود
    البته میشه فرقشون رو هم ب عنوان رییس یا رهبر دید ( کسی ک فقط حرفشو میزنه و دستور میده با کسی ک با بچه ها حرکت میکنه)

فایل پیوست 202467

من فقط با یه قسمت کوچیک صحبت شما مخالف بودم ک دیدگاه هارو یکی کردید ، ب نظره من آدم باس ببینه تو چه زمینه ای از کسی کمک میخواد و اون زمینه رو فقط بررسی کنه مثل آقای تسلا ک خودتون عرض کردید

فقط چرا استاد توی اون وبینار گفتن امیدوارم شما جزعه اون خانواده نباشید ؟!!:d من ک دیدم ایشون سرمایه گذاره بزرگی بودن اتفاقا
    نقل قول نوشته اصلی توسط Darian91 نمایش پست ها
    خیلی عالی و زیبا

مربی مدیتیشن و روانشناسی: درک قدرت ذهن و رام کردنش
    ویرایش توسط Saman01 : 11-25-2021 در ساعت 11:58
    این جهان کوه است و فعل ما ندا، سوی ما آید ندا هارا صدا

16. 19 کاربر برای این پست سودمند از Saman01 عزیز تشکر کرده اند:

َAtlas آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saman01 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت هر سه دوست عزیز
    یک تشکر ویژه میکنم از شما بابت این گفتگو های زیبا و مهم
    کاملا با صحبت هاتون موافقم
    همونطور که شنیدید، در کتابها یا حتی افراد موفق از جمله استاد بزرگوارمون، بر این نکته تاکید دارند که (شما باید از کسی پیروی کنید که رویاهاتون رو زندگی میکنه) اون موقع هست که شما هم میتونید مثل اونها بشید .
    مثل جناب آنتونی رابینز که راکفلر عزیز گفتند برای کم کردن وزنشون دنبال افرادی میگشتند که وزن ایده ال ایشون رو دارند و استاد هم در وبینار اول در مورد تغییر عادت ها شرح دادند که دنبال اشخاصی بگردید که ویژگی هایی رو که شما میخوایید دارا هستند و خودشون به نتیجه رسیدند .
    فرق رهبر با رییس در اینه که رییس از خودش هیچ حرکتی رو نداره و فقط حرف حرکت رو به شما میزنه، اما رهبر کسی است که در کنار شما حرکت میکنه و همراه تیمش هست و به پیشرفت تیم کمک میکنه . دقیقا صحبت و تصویری که جناب Atlas گذاشتند .
    «رهبری مبتنی بر توجه و اهمیت دادن به افراد حاضر در سازمان است، یعنی از آنها ناامید نشوید، نادیده شان نگیرید و کاری کنید بهترین عملکردشان را ارایه کنند .» "پت کارول"
    رهبری کسی نیست که بگه از من پیروی کنید . بلکه کسی هست که با ویژگی هاش و شخصیتش تبدیل به فردی میشه که بقیه بخواهند دنباله رویش باشند . در نتیجه افرادی که از اطلاعاتشون صحبت میکنند، ملاکی برای پیروی کردن از این افراد محسوب نمیشه . مهم عملکرد و نتیجشون با این اطلاعات هست که مشخص میکنه فرد مناسبی برای انتخاب هستن یا خیر .
    «آنچه بر زبان میاورید، مهم است ولی مهم تر از آن، خود و شخصیتتان است .» "جان گوردون"
    نمونه بارز و عالی رهبر، استاد بزگوارمون هست . شخصیت ایشون باعث جذب ما شد که دنباله روشون باشیم و ازشون پیروی کنیم . همیشه هم در فایلها میفرمایند که «ما استاد و شاگردی نداریم، هممون داریم یک مسیری رو طی میکنیم»
    از رهبری مثل استاد بزرگ، برای روش زندگی کردن باید پیروی کرد .

بی نهایت سپاسگذارم از وجود شما استاد عزیز و بزگوار که واقعا نعمت و چراغی هستید برای ما

سلامت و پیروز و ثروتمند باشیم
    سلام جناب سامان عزیز وقتتون بخیر
    ممنون بابت یادآوری و توجهتون ب بحث ما
    اتفاقا شما هم پیداس مطالب خوبی خوندید و از اشخاص خوبی مطالب مفیدی هم یادگرفتید این صفتتون رو واقعا تحسین میکنم
    بحث ما نتیجه اش این بود (البته با کمی اختلاف نظر ک جناب راکفلر داشتند) چون ایشون اعتقاد داشتند این شخصی ک جناب دارین معرفی کردند درامد خاصی نداره و ممکنه شعار دِه باشه من بحث رییس و رهبر رو پیش کشیدم و گفتم بحث مالیش مهم نیست و همونطوری هم ک شما باز اشاره کردید ایشون مثل رهبر حرف و عملشون یکیه و من هم رفتم توی اینستا بهشون پیام دادم و دیدگاهشون اصلا فروش پکیج و این حرفا نبود دیدم خیلی شخص خوبی میتونن باشن ، ایشون میگفتند من از 13 سالگی کتاب های مِتافیزیک میخوندم و خیلی علاقه ب کمک کردن ب بقیه دارم
    و درباره الگو داشتن یه حرف رو بهتون بزنم
    من دیدگاهم مثل استاده حتی قبل از اینک جناب امینو رو بشناسم
    کسی ک الگو داره نهایتا شبیه الگو میشه ولی کسی ک الگو نداره اون چیزی ک قراره شبیه خودش باشه میشه ، یه تفاوت هایی بین الگو گرفتن و استفاده کردن از تجربه ی دیگران وجود داره
    شما توی استفاده از تجربه ی دیگران مسیره خودتون رو اصلاح میکنید و خیلی کمکتون میکنه ولی توی الگو گرفتن کاملا مسیره اون شخص رو میرید ، زندگی پر از این تفاوت های ریزه ک آدما ب اشتباه درگیرش میشن
    امیدوارم مفید بوده باشه براتون

18. 18 کاربر برای این پست سودمند از َAtlas عزیز تشکر کرده اند:

mehrsa آواتار ها
    2,149 بار در 463 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام دوستان ،من تازه وارد اکادمی شدم و خیلی خوشحالم که با اکادمی و استاد عزیزمون آشنا شدم و دربین شما دوستان خوبم هستم
    من یه مشکل دارم که همیشه بدنبال حل کردنش بودم و هیچوقت موفق نشدم .اینکه تمرکزم موقع انجام کار کم هست و در واقع همیشه ذهنم درحال چرخیدن هستش مخصوصا موقع انجام کارهایی که برام عادت شده و دلم میخاد قبل اینکه ترید کردن برام عادت بشه یاد بگیرم که فکر کنم بهش... @amino

20. 17 کاربر برای این پست سودمند از mehrsa عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 18 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 18 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع