صفحه 236 از 538 نخستنخست ... 136186226234235236237238246286336 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,351 به 2,360 از 5379

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

hootan.hagh آواتار ها
    11,088 بار در 953 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 132 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazljafari11 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من طبق صحبت های استاد تصمیم گرفتم که کتاب انگشتان ثروت ساز را تهیه کنم و بخونم و هیچ اطلاعی هم از خود کتاب نداشتم و وقتی شروع کردم به خوندم متوجه شدم کل کتاب راجب تکنبک های ای اف تی در مورد پول هستش...

کتاب بسیار خوبی هستش و نکات خیلی عالی داره اما من یک مشکل باهاش دارم اونم در مورد تمرین هاش هستش چون تمرینات اولیه به شکلی هست که مثلا در مورد یک موضوع ما باید اون رو قبول کنیم و گفتن جملات و ضربه زدن اون موضوع رو در ناخوداگاه خودمون کم رنگ کنیم مشکل من با جملاتی هست که باید بگیم.جملات کاملا منفین و برای من خیلی سخته بخوام روی جملات منفی تمرکز کنم و اون ها رو تکرار کنم

کسی هست که تجربه ای راجب این کتاب یا کلا ای اف تی داشته باشه بتونه کمکم کنه؟؟؟

البته این رو هم در نظر بگیرید که من اصلا ای اف تی کار نکردم و کتاب رو هم فقط یکبار و هنوز هم تا انتها نخوندم اگه سوال مبتدیانه هست عذر خواهی میکنم
    سلام ارادت
    روی حسی که اون جملات بعد از خوندن بهتون القا میکنه متمرکز شوید نه خود جمله ،
    که حس های بد هستند .
    ناامیدی ، ترس ، طمع ، عقب افتادگی ، رکود ، درد ، غم ، سکون و ....

من زاده ی ایرانم .

2. 9 کاربر برای این پست سودمند از hootan.hagh عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    2,644 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa نمایش پست ها
    سلام دوستان روزتون بخیر و شادی
    برای استفاده ازفیلترشکن مشکل ندارین؟ قطعی نداره ؟ فیلتر شکن من قطع و پشتیبانی هم پاسخگو نیس...
    حتی انجمن و سایت هم باز نمیشد برام الان بعد دو روز تونستم بیام.اگر فیلتر شکن حداقل با قطعی معقول که بشه الان خریداریش کرد رو سراغ دارین بفرمایین .ممنون از همگی
    سلام دوست عزیز هر شهرستان فرق داره بعضی از جاها انتن هم ندارند من خودم عسلویه هستم و نتم کلا قطه نشده ولی با فیلتر شکن betternet به متاتریدر وصلم دیگه فعلا مجبوریم اینجوری کارو جلو ببریم ولی تحت وب به اکانتتنون هم فک کنم بتونی وصل بشی من تست نکردم

4. 9 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,070 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 184 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام ارادت
    در این روز ها برای بار هزارم بهم ثابت شد که سخت ترین مرحله رسیدن به هدف و موفقیت کر و کور بودن راجع به هرچیزی که به هدف ما مربوط نمیشه هست.
    واقها سخته ولی بهش عادت کردم.ببعد چند وقت انگار توی یک سیاره دیگه زندگی میکنی....

ارزوی بهترینها برای دوستانی که هدف های بزرگ دارند
    in all chaos there is calculation

6. 19 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

DR-ali آواتار ها
    5,951 بار در 1,508 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 379 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها

یک کودک تا سن 8 سالگی قبل از اینکه به کلاس درس بره حدود 40 هزار بار کلمه نه رو میشنوه و فقط 5 هزار بار کلمه بله رو میشنوه

نیرویی که شما رو به سمت بالا پرتاب میکنه یعنی بله یک هشتم نیرویی هست که به پایین میکشد

نه اینکارو نکن / فلانی اینکارو کرد نشد توهم نمیتونی / نه الان دیگه نمیشه / ببین اینترنت ملی شد چی(بحث داغ این روزا) / ببین دوست من 200 میلیون ضرر کرد تو نمیتونی (مدیریت سرمایه پشمک حاج عبدالله)

یک شخص در مورد تجربه منفی ای که داشته (مثلا تصادف) با حدود 33 نفر صحبت میکند و در مورد یک تجربه خوب و دلنشین (مثلا امروز صبح یک نفر با روی باز بهش لبخند زد و ازش تعریف کرد) فقط با 3 نفر صحبت میکنه

یعنی 11 برابر و این یعنی 11 برابر اینکه شما بخوای مثبت باشی بهت انرژی منفی وارد میشه
    یعنی 11 دلیل در برابر این ایده ای که الان دارید موثر نخواهد بود و فقط 1 دلیل که میگه این مورد اثر بخش خواهد بود
    به همین دلیل هست که میگن اطرافتون رو از افراد موثر و مثبت اندیش پر کنید

خب چیکار کنیم خانواده مون هستند یعنی ترکشون کنیم؟ مگه قراره همه چیز رو بهشون بگید بیا به من بگو اینقدر تشویقت میکنم و خوشحالت میکنم

آیا جای تعجب دارد که 95% افراد شکست میخورند و فقط 5% موفق میشوند؟ اصلا ربطی به این نداره که طرف چقدر تلاش میکنه وقتی ذهنت و اطرافت پر از کلمه نه هست قطعا (ببین قطعا) به نتیجه دلخواهت نمیرسی

موفق باشید

سلام ممو جان و تارخ عزیز @tarokh
    چون که اسرارت نهان در دل شود آن مرادت زود تر حاصل شود
    ------------
    با حرف ممو کاملا موافقم ما میتونیم خیلی از کار هامونو به خیلیا ک نیاز نیست اصلا نگیم و توضیح ندیم
    موفق باشید
    همه عمر بر ندارم / سر از این خمار مستی

8. 14 کاربر برای این پست سودمند از DR-ali عزیز تشکر کرده اند:

Iman آواتار ها
    964 بار در 279 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    سلام ارادت
    در این روز ها برای بار هزارم بهم ثابت شد که سخت ترین مرحله رسیدن به هدف و موفقیت کر و کور بودن راجع به هرچیزی که به هدف ما مربوط نمیشه هست.
    واقها سخته ولی بهش عادت کردم.ببعد چند وقت انگار توی یک سیاره دیگه زندگی میکنی....

ارزوی بهترینها برای دوستانی که هدف های بزرگ دارند

سلاااام
    دقیقا همینه مثلا من اینستارو پاک کرده بودم برای تمرکز بیشتر ، بخاطر شلوغیای اخیر مجدد نصب کردن و حتی خیلی بیش تر از قبل از پاک کردن اینستاگردی میکنم حتی با سخت شدن vpn (ولی خب سخته بی تفاوت بودن اینم اضافه کنم)

10. 11 کاربر برای این پست سودمند از Iman عزیز تشکر کرده اند:

Saman01 آواتار ها
    3,331 بار در 719 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 99 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام دوستان
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    فیلم انگیزشی برای موفقیت با بازی راکی بالبوآ قهرمان و مایکل بی جردن (پسر مایکل جردن نیست)
    440690.jpg

پیشنهاد میکنم سینمایی کرید رو ببینید
    بخشی از فیلم راکی کرید رو میبره جلوی ایینه و بهش میگه (این قوی ترین رقیب توعه، باید فقط اینو شکست بدی)

کرید 1 و2 ساخته شده، 3 در دست ساخته

شاد و ثروتمند باشید
    این جهان کوه است و فعل ما ندا، سوی ما آید ندا هارا صدا

12. 18 کاربر برای این پست سودمند از Saman01 عزیز تشکر کرده اند:

mehrsa آواتار ها
    2,098 بار در 456 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnambaziar نمایش پست ها
    سلام.از 3 روز پیش اینترنت های مخابرات و های وب دیگه قطع نشدن.از دیروز هم اینترنت های ثابت ایرانسل قطعی ندارن.اما نت های همراه همچنان از ساعت 4 بعداز ظهر تا 12 شب فقط داخلی کار میکنن.(اینا برای استان گلستانه شاید استان های دیگه متفاوت باشن)
    من از یکتا وی پی ان استفاده مکینم و قطعی نداره اصلا،اما برای خرید فیلتر شکن هم متاسفانه تمامی درگاه های پرداخت بسته هستن.
    انجمن و سایت آکادمی جزو سایت های داخلی هستن و در زمان قطعی هم مشکلی برای ورود نباید داشته باشید،اما برای متاتریدر باید فیلتر شکن استفاده کنید(از 12 شب تا 4 بعداز ظهر کار میکنه)
    توی همین تاپیک چند صفحه قبل یکی از دوستان فیلتر شکن رایگان معرفی کرده بودن اون رو تست کنید شاید مشکلتون رو حل کنه.
    ممنون از توضیحاتتون دقیقا مشکل بسته بودن درگاههای پرداخته ...خدا رو شکر از دیروز برای ورود به انجمن مشکلی نبود
    "زندگیمون با تمام عوامل محدود کننده اش به عهده ماست"

14. 9 کاربر برای این پست سودمند از mehrsa عزیز تشکر کرده اند:

mehrsa آواتار ها
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamad7575 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز هر شهرستان فرق داره بعضی از جاها انتن هم ندارند من خودم عسلویه هستم و نتم کلا قطه نشده ولی با فیلتر شکن betternet به متاتریدر وصلم دیگه فعلا مجبوریم اینجوری کارو جلو ببریم ولی تحت وب به اکانتتنون هم فک کنم بتونی وصل بشی من تست نکردم
    ممنون ازتون ،لطف کردین. بله توکل بخدا ...

16. 9 کاربر برای این پست سودمند از mehrsa عزیز تشکر کرده اند:

mehrsa آواتار ها
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها

یک کودک تا سن 8 سالگی قبل از اینکه به کلاس درس بره حدود 40 هزار بار کلمه نه رو میشنوه و فقط 5 هزار بار کلمه بله رو میشنوه

نیرویی که شما رو به سمت بالا پرتاب میکنه یعنی بله یک هشتم نیرویی هست که به پایین میکشد

نه اینکارو نکن / فلانی اینکارو کرد نشد توهم نمیتونی / نه الان دیگه نمیشه / ببین اینترنت ملی شد چی(بحث داغ این روزا) / ببین دوست من 200 میلیون ضرر کرد تو نمیتونی (مدیریت سرمایه پشمک حاج عبدالله)

یک شخص در مورد تجربه منفی ای که داشته (مثلا تصادف) با حدود 33 نفر صحبت میکند و در مورد یک تجربه خوب و دلنشین (مثلا امروز صبح یک نفر با روی باز بهش لبخند زد و ازش تعریف کرد) فقط با 3 نفر صحبت میکنه

یعنی 11 برابر و این یعنی 11 برابر اینکه شما بخوای مثبت باشی بهت انرژی منفی وارد میشه
    یعنی 11 دلیل در برابر این ایده ای که الان دارید موثر نخواهد بود و فقط 1 دلیل که میگه این مورد اثر بخش خواهد بود
    به همین دلیل هست که میگن اطرافتون رو از افراد موثر و مثبت اندیش پر کنید

خب چیکار کنیم خانواده مون هستند یعنی ترکشون کنیم؟ مگه قراره همه چیز رو بهشون بگید بیا به من بگو اینقدر تشویقت میکنم و خوشحالت میکنم

آیا جای تعجب دارد که 95% افراد شکست میخورند و فقط 5% موفق میشوند؟ اصلا ربطی به این نداره که طرف چقدر تلاش میکنه وقتی ذهنت و اطرافت پر از کلمه نه هست قطعا (ببین قطعا) به نتیجه دلخواهت نمیرسی

موفق باشید

حرف های خیلی خوبی بود ممنون.

18. 9 کاربر برای این پست سودمند از mehrsa عزیز تشکر کرده اند:

Iman آواتار ها
    964 بار در 279 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Iman نمایش پست ها
    سلااااام شب بخیر
    سایت داخلی برای این فیلم سراغ دارین؟
    سلااام ممو
    الان دیدم فوق العاده بود
    پر نکته ، درس و امید
    ممنون بابت معرفیش

20. 8 کاربر برای این پست سودمند از Iman عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع