صفحه 203 از 543 نخستنخست ... 103153193201202203204205213253303 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,021 به 2,030 از 5422

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Ali97 آواتار ها
    20,348 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3548 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    چند دقیقه دورهمی و استراحت
    سلام و وقت بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    خواستم یکم استراحت کنیم و یک انرژی بگیریم و دوباره پاشیم و با قدرت شروع کنیم
    https://s24.picofile.com/file/845223...D8%AA.mp4.html
    https://s24.picofile.com/file/845223...F_bmi.mp4.html
    https://s24.picofile.com/file/845223...D9%85.mp4.html
    https://s25.picofile.com/file/845223...DB%8C.mp4.html
    کارن عزیز شمارم منشن کردم تا یکم انرژی بگیری و دوباره باهم شروع کنیم ، دیروز پستت رو خوندم نگران نباش و امیدت رو از دست نده ، لطفا کمی استراحت کن و فرصت بده به خودت هممون تجربه کردیم این موضوع رو پس شما تنها نیستید
    اگر شغل تریدری یک شغل آسون و راحت بود الان همه میلیادر بودن
    ما قرار هست خودمون رو بکشیم رو اون 5% افراد موفق دنیا که با کل آدمها متفاوتند از هر جهت ، پس ادامه میدیم دوست من
    @AlphaKaren
    بهترینهارو آرزو دارم برای هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

2. 17 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

DR-ali آواتار ها
    5,997 بار در 1,510 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 379 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    چند دقیقه دورهمی و استراحت
    سلام و وقت بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    خواستم یکم استراحت کنیم و یک انرژی بگیریم و دوباره پاشیم و با قدرت شروع کنیم
    https://s24.picofile.com/file/845223...D8%AA.mp4.html
    https://s24.picofile.com/file/845223...F_bmi.mp4.html
    https://s24.picofile.com/file/845223...D9%85.mp4.html
    https://s25.picofile.com/file/845223...DB%8C.mp4.html
    کارن عزیز شمارم منشن کردم تا یکم انرژی بگیری و دوباره باهم شروع کنیم ، دیروز پستت رو خوندم نگران نباش و امیدت رو از دست نده ، لطفا کمی استراحت کن و فرصت بده به خودت هممون تجربه کردیم این موضوع رو پس شما تنها نیستید
    اگر شغل تریدری یک شغل آسون و راحت بود الان همه میلیادر بودن
    ما قرار هست خودمون رو بکشیم رو اون 5% افراد موفق دنیا که با کل آدمها متفاوتند از هر جهت ، پس ادامه میدیم دوست من
    @AlphaKaren
    بهترینهارو آرزو دارم برای هممون

علی جان ممنون بایت این پستت

ولی ی سوال راجا پست قبلی (نمیدونم یا شاید قبلی ترش) تو ذهنم همش هست 100 دلار 2 سال و گامی 3 درصد خییلی نتیجه جالبی واسم داشت (اما اینکه استاد میگه همچین مبالغی رو نمیشه برداشت کرد و بروکر اون مبلغ رو نمیده همش تو ذهنمه)

این موضوع تو ایران راهکار داره؟؟؟

4. 10 کاربر برای این پست سودمند از DR-ali عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3548 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط DR-ali نمایش پست ها
    علی جان ممنون بایت این پستت

ولی ی سوال راجا پست قبلی (نمیدونم یا شاید قبلی ترش) تو ذهنم همش هست 100 دلار 2 سال و گامی 3 درصد خییلی نتیجه جالبی واسم داشت (اما اینکه استاد میگه همچین مبالغی رو نمیشه برداشت کرد و بروکر اون مبلغ رو نمیده همش تو ذهنمه)

این موضوع تو ایران راهکار داره؟؟؟
    سلام علی جان
    امیدوارم عالی باشید
    بله دقیقا هم از سمت بروکر مشکل هست و هم از سمت بانکهای ایران
    تنها راهکاری که استاد چند جا گفتند درست کردن چندید اکانت و با نامهای مختلف و در بروکرهای متفاوت هست
    مطمینا استاد برای این هم برامون برنامه های عملی دارن و طرح و برنامه ریزی دارند ، چون خودمم یکی دو بار سوال کردم جوابشون این بود که با اونجاش کاری نداشته باشین و مسیری رو که من میگم برین و کارهایی که میگم انجام بدین و وقتی به اون مرحله رسیدن راهکارش ارایه میشه
    استفاده از ارز دیجیتال و تبدیل به دارایی یکی از راهکارهایی هست که فکر کنم بشه در ایران انجام داد
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ما
    ما یک

6. 15 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

DR-ali آواتار ها
    5,997 بار در 1,510 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 379 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام علی جان
    امیدوارم عالی باشید
    بله دقیقا هم از سمت بروکر مشکل هست و هم از سمت بانکهای ایران
    تنها راهکاری که استاد چند جا گفتند درست کردن چندید اکانت و با نامهای مختلف و در بروکرهای متفاوت هست
    مطمینا استاد برای این هم برامون برنامه های عملی دارن و طرح و برنامه ریزی دارند ، چون خودمم یکی دو بار سوال کردم جوابشون این بود که با اونجاش کاری نداشته باشین و مسیری رو که من میگم برین و کارهایی که میگم انجام بدین و وقتی به اون مرحله رسیدن راهکارش ارایه میشه
    استفاده از ارز دیجیتال و تبدیل به دارایی یکی از راهکارهایی هست که فکر کنم بشه در ایران انجام داد
    ممنونم از شما علی جان

همین که استاد گفتن واسه اونجاش هم راهکار دارن دیگه باعث میشه به اون قسمت فکر نکنیم

8. 12 کاربر برای این پست سودمند از DR-ali عزیز تشکر کرده اند:

RezaJomepour آواتار ها
    133 بار در 23 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    با سلام خدمت دوستان
    من طراحم یه چیزایی رو که تو طبیعت میبیتم و ربط داره به بازار با شما به اشتراک میذارم
    درخت یکی از موجودات در طبیعته که فراکتال رو میتونید درش به وضوح ببینید که تنه شبیه به تایم فریم بالاست تا شاخ و برگ ها که هر چه ریزتر میشه میره به فراکتال های پایین تر
    fractal .jpg
    یا حق

10. 17 کاربر برای این پست سودمند از RezaJomepour عزیز تشکر کرده اند:

TeenvokeR آواتار ها
    1,744 بار در 462 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 127 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    خیلی خوشم اومد مرسی که به اشتراک گذاشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    فایل پیوست 370988
    فایل پیوست 370989

فایل پیوست 370990

برای علاقه مندان به کتاب اسم کتاب پاندای بزرگ و اژدهای کوچک ..تک تک صفحات این کتاب رو باید با طلا نوشت

ماهیگیر باش نه ماهیگیر !

12. 14 کاربر برای این پست سودمند از TeenvokeR عزیز تشکر کرده اند:

4,522 بار در 486 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود
    چند وقته دارم به موضوعی فکر میکنم که جالبه و شاید بهش فکر نکرده باشین تا الان
    چون تو کاره قبلیم بسیار سابقه و تجربه داشتم و بازاری بود پر از تقلب و دوز و کلک و حلال و حروم (بگذریم که چی بود و کجا بود) سالها عادت کردم که مثل بقیه نباشم و یا لااقل کمتر دروغ بگم به مشتریم وهرگز جنس طرح رو به عنوان اصلی نفروختم و خدا شاهده که حقیقت رو به مشتری در رابطه با اصالت کالا عنوان میکردم و به لطف خدا هم برکت و هم رضایت مشتری رو داشتم و همین موضوع باعث شده بود که اصلا و صد در صد مثل بقیه نباشم و تقریبا کاری رو که عموما همکاران انجام میدادن و افتخار و سبک و زرنگی میدونستم رو انجام ندم و اجتناب میکردم از این کارها (البته انسان خوب و بد همه جا هست و نمیشه همه رو بد دید و هستن ادمهای درستکار و صادق هنوز چه در بازار و چه در سراسر این کره خاکی )
    در نهایت هیچ وقت با اونا و افکار و عقایدشون همراه نمیشدم و دوری میکردم باتمامه متلکهایی که میشنیدیم و دایم مقایسه میشدیم و متهم به اینکه بیست ساله اینجایی چی داری ؟ فلانی 5 ساله اومده مغازه خریده بهترین جای بازار (بازم میگذریم از اینکه فلانی چطور 5 ساله مغازه خریده و از کجا و چه راهی )
    نکته مهم اینه که شاید طبق عادت و روشی که قبلا داشتم الان هم نتونم با عموم تریدرا و دید کلیشون همراه بشم و این مثال میتونی نمونه ای بسیار مهم از یک عادتی که قبلا بسیار خوب و مفید بوده ولی الان تو این مارکت موجبات درد سر و ضرر و هزاران مشکلی که بوجود میاد باشه
    در نهایت میخام عرض کنم خدمتتون که هیچ کسی نمیتونه نظر و یا شناختی بیشتر از خود شخص نسبت به خودش داشته باشه و اگر ریشه یابی کنیم و اون عوامل و عادتهارو شناسایی کنیم و بتونیم وبتونیم وبتونیم بشکنیم و از نو عادت کنیم میشه گفت 50 درصد راه رو مثل 50 درصد حرکت قیمت که یکی از تیپی ها مونه که تاچ میشه ؛ رو بریم و نتیجه بگیریم
    دنبال جانماز اب کشیدن یا اینکه من ادمه خوبیم نیستم ولی جواب یکی از سوالات اصلیمو که چرا همجهت و همراه با دید اکثریت و عموم حرکت نکردم رو در این موضوع میشه پیدا و برسی کرد و امید که بتونیم تو این دردکشیدنا بیشتر ساخته بشیم و ابدیده شیم اما با اگاهی و علم و باور بر اینکه نود درصده تصمیمات ما از روی عادتامونه و با تغیر میتونیم به هدف برسیم
    سپاس

14. 21 کاربر برای این پست سودمند از Ensan عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3548 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin_a1a نمایش پست ها
    سلام درود بر دوستان پر تلاش

سوال:چرا در بعضی مواقع آدم اگاهی دریافت بعضی سخنان یا تجربیات رو نداره علتش چیه؟! چجوری میتونیم در اون لحظه اون حرف یا تجربه رو درک کنیم ؟!

به عنوان مثال من الان 25 سالمه زمانی که بچه بودم پدرم یکسری تجربیات در رابطه با ثروت به من میگفت اما من ساده از کنارش رد میشدم تا به امروز یعنی شاید نزدیک 17 سال گذشته الان میدونم فرموده هاش چی بودن بعد من خودمو میکشتم میرفتم کتاب میخوندم در رابطه با ثروت در حالی که اکثریتش توسط والدینم به من گفته شده اما من گوش دادم اما یادم رفته نمیدونم چرا بعضی وقتا یه سری چیزا به ادم گفته میشه اما گوش نمیده نه اینکه گوش نده اهمیت بهش نمیده

ایا به خاطر احتیاجات من تا سن 20 سالگی اصلا به فکر پول نبودم اما بعدش احتیاجات مادی کم کم خودشو نشون داد بعدا که دنبال یه سری چیزا میرفتم نصیحت هایی که قبلا به من گفته میشد رنگ پیدا میکردن
    یا به خاطر عدم شکر گذاری(صحبت استاد ذات اذم جوریه که قدر داشته هاشو نمیدونه زمانی که از دستش میده تازه میفهمه چه چیز هایی رو داشته)

(من منظورم از درک کردن اینکه مثلا چیزی رو درک میکنی یک احساس هیجان یک احساس سبکی ذهن انگار مغزم ادم دیگه فشاری بهش وارد نمیشه به اون چیزی که واقعا دنبالش بوده رسیده. بعد واقعا میدونی اون تجربه یا سخن چیه جوری که انگار دیگه خودت تجربشو داشتی تو اون لحظه)

سپاس از همه عزیزان که وقت میزارن

@amino
    سلام و وقت بخیر آرمین جان
    امیدوارم عالی باشی
    احتمالا این فایل کمی از جواب سوالاتت توش باشه تا استاد جواب بدن یه نگاه بنداز بهش ، اگر هم قبلا نگاه کردید لطفا دوباره نگاه کنید چون احتمالا اینبار حرفهای جدیدی توش بشنوید
    https://youtu.be/nrS1midMVQ0
    ما
    ما یک

16. 10 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3548 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ensan نمایش پست ها
    درود
    چند وقته دارم به موضوعی فکر میکنم که جالبه و شاید بهش فکر نکرده باشین تا الان
    چون تو کاره قبلیم بسیار سابقه و تجربه داشتم و بازاری بود پر از تقلب و دوز و کلک و حلال و حروم (بگذریم که چی بود و کجا بود) سالها عادت کردم که مثل بقیه نباشم و یا لااقل کمتر دروغ بگم به مشتریم وهرگز جنس طرح رو به عنوان اصلی نفروختم و خدا شاهده که حقیقت رو به مشتری در رابطه با اصالت کالا عنوان میکردم و به لطف خدا هم برکت و هم رضایت مشتری رو داشتم و همین موضوع باعث شده بود که اصلا و صد در صد مثل بقیه نباشم و تقریبا کاری رو که عموما همکاران انجام میدادن و افتخار و سبک و زرنگی میدونستم رو انجام ندم و اجتناب میکردم از این کارها (البته انسان خوب و بد همه جا هست و نمیشه همه رو بد دید و هستن ادمهای درستکار و صادق هنوز چه در بازار و چه در سراسر این کره خاکی )
    در نهایت هیچ وقت با اونا و افکار و عقایدشون همراه نمیشدم و دوری میکردم باتمامه متلکهایی که میشنیدیم و دایم مقایسه میشدیم و متهم به اینکه بیست ساله اینجایی چی داری ؟ فلانی 5 ساله اومده مغازه خریده بهترین جای بازار (بازم میگذریم از اینکه فلانی چطور 5 ساله مغازه خریده و از کجا و چه راهی )
    نکته مهم اینه که شاید طبق عادت و روشی که قبلا داشتم الان هم نتونم با عموم تریدرا و دید کلیشون همراه بشم و این مثال میتونی نمونه ای بسیار مهم از یک عادتی که قبلا بسیار خوب و مفید بوده ولی الان تو این مارکت موجبات درد سر و ضرر و هزاران مشکلی که بوجود میاد باشه
    در نهایت میخام عرض کنم خدمتتون که هیچ کسی نمیتونه نظر و یا شناختی بیشتر از خود شخص نسبت به خودش داشته باشه و اگر ریشه یابی کنیم و اون عوامل و عادتهارو شناسایی کنیم و بتونیم وبتونیم وبتونیم بشکنیم و از نو عادت کنیم میشه گفت 50 درصد راه رو مثل 50 درصد حرکت قیمت که یکی از تیپی ها مونه که تاچ میشه ؛ رو بریم و نتیجه بگیریم
    دنبال جانماز اب کشیدن یا اینکه من ادمه خوبیم نیستم ولی جواب یکی از سوالات اصلیمو که چرا همجهت و همراه با دید اکثریت و عموم حرکت نکردم رو در این موضوع میشه پیدا و برسی کرد و امید که بتونیم تو این دردکشیدنا بیشتر ساخته بشیم و ابدیده شیم اما با اگاهی و علم و باور بر اینکه نود درصده تصمیمات ما از روی عادتامونه و با تغیر میتونیم به هدف برسیم
    سپاس
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید دوست من
    اصلی ترین ویژگی این بازار همین شناخت بخشهایی از خودمون هست که اصلا ازش خبر نداشتیم و نمیدونستیم چرا تو هیچکدوم از مراحل زندگیمون نمیتونستیم نتایج مطلوب رو بدست بیاریم ، اما الان اکثریتمون فهمیدیم چه اتفاقی افتاده
    تبریک میگم بهتون که در سیر تکاملی و ایجاد تغییر و عادات جدید هستید و بعد از یک سال شما کلا شخص متفاوتی هستین که دیگران نمیشناسنتون و بعد از اون وارد مرحله بعدی یعنی تاثیر گذاری روی اطرافیانتون و ایجاد تغییرات در اونها میشید و بعد اون اطرافیانتون شروع به ایجاد تغییرات در اطرافیان خودشون و در نهایت بعد از چندین سال تحقق یکی از اهداف استاد امینو که دنیا رو جای خوبی کردن بود اتفاق میفته
    ما
    ما یک

18. 14 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

9,858 بار در 1,583 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 375 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام درود خدمت دوستان عزیز

کلیپ زیر رو پیشنهاد میکنم از بروسلی بزرگ ببینید جندین بار و در مقایسه با شغل خودمون دربارش فکر کنید

https://uupload.ir/view/bruce_lee_-_...🥋_pg73.mp4/

پر قدرت ادامه بدید

20. 11 کاربر برای این پست سودمند از ARMIN-FX عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 23 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 22 مهمان ها)

1. امیر رضا

کلمات کلیدی این موضوع