صفحه 324 از 555 نخستنخست ... 224274314322323324325326334374424 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,231 به 3,240 از 5546

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

4,915 بار در 555 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali&sohaile9.10 نمایش پست ها
    سلام
    میزان تحول در طبیعت ماست که میزان کامیابی ما را رقم میزند
    وقتی از خود خواهی وگیرنده بودن باز ایستیم نور به ما نظر میکند ومیتوانیم هر جیزی را بگیریم
    بدون ترس از دست دادن ان در اینده
    هر یک از ما قدرت اوردن کامیابی در زندگی از راه تحول در طبیعت خویش را داریم.
    و وقتی تعداد کافی از میان ما به چنین سطحی برسیم سراسر دنیا از ورود نوری شگفت انگیز سر شار میشود....
    فرمول تحول
    1-مانع بروز میکند.
    2-درک اینکه واکنش ما-رفتار و احساس ما-(نه خود مانع)دشمن حقیقی ماست
    3-سیستم واکنشی خود را خاموش میکنیم
    4-طبیعت پیش نگرانه خود را به کار میاندازیم
    تحول در مرحله 3و4 رخ میدهد
    مثال:1-دوستی ما را ازرده میکند.2-واکنش عاطفی .ناراحتی خشم وجراحت.رفتار واکنشی =سر دوست خود فریاد میزنیم وتا مدتی با او ارتباط نداریم
    درک اینکه واکنش بدترین دشمن ماست واحساسهای ازردگی وخشم و... دشمن واقعی ما است نه دوست ما
    3-سیستم واکنشی خود را خاموش و واکنشهای عاطفی را از خود دور میکنیم به جای فریاد و قطع رابطه همه چیز را در درون خود میریزیم .حتی اگر سرزنش به ما وارد نیست
    انچه اهمیت دارد تصمیم ماست.وانچه اهمیت ندارد اینکه حق با ماست یا با دوست ما
    4-طبیعت پیش نگرانه خود را در عمل نشان میدهیم
    نتایج:به طور خود بخودی احساسها و رفتارهای خوب جریان پیدا میکنندو میبینیم تغییرات مثبت در شرایط بیرونی که با ان مواجهیم رخ میدهد مثلا دوستی طوری با ما پاسخ میدهد
    که هرگز تصور نمیکردیم ویا اطلاع روشنگرانه ای در باره رابطه ما با دوستمان اشکار میشود.
    اغلب توجه ما بر روی شرایط بیرونی است-دوستی با ما بی ادبی میکند،معامله ای شکست میخورد، در رانندگی کسی به ما توهین میکندو....
    سراسر روز شرایط بیرونی در ما واکنش ایجاد میکند به جای واکنش کافیست از فرمول تحول استفاده کنیم معجزه رخ میدهد....
    ویرایش توسط ali&sohaile9.10 : 02-10-2023 در ساعت 12:47
    زمانی به خواسته ای میرسم که سزاواری ان را داشته باشم.واین سزاواری با عبور از چالشها بدست میاد.پس چالشهارا با اغوش باز میپزیرم

2. 11 کاربر برای این پست سودمند از ali&sohaile9.10 عزیز تشکر کرده اند:

2,405 بار در 631 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    فیلسوف رواقی جناب اپیکتتوس
    شما نباید از اینکه پدر یا مادر خوب نداشتید گله مند باشید زیرا تنها حق طبیعی شما داشتن پدر و مادر هست (یعنی نوعش مهم نیست که چقدر امکانات فراهم می کنند)

در بودیسم و حتی رواقی گری پذیرش یک مورد مهم هست..پذیرش اوضاع و احوالی که اکنون موجود هست
    چه بسا شخصی دارای یک پدر معتاد و مادر معتاد باشد نباید گله مند باشه که خدایا چرا من
    در این مورد صحبت خوبی رو نقل قول میکنم: شما نمیتونید چیزی رو که در کنترل شما نیست رو کنترل کنید ..به طور مثال زندگی دیگران در کنترل ما نیست.رفتار و گفتارشون در اختیار ما نیست و تنها چیزی که در این دنیا در اختیار ما هست خودمون و درون خودمون هست
    حتی مال و اموال و مستغلات و... هیچ چیز در این دنیا در اختیار ما نیست جز خودمان
    مثلا شخصی فوق العاده به مال و اموال و ملکی و... که داره دلبستگی داره و اگر اونها رو از دست بده قطعه رنجی عذاب اور رو دچار خواهد شد
    کنترل درونی یکی از سخت ترین و شیرین ترین چیزهایی هست که ما داریم

تا زمانی که با خود واقعی و چیزی که الان هستیم به صلح نرسیم وضعیت همینه

یک تخم مرغ وقتی از بیرون بشکنه تبدیل به یک املت خیلی خوشمزه میشه
    ولی وقتی از درون بشکافه یک موجود جدید شکل میگیره

تنها چیزی که توی این چندسال برام ثابت شد این ۲ مورد زیر هست:
    ۱: غیر ممکن نداریم
    ۲:وقتی شما اماده باشید و واقعا یک چیزی رو از ته دل بخواید مطعن باشید (۱۰۰درصد) استاد از راه میرسه

من شرایط پارسالم رو براتون تعریف کنم از روانشناسی گرفته تا بقیه موارد شاید به وضعیت الان خودتون افتخار کنید
    چندسال دیگه یک کتاب مینویسم (قطعا) و همه این موارد رو توش مینویسم
    من تا زمانی که عمر دارم و زنده هستم مدیون امینو هستم و نمیزارم کسی بگه بالا چشمش ابروعه به همین خاطر هست که مبگم اکادمی فقط تحلیل چارت نیست ..کارخانه ادم سازیه
    موفق باشید

از الان برای من یک جلد از کتابتون رو کنار بگذارید چون مطمئنم با قلم شیوا و ذهن بازی که دارید جز پرفروش ترین ها میشه دوست عزیز...

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از elnaz.s عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi_Javan نمایش پست ها
    سلام دوست بزرگوار. جسارت من رو میبخشید. دوست داشتم موضوعی که مطرح کردید رو از دیدگاهی بررسی کنم که زیاد در پاسخ های دوستان ندیدم. اون هم دیدگاه علمی - منطقی. امیدوارم به درد بخور باشه.

یکی از خصوصیات مغز انسان که عصب شناس ها بهش میگن "Brain Up-leveling"، اینه که همیشه پس از قرار گرفتن در یک شرایط، تمام موقعیت های قبل از اون، برامون تنزل درجه پیدا میکنن و موقعیت فعلی هم برامون نرمال میشه. برای مثال اگه شما یک گوشی نو داشته باشید به ارزش 10 میلیون و یک هفته ازش استفاده کنید، بعدا یک گوشی 60 میلیونی به شما بدن، بعد از یک هفته استفاده از گوشی بهتر، اگه به گوشی اول برگردید حس میکنید سرعتش کم تر شده یا کیفیت دوربینش پایین اومده در حالی که اینطور نیست و دلیلش اینه که گوشی بهتر برای شما "نرمال شده" و به دلیل ارتقا درجه ای که مغزتون انجام داده، حالا گوشی اول که ارزشش 10 میلیون بود، به نظر کند تر و از کار افتاده تر میاد در حالی که فقط یک هفته ازش استفاده شده. این یک فرآیند بسیار فیزیکی داخل مغز هستش که برای هیچ انسانی هیچ استثنائی به طول پیشفرض قائل نمیشه مگر اینکه فرد واقعا روی خودشناسی کار کرده باشه، به بیداری رسیده باشه یا به درک بسیار بالایی از مفاهیم انتزاعی و اعمال اونها در زندگی روزمره اش رسیده باشه.

چرا اینو گفتم؟ تمام ما همیشه نسبت به چیزهایی که داریم بسیار غافل هستیم. شاید یخرده کلیشه به نظر بیاد ولی واقعا همینطوره. همیشه فردی هست که وضعیت بسیار بسیار نامناسب تری نسبت به ما داره و زندگی "عادی" ما برای اون یک رویاست. یه جایی میخوندم نوشته بود اگه کمی غذا دارید و سرپناهی دارید، از 80% تمام افراد دنیا جلوتر هستید! چرا ما اینو نمیبینیم و توجهمون همیشه به بهتر از خودمونه؟ به خاطر همین "ارتقاء مغزی" که یک امر بسیار طبیعی هستش و البته باعث پیشرفت بشریت بوده، همیشه هم بد نیست. یعنی اصلا بد نیست. فقط باید نسبت بهش آگاه بود.

از نظر منطقی، به طول بالقوه، بینهایت افرادی وجود خواهند داشت که وضعیت زندگی بهتری از شما خواهند داشت و بینهایت هم افرادی وجود خواهند داشت که وضعیت بدتری نسبت به شما خواهند داشت. در اینجا استفاده ام از کلمه بینهایت به طور کنایه ای نیست! واقعا منظورم بینهایت هستش. حالا با این اوصاف خودتون رو در یک صف در نظر بگیرید. مثلا صف نونوایی. که بینهایت فرد جلوی شما در صف هستند و بینهایت فرد پشت سر شما. همونطور که میبینید نوبت و صف و کیفیت اینجا دیگه معنی اش رو از دست میده چون نفر پیش رو هم مثل شما بینهایت فرد مقابلش هست. هیچکس "نمیرسه". همه فقط در حال نگاه به بهتر از خودشون هستند. اون خونه چند 10 میلیاردی که برای اون فرد بزرگوار گرفتند، در عرض 10 روز براش تکراری خواهد شد و باز مغز (به طور کاملا طبیعی و اصولی) دنبال ساخت و پرداخت مشکلات جدید خواهد بود و باز همون آش و همون کاسه، نارضایتی از زندگی. تلاش برای داشتن چیزهای بیشتر و بهتر. مثل ما و بدتر از ما که همیشه دنبال وضعیت بهتری در زندگی هستند. در حالی که همیشه مرحله ی بعدی هست و همیشه مشکلات جدیدتر و تکراری شدن دارایی ها و نعمات فعلی، وجود خواهد داشت. چیزی که ما به دست میاریم، فقط زمانی "گنج" خواهد بود که براش "رنج" کشیده شده باشه. وگرنه دیگه اسمش "گنج" نیست. اسمش "بادآورده" است و ارزش گنج رو نخواهد داشت و وقتی دیگه ارزش گنج رو برامون نداشته باشه، اصلا حس خوبی بهمون نمیده مثل بچه ای که فرق بین طلا و مس رو ندونه. دلیل این هم عدم ترشح دوپامین کافی در مغز، در مسیر رسیدن به اون گنج هستش. (تلاش برای رسیدن به یه هدف، باعث ترشح دوپامین در مغز و تحریک عصب های حساس به سیستم فعالیت-انتظار-پاداش میشه در حالی که رسیدن ناگهانی به یک نعمت بزرگ، باعث افزایش شدید ولی مقطعی دوپامین میشه و بعدش دوپامین شدیدا افت میکنه و گاهی حتی باعث افسردگی میشه)

یکی از دوستان پوچگرای من، یه فیلم سینمایی اون روز بهم معرفی کرد که من اینجا معرفی نمیکنم از ترس اینکه کسی ببینه و متاثر بشه، ولی یکی از چندین پیام فیلم این بود: زندگی خوب نیست. زندگی بد نیست. زندگی فقط هست.
    Life isn't good. Life isn't bad. Life just is

خوبی و بدی زندگی فقط از چشمان ناظر معنی داره و اون ناظر ما هستیم. ما هستیم که با توجه به نیازها و احساسات و شرایطی که درش قرار داریم، برچسب "خوب" یا "بد" یا "بهتر" یا "بدتر" به زندگی میزنیم. در حالی که از این حقیقت که همه، صرف نظر از وضعیت سلامتی، اقتصادی و ... با این برچسب ها به طور 24 ساعته درگیر هستند.

خودتون را کسی مقایسه نکنید. اگه من 10 واحد پول دارم، 10 واحد هم تنهایی و افسردگی دارم که 10 / 10 میشه 1
    اگه یه فرد دیگه ای هم 1 واحد پول داره، در مقابل 1 واحد هم تنهایی و افسردگی و مشکلات دیگه داره که 1 / 1 میشه 1
    کم و بیش همینطوره برای 99% افراد دنیا. مگر اینکه کسی این دور باطل رو شکسته باشه و برای خودش به آرامش برسه و از درونش شادی رو ایجاد کنه.

اگر کتاب دعوت به تمرین ذن رو خوندید، دوباره بخونید. اگر نخوندید، یک سِیر مطالعاتی شروع کنید که درش دعوت به تمرین ذن رو حد اقل 10 بار بخونید.

شاد و سلامت باشید.

خط به خط فرمایشاتتون رو وارد دفترم کردم چون واقعا پر محتوا و ارزشمند بود. خیلی لدت بردم و در حین خوندن متن شما مدام توی ذهنم این بود که ازتون بخوام کتاب معرفی کنید که اخر گفته هاتون کتاب که بسیار تکرار شده توی این انجمن رو ذکر کردید.
    یکی دوبار تلاش کردم بخونمش ولی نمیدونم چرا باهاش نتونستم ارتباط بگیرم. اما قطعا مجدد شروع میکنم.
    بینهایت ممنون.(بی نهایت به معنای واقعی کلمه )

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از elnaz.s عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad az نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    پست شما رو که دیدم یاد جمله ای از جکی چان افتادم
    اگر پسرم قادر به کسب درآمد باشد، پس از مرگ من خودش پول در می آورد و اگر نه، فقط پول من را هدر خواهد داد.
    دارایی جکی چان رو حدودا 350 میلیون دلار برآورد کردن که یک دلار هم به پسرش نمیده
    قصد قضاوت یا مقایسه افراد رو ندارم اما از لحاظ شخصیت ، توانایی های درونی و.... خودتون رو با اون شخص مقایسه کنید (منم همچین فردی رو در فامیل دارم)
    حضرت علی میگه من مثل درختی هستم در صحرا که از دل یک سنگ رشد کردم یعنی در هر شرایطی پا برجا هستم و خم نمیشم
    بچه های این آکادمی تا جایی کنه من دیدم بسیار متکی به نفس و توان مند هستند و در هر شرایطی از پس خودشون بر میان
    ناگفته نماند که هستن دوستانی در خانواده های ثروتمند که بسیار پر تلاش و درجه یک هستن و قدر شرایط رو میدونند
    اما در کل شرایط آسان و راحت در ابتدای شروع زندگی الزاما باعث شادی و موفقیت و ثروتمندی نیست
    بروز اتفاقات و موانع باعث میشه ریشه های ما قوی تر بشه و در شرایط سخت تر دوام بیاریم
    این عکس رو دوست داشتم بزارم توی آکادمی اما بهانه ای پیدا نمی کردم
    فایل پیوست 459538
    این دوست من 1300 سالشه و هر بار که از کنارش رد میشم لذت میبرم انقدر محکم سر جاش مونده و قرن ها هیچ اتفاقی نتونسته از پا درش بیاره (تا سال 1365 سبز بوده بعد خشک شده)

در مورد این جمله تون
    داره یه جورایی آرزو های من رو زندگی میکنه بدون اینکه یک صدم من تلاش و بیخوابی و خستگی رو تجربه کرده باشه.
    کاملا درست میگید شاید خودش تجربه نکرده اما پدرش چی؟پدر بزرگش؟
    یکی بالاخره یک کاری توی زندگی کرده که این شخص داره در رفاه کامل زندگی میکنه
    خوشحال باشیم که ما سبب رفاه و راحتی خانواده هامون هستیم و یک جایی اون زنجیره باطلی که جد اندر جد داشته ادامه پیدا میکرده رو قطع میکنیم(این قسمت بیشتر متوجه خودم هست جسارت نباشه به دوستان)
    خلاصه کلام
    شرایط به ظاهر سخت و بد لزوما بد نیست

چقدر زیبا بود فرمایشاتون. چقدر لذت بردم. این اکادمی و این محیط چقدر ارزشمند هست که بدون اینکه کسی رو از نزدیک بشناسی ،میتونی دوستان بسیار خوشفکر، انسان، فهیم و نوع دوست داشته باشی. بسیار ممنونم از اینکه نگاهتون رو با من به اشتراک گذاشتید.

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از elnaz.s عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    فرمول تحول
    1-مانع بروز میکند.
    مثال:1-دوستی ما را ازرده میکند.2-واکنش عاطفی .ناراحتی خشم وجراحت.رفتار واکنشی =سر دوست خود فریاد میزنیم وتا مدتی با او ارتباط نداریم
    درک اینکه واکنش بدترین دشمن ماست واحساسهای ازردگی وخشم و... دشمن واقعی ما است نه دوست ما
    3-سیستم واکنشی خود را خاموش و واکنشهای عاطفی را از خود دور میکنیم به جای فریاد و قطع رابطه همه چیز را در درون خود میریزیم .حتی اگر سرزنش به ما وارد نیست
    نتایج:به طور خود بخودی احساسها و رفتارهای خوب جریان پیدا میکنندو میبینیم تغییرات مثبت در شرایط بیرونی که با ان مواجهیم رخ میدهد مثلا دوستی طوری با ما پاسخ میدهد
    که هرگز تصور نمیکردیم ویا اطلاع روشنگرانه ای در باره رابطه ما با دوستمان اشکار میشود.
    اغلب توجه ما بر روی شرایط بیرونی است-دوستی با ما بی ادبی میکند،معامله ای شکست میخورد، در رانندگی کسی به ما توهین میکندو....
    سراسر روز شرایط بیرونی در ما واکنش ایجاد میکند به جای واکنش کافیست از فرمول تحول استفاده کنیم معجزه رخ میدهد....
    متونی که قرار میدید بسیار پرنکته و اموزنده است. مچکرم از شما. اگر گاهی برای مواردی که عنوان میکنید طرح مسئله بشه و راه حل های تمثیلی هم براش استفاده بشه به مراتب تاثیرپدیزیش بسیار بالا و درکش راحت تر میشه. بسیار مچکرم از اشتراک گذاری این دست مطالب دوست بزرگوار.

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از elnaz.s عزیز تشکر کرده اند:

MhmmdReza آواتار ها
    1,351 بار در 285 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 105 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    فرمول تحول
    1-مانع بروز میکند.
    عرض ادب ، آخر هفته خوبی داشته باشید
    میتونید مراحل 3 و 4 رو بیشتر توضیح بدید؟ حالا مرحله 3 مشخصه تقریبا اما مرحله 4 رو متوجهش نمیشم
    طبیعت پیش نگرانه خود را به کار می اندازیم ینی چی؟ با مثال باشه خیلی عالی تر میشه
    مثلا همینکه خودتون گفتید ، بعد از انجام 3مرحله اول تو مرحله چهارم دقیقا چیکار میکنیم در عمل
    ممنون میشم سایر دوستان هم کمک کنند چون همونطور که علی جان گفتند تحول بنظرم میتونه خیلی چیزارو عوض کنه
    @Ali97
    @MEMO @Mehrdad az @mohammad-zrm
    یک مُشت ، هزاربار

12. 7 کاربر برای این پست سودمند از MhmmdReza عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,848 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MhmmdReza نمایش پست ها
    عرض ادب ، آخر هفته خوبی داشته باشید
    میتونید مراحل 3 و 4 رو بیشتر توضیح بدید؟ حالا مرحله 3 مشخصه تقریبا اما مرحله 4 رو متوجهش نمیشم
    طبیعت پیش نگرانه خود را به کار می اندازیم ینی چی؟ با مثال باشه خیلی عالی تر میشه
    مثلا همینکه خودتون گفتید ، بعد از انجام 3مرحله اول تو مرحله چهارم دقیقا چیکار میکنیم در عمل
    ممنون میشم سایر دوستان هم کمک کنند چون همونطور که علی جان گفتند تحول بنظرم میتونه خیلی چیزارو عوض کنه
    @Ali97
    @MEMO @Mehrdad az @mohammad-zrm
    سلام محمد رضای عزیز
    پست این دوستمون انقدر درست و زیباست واقعا میشه ساعت ها در موردش صحبت کرد
    ساده تر بخوام بگم بر میگرده به بحث عمل یا عکس العمل که استاد در فایل افزایش آگاهی توضیح دادند
    طبیعت پیش نگر همان عمل ما نسبت به شرایط هست یعنی کاملا آگاهانه رفتار کنیم و تحت تاثیر قرار نگیریم و در اصطلاح یک مقاومت در برابر عکس العمل داشته باشیم
    وقتی عمل درست انجام بشه معجزه اتفاق می افته و کاملا اصل فراوانی رو درک میکنید (امینو)
    مثلل تریدری
    پوزیشن رو باز کردید
    مقداری وارد ضرر میشه
    ترس ها به سراغتون میاد:اگه استاپ بخورم چی؟اگر ضرر کنم یا کال بشم؟
    همونجا با ضرر کم میبندید
    کمی دیگه در جهت مخالف حرکت میکنه بعد با قدرت در جهت پوزیشن شما حرکت میکنه و حد سود رو هم رد میکنه
    اینجا افسوس میخوریم که چرا پوزیشنم رو بستم
    اما اگه عمل درستی انجام بشه یعنی اعتماد کنیم به خودمون و سیستم و درگیر ترس ها نشیم و مقاومت کنیم میبینیم که در نهایت منجر به سود میشه
    لامپ رو تا به حال دقت کردید چطور نور میده؟
    فلزی که بین قطب مثبت و منفی هست داره مقاومت میکنه و باعث ایجاد نور و روشنایی میشه
    اگه فلز (مقاومت) رو حذف کنیم اتصال کوتاه ایجاد میشه جرقه میزنه میسوزه
    ویرایش توسط Mehrdad az : 02-10-2023 در ساعت 18:59

14. 9 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

mehrsa آواتار ها
    2,167 بار در 466 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 23 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر دوستان
    اگر تایم خالی دارید حتما مستند های بی بی سی عزیز رو ببینید
    green planet
    فایل پیوست 460041
    البته محمد عزیز قبلا معرفیش کردند اما دوستان این مستند در 5 قسمت هست و هر قسما اون فوق العاده قشنگ و فوق العاده نکات روانشناسی داره

وقتی استاد میگن رفتار شما در جهت فزونی باشه خیلی عالی میشه در این مستند مشاهده اش کرد

به طور مثال یک انگل در بین گیاهان شاید از دید ما یک اتفاق فوق العاده بد باشه و باعث آسیب باشه ولی از دید خود گیاه این یک زمینه دفاعی عالی هست زیرا هم انگل سود میبره و هم گیاه باعث میشه از طریق این انگل پیام های دفاعی خودشو ارسال کنه

خیلی عالی میشه فزونی رو درک کرد

موفق باشید

سلام مموعزیز وقتتون بخیر
    خیلی ممنون بخاطر مستند عالی که معرفی کردین،واقعیتش من خیلی برام مهمه که بچه ام انتخاب شده ببینه و ضمیر ناخوداگاهش پر نشه از مواردی که ما باهاش زندگی کردیم ، براش این مستند رو گذاشتم البته که ازش چیزی سر در نمیاره اما انقدر طبیعت زیبا هست که خیلی خوب نشست و نگاه کرد.وحتما تاثیرش رو خواهد گذاشت ..امیدوارم نسل بعد ما دنیا رو جای بهتری ببینن و افکارشون ازادنه تر بتونه دنیا رو تماشا کنه.ممنون ازتون
    "زندگیمون با تمام عوامل محدود کننده اش به عهده ماست"

16. 9 کاربر برای این پست سودمند از mehrsa عزیز تشکر کرده اند:

3 بار در 1 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    Thank you for sharing this information with us.

Alpilean Reviews

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از thehealthreviews8 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,455 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام و وقتتون بخیر
    باور دارم که عالی هستید
    ابتدا یک تبریک ویژه برا حاج محمد گل @MEMO و تشکر از زحماتش
    حاجی لایک سبز رو گرفتی از استاد ، شیرینیش یادت نره برا ما
    محمد جان شما لایق بهترینهایید
    Capture.PNG
    مورد بعدی امروز براتون یک فیلم معرفی میکن و روز تعطیل هست استفاده کنید
    قطعا بیشتر انسانهایی که این فیلم رو میبینند میگند که تخیلی هست
    ولی بیشتر دوستانی که در این آکادمی هستند و به درک و آگاهی رسیدند ، قطعا این فیلم براشون واقعی هست
    دکتر استرنج 1
    Capture2.PNG
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در هر دو جهان
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

20. 11 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 72 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 72 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع