سلام وقت بخیر
ابزار: ذهن از روح جدا هستن
روش: درصد
سوالات:ایا میشه روزم کامل کامل انجام بده ایا من تونایی اینو دارم انرژیم توی سطح بالایی از زندگی باشه
ایا میتونم هم به خانواده برسم هم به پول هم به درس هم به سلامتی برسم؟
ایا این تصوات زاده تخیلات من است؟
ایا میشه جوان تر شد؟ ایا میتوان بهترین مدیریت ارزش در طول روز شد؟

برای این موضوع که ذهن خودمون بشکافیم مثل سحابی ها بهترین کار اینکه از درصد استفاده کنیم
اگه دایره بر 4 تقسیم کنیم که عددی دلخواه است شما لج کن تقسیم بر 17 کن
اگه این اقدام به خوبی انجام بدی عددی نزدیک 22.5 برامون میاد بالا
حالا اگه این اعداد تقسیم به 4 کنیم دوباره میشه 5و خورده ای که در این صورت شما بازم همیتونی تقسیم بر 5 کنی که عددی نزدیک به یک برسی
حالا این یک درصد ها درصها کنار هم بزاری بخوای ذهن خودتو مثل سحابی ها بشکافی و لذتشو ببری چون طرفیت بیشتری میتونید دریافت کنی و حتی میتونی به وضعیت جدید حالت بدی اگه روز بیستو 4 ساعت باشه شما میتونید در نظر بگیرید که 5 درصدش میشه یکو نیم و پانزده درصدش میشه 3 و نیم ساعت و بیست درصدش که میشه نزدیک 5 ساعت و شصت درصدش میشه تقریبا 15 ساعت اینجه ما کاری کردیم از روی درصد خودمون سنجیدیم و هر کی از ما سوال بپرسه بگه ساعت چند میگیم ما که نمیدونیم چرا چون تو فکر خودتو میکنی و درصد خودتو میسنجی و براساس اون میری جلو و میدونی چند درصد مانده یا چند درصد ارزش ایجاد کردی و خنده دار از همه مال دنبال ایجاد درصدیم افراد دنبال ایجاد مدیریت زمان که خطی است چرا چون شما میتونی توی 22.5 درصد خودتون که میشه 6 ساعت حالی هر عددی شد مهم نیست شما میتونید درصدی مثل خانواده و پول را کنار هم داشته باشین مثلا امروز روز تعطیل است افراد در حال تفریح هستن شما هم در کنار افراد تفریح میکنید اما با بازار های مالی یا پر کردن فایل اموزش درصد به نام پول با معیار دلار در میاری که اینجا شما ارزش بیشتری برای خودتون ایجاد کردین و همین طور افراد هستن یم 22.5 درصد برای خودشوند در نظر میگیرین م و میخوان ی دررصد 1.56 درصدی برا خودشونم کاری مثل خوش خط نویسی انجام بدن که در کنار کاری که در طول روز برای ان افراد روتین است میزارن و نکنه قابل توجه اینو توی سال ببینی ارزش داره و شما مسول هستید خودتون در انجام این تمرین
جوادی
2.png