صفحه 411 از 544 نخستنخست ... 311361401409410411412413421461511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,101 به 4,110 از 5433

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

502 بار در 110 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad az نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز دوره خوبیه من ازش نتیجه گرفتم
    اتفاقا قبل ترید من مراقبه رو انجام میدم و واسه تمرکز بیشتر فوق العاده هست
    سلام مجدد.عذر میخوام شما هر روز همون تمرین ششم(همون که ۲۵ دقیقه) هست انجام میدی؟واینکه عبارات تاکیدی و تلقینی رو قبل یا بعد از مراقبه تصویرسازی میکنی؟

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از alireza1983 عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,852 بار در 513 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1983 نمایش پست ها
    سلام مجدد.عذر میخوام شما هر روز همون تمرین ششم(همون که ۲۵ دقیقه) هست انجام میدی؟واینکه عبارات تاکیدی و تلقینی رو قبل یا بعد از مراقبه تصویرسازی میکنی؟
    سلام علیرضا جان
    ۲۰ دقیقه صبح ۲۰ دقیقه شب
    بعد از مراقبه باید عبارات تاکیدی رو بگید

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    3,099 بار در 734 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 19 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

امید

سلام ایام بکام
    زندگی سخت شده این ایام
    امـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــا

امید یعنی انتظار موفقیت و آیندۀ بهتر، یعنی دلیلی برای زیستن، وقتی امید در دل و ذهن وجود داشته باشد، اشتیاق زندگی نیز وجود خواهد داشت (بهادری نژاد، ۱۳۷۵)اُمید، به اختیار خود انسان است و از آنجا ناشی می شود که تصمیم بگیرد که هیچ گاه خود را کمتر از موجودی بی همتا و مهم نپندارد. شخص، اُمید را با تصمیم به داشتن آن بدست می آورد. فقط به سادگی تصمیم می گیرد که دیگر به وسیله هیچ چیزی بیرون از وجود خویش، خرد و فرسوده نخواهد شد و مسئولیت تغییر زندگی خویش را در صورت نا مطلوب بودن، بر عهده گرفته و علیرغم مخاطرات مربوطه اینکار را انجام خواهد داد (دایر، ۱۹۹۱؛ ترجمه نیک فطرت، ۱۳۸۸).
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

8. 15 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

HOSEYN_TP آواتار ها
    1,654 بار در 265 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    _storage_emulated_0_Android_data_app.rbmain.a_cache_-2147483648_-210008.jpg
    معامله گر منضبط مارک داگلاس
    ...Have faith in yourself

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از HOSEYN_TP عزیز تشکر کرده اند:

886 بار در 112 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت همه دوستان
    خیلی خوشحالم که توی همچین جمعی هستم و از حضورتون استفاده میکنم
    این یک هفته اخیر بعد از اینکه اکانتم 20 درصد ریخت خیلی به هم ریختم بیشترشم به این خاطره که هر دفعه ضرر میکنم و اکانت میریزه به استراتژیم شک میکنم و افکار مزاحم زیاد میشن که نمیشه و... . این هفته هم همین طور بودم. استراتژیم را نوشتم خیلی وفته طبق همون هم ترید میکنم ولی چند روز که ترید میکنم و سود میگیرم یهو میبینم اصن رفتم روی یک استراتژی دیگه و اصلا بهش پایبند نیستم و همین باعث میشه ضرر کنم. ممنونم که صحبت هامون را میخونین اگر تجربه ای دارین خوشحال میشم باهام به استراک بذارین.
    محتاج دعای همتون هم هستم
    جمله بی قراریت از طلب قرار توست****طالب بی قرار شو تا که قرار آیدت

12. 7 کاربر برای این پست سودمند از mohamad89 عزیز تشکر کرده اند:

mohamad heydari آواتار ها
    6,012 بار در 1,279 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 753 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    10ثانیه ,فقط 10ثانیه تصور کنید که دارید(( لیموترش)) میخورید!
    بله درسته دهانتون بزاق ترشح میکنه !
    چطور با 10ثانیه فکر کردن به لیمو ترش اینقدر بدن ما واکنش نشون میده؟؟
    حالا مقایسه کنید که وقتی شما 10دقیقه, 10ساعت,10 روز یا 10سال به اتفاقات و مسائل منفی فکر میکنید یا ساعت ها عصبانی هستید;یا استرس و اضطراب و کینه در ذهنتون دارید ,چه تاثیرات ویرانگری روی جسم و روانتون داره؟؟
    و بر عکسش هم همینطوره ..
    اگر شما 10دقیقه, 10ساعت,10 روز یا 10سال به مسائل مثبت و خوب فکر کنید ,جسم و روانتون سالم تر ,شادتر و پرانرژی تر خواهد بود..
    این مثال ساده ی لیمو ترش یادت باشه هروقت افکار منفی اومد تو ذهنت بدون که اگر دائما داری بهشون فکر میکنی ,دیگه داری تیشه به ریشه ی زندگیت میزنی !!
    مثبت باش و مثبت فکر کن تا ببین ذهنت برات چه خلاقیت ها و چه کار هایی که نمیکنه...

شما بهترینید
    نیمه ای از قلب من در بهشت بَرین است.(♥️)

14. 16 کاربر برای این پست سودمند از mohamad heydari عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad89 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    این یک هفته اخیر بعد از اینکه اکانتم 20 درصد ریخت خیلی به هم ریختم بیشترشم به این خاطره که هر دفعه ضرر میکنم و اکانت میریزه به استراتژیم شک میکنم و افکار مزاحم زیاد میشن که نمیشه و... . این هفته هم همین طور بودم. استراتژیم را نوشتم خیلی وفته طبق همون هم ترید میکنم ولی چند روز که ترید میکنم و سود میگیرم یهو میبینم اصن رفتم روی یک استراتژی دیگه و اصلا بهش پایبند نیستم و همین باعث میشه ضرر کنم. ممنونم که صحبت هامون را میخونین اگر تجربه ای دارین خوشحال میشم باهام به استراک بذارین.
    محتاج دعای همتون هم هستم
    سلام محمد جان
    اگر بک تست گرفتی و دیدی که سیستمت جواب میده پس شک مفهومی نداره،اوایل که باورهای ما ضعیف تر هست نیازبه تمرین و تکرار داریم و باید دائما به ناخودآگاه بفهمونیم که مسیر درسته و میشه
    علت اون 20 درصد ضرر رو بررسی کنید هم تکنیکال هم روانشناسی و خودتون رو ارتقا بدید(تنها راه موفقیت درصد به درصد بهتر شدن هستش ،هیچ کس از روز اول عالی نبوده)
    بعضی اوقات ما چک لیست مینویسیم ولی هیچ ربطی به روانشناسی ما و سبک تریدمون نداره
    سعی کن با چیزی که راحتی چک لیست درست کنی و خودت رو مجبور نکن توی چهارچوبی که مال تو نیست قرار بگیری
    کدام بوکسوری رو دیدی که توی رینگ تا حالا مشت نخورده باشه توی صورتش؟استاپ ها رو همون مشت حریفت در نظر بگیر
    قراره با یک مشت خاک بشی؟
    نه،ادامه میدی و خودت رو بهتر میکنی و در نهایت اونی برنده هستش که حریف رو خاکش میکنه نه اونی که مشت نخورده
    با عشق

16. 12 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

Frederick آواتار ها
    3,704 بار در 876 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 117 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام دوستان خوبم امیدوارم که عالی باشید
    رفقای گلم یه سوال شما برا اینکه یه عادت مثبت براتون شکل بگیره چه کارهایی میکنید؟؟؟؟
    به مرور زمان ایجاد میکنید اگه اره یه عادت که مرور براتون ایجاد شده مثال بزنید
    یا اینکه خودتون رو مجبور میکنید که اون کار رو انجام بدید که براتون ایجاد عادت بشه
    یا یه جور دیگه پیش میرید ممنون میشم تجربیاتتون رو در اختیارم بزارید

کلا هم در مورد به وجود اومدن یه عادت خوب *ترک یه عادت بد

18. 8 کاربر برای این پست سودمند از Frederick عزیز تشکر کرده اند:

A.HOSEIN آواتار ها
    3,430 بار در 870 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 384 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوست خوبم ..
    معمولا روان ما رابطه ی مستقیمی با اعمال ما داره .. (تجربه ی شخصیمه)
    من وقتی همه ی کار هام رو جمع بندی میکنم و یه برنامه ریزی آبدیت شده رو برای روز بعدم تنظیم میکنم ...پریشانی افکار ازم خیلی فاصله میگیره .روانشناسی فردی من طوری هست که وقتی نوشتن رو کنار میزارم و بینظم روزم رو بدون برنامه وتقسیم اوقات به پیش میبرم و کارهایی که انجام شده رو ثبت نمیکنم روزهای بعد اشفتگی ام به من حس نزدیک تری پیدا میکنه ..وقتی چک لیستم رو مطالعه و اجرا نمیکنم یا بودن چک لیستم مواقع قبل از ترید و زمان ترید کمرنگ میشه و همچنین ترید های مثبت و منفی رو ژورنال نویسی نمیکنم و از این مهم دو یا سه روز بگذره انگار به قول شما همه چیز میخواد با من مبارزه کنه و من هم نمیخوام شکست بخورم... اینهایی که نام بردم مثل دوستانی هستند که من فردی رو تبدیل به یک گروه قدرتمند میکنند
    خب طبیعیه که من وقتی یک هفته با گروه قدرتمندم ترید بزنم به این قدرت افزوده میشه و وقتی اینها رو کنار بزارم تنهایی ترید بزنم و بگم من میدونم همه ی اون هارو مسلط شدم..نتیجه ی جالبی نمیگیرم.
    استاد همیشه میگن و توصیه میکنند تمرین صبر کنین و خودتون رو به نوشتن و ژورنال نویسی عادت بدین... نوشتن و ژورنال نویسی یک تمرین عالی برای صبور تر شدن هست علاوه بر اینکه ویژگی های مثبت فراوان و نتیجه های عالی زیاد دیگه ای رو هم داره.

برنامه ریزی کتبی و ثبت رفتارهامون و تسلط روی رفتارهامون مارو به جایی میرسونه تا بتونیم روی روانمون هم شناخت پیدا کنیم و و پرورششون بدیم... واین انکار ناپذیره.

در آخر با نوشتنه که میخوایم تغییر پیدا کنه تغییر پیدا میکنه.. به قول استاد که میگن اعداد دروغ نمیگن...
    همینطور که میدونی و انجامش میدی .. بیشتر از اون بنویس انجام بده و بنویس ..نقاط قوت و نقاط ضعف زمانبندی ها و تمارین و مطالعه و کارفیزیکی و تخیلات و خواب و ...
    ...
    امیدوارم سرشار از حس موفقیت باشی دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad89 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    محتاج دعای همتون هم هستم
    امیر مومنان امام على عليه‏ السلام فرمودند:
    هرگاه از سختى و دشوارى كارى ترسيدى، در برابر آن سرسختى نشان بده ، كه رامت مى‏ شود و در برابر حوادث روزگار چاره‏ انديشى كن ، كه بر تو آسان مى‏ شوند.

20. 9 کاربر برای این پست سودمند از A.HOSEIN عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 41 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 41 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع