نمایش نتایج: از 1 به 10 از 5469

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

نمایش موضوع

Snow_Trader آواتار ها
    8,199 بار در 869 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 335 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yeekttaa نمایش پست ها
    سلام به همگی امیدوارم حالتون خوب باشه

من قبل از استاد با دو فرد دیگه اموزش دیده بودم درسته که نتیجه نداشت برای( من ) اما اونها قسمتی از مسیر بودن که من به اینجا رسیدم و شکر واقعا .

دیروز اتفاقی سررسیدی که اموزش های دوره قبلیم نوشته بودم نگاه کردم اول صفحه نوشته بودم (((((چیزی که از ان توست تو را پیدا خواهد کرد )))) و ((( هرچیزی که در خیال بگنجد واقع است))))
    برای ارامش برای من شعر های (
    مولانا) و سعدی حافظ عطارخیلی ارامش بخش و قابل درک هست شما هم بخونید
    من
    خیلی قدرت کلمات و نوشتن و باور داشتن بهشون قبول دارم چون خیلی فوق العاده هست . اون موقع ها همش به خودم میگفتم ای کاش فضایی بود که کسی تمرین میداد میگفت چیکار کن کاش میتونستم سوالاتم بپرسم - از کجا بفهمم درست یاد گرفتم کاش یکی بود میپرسیدم ازش .....
    الان که رسیدم به اینجا شکرگذارم و مطمعنم قشنگتر هم میشه
    به نظر من همین که ما در این اکادمی هستیم و با استاد اشنا شدیم یک مسیر درست محبت بزرگ هست
    بیشتر اوقات وقتی به هدفمون وقتی به اینده به پایان مسیر نگاه میکنیم به طولانی بودنش نگاه میکنیم حس غرق شدن بهمون دست میده

حالا به جای اون به خودت بگو: من نگران اون نیستم چون اون روز بلاخره میرسه
    با هر قدم بهش نزدیکتر میشیم پس لزومی نداره نگران دور بودنش باشیم
    تنها چیزی که باید الان روش تمرکز کنم
    قدم بعدیمه
    در زمان حال باشید و لذت ببرید از مسیر و اموزش ها
    @amino

سلام
    وقتتون بخیر

پست شمارو خوندم یاد این جمله استاد افتادم:

طرز فکر و احساس شما در زمان شکست نشان دهنده مدت زمان ی است که برای رسیدن به موفقیت ما ن یاز است .

شما هر چند نتیجه ای از اون آموزش های قبلی نگرفتین ولی طرز فکرتون و احساساتون رو خیلی خوب تغییر دادین نسبت بهش و دارین در جهت موفقیت ازش استفاده میکنین

شکست ها هستن که افراد موفق میکنند ..وقتی تو مارکت استاپ میخوری تازه پروسه موفقیت و یپشرفت تریدر شروع میشه
    بقیه فکر میکنن مارکت داره پسشون میزنه درحالیکه برعکس کسیکه اصولی اموزش دیده هر استاپ اون نقطه عطف ماجراست.

تا زمانی که یکی بهمون حمله نکنه و یبار زخمی نشیم نمیریم دنبال کسب مهارت دفاع کردن از خودمون

شمام چندبار تلاش کردین که آموزش اصولی معامله گری رو یادبگیرین ولی خب برای شما جواب نداده ولی یه تجربه هایی ازشون بدست اوردین
    و الان قدر اینجا رو شما بهتر از کسی که هیچ شکست یا بهتر بگیم کسایی که تجربه ای نداشتن میفهمین.

کسی قدر دوره های استاد میدونه که کلی ترید زده با اصولش کلیم استاپ خورده ولی باز تلاش کرده باز رفته ویدیو های دوره رو نگا کرده تمرین کرده بجای اینکه بشینه زانو غم بغل بگیره رفته خودشو تقویت کنه مهارتشو بهتر کنه دلایل اشتباهشو دربیاره
    از شکست ها استفاده کنین تغییر کنین تا تغییر نکنیم بخدا همینی که هستیم میمونیم
    اومدیم که موفق شیم واقعا بدون شکست هیچی نمیشیم
    شکست هارو غنیمت بدونین

ویرایش توسط Snow_Trader : 04-11-2024 در ساعت 20:07
    Hard takes time, impossible a little more time

2. 10 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 17 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 17 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع