صفحه 127 از 556 نخستنخست ... 2777117125126127128129137177227 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,261 به 1,270 از 5558

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

2,311 بار در 271 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و عرض ادب خدمت همه ی دوستان
    امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    و تشکر بابت اینکه تجربیات و دانسته های مفید و گرانبهاتون رو به اشتراک میزارین.
    امیدوارم بتونم گوشه ای از لطفتون همتون رو جبران کرده باشم و من هم به نوعی مفید واقع بشم. )
    یه تیک چارت برای تغییر عادت ها یا کارهای روزانه
    که میشه روی روز مورد نظر تیک یا ضربدر بخوره و کادر پایینی برای یادداشت کوچیک اگه نیاز بود.

سایز A4 هست میتونین کوچیکترش کنین
    https://s6.uupload.ir/files/برنامه2_copy_0mr1.jpg

برگه ی خودم به این شکله که با دیدن علائم همه چی دستگیرم میشه و چاپ کردم کنار میزکارم روی دیوار
    https://s6.uupload.ir/files/برنامه1_copy_qtjs.jpg

پ.ن: بنظر من رنگی پنگی شادتره
    اگه باز هم طبق سلیقه دوستان نبود رنگ مورد علاقتون رو خصوصی بفرستین تا درست کنم.

موفق و سلامت باشید.
    ​مثل من و تو آفریده نشده و نمیشه، اثر انگشتمون مختص خودمونه... ما منحصر به فردیم

2. 15 کاربر برای این پست سودمند از Sahar69830 عزیز تشکر کرده اند:

Mm_Shams آواتار ها
    24,215 بار در 1,728 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 44 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام دوستان
    یک موردی در ابتدای دوره ی آرزوی تو و دستور توست
    توجه من رو خیلی جلب کرد و گفتم اینجا گذاشتنش خالی از لطف نیست
    کوین ترودو میگه
    اولین چیزی که پیش روی شماست هدف شماست!
    حالا اگر تمایلی برای یادگیری ندارید
    هدف شما این هست که یادگیری خودتونو بالا ببرید !

4. 24 کاربر برای این پست سودمند از Mm_Shams عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,465 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar69830 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر
    خیلی ممنون از این پست فوق العاده مفیدتون
    الان داشتم لینک اموزشی رو تماشا میکردم و رسیدم به قسمتی که فرکانس رو پایین آورد. صدا بود فقط توی محدوده ی شنوایی ما(فرکانس ما) نبود. فیلم رو استاپ کردم و کلا حال و هوام عوض شد وبا اینکه این فقط به ظاهر یک فیلم اموزشی نرم افزاری هست ولی کلی حرف داخلشه و واقعا فقط باید همواره سپاسگزار خدابود و همواره بخوایم که ماروبه مدارها و فرکانس های ثروت از هر لحاظ هدایت کنه.
    (بحث فرکانس هارو سال ها میدونستم ( توی کتاب ها یا ... خونده بودم )که چی هستن و چجوری عمل میکنن ) ولی الان بیشتر به عمق فرکانس هایی که ما نمی بنیم ولی داریم همواره ارسال و دریافت میکنیم پی بردم.
    و مطمئنا 1ماه دیگه میگم نه الان پی بردم و و 1ماه بعدش میگم نه الان متوجه شدم و 1سال بعدش و و و و.... انتهایی وجود نداره

از خدا بخوایم و نگیم چجوری
    امیدوارم بتونم هر روز 1 قدم جلو برم
    الان حوصله ی تمرین رو نداشتم و میخواستم 1فیلمی سریالی ببینم. ولی چون اکثرا رو پاک کردم و داشتم فولدر هارو میگشتم، فقط یه لحظه با خودم گفتم خدایا من میرم توی تاپیک اکادمی و پیدا کردن ایجاد انگیزه برای تمرین با تو
    که بعد از خوندن چند پست مفید دوستان رسیدم به پست شما و فیلم و...

با آرزوی موفقیت همه دوستان
    سلام و وقت بخیر سرکار خانم سحر
    امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگیتون سرشار از شادی و پول و ثروت
    تشکر میکنم از این پستی که زدید
    خداییش من اصلا از این بعد به موضوع فکر نکرده بودم ممنون از دیدگاه و نظر عالی که گفتید و باعث شد من هم یک مقدار به فکر فرو برم در این مورد
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    پیوستن به قدرت الهی ...
    زمانی که آدمی خواسته خود را از ذات کل طلبید ، باید برای هرگونه شگفتی آماده باشد

زنی به پول نیاز داشت و همچنان که در خیابان راه میرفت مدام تکرار میکرد : خدا روزی رسان است ، نگاهش به زیر پایش افتاد و و یک اسکناس دو دلاری دید خم شد و آن را برداشت . سرایدار یک ساختمان که نزدیک به او ایستاده بود گفت : خانم از روی زمین پول برداشتید ؟ من فکر کردم که کاغذ مچاله شده آدامس است ، مردم زیادی از روی آن رد شدند اما همین که شما آمدید چون برگ گل باز شد .
    دیگران با اندیشه به تنگ دستی از روی آن گذشتند ، اما کلام ناشی از ایمان آن را چون برگ گل گشود .
    در فرصتهای زندگی نیز چنین است یکی آنهارا میبیند و دیگری از آن میگذرد .
    - هنگامی که آدمی به قدرت خدا توکل می کند رها از هرگونه قید و بند به عالم مطلق می پیوندد ، بیایید این قدرت نهفته را که هر لحظه میتوانیم با آن یگانه شویم دریابیم .
    در کلاس پرسش و پاسخ از من سوال میشود : چگونه باید با آن قدرت شکست ناپذیر تماس آگاهانه حاصل کرد ؟ و من پاسخ میدهم : با کلام خودتان

عبارت تاکیدی :

آرامش و توازن الهی مرا احاطه کرده و در درون من سکنی گزیده است
    من از جذبه الهی برخوردارم و همگان بینهایت مرا دوست دارند ،عشق الهی مرا احاطه کرده و حمایتم میکند
    تمامی آنچه را که در هر لحظه موجود باید بدانم ،هم اکنون در پرتو لطف الهی بر من آشکار میشود و من به خودم و زندگیم اعتماد دارم
    به یمن الهی درآمد من همیشه رو به افزایش است

وقتی عبارات تاکیدی حاوی حقیقت را تکرار میکنید درواقع دارید خداوند یا قانون را می خوانید .
    تنها آن کلامی را تکرار کنید که به دلتان مینشیند یعنی به شما احساس ایمنی و آرامش و اطمینان میبخشد .
    - مردم میگوین خیر و صلاح من همیشه دیر به سراغم می آیند یا اینکه چنان فرصتهایی را از دست داده ام که نگو و نپرس
    ما باید همه این فکرها را وارونه کنیم و مدام تکرار کنیم : در برابر خیر و صلاح خود بیدارم و هرگز فرصتی را از دست نمی دهم .
    قدرت الهی در درون شما و هوشیاری برتر خودتان است هشیاری برتر عرصه الهام است ، عرصه دگرگونی های بی درنگ و خیر و صلاح به ظاهر ناممکن ، آنجا که دری نیست دری میگشاید و از راههایی نامنتظر برکت و نعمت فرو میبارد زیرا خدا حربه هایی دارد که تو نمیشناسی .
    - خدای خود را بیاد آور زیرا اوست که به تو قدرت میدهد تا توانگری پیدا نمایی. هنگامی که با قدرت خدا سروکار داری باید خود را به او بسپاری و ذهن استدلالی را خاموش کنی زیرا به محض آنکه بطلبی ، عقل کل راه انجام آن را میداند .تنها نقش آدمی وجد و سرور است و شکرگزاری و ایمان اگر به خدایی که در درون ماست یکسر توکل کنیم ، هم حمایت و هم هدایت میکند و هم جزئی ترین نیازهای ما را برآورده میکند .
    به علت ترس از دست دادن است که بیشتر مردم آنچه را که از هر چیز دیگر عزیزتر می دارند از دست میدهند ، زیرا آنها به جای توکل به حافظ خود به تمهیدات بیرونی دست میزنند ، هرچه را که دوست دارید به دست خدا بسپارید تا امن و امان بماند .
    چون به قدرت خدا پیوستیم دیگر هیچ چیز نمیتواند ما را شکست دهد .
    دو قدرت وجود ندارد تنها یک قدرت است : قدرت خدا پس دلسردی نیز وجود ندارد و این اکتشاف یعنی شادی غیره منتظره .
    - شاگرد اغلب با اعتقاد به عدم تکمیل ظهور خواسته اش را به تعویق می اندازد . او باید مدام تکرار کند :
    در ذهن الهی تنها تکمیل هست و کمال . پس خواسته من به انجام رسیده است حال این خواسته کار عالی باشد ،یا خانه عالی یا سلامتی کامل و یا هر چیز دیگر . انسان هرچه بطلبد ، صورتی است که پیشاپیش در ذهن الهی نقش بسته است و باید در پرتو لطف الهی و به طرزی عالی عینیت یابد .

انسان صاحب هشیاری غنی ثروت
    و انسان صاحب هشیاری فقیر فقر را به خود جذب میکند

ادامه دارد ...
    ما
    ما یک

8. 16 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

2,311 بار در 271 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
    یه حسی بهم گفت فایل رو اینجا هم بزارم من هم فقط قبولش کردم.
    فایل سابلیمینال ثروت؛معنویت،مقابله با اهمال کاری،سحرخیزی،مدیریت زمان و باورهای درست؛ برای دوستانی که فعلا نتونستن فایل خودشون رو درست کنن.
    تا ماه دیگه من هم نتیجه ی خودم رو اعلام میکنم.

https://uupload.ir/view/sahar_sib_3nmf.mp3/

با آرزوی موفقیت و سلامتی و ثروت برای هممون
    ​مثل من و تو آفریده نشده و نمیشه، اثر انگشتمون مختص خودمونه... ما منحصر به فردیم

10. 12 کاربر برای این پست سودمند از Sahar69830 عزیز تشکر کرده اند:

1,141 بار در 333 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 163 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanm65 نمایش پست ها
    مهرداد جان سلام و عرض ادب
    به نظرم عدم صبر در واقع به نوعی عدم کنترل جسم و ذهن انسان هستش و اختیار نداشتن در رفتارها و تصمیمات.
    به نظرم با تغییر دیدگاهتون نسبت به اتفاقات و رویدادهای اطرافتون کاملا قابل تغییره.
    با در نظر گرفتن اینکه هر پدیده ای در این جهان مادی در قالب زمان در حال شکل گیریه وباید پروسه ای رو طی بکنه تا به سرانجام برسه.این پروسه میتونه کاشتن دانه ای باشه تا زمان سبز شدن و بزرگ شدن و در نهایت میوه دادن و یا پیدا کردن موقعیت خوب در بازار.
    یه سری نکات به ذهنم رسید در رابطه با مطالبی که گذاشتین.میگم خدمتت:
    a:خودتون رو بشناسید که چه نوع تریدری هستید(بلند مدت-کوتاه مدت-اسکالپر).این موضوع میتونه باتغییر سیستم معاملاتی و یا حتی تایم فریم شما قابل حل شدن باشه
    b:خروج از بازار رو خود بازار مشخص میکنه براتون قبل از ورود به معامله
    c: مطالعه ی برنامه هدف امینو
    https://academywave.com/%D8%A8%D8%B1...C%D9%86%D9%88/
    بقیه سوالاتتون تماما در قسمت روانشناسی بازار توسط استاد پاسخ داده شده.
    حتما حتما مطالعه کنید.

موفق و پیروز باشید
    سلام و درود خدمت اقا احسان عزیز.
    احسان جان میشه مورد b رو بیشتر توضیح بدین؟
    چوم مشکل منم همین مورده که باعث ضرر هام میشه
    پیشاپیش از توجه دوستان عزیزم متشکرم و برای جلو گیری از اضافه گویی پیام تشکر دیگری ارسال نمیکنم

12. 11 کاربر برای این پست سودمند از ehsan-ra عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    ادامه پست قبلی
    هدیه خدا به انسان قدرت و تسلط بر همه مخلوقات و ذهن و تن و امور خویشتن است و همه ناکامی ها از نبود قدرت اوست . آدمی خود را ناتوان و قربانی شرایط میپندارد و میگوید : اوضاعی که مهار کردن آنها از دستش خارج بود باعث شکست او شده است . اما اگر به قدرت خدا بپیوندد هیچ چیز برایش نامیسر نخواهد بود .
    اگر به راستی که میخواهیم خیر و صلاحمان پیش آید ، باید مقاومت را کنار بگذاریم و متوازن و متعادل و آرام باشیم ، باید همواره به یاد نگهداریم که خدا بخشاینده است و ما ستاننده ، باید با یاد داشته باشیم که خدا چاره ساز و وسیله ساز است و خود بهتر میداند که از چه راههایی هدایایش را به ما برساند ، آنگاه درمیابیم که (( درست دعا کردن )) خود هنری است .
    باید مشتاقانه خود و خواسته خود را به دست خدا بسپاریم تا هرگونه که خود میخواهد و از راهی که خود صلاح میداند آرزویمان را برآورده کند .
    به محض اینکه مراد دل را با آن خرد لایتناهی در میان میگذارید او راه انجام را میداند منتها باید از سر راه او کنار بروید تا بتواند کار کند . اما اگر بر او تکلیف تعیین کنید که چه بکند و چه نکند ، آنگاه راه چاره الهی را مسدود میکنید ، تازه بعد هم میگویید نمیدانم چرا دعاهایم هیچگاه برآورده نمیشوند ؟
    ما باید شیوه آرزوی صمیمانه را که همان دعای خالصانه است بیاموزیم
    وقتی از ته دل میگوییم (( اگر خواسته ام خواسته خدا باشد که بی تردید انجام میپذیرد ، اگر نه همسنگ و معادل آن را به من خواهد داد.

همانقدر که من به او محتاجم او نیز مشتاق من است
    چرا که من در دستان او مانند ابزاری هستم تا از طریق من مشیتش را به انجام برساند .

آرزوی سلاتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون

دوست خوب من از شما متشکر و سپاسگزارم
    از وقتی که گذاشتید و این پست رو مطالعه کردید
    ما
    ما یک

14. 14 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

ehsanm65 آواتار ها
    25,059 بار در 803 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 94 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan-ra نمایش پست ها
    سلام و درود خدمت اقا احسان عزیز.
    احسان جان میشه مورد b رو بیشتر توضیح بدین؟
    چوم مشکل منم همین مورده که باعث ضرر هام میشه
    سلام احسان جان. وقتت بخیر
    خیلی ساده.حد ضرر و حد سود شما میشه خروجتون از بازار در یک معامله (بر اساس سطوح و سیستمی که دارین).
    تعداد معاملاتتون در روز و بررسی برآینده معاملاتیتون میشه خروجتون از بازار در اون روز.(میتونید حداکثر ضرر یا حداکثر تعداد معاملات در روز برای خودتون تعیین کنید مثلا حداکثر 6 درصد ضرر..)البته اگر روزانه ترید میکنید و در مقابل تعیین هدف و مقداری که هدف روزانتون هست و باز هم خروج از بازار.در نهایت بازار بهتون نشون میده که یا با سود یا با ضرر خارج بشید.
    باید این مورد رو قبول کنید که بازار یه روزایی اونطوری که برای ما قابل درک و بررسیه حرکت نمیکنه.
    موردی که فقط میمونه رعایت قوانینی هست که تعیین میکنید و رسیدن به این آگاهی که این قوانین برای رشد خود شماست و نه محدودیت.
    امیدوارم همیشه موفق باشید.
    آمین میشود
    هر آنچه میپندارید.

16. 16 کاربر برای این پست سودمند از ehsanm65 عزیز تشکر کرده اند:

ali1051 آواتار ها
    247 بار در 55 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود بر همه دوستان
    امشب یک فایل از مصاحبه با آقای جان آساراف ( JOHN ASARAF ) میدیدم که بسیار جالب بود و مهمتر از همه اینکه تسلط استاد امینو و عمق مطالعات ایشان را در زمینه روانشناسی فردی را میشد در نطرات این نویسنده و اندیشمند مشاهده کرد.
    دوستان متاسفانه فایل به زبان انگلیسی است و فقط میتوانم یک کتاب از ایشان مهرفی کنم.
    کتاب " همه چیز داشتن" Having it all
    فدرس فایل در یوتیوب:
    https://youtu.be/UMmOQCf98-k
    سپاس
    از همه شما عزیزان که چه با مطالعه مطالب و تمرینات شما و چه از طریق تصحیح یا تایید تمرینات من باعث پیشرفت اموزش و اطلاعات من میشوید قدردانی میکنم.

18. 16 کاربر برای این پست سودمند از ali1051 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanm65 نمایش پست ها
    سلام احسان جان. وقتت بخیر
    خیلی ساده.حد ضرر و حد سود شما میشه خروجتون از بازار در یک معامله (بر اساس سطوح و سیستمی که دارین).
    تعداد معاملاتتون در روز و بررسی برآینده معاملاتیتون میشه خروجتون از بازار در اون روز.(میتونید حداکثر ضرر یا حداکثر تعداد معاملات در روز برای خودتون تعیین کنید مثلا حداکثر 6 درصد ضرر..)البته اگر روزانه ترید میکنید و در مقابل تعیین هدف و مقداری که هدف روزانتون هست و باز هم خروج از بازار.در نهایت بازار بهتون نشون میده که یا با سود یا با ضرر خارج بشید.
    باید این مورد رو قبول کنید که بازار یه روزایی اونطوری که برای ما قابل درک و بررسیه حرکت نمیکنه.
    موردی که فقط میمونه رعایت قوانینی هست که تعیین میکنید و رسیدن به این آگاهی که این قوانین برای رشد خود شماست و نه محدودیت.
    امیدوارم همیشه موفق باشید.
    سلام و وقت بخیر دوست خوب من احسان جان
    امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگیتون سرشار از شادی و پول و ثروت
    احسان جان تشکر میکنم ازت بابت این پست زیبا
    جمله اولتون از دیروز منو درگیر کرده بود و تا میخوندمش دوباره ذهنم میرفت پی صحبتهای استاد دهقان ( که این مورد رو چند جا گفتن ) و نتایج بسیار بسیار عالی گرفتم که خواستم با شما و دوستان مطرح کنم (البته که شما از دوستان قدیمی هستید و صاحب این تجربه )
    جمله شما در پستتون : ( خیلی ساده.حد ضرر و حد سود شما میشه خروجتون از بازار در یک معامله )
    واقعا میشه گفت ساده هست اما آسون نیست
    این هم از اون عادتها و موارد و باورهایی هست که توسط جامعه و اساتید در ما به وجود اومده که با کنار گذاشتنش میشه ترس و عدم پذیرش معامله زیان ده رو در تریدر درست کرد و نتایج بسیار فوق العاده گرفت
    حالا یکم بیشتر بازش کنم
    وقتی ما رفتار مارکت رو پرایس اکشنی بلد هستیم و تسلط کمل روش داریم و میدونیم این موج تا کجا حرکت میکنه و تا کجا اصلاح میکنه و میتونیم عمل کنیم ، چرا باید از حد ضرر استفاده کنیم ؟
    به نظرم چیزی که از ابتدا در جامعه توسط اساتید (به جز استاد امینو ) اشتباه آموزش داده شده
    یک مثال : فرض بر مثال من وارد یک معامله بای شدم و در نقاط کف و سقف بازار ورود و خروج میکنم و این پوزیشنم هم در کف ورود کردم ، حال بگیم تشخیص اشتباه بوده و بازار نزولی شده ، الان اگر من استاپ گذاشته باشم درست در نقطه ای هست که روند نزولی که شکل گرفته میخواد یک اصلاح بکنه رو به بالا و برگرده تو کف قبلی که من ورود به بای داشتم ،در این صورت استاپم میخوره و از نظر روانی فشار وارد میشه و نمیتونم نقطه ورودی که روند نزولی برای سل بهم خواهد داد هم ببینم و ورود کنم و معامله قبلیم جبران کنم ، اما اگر اساتید قدیم و آموزشهای قبلی این رو یاد میدادند که مهمترین چیز اینه که حجم بالا وارد نشی تا اگر قیمت طبق توضیحات بالا که گفتم حرکت کرد شما در نقطه استاپ معامله بای میتونی دو برابر حجم معامله در ضررت وارد بشی و در اصلاح قیمت ، هم ضرر پوزیشن قبلی رو جبران کنی و هم سود روزانت رو بگیری و اگر خواستی پوزیشن دیگه هم بزنی موقعیت عالی سل رو ببینی و ورود کنی و در جهت درست مارکت پوزیشن بگیری
    در کل به نظر مهمترین چیز کنترل حجم ورود به پوزیشن هست نه گذاشتن استاپ . حجم ورود به میزانی تا اکانت رو زیاد بهش فشار نیورد و بتونیم در صورت تشخیص اشتباه هم پوزیشن قبلی رو مدیریت کنیم و هم سود کنیم و هم از لحاظ روانی بتونیم تصمیم بگیریم و مارکت رو ببینیم و نه اینکه استاپ بگذاریم و تریدر رو بترسونیم که استاپت زده شد .
    این برداشتی بود که من داشتم و خیلی از شما دوست عزیز تشکر میکنم
    از دوستان هم ممنون میشم نظر و تجربه ای داشتن در این مورد من رو راهنمایی کنند
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    ویرایش توسط Ali97 : 04-20-2022 در ساعت 09:42
    ما
    ما یک

20. 15 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 32 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 32 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع