صفحه 535 از 556 نخستنخست ... 35435485525533534535536537545 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,341 به 5,350 از 5557

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Yoshita آواتار ها
    9,110 بار در 544 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazljafari11 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان واستاد عزیز من از دو فایل روانشناسی یوتیوپ(ریشه ثروت_مراقبه و مدیتیشن)و فایل بازی فرواانی به این نتایج رسیدم
    آیا درست و کامل هستن این نتیجه گیری و دریافت؟؟
    فایل پیوست 609336
    @amino
    سلام و درود
    من نظر خودم رو میگم امیدوارم مفیید باشه برای شما
    یک مورد مهم رو فراموش کردید ، اقدام عملی مناسب یا بگیم به اندازه با اون هدفی که دارید در ناخودآگاه و خود اگاه کار میکنید این مورد رو استاد در وبینار این هفته کامل توضیح دادند که میتونید با جزیات بیشتر بررسی کنید ، مثل پرواز کردن میمونه شما یک بال قوی و خوب ساختید اما با یک بال نمیتونید پرواز کنید
    احساسات نقش مهمی در روند تصمیم گیری ایفا می کنند. زیرا قوه احساس،انتخابی است.اگر احساس عصبانیت کنید،عوامل جزئی و کم اهمیت نیز شما را خشمگین میکنند اگر وحشت زده باشید،کوچکترین صدا نیز شما را می ترساند اگراحساس شادمانی کنید حتی رویدادهای معمولی خنده را بر لبان شما ظاهر می سازد .

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از Yoshita عزیز تشکر کرده اند:

Yoshita آواتار ها
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi7474 نمایش پست ها
    سلام و درود بر جناب امینو و دوستان
    یه سوال داشتم ازتون این که من و رفیقم بعد از 5 سال تلاش در بازار های مالی و تلاش خیلی زیاد توی این زمینه بعد از دیدن دوره های شما بعد از 2 سال به سود نرسیدیم و بعد از این که یکم ذهنمون رو اروم کردیم و کمی با ارامش به ترید فکر کردیم و تلاش کردیم براش توی دمو به سود 20 و 50 درصد رسیدیم و بعد این ماه توی ریل 10 درصد سود کردیم و هدف ما به دست اوردن ماهی 100 درصد توی ریل است .
    و با توجه به این که توی مسیر رشد هستیم و داریم بهتر میشیم ولی باز حالمون خوب نیست و شاد نیستیم .
    ایا این موضوع طبیعیه ؟ یا ما داریم اشتباه میکنیم ؟
    یا این که ما هرچقدر شاد تر باشیم و حالمون بهتر باشه نتایجمون در ترید بهتر میشود یا نه فرقی ندارد و شادی بعد از رسیدن به سود 100 درصدی که هدف ما است به دست میاد ؟
    ایا شما بعد از رسیدن به اهدافتون شادی را به دست اوردید یا در مسیر رشد و پیشرفت ؟
    با تشکر
    سلام و درود
    دوستان خیلی عالی و خوب این مورد رو باز کردند منم یک مورد بود که دیدگاهم رو عنوان میکنم
    یک انیمیشن هست به اسم "soul " در یک بخشش وقتی معلم با کلی چالش و ... به خواستش میرسه حسی رو داره که شما داشتید و شخص مقابل جواب خوبی میده که پیشنهاد دارم خودتون برید و جواب رو ببینید
    به قول دکتر هلاکویی زندگی مقصدی نداره از مسیر لذت ببرید.
    احساسات نقش مهمی در روند تصمیم گیری ایفا می کنند. زیرا قوه احساس،انتخابی است.اگر احساس عصبانیت کنید،عوامل جزئی و کم اهمیت نیز شما را خشمگین میکنند اگر وحشت زده باشید،کوچکترین صدا نیز شما را می ترساند اگراحساس شادمانی کنید حتی رویدادهای معمولی خنده را بر لبان شما ظاهر می سازد .

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از Yoshita عزیز تشکر کرده اند:

HOSEYN_TP آواتار ها
    1,621 بار در 262 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقتبخیر .سوالی داشتم ایا ساعت های 9 شب تا 12 شب بازار موقعیت خوبی میده برای ترید کردن چون من فقط این تایم وقتم ازاده؟ واین که چیکار کنم که مثل روزاری اول اشتیاق عطش نشستن پشت چارت داشته باشم چون تو این 2 3 ماه حس کردم فایل هارو کامل نفهمیدم و رفتم ویدوهای پرایس اکشن و فراکتل تا مکدی 2 کامل دیدم و تموم که شد دیدم همرو کامل بلدم با این سری که نگاه کردم فکر کنم پرایس بالای 10 بار دیدم فراکتال هم 5 6 بار دیدم و از مکدی 2 به بعدو نگاه نکردم تا وقتی که به 3 درصد سود مستمر برسم و الان که تموم کردم وقتی میخوام چارت باز کنم یا 9 شب به بعده یا این که انگار یکی جلومو گرفته نمیزاره صفحه چارتو باز کنم یه ترسی انگار دارم پوزیشن هایی هم که باز میکردم سود وضررام برابر میشد .نمیدونم حالا اگه راه حلی دارین لطف میکنید بگید ممنون. @Brian @farshad70 و سایر دوستان
    ...Have faith in yourself

6. 6 کاربر برای این پست سودمند از HOSEYN_TP عزیز تشکر کرده اند:

farshad70 آواتار ها
    23,307 بار در 5,608 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4513 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOSEYN_TP نمایش پست ها
    سلام وقتبخیر .سوالی داشتم ایا ساعت های 9 شب تا 12 شب بازار موقعیت خوبی میده برای ترید کردن چون من فقط این تایم وقتم ازاده؟ واین که چیکار کنم که مثل روزاری اول اشتیاق عطش نشستن پشت چارت داشته باشم چون تو این 2 3 ماه حس کردم فایل هارو کامل نفهمیدم و رفتم ویدوهای پرایس اکشن و فراکتل تا مکدی 2 کامل دیدم و تموم که شد دیدم همرو کامل بلدم با این سری که نگاه کردم فکر کنم پرایس بالای 10 بار دیدم فراکتال هم 5 6 بار دیدم و از مکدی 2 به بعدو نگاه نکردم تا وقتی که به 3 درصد سود مستمر برسم و الان که تموم کردم وقتی میخوام چارت باز کنم یا 9 شب به بعده یا این که انگار یکی جلومو گرفته نمیزاره صفحه چارتو باز کنم یه ترسی انگار دارم پوزیشن هایی هم که باز میکردم سود وضررام برابر میشد .نمیدونم حالا اگه راه حلی دارین لطف میکنید بگید ممنون. @Brian @farshad70 و سایر دوستان
    درود بر شما

دو کار میشه انجام داد اول اینکه اسکلپ بزنید که مهارت بسیار بالای میخواد دوم اینکه تایم مبدا رو بزاری یک ساعته یا چهار ساعته و اون تایمی که داری بازار رو بررسی میکنی یک استراتژی بر اساس سطوح برای خودت بنویسی و برای ورود از اوردرهای لیمیت استفاده کنی ......فایل چرخه ها که در مورد کمان مخالف هست رو منظورمه که باعث میشه بازار روی اون سطوح واکنش نشون بده و همین موضوع باعث میشه به شما نقطه ورود بده

پس در کل میتونی همون ساعت که گفتی بازار رو تحلیل کنی یک معامله لیمیت ست کنی که من همین کار رو در تایم ۱۵ و ۳۰ انجام میدم و خیلی جوابه شما هم میتونی به همین شکل کار کنی
    برای کسی که صبورانه تلاش میکند.
    همه چیز به موقع اتفاق میافتد.....

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از farshad70 عزیز تشکر کرده اند:

Yoshita آواتار ها
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و درود
    من نظر خودم رو میگم امیدوارم براتون مفید باشه
    در مورد تایم دوستان توضیح دادند من چند مورد روانشناسی از صحبتی که داشتید متوجه شدم رو ععنوان میکنم
    در مورد اشتیاق و انگیزه استاد در تیوتیوب فایل هایی رو قرار دادن که کامل این موضوح رو باز کردن که میتونید بررسی کنید اما به صورت کلی شما باید به صورت یک عادت این مورد رو در بیارید که به صورت ناخوداگاه دیگه فکر هم نکنید به این موارد برای شروع هم تا بخوایید این عادت رو شکل بدید میتونید با طنز ادغام کنید مثل مثالی که استاد در مورد کار کردنشون در انبار زدند یا صحبت هایی که با چارت دارن و ... یا برای خودتون تمرین هدف رو تکرار کنید خود اعداد و حس داشتن اون مقدار از پول و... در کل هر طور میتونید باید ممارست کنید با نظم تا بتونید عادت رو شکل بدید بعد از اون کارتون خیلی راحت خواهد شد
    یک مورد هم عنوان کردید که " دیدم همرو کامل بلدم " این مورد سطح دریافت شما رو کاملا مسدود میکنه استاد خودشون میگن من هر روز در حال یادگیری هستم و دانشجو هستم و در کنار هم در حال پیشرفت این مورد رو دقت داشته باشید
    در مورد انتهای صحبتتون هم باید ریشه رو پیدا کنید تا بتونید این مورد رو حل کنید مثلا ممکنه ترس از شکست باشه یا ترس از دست دادن یا حس نا امیدیداشته باشید و... بنظرم زمانی که میخواید چارت رو باز کنید و این مورد به سراغتون میاد همون موقع هر چیزی که به ذهنتون میرسه و صحبتهایی که در ذهن داره میگذره رو یاداشت کنید به این صورت راحتر میتونید دلیل اصلی رو پیدا کنید .
    از مسیر لذت ببرید .

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از Yoshita عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,087 بار در 852 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 311 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    توی باغ، هر چیزی رشد می*کند… اما قبل از آن پژمرده و خشک می*شوند،
    درخت*ها باید برگ هایشان را از دست بدهند تا برگ*های جدید دربیاورند و ضخیم تر، قوی*تر و بلندتر شوند.
    برخی درخت*ها می*میرند و نهال*های جدید جایشان را می*گیرند.
    باغ به مراقبت زیادی نیاز دارد. اگر باغتان را دوست دارید نباید از کار کردن در آن دست بکشید،
    کمی صبر کنید. فصلش که برسد حتما شکوفه*ها سر می*زنند.

این جملات رو تو کامنت های زیر مقالات روانشناسی آکادمی که داشتم مطالعه میکردم دیدم خیلی خوب بود
    گفتم اینجا قرار بدمش با همدیگه لذت ببریم از توصیف طبیعی چرخه تولد و رشد طبیعی

در آخر یه لینک میزارم برای یکی از بهترین مقالات استاد رو لینک بزنین و برین مطالعش کنین
    در این مقاله هم یه مستند و یه کتاب هم استاد بهتون معرفی میکنه که فوق العادس
    و همینطور دوستانی که آموزش پذیری بالایی دارند استاد تو ویس یه دستورالعمل نسبت به این مقاله ارائه میده
    دفتر نکته برداری از مقالات روانشاسی استاد دارین دیگه؟!
    یا نکنه هنوز به دخیل بودن درصد بالای روانشناسی در موفق شدنمون تو این مارکت آگاهی و اطلاع ندارید؟
    که کمتر کسی فکر میکنم به این صحبت های استاد درباره چجوری مطالعه کردن و دفعات مطالعه این مقاله تاکید دارند عمل کرده باشن
    شما بشین همون افراد معدود و خاص که به صحبت های استاد عمل گرایانه نگاه میکنن..نتیجشو میبینید
    الان وقت تغییر و عمل کردن دیگ بسه فقط گوش دادن و عمل نکردن
    روزتون بخیر

https://academywave.com/profitable-t...9-of-the-time/

صحبت های وارن بافت تو مستندی که استاد معرفی کرد :

Screenshot_4.png

Screenshot_5.png
    ویرایش توسط Snow_Trader : 04-17-2024 در ساعت 20:45
    Hard takes time, impossible a little more time

12. 15 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

Miad آواتار ها
    1,273 بار در 182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

سلام رفیق
    من هم شرایطی داشتم که شش ماه اصلا سراغ لایو مارکت نمیرفتم بدلیل یک سری اتفاقات شخصی
    ینی واقعا حوصله ترید نبود به دلیل یک سری مسایل
    ولی در چارت تمرین داشتم که خودش بهم درک خوبی داد توی این شش ماه

یک چیزی بود که میتونه بهتون کمک مبکنه (کاری که من خودم مبکنم )تحلیل چارت و منتظر تشکیل ستاپ احتمالی در تایم فریم مورد نظرتون دز طول روز و ورود با گوشی یا هر دیوایسی که دارید و ست کردن حد سود و ما بقی داستان

برای من جواب داده (تجربه شخصی)

ارادت
    PAIN is the best teacher
    But nobody wants to be a student

14. 5 کاربر برای این پست سودمند از Miad عزیز تشکر کرده اند:

abolfazljafari11 آواتار ها
    8,193 بار در 1,624 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 63 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام خدمت همه دوستان عزیز
    دوستان من میدونم به عنوان یک تریدر باید این توانایی رو داشته باشم که بتونم بدون هیچ کاری انجام دادن یک جا بشینم یا همون توانایی هیج کار نکردن
    دارم روی این موضوع کار میکنم و تمرینی که برای خودم در نظر گرفتم اینه که در روز یک ساعتنی رو مشخص کردم که فقط به چارت نگاه کنم و کاری انجام ندم اما این کار برام خیلی سخته و هی میخوام خودم رو مشغول یک کاری کنم از چک کردن گوشی گرفته تا کاری های روزمره و کتاب خوندن و....
    برای این مشکل و موضوع راه نمایی یا تجربه ای اگر دارید ممنون میشم باهام به اشتراک بزارید
    بهترین اموزگاران آن هایی هستند
    که به تو نشان میدهند کجا را نگاه
    کنی اما نمیگویند چه ببینی
    <<<<<امینو>>>>

16. 6 کاربر برای این پست سودمند از abolfazljafari11 عزیز تشکر کرده اند:

1,496 بار در 226 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    دوستان من میدونم به عنوان یک تریدر باید این توانایی رو داشته باشم که بتونم بدون هیچ کاری انجام دادن یک جا بشینم یا همون توانایی هیج کار نکردن
    دارم روی این موضوع کار میکنم و تمرینی که برای خودم در نظر گرفتم اینه که در روز یک ساعتنی رو مشخص کردم که فقط به چارت نگاه کنم و کاری انجام ندم اما این کار برام خیلی سخته و هی میخوام خودم رو مشغول یک کاری کنم از چک کردن گوشی گرفته تا کاری های روزمره و کتاب خوندن و....
    برای این مشکل و موضوع راه نمایی یا تجربه ای اگر دارید ممنون میشم باهام به اشتراک بزارید
    سلام وقت بخیر
    مواردی رو من در ذهن دارم میگم خدمتتون.
    اول از خودتون بپرسید که آیا از درون پذیرفته اید که نگاه کردن به چارت بخشی از شغل مابه عنوان تریدرهست یا خیر؟ این پذیرش رو در خودتون ایجادکنید که «هیچ کاری نکردن» یک مهارت مهم برای تریدر هست. هیچ کاری نکردن نه به معنای اتلاف وقت بلکه مثل گربه ای که ارام در خونه موش میشینه برای شکار.

دوم دسترسی به گوشی و کتاب و چیزهای که حواستون رو پرت میکنه رو سخت کنید. به عنوان مثلال یه کم دور تر از حالت معمول از ماوس و کیبرد بشینید، گوشی رو گوشه دیگر اتاق بذارید و …

سوم یه کاغذ دم دستتون بگذارید هر کاری یهو خواستیدانجام بدید رو روش بنویسید بعد به خودتون بگید این یه ساعت که تمام شد انجامش میدم اینطوری ذهن ارام میشه.

چهارم از ساعت pomorado استفاده کنید. این ساعت به این صورت هست که به ازای ۲۵ دقیقه تمرکز ۵ دقیقه استراحت و دوباره این سیکل ادامه پیدا میکنه تا هر وقت بخواهید. هم ساعت فیزیکی اش وجود داره و هم اپلیکیشن های بسیار.

موفق باشید!

18. 10 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad_Hosein عزیز تشکر کرده اند:

OmidPouyaan آواتار ها
    895 بار در 180 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوست عزیز
    موضوعی که به من کمک کرده « مراقبه » هست.
    اون هم به شکل طولانی مدت چون دیدن افکار و رها کردن کار سختی هست.

خود راهب ها میگن که حداقل ۳ سال نیازه تا شما بتونید به شکل مقدماتی افکار خودتون را ببینید و رها کنید. تازه بعد از اون هست که وارد سطوح بعدی میشید.
    پس در مسیر مراقبه باید خیلی صبور و با پشتکار بود.

کتابهایی که به من کمک کردند در این مسیر:

the presence process ( یک کتاب فوق العاده )
    نیمه تاریک وجود
    دعوت به ترین ذن

20. 9 کاربر برای این پست سودمند از OmidPouyaan عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 29 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 29 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع