صفحه 278 از 554 نخستنخست ... 178228268276277278279280288328378 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,771 به 2,780 از 5535

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

716 بار در 83 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ghaffar نمایش پست ها
    سلام.دوستان وقت بخیر.من یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید.
    اینکه من بیشتر درمورد دیگران فکر میکنم.من کارهایی که دیگران انجام میدن برام مهم شده.درصورتی که اصلا به من مربوط نمیشه.چیکار کنم از فکرم دربیان.و کار های دیگران برام*مهم نباشه.میشع کمکم کنید.یا اگه کتابی هست معرفی کنید.ممنونم
    سلام
    وقتتون به خیر
    از اونجایی که به جورایی هم دردیم با اجازتون تجربه ام رو میگم
    من هم سالها درگیر این عادت بودم و هنوز هم کم و بیش هستم
    خیلی هم مقاله خوندم و تمرین کردم ولی بهترین تجربه رو از یه دوست همدردی که تنوسته بود کنترلش کنه شنیدم
    گفت آدما اونقد درگیر زندگی خودشونن که وقتش رو ندارن به تو فکر کنن، پس وقتت رو هدر نده
    من هر وقت میرم تو فکر دیگران به محض اینکه این جمله میگم ذهنم 7،8تا دلیل خوشگل براش پیدا میکنه و یکی دو دقیقه بعد دارم لبخند میزنم، هم از لذت سیو کردن انرژی و تمرکزم و هم به دلیل هایی که چرا اینکار هدر دادنه وقته
    الان به جای فکر کردن به آدما از دیدنشون و از بودنشون لذت می برم
    الان دیگران برام خیلی ارزشمندتر و عزیزتر شدن
    الان آدما خیلی قشنگ تر و دوس داشتنی تر شدن
    به نظر من قشنگی زندگی همین کارهای جذابه
    شناخت خودمون و سعی در کنترل و شیفت به سمت عادت دلخواه

موفق باشی
    ویرایش توسط SAM.T : 11-30-2022 در ساعت 18:34
    بر خیری که شخصا می توانید برسانید تمرکز کنید،
    نه بر مسایلی که باقی می ماند و یا حل شان دست شما نیست.
    پیتر سینگر (فیلسوف اخلاق )

2. 14 کاربر برای این پست سودمند از SAM.T عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,452 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

نه ، شما هر معامله ای را به نتیجه نخواهید رساند . در هر نوع سرمایه گذاری پول بدست نخواهید آورد .
    زندگی مجموعه ای از بردها و باختها است حتی برای بهترین افراد .
    برندگان در زندگی میدانند که آدم قبل از اینکه بتواند راه برود ، ابتدا سینه خیز میرفته است و هر هدف جدیدی مجموعه ای از شکستها را به همراه دارد .
    این به شما بستگی دارد که این ناکامی ها را به عنوان موانع و مشکلات موقت برای پیروز شدن قلمداد کنید یا به عنوان مانعی حل نشدنی .
    اگر این را وظیفه خود بدانید که از هر شکست بیاموزید و به نتیجه ای که آرزوی دست یافتنش را دارید متمرکز بمانید
    سرانجام شکست شما را به سوی موفقیت هدایت خواهد کرد .
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

4. 15 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,846 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها

نه ، شما هر معامله ای را به نتیجه نخواهید رساند . در هر نوع سرمایه گذاری پول بدست نخواهید آورد .
    زندگی مجموعه ای از بردها و باختها است حتی برای بهترین افراد .
    برندگان در زندگی میدانند که آدم قبل از اینکه بتواند راه برود ، ابتدا سینه خیز میرفته است و هر هدف جدیدی مجموعه ای از شکستها را به همراه دارد .
    این به شما بستگی دارد که این ناکامی ها را به عنوان موانع و مشکلات موقت برای پیروز شدن قلمداد کنید یا به عنوان مانعی حل نشدنی .
    اگر این را وظیفه خود بدانید که از هر شکست بیاموزید و به نتیجه ای که آرزوی دست یافتنش را دارید متمرکز بمانید
    سرانجام شکست شما را به سوی موفقیت هدایت خواهد کرد .
    زیبا بودعلی جان
    درتایید صحبت شما

5.png

6.png

7.png

6. 11 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

Soroush bozorgi آواتار ها
    1,072 بار در 234 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان عزیز ، امیدوارم حالتون عالی باشه
    به طور مفید 9 ماه میشه دوره پرایس رو شروع کردم و با کلی پستی و بلندی طبق نقشه راه تمومش کردم .
    ترید سیستماتیک رو یک ماه انجام دادم اما نتیجه ای که داشت اصلا برام جالب نبود و یه مقدار زیادی زجر آور بود به خاطر اون تایمی که باید منتظر میمونمدم اما خب یک ماه رو اونجوری کار کردم.رفتم به ترید تحلیلی اینجا اون جایی بود که آرزوشو داشتم چون میتونستم هرچی ایده داشتم با بیس پرایس جناب امینو ترکیب کنم اما ز خیال باطل
    2 ماه هست که در ترید تحلیلی هستم (کل حساب ها دمو بوده ) و بیش از 10 حساب رو خراب کردم و از هر کدوم یه درسی گرفتم بهتر بگم که این هزینه شناخت خودم بود. گذشت و گذشت فهمیدم من مرد تایم فریم هایه تیک چارت هستم
    از 2 ثانیه تا 10 ثانیه تایم هام هست .هیچ وقت نتونستم یک حساب رو بیش تر از 20 درصد رشد بدم اما این آخری رو 75 درصد رشد دادم . به جای اینکه خوشحال باشم ناراحت بودم اونم از نوع عجیب و غریب ، احساس میکردم من این سود رو غیر اصولی به دست آوردم ( برام خیلی مهم هست که اصولی ترید بزنم ) تصمیم گرفتم از حساب خارج بشم و با چند تا پوزیشن از عمد اون رو کال کردم .cT_6177075_2022-12-01_17-14.htm
    می خوام یه حساب دیگه رو از صفر شروع کنم ، زیبا تر ، اصولی تر .
    بعضی از حرف ها گفتی نسیت ، چون شنیدی نیست ، باید حسش کرد تا بشه درکش کرد . این رو متوجه شدم که من می خوام با یک قطعیت ترید کنم اما این قطعیت با مرور زمان ایجاد میشه و واقعا با آموزش دیدن و سیستم خالی نمیشه از مارکت سود گرفت مهم ترین چیز روانشناسی هست .
    یادم هست که دوست عزیزمون memoگفت برای اینکه بتونی رشد کنی باید پوستت کنده بشه (منظورشون این بود که فکر نکنید که با کیشدن خط روند و چند تا تکنیک میتونید بارتون رو ببندید و در انتها گفت که اگر اینجوری فکر میکنید موفق باشید )
    از دوستان عزیز که در این تاپیک فعالیت دارن خیلی ممنونم و این رو می خوام بگم که هر زمان که نا امید بودم یا ناراحت بودم و.. این تاپیک بهم انرژی میداد از همتون ممنونم
    ممنونم رفیق که تا اینجا همراه من بودی

8. 10 کاربر برای این پست سودمند از Soroush bozorgi عزیز تشکر کرده اند:

Soroush bozorgi آواتار ها
    1,072 بار در 234 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر سروش جان

اصلا تریدری حسابی رو کال نکنه مثل این میمونه نمره انضباطش توی مدرسه ۲۰ باشه همیشه (من خودم زور زدم نمره انضباطم بالاتر از ۱۷ نبود)

بسیار ترید باید تا پخته شود خامی(کال هم کنید اشکال ندارید دارید تمرین میکنید ولی اون کال باعث پیشرفتتون شه نه ابنکه بازی کنید ..بازی میخواید کنید برید منچ بازی کنید اینجا قراره مولتی میلیاردرتون کنه پس جدی بگیرید)

اما در مورد قطعیت گفتید
    قطعیت خود تریدر هست سروش جان
    قطعیت مدیریت سرمایه اش و دیدش به چارت هست به قول استاد چارت رفیقتون میشه

درک جمله قطعیت خود تریدر هست برای من یکسال طول کشید چون هیچ سیستمی توی دنیا وجود نداره بگه بهتون اینجا بفروش اینچا بخر اگر وجود داشت خیلی وقت پیش اکسپرت شده بود بازار هم دور وقتی درو شده بود
    قطعیت و ۱۰۰٪ تریدر هست مثل مدیریت سرمایه اش روانشناسیش و سیستمش و همه اینها میشه صددرصدش

قطعا مثل روز برام روشنه که ترید بسیار موفقی میشید

حدودا ۶/۷ ماه پیش با چنتا از بچه ها (اوایل تنها بودیم ولی خب رفته رفته دوستان اضافه شدند) تصمیم گرفتیم یه مقدار خاک تکونی کنیم این تاپیک رو و خب خداروشکر نتیجه داد و یکی از تاپیک های خوب آکادمی شده
    از مقالات گرفته تا کمک همه دوستان در این تاپیک
    قبلا هم گفتم همه برن من هستم توی این تاپیک ❤ کنار رفیقام

موفق باشید
    درود دوست عزیزم ، ازت ممنونم که هستی و داری باعث انگیزه و ....میشی ( حداقل برای من ) موفق و پیروز باشی

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از Soroush bozorgi عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,452 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

موفقیت
    در معامله گری مانند یک پازل است و شما تا زمانی که هر قطعه را استاد نشده و در جای خود قرار ندهید ، پازل را کامل نخواهید کرد .

اکثر مردم بسیار با احتیاط زندگی میکنند و امیدوارند که سالم و سلامت به مرگ برسند.

ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

12. 14 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    تمرکز لیزری روی هدف
    جمله ای که شاید زیاد شنیدیم و بار ها به شکل های مختلف تاکید شده که باید کاملا متمرکز روی هدف باشیم
    مثال های زیاد دیگه ای هم با این مضمون بودن در کتاب مهندسی ذهن نویسنده بیان میکنه:
    مثل کشاورز که آب رو با ساختن جوی آب هدایت میکنه به زمین کشاورزی شما هم افکار پراکنده رو باید روی هدف مشخص خودتون جمع کنید
    فکر کردن به هدف ۲ حالت داره :
    ۱_وقتی که تجسم میکنیم به هدف رسیدیم
    حس ارضا شدن از رسیدن به موفقیت که شاید تجربه کردیم یا وقتی در جمعی از اهداف و برنامه ها صحبت میکنیم و تشویقمون میکنند بعدش انرژی و شور شوق کاهش پیدا میکنه و یک حس خوب درونی ایجاد میشه و شخص چون به یک رضایت نسبی رسیده انگیزه رسیدن به هدف کاهش پیدا میکنه
    ۲_وقتی که تجسم میکنیم هدف درآینده ای دور به ما میرسه
    به این جمله دقت کنید
    من بالاخره موفق میشم=من الان موفق نیستم و در آینده قراره این اتفاق رخ بده
    با این حالت حس نیاز و نبود هدف مورد نظر رو در حال حاضر به ناخودآگاه ارسال میکنیم.تفاوتی نداره حس خوب یا بد داریم فقط ناخودآگاه این که در حال حاضر شما روی نبود هدف تمرکز کردید رو درک میکنه و چون تقاضای اصلی و ریشه فکر مبنی بر نبودن هدف هست همین مورد برای شخص تکرار میشه
    چند روز پیش پستی رو گذاشتم از کتاب گفتگو با خدا
    که خدا به نویسنده تاکید میکنه وقتی بیش از حد طالب چیزی باشی بهش نمیرسی .تناقض بسیار زیبا و درستی هست
    اما چاره چیه و باید چطور فکر کنیم؟
    برای اینکه درگیر این احساسات نباشیم و راه رسیدن به هدف رو کوتاه تر کنیم باید تمرکز رو از هدف به مسیر منتقل کنیم اون هم نه تمام مسیر فقط قدم بعدی
    دقیقا شبیه کوه نوردی هستش
    اگر ما یکسره به نوک قله نگاه کنیم از مسیر منحرف میشیم و زمین میخوریم
    اما وقتی قدم به قدم به مسیر نگاه میکنیم خیلی راحت تر و سریع تر می رسیم و فقط کافیه گاهی به قله نگاه کنیم
    مسیر باید به قدم های کوچک تر تقسیم بشه و از رسیدن مرحله به مرحله اهداف کوچکتر لذت ببریم
    این کار فواید روانی زیادی هم داره
    باعث حس خودباوری و اعتماد به نفس و ایمان میشه و پیامی رو به ناخودآگاه ارسال میکنه که
    من قادرم اهدافم رو تیک بزنم
    حالا اون هدف میخواد خواندن ۵ صفحه کتاب باشه یا به دست آوردن ۵ میلیارد پول برای ناخودآگاه و کائنات تفاوتی نمیکنه خواسته شما چی هست و اون برآورده میشه
    ممنون که زمان گذاشتید و مطالعه کردید

14. 12 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام
    وقت بخیر
    دوستان عزیز یه مشکل بسیار بدی برای یکی از دوستانم پیش اومده
    لطفا اگه راهکار یا تجربه ای در این زمینه دارید کمک کنید
    متاسفانه من قسمت باینری آپشن آلپاری رو به ایشون معرفی کردم و الان یه جوری شده براش که نمیتونه ازش دست بکشه
    بیش از 500 میلیون توی این بازار از دست داده لی همجنان تاکید داره که این راه پولدار شدن منه و من بالاخره از این راه کسب درآمد عالی میکنم
    اهل کتاب خوندن نیست ولی طوری شده که حتی از همه دوست و همکاراش پول قرض گرفته و ماشینش رو فروخته و تمام دارایی که طی سالها جمع کرده بوده رو توی باینری از دست داده ولی بازم دست بردار نیست
    بارها پیش مشاور رفته ولی به حرفاش گوش نمیده
    پیش روانشناس رفته ولی داروهایی که براش تجویز شده رو نمیخوره
    اوضاعش کاملا خرابه
    و متاسفانه دوتا بچه هم داره
    اگر راهکاری عملی میشناسین که بشه از این بازار یه جوری ایشون رو کند و به سمت فارکس یا کلا از فارکس دورش کرد بهم پیشنهاد بدید واقعا ممنون میشم
    یه جورایی خودمو مدیون میدونم و شدیدا در قبال بچه هاش دلم میسوزه
    با تشکر از همه دوستان
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

16. 15 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara.sat نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر
    متاسفانه من قسمت باینری آپشن آلپاری رو به ایشون معرفی کردم و الان یه جوری شده براش که نمیتونه ازش دست بکشه
    بیش از 500 میلیون توی این بازار از دست داده لی همجنان تاکید داره که این راه پولدار شدن منه و من بالاخره از این راه کسب درآمد عالی میکنم
    اهل کتاب خوندن نیست ولی طوری شده که حتی از همه دوست و همکاراش پول قرض گرفته و ماشینش رو فروخته و تمام دارایی که طی سالها جمع کرده بوده رو توی باینری از دست داده ولی بازم دست بردار نیست
    اوضاعش کاملا خرابه
    اگر راهکاری عملی میشناسین که بشه از این بازار یه جوری ایشون رو کند و به سمت فارکس یا کلا از فارکس دورش کرد بهم پیشنهاد بدید واقعا ممنون میشم
    با تشکر از همه دوستان
    سلام وقتون به خیر
    ۲ راهکار برای این شخص که شما توصیف کردید به نظرم میرسه
    ۱_از سمت کسی که قبولش داره یا تحت تاثیرش هست کم کم مسیر درست رو آموزش ببینه (اگر کسی رو قبول نداره چند تا از ترید های استاد رو نشونش بدید تا شاید تحت تاثیر استاد قرار بگیره)
    ۲_تلخه ولی خوب باید خودش به نتیجه برسه و نمیشه جلوی انسانی رو که در اون سطح ایمان پیدا کرده به چیزی گرفت

18. 7 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

Ariyan آواتار ها
    11,727 بار در 1,553 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 848 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara.sat نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر
    اوضاعش کاملا خرابه
    با تشکر از همه دوستان
    درود سارا خانم
    این اعتیادی که ایشون پیدا کردن مثل سیگار کشیدن میمونه و مثل باقی اعتیاد هاست . تا خود ایشون نخوان و تصمیم نگیره نمیشه بهشون کمک خاصی کرد .
    کسی که کتاب و ویدیو آموزشی و پادکست گوش نمیده حالا که شما دوستشونید از اطلاعاتی که دارید آروم آروم آگاهشون کنید و سعی کنید روشون تاثیر بذارید و دنبال تغییر یهویی در زندگی ایشون نباشید
    این سبک کاری نه تنها باینری که هر کاری مثل فارکس و ... ایشون چون احساسی هستن برن سمتشون حتما شکست میخورن .
    خودتون رو مقصر ندونید توی این دنیای پر از اطلاعات هر کسی مسئول انتخاب های خودشه و نمیتونه دیگران رو مقصر بدونه ، مشاوره رو شما بدید و آروم آروم دور بشن بهتره .
    سعی کنید اگه هم میخوان تو این بازار بمونن ، ببینید میتونید با آکادمی و امینو آشنا کنیدشون چون همین کلاس های استاد امینو آرامش و عقلانیت رو توی وجود آدم ایجاد میکنه .
    ویرایش توسط Ariyan : 12-04-2022 در ساعت 11:07

20. 11 کاربر برای این پست سودمند از Ariyan عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 28 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 28 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع