صفحه 337 از 545 نخستنخست ... 237287327335336337338339347387437 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,361 به 3,370 از 5444

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Mir Tohid آواتار ها
    37,002 بار در 1,076 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 320 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidhd نمایش پست ها
    سلام دوستان امیدوارم حالتون عالی باشه
    دو تا سوال روانشناسی دارم فکر میکردم به مرور زمان میتونم حلش کنم و به جوابش میرسم ولی خب تا به الان نرسیدم

1-حقیقتش من تو مدیتیشن شدید با بی حرکت نشستن مشکل . . .

2-فرض رو بر این میگیریم که میخوایم در کنار تمام برنامه های روتین . . . @Ali97 @memo
    @@Mir Tohid
    @Hfada @Peace
    سلام دوست عزیز وقتتون بخیر و سلامتی

سوال 1 : مدیتیشن یک راهکار هست برای رسیدن به مشاهده گری ذهن. یعنی نوع نشستن و مدل نشستن و سمت و سویی که
    باید در نشستن داشته باشیم همگی حاشیه هستند و اصل کار و هدف مشاهده گری ذهن هستش. چه بمدت 1 ثانیه و چه 24 ساعت.
    حالت های نشستن صرفا برای این هست که بدن کمترین تنش بهش وارد بشه تا برای افراد مبتدی مثل من و شما ذهنمون خوراک نگیره
    و شروع نکنه به فیلم سازی. مورد بعدی هم اسیب فیزیکی ندیدن بدن هستش.
    پس اهمیت نشستن صحیح برای کم کردن و از بین بردنه درگیری و خوراک ذهن ، و به حداقل رسوندن اسیب فیزیکی هستش.
    شما روی صندلی اگر میشینید یا رو زمین ، تکیه بدید به صندلی یا مبلی یا پشتی چیزی. وقتی میخوایید دستتون رو تکن بدید
    یا حتی صورتتون باید بخارونید جلوشو بگیرید و نجام ندید. میبیند بخشی از صورتتون نیاز به لمس شدن داره و دست هم میخواد
    اینو انجام بده.
    موقعه انجام مدیتیشن اگر حرکتی هم کردید بشکل تنبیهی با خودتون برخورد نکنید.
    مدیتیشن رو به کارهای روزانه هم تعمیم بدیدن. مثلا رانندگی . یعنی بدونه اهنگ و پادکست گوش دادن یا صحبت کردن یا زیر پا
    گذاشتن قوانین و مقررات حتی درصورت نبودنه مامور و دوربین های نظارتی. این میشه بدون در لحظه حال و دیدن تنش های فکری
    که میگه نه مامور هست نه چیزی سرعتو ببر بالا که سریع برسیم و نمیدونم از سمت راست سبقت بگیر یا لایی بکش نمیدونم
    ماشین بغلی رو باید بزنم تو پرش که دیگه جلو من ویراژ نده و و و تو بقیه کارهای روزانه هم همینطور. مدیتیشن در عین حرکت.

سوال 2 : وقتی روتینی رو مینویسیم سعی میکنیم خیلی سنجیده و اصطلاحا میلی متری مشخص کنیم همه چیز رو. و موقعه اجرا
    ممکنه چند روز بخوبی انجام بشه و بعدا ببینیم بکل بهم ریخته و یا انجام نمیدیم. پس باید منعطف باشیم هم موقعه نوشتن هم موقعه اجراش.
    مثلا برنامه ورزشی دارین ولی یا مهمونی هست یا قرار مهمی هست پس میایید تغییراتی رو مثل کم کردن تایم ورزش یا توی خونه حرکتی رو
    انجام دادن بجای رفتن به باشگاه انجام میدید که خارج از اون برنامه کلی کاری انجام نداده باشین. درسته کیفیت و کمیت روز عادی رو نداره اما
    اینجا هدف متعهد بودن به روتینه هستش و ایجاد عادته ذهنی ( اصلاح ذهن )
    مثلا تایم یک ساعت رو اختصاص دادین به مطالعه ولی به دلیل مریضی یا مهمونی و و و هرچیزی نمیتونید. حتی جایی هستید که کتاب مدنظرتون
    دسترستون نیست. اینجا بیایید یه مقاله بخونید. بازهم از کمیت و کیفیت قبل کمتره اما مهم ایجاده عادته ذهنی هستش.

پس منعطف باید باشیم. و اولویت بندی هم در روتین داشته باشین بنسبت هدفتون.
    مثلا تمرینات مطالب دوره از اولویت درجه 1 هستش.
    خواب با کیفیت 7 ساعته اولویت درجه 1
    مدیتیشن اولویت درجه 1
    ورزش ( درجه 1 ) در محیط باشگاه اولویت درجه 2
    گپ و گفت با دوستان و دور دور درجه 4
    هر هفته برنامه کوه درجه 3
    با این درجه بندی اولویت ها دیگه میدونید که درصورت اتفاق افتادن مواردی که
    باعث ایجاد تغییرات در روتینتون میشه کدوم هارو باید بدونه تغییر انجام بدید و
    کدوم هارو با کیفیت و کمیت کمتر هم میشه انجام داد یا کنسل کرد و جایگزین.

موفق باشین
    ویرایش توسط Mir Tohid : 03-16-2023 در ساعت 17:41

_______ برنده ، بازنده ای است که یک بار دیگر هم تلاش کرده
    _______

2. 20 کاربر برای این پست سودمند از Mir Tohid عزیز تشکر کرده اند:

Hamid14 آواتار ها
    1,031 بار در 249 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_a نمایش پست ها
    سلام

گفته شده در بازار برای کسب سود و عملکرد خیلی خوب نیاز داریم در لحظه حال باشیم احساسات رو تشخیص بدیم و اونا رو مدیریت و کنترل کنیم تا بتونیم عملکردی واقعی و متناسب به واقعیت بازار رو انجام بدیم و در نتیجه موفق بشیم

در فایل های موفقیتی مثل بیندیشید و ثروتمند شوید یا و... گفته میشه شما باید تصویر ذهنی خوب و درستی داشته باشید تا بتونید موفق بشید عملا انگار باید از لحظه حال برای مدتی دور باشیم و در اینده سفر کنیم!

این دو موضوع اگر نگیم بر خلاف هم نیستند در جهت نیستند بنابراین باید یک دیدگاه درست تر نسبت این موضوع به دست بیاریم

چطوری میتونیم تشخیص بدیم که چه زمانی باید رویا پردازی کنیم چه زمانی باید واقعیت رو ببینیم ؟
    اصلا امکان پذیر هست هم رویا پرداز باشیم هم واقعیت بین ؟

نظر خودم : تصاویر ذهنی چون واقعیت فیزیکی ندارند فقط باید در صورتی استفاده شود که موجب عمل شود یعنی شما با دیدن یک تصویر ذهنی یک کنشی رو انجام بدید و اون کنش و تصویر ذهنی باید هدفمند باشه اما در اکثر حالات شما باید واقعیت رو ببینید چون در اصل شما در اینجا زندگی میکنید و حداقل میخواهید در این دنیا موفق بشید ن دنیای تصویر و رویا !!
    نمیدونم شاید هم دارم اشتباه میکنم ؟!
    لطفا دوستان نظراتشون رو بگن تا بتونیم یک نتیجه مناسب بگیریم
    با سلام وخسته نباشید
    داشتم ویدیو های روانشناسی کانال یوتوب اکادمی رو میدیدم ویدیو تکنیک منگنه (اتصال احساسات )
    احساس میکنم استاد درباره موضوع شما به خوبی توضیح داده ودیدن ویدیو خالی از لطف نیست
    امیدوارم درست متوجه شده باشم و درست راهنماییتون کرده باشم
    موفق باشید
    Keep Calm AND Trade Smart

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از Hamid14 عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    3,108 بار در 738 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 19 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام

گفته شده در بازار برای کسب سود و عملکرد خیلی خوب نیاز داریم در لحظه حال باشیم احساسات رو تشخیص بدیم و اونا رو مدیریت و کنترل کنیم تا بتونیم عملکردی واقعی و متناسب به واقعیت بازار رو انجام بدیم و در نتیجه موفق بشیم

در فایل های موفقیتی مثل بیندیشید و ثروتمند شوید یا و... گفته میشه شما باید تصویر ذهنی خوب و درستی داشته باشید تا بتونید موفق بشید عملا انگار باید از لحظه حال برای مدتی دور باشیم و در اینده سفر کنیم!

این دو موضوع اگر نگیم بر خلاف هم نیستند در جهت نیستند بنابراین باید یک دیدگاه درست تر نسبت این موضوع به دست بیاریم

چطوری میتونیم تشخیص بدیم که چه زمانی باید رویا پردازی کنیم چه زمانی باید واقعیت رو ببینیم ؟

نظر خودم : تصاویر ذهنی چون واقعیت فیزیکی ندارند فقط باید در صورتی استفاده شود که موجب عمل شود یعنی شما با دیدن یک تصویر ذهنی یک کنشی رو انجام بدید و اون کنش و تصویر ذهنی باید هدفمند باشه اما در اکثر حالات شما باید واقعیت رو ببینید چون در اصل شما در اینجا زندگی میکنید و حداقل میخواهید در این دنیا موفق بشید ن دنیای تصویر و رویا !!

سلام عالی یاشد
    همه ما میدانیم که ایزاک نیوتن سیبی را دید که از درخت بالای سر او سقوط کرده بود، اما این تخیل او بود که او را به توسعه قوانین حرکت نیوتن وا داشت
    فراموش نکنید تنها کسی که میتواند به زندگی شما رونق ببخشد و آن را متحول سازد خودِ شما هستید و نه شخص دیگری. رؤیاهایتان را بیابید، با خیال بافی بیشتر، آن ها را به آرزو تبدیل کنید و آرزوها را هدفمند سازید تا بتوانید با تهیه ی یک برنامه ی مدون و جامع، برای به ثمر رساندنشان اقدام کنید.
    اگر رؤیاهایتان را فراموش کرده اید به آنها بازگردید و لیستی برای خود آماده کنید.
    https://virgool.io/@moasherati/dreamwish-cmzyhabedoe6

پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

6. 9 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,151 بار در 862 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 327 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام

سلام
    روزتون بخیر

یه استاد برا خودتون پیدا کنین که چیزایی که ارزوشو دارین رو اون فرد بدست اورده باش..اگه امینو رو استاد خودتون انتخاب کردین هر چیزی که گفت رو بی چون و چرا و بدون دلیل انجامش فقط انجام بد ...

استاد های دیگه ای مثل ثروتمندانی چون اندرو کارنگی، ناپلئون هیل، هنری فورد، کوین ترودو،دارن هاردی و .....

این افراد بعنوان استاد و راهنما قبول کنین و دارایی هایی که دارن بصورت فیزیکی هست برید شاگرد این افراد بشین ببینید چی میگن ...راه و رسم پول دراوردن و زندگی کردن با خوشحالی و خوشبختی در اختیار شاگرداشون میزارن از خودتون چیزی نسازین جا پای افراد موفق بزارین شمام به خواسته هاتون مثل اونها خواهید رسید اگر به حرف هاشون گوش بدید و نگرشتون و آموزش پذیری بالایی داشته باشین ...

دوره ارزوی تو دستور توست از کوین ترودو رو پیشنهاد میکنم بهتون که گوش بدین
    همه چیز به احساسات و قوه تخیل مربوط
    شما توانایی هر کاری که بگین رو دارین ...شما خودتو بزار جای ادیسون خب!
    چجوری لامپ درست کرده؟ اصلا تو واقعیت فیزیکی دوران ایشون چیزی بنام لامپ نبوده این لامپی که الان با یه کلید روشنایی میده به همه جا ایمان و باور ادیسون به قوه تخیل و ذهنیش بوده ...تا زمانی ک باور نداشته باشین نمیتونین تخیلتون به واقعیت فیزیکی تبدیل کنین باید اشتیاقی سوزان برای خواسته هاتون و چیزی که تو تصوراتتون دارین داشته باشین و اگه 10000 بار هم شکست خوردی عین ادیسون باز بتونی ادامه بدی و تو 10001 به اون خواسته ات برسی ...اون سوختی که نیاز تا به خواسته ات برسی رو باید داشته باشی اشتیاق بالااا برای خواسته ات با حسی خوب
    ویرایش توسط Snow_Trader : 03-17-2023 در ساعت 08:27
    Hard takes time, impossible a little more time

8. 9 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,852 بار در 513 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام بر دوستان گرامی
    موزیک بی کلام توصیه شده توسط انجمن روانشناسی امریکا جهت رسیدن حال خوب در لحظه
    تضمینی ۱۰۰ درصد
    6djboq6svsaj.jpghttps://uupload.ir/view/13_sabzehzar_fkug.mp3/

10. 19 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

محمد. آواتار ها
    302 بار در 54 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام

سلام دوست عزیز
    تصویر سازی ذهنی با رویا پردازی خیلی فرق داره شما اگه رویا پردازی کنی کاملا از زمان حال دور میشی ومیری در عالم تخیل . اما زمانی که تصویر سازی ذهنی انجام بدی میتونی در زمان حال بمونی وانجامش بدی واگر این کارو انجام بدی اون موضوعات هم جهت ومکمل هم میشند .

12. 10 کاربر برای این پست سودمند از محمد. عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,151 بار در 862 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 327 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    امروز با سربازا موقع ناهار نشسته بودیم
    پریروز بعلت چارشنبه سوری آماده باش بودیم بهمون کنار غذا نوشابه هم دادن
    میوه هم دادن البته

دانشجوی امینو که خب نوشابه خور و فست فودی نیس اینکه لازم به گفتن نبود
    امروز ظهر موقع ناهار گفتم من یدونه نوشابه دارم کی میوه هاشو میده بمن در عوض نوشابه بدم ؟!!
    ینی کل از 10 نفر سرباز 10 نفرشونم پریدن تا مبادله کالا با کالا کنیم
    من میوه هامو گرفتم رفتم ..اینا افتادن بجون هم سر یه نوشابه خخخخ
    یه جنگی بپا شد ..همدیگرو لت و پار کردن

از قضا بچه ها تو ارز دیجیتال فعال هستن ازینایی که میخرن و تا زمانی که پولشون 10 برابر نشه یا اینکه کل حساب به فنا ندن صبر میکنن صبر میکنن و با یه معامله ازدواج میکنن...درست عین 3 سال پیش خودمم همین شکلی بودم و دارم کنار این سربازا پیشرفت هایی که تو اکادمی کردم به عینه حس میکنم ...

کسی مسواک نمیزنه ؛ ورزش نمیکنه؛ حس و حال خوب و پرانرژی و خندون نیس
    همش درگیر اینن کی سربازی تموم میشه پس ؛ مطالعه که ماشالله هیچ کس نداره منم که میخونم کلی مسخرم میکنن خخخخ ولی خب کلا شرایط و اطرافیان برام مهم نیستن چی میگن من هدفم معلوم و در سمتش دارم حرکت میکنم ..بقول معروف ادم به حرف کسی گوش میده که اون چیزایی که من میخام اون الان داشته باش ...

یاد ویس استاد افتادم تو یه مقاله ای اسم موضوعش یادم نمیاد ولی میگف اگه مخای تریدر موفقی بشی باید شبا مسواک بزنی ؛ مطالعه داشته باشی؛ مدیتیشن کنی؛ نگرشت به جهان و اطرافیانت تغییر بدی؛ برنامه ریزی داشته باشی؛هدف مند باشی؛ مرتب و منظم بودن؛مسئولیت پذیر بودن؛ اهمیت دادن به سلامتی و تغذیه
    اینا شرط اصلی موفق شدن نه صرفا دوتا تکنیک و خط و خطوط که همه بلدن بکشن رو چارت
    این رفتارها شاید خیلیا بگن مربوط به موفقیت نیس ولی کاملا همینا اصل کارین
    ویرایش توسط Snow_Trader : 03-17-2023 در ساعت 13:27
    Hard takes time, impossible a little more time

14. 22 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

865 بار در 133 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر
    این سوال رو قبلا از جناب میرتوحید پرسیدم و این فایل رو بهم دادند
    https://uupload.ir/view/بحث_روانشناس...ال_2yq7.mp4/
    جواب کامل هست
    حال

موفق باشید
    سلام فایل خیلی خوب بود ولی چرا من با دیدنش احساس گیجی و ترس در من به وجود اومد ؟ ( فک میکنم بخاطر این احساس هست که ما به گذشته و اینده نیاز داریم ؟! ی جوری که دوست دارم باشه ؟!)
    احساس میکنم به گذشته و اینده نیاز داریم اما نمیدونم و نمیتونم چطوری بگم نیاز داریم ! مثلا ما چطوری تشخیص میدیم بعداز اینکه تخت خوابمون رو مرتب میکنیم باید چه کاری انجام بدیم ؟ داریم به چی روجوع میکنیم ؟ (گدشته؟) مثلا برنامه ریزی کردیم که بعدش 100 تا شنا بزنیم چطوری ما بدون چک کردن گذتشه باید میفهیدیم که باید 100 شنا میزدیم
    منظورم رو متوجه میشید؟!
    و میشه به همین شکل برای اینده هم گفت چطوری ما بدون اینکه بدونیم کار بعدی ما چیه یعنی بدون بررسی اینده باید بدونیم چه کاری و انجام بدیم؟؟؟!
    مثلا همین الان که داریم این جمله ها رو تایپ میکنم من تماما دارم این موضوع رو تجزیه و تحلیل میکنم که چطوری منظورم رو به شما بگم و درگیر گذشته نیستم که مثلا صبحانه چی خوردم یا قبل این که بخواهم برای شما تایپ کنم چه کاری رو انجام دادم مثلا ورزش کردم یا کتاب خوندم و... اما چطوری بدون رجوع به اینده و گذشته باید بفهمم کار بعدی من چیه ؟!؟

شاید منظور هم در همین سطح هست که باید کاری که انجام میدیم با تمام تمرکز باشه و چندتا کار و چندتا فکر رو با هم جلو نبریم؟! وبرای کاری بعدی رجوع به گذشته یا انیده اشکالی نداره؟!

چیزی که از فایل فهمیدم و به صورت عملی باید انجام داد اینکه اول تمرین کنیم به صورت تمام و کمال در لحظه حال باشم و هر کاری که انجام میدم در این لحظه باشه بعد این به صورت اگاهانه تصویر های ذهنی خودمون رو بسازیم اونم نه به صورت رویا پردازی بازم به صورتی که در لحظه حال باشه درسته ؟!

راجب تصویر ذهنی که در حال باشه مثلا من الان 1 میلیارد پول میخام باید تصویری که میسازم اینجوری باشه که همین الان 1 میلیارد اومده توی کارتم یا دارم اون 1 میلیارد رو خرج میکنم ؟ و کلا شامل کارهایی باشه که با داشتن اون 1 میلیارد انجام میدم ؟
    خب سئوال این چه تاثیری داره ؟ ایا تاثیرش اینکه باعث حال خوب میشه و اون حال خوب باعث تلاش کردن در جهت رسیدن به اون تصویر ؟!

16. 8 کاربر برای این پست سودمند از mohammad_a عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid14 نمایش پست ها
    با سلام وخسته نباشید
    داشتم ویدیو های روانشناسی کانال یوتوب اکادمی رو میدیدم ویدیو تکنیک منگنه (اتصال احساسات )
    احساس میکنم استاد درباره موضوع شما به خوبی توضیح داده ودیدن ویدیو خالی از لطف نیست
    امیدوارم درست متوجه شده باشم و درست راهنماییتون کرده باشم
    موفق باشید
    سلام دقیقا سئوال من هم بعداز دیدن اون فایل به وجود اومد
    اشاره شد یک احساس خوب رو به یک کار که نتیجه اون در لحظه قابل مشاهده نیست اتصال بدیم که اون کار بتونیم به صورت مستمر انجام بدیم
    اون احساس خوب یک تصویر ذهنی بود که ما رو از لحظه حال خارج میکنه و به اینده میبره
    اما توی بازار ما نیاز داریم در لحظه باشیم و واقعیت رو ببینیم و بررسی کنیم
    اینجا حالتی از تناقض برای من وجود داره که تا حدی تونستم درک کنم این موضوع رو که این ویژگی هست و باید هدفمند ازش استفاده کنیم

18. 9 کاربر برای این پست سودمند از mohammad_a عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Snow_Trader نمایش پست ها
    سلام
    روزتون بخیر

یه استاد برا خودتون پیدا کنین که چیزایی که ارزوشو دارین رو اون فرد بدست اورده باش..اگه امینو رو استاد خودتون انتخاب کردین هر چیزی که گفت رو بی چون و چرا و بدون دلیل انجامش فقط انجام بد ...

استاد های دیگه ای مثل ثروتمندانی چون اندرو کارنگی، ناپلئون هیل، هنری فورد، کوین ترودو،دارن هاردی و .....

این افراد بعنوان استاد و راهنما قبول کنین و دارایی هایی که دارن بصورت فیزیکی هست برید شاگرد این افراد بشین ببینید چی میگن ...راه و رسم پول دراوردن و زندگی کردن با خوشحالی و خوشبختی در اختیار شاگرداشون میزارن از خودتون چیزی نسازین جا پای افراد موفق بزارین شمام به خواسته هاتون مثل اونها خواهید رسید اگر به حرف هاشون گوش بدید و نگرشتون و آموزش پذیری بالایی داشته باشین ...

دوره ارزوی تو دستور توست از کوین ترودو رو پیشنهاد میکنم بهتون که گوش بدین
    همه چیز به احساسات و قوه تخیل مربوط
    شما توانایی هر کاری که بگین رو دارین ...شما خودتو بزار جای ادیسون خب!
    چجوری لامپ درست کرده؟ اصلا تو واقعیت فیزیکی دوران ایشون چیزی بنام لامپ نبوده این لامپی که الان با یه کلید روشنایی میده به همه جا ایمان و باور ادیسون به قوه تخیل و ذهنیش بوده ...تا زمانی ک باور نداشته باشین نمیتونین تخیلتون به واقعیت فیزیکی تبدیل کنین باید اشتیاقی سوزان برای خواسته هاتون و چیزی که تو تصوراتتون دارین داشته باشین و اگه 10000 بار هم شکست خوردی عین ادیسون باز بتونی ادامه بدی و تو 10001 به اون خواسته ات برسی ...اون سوختی که نیاز تا به خواسته ات برسی رو باید داشته باشی اشتیاق بالااا برای خواسته ات با حسی خوب
    سلام دوست عزیز حرف شما کاملا درسته اما روی صحبت من درمورد حرف گوش دادن و انتخاب استاد نبود
    روی صحبت من در مورد چیزی بود که استادا دارن میگن و اون نوع تمرینی و اموزشی که گفتن هست

به هر حال ممنونم ازتوجه شما

20. 8 کاربر برای این پست سودمند از mohammad_a عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 57 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 57 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع