صفحه 349 از 555 نخستنخست ... 249299339347348349350351359399449 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,481 به 3,490 از 5548

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

vahid394 آواتار ها
    5,970 بار در 707 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و وقت به خیر خدمت همه بزرگواران و همه تریدرهای عزیز خانواده آکادمی ویو خودمون
    امیدوار ایام نوروز رو پر انرژی در کنار عزیزاتون بتونید بهترین لحظات رو بسازید و یک نوروز به یاد موندنی داشته باشید
    وحید هستم و باز با یه مطلب روانشناسی اومدم
    در پست های قبلی گفتم که در ابتدای روز یک متن انگیزشی رو با خودم میخونم که تصاویرش در پست های قبلم است و مجدد فایل صوتی ای که امروزم خوندمش رو براتون بارگذاری میکنم
    یک متن انگیزشی هست که انرژی مثبت رو به ارمغان میاره در ادامه هم یک متن از کتاب دعوت به تمرین ذن رو قرار میدهم که تفسیرش کمک شایانی به تریدرها میتونه بکنه
    هنرهای رزمی شباهت بسیاری به مهارت معامله گری در بازار فارکس دارند
    فرد رزمی کار با داشتن توانایی و مهارت انجام حرکات رزمی این توانایی رو داره که هم مدافع انسان های بی دفاع باشه و هم انسان مهاجمی بشه و ظالم باشه
    همچنین استفاده بیش از حد از هنر های رزمی برای خود هنرجوهم مضره به طوری که اساتید اموزش دهنده گاهی استراحت کردن رو از واجبات یک هنر اموز رزمی کار میدونن و بهش اجازه تمرین بیشتر نمیدن

در بازار فارکس هم باید خودمان و مهارت خودمان را قبل از اینکه شروع به ضرر رساندن و تخریب کردن نکند از کنترل کنیم
    مواردی از قبیل پایبندی به چک لیست و بلند شدن و خروج از حساب معاملاتی بعد از گرفتن سود روزانه از این دست مسائل هست
    با آرزوی موفقیت روزافزون شما بزرگواران

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از vahid394 عزیز تشکر کرده اند:

vahid394 آواتار ها
    5,970 بار در 707 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و وقت به خیر
    امیدوارم احساس خوب و انرژی مثبت فراوانی داشته باشید
    در اموزش های پرایس اکشن استاد از قدرت عادت ها برای مدیریت کارهای ما صحبت میکنند و تمرین هایی میدهند برای اینکه ما باور کنیم و ایمان بیاوریم که میتوانیم عادت های خودمان را تغییر دهیم و این عادت ها میتواند در ترید هم به ما بسیار کمک کند به نحوی که استاد در یکی از صحبت هایشان بیان میکنند که با تسلط روی ترید به جایی میرسیم که بدون اینکه متوجه بشیم سود روزانه خودمون رو از بازار میگیریم

در این باره من یک عادت جدید برای خودم ساختم که در تاپیک تمرینات پرایس قرار دادم شامل اینکه : من همواره تا قبل پاییز 1401با دست راست مسواک میزدم اما با تمرین و تغییر این عادت الان که این متن رو تایپ میکنم کاملا مسلط هستم که با دست چپ مسواک بزنم

در ادامه این تمرین هدفم این هست که به این توانایی برسم که بتوانم با دست چپ هم مانند دست راستم بنویسم و برای همین یک تمرین روزانه برای خودم برنامه ریزی میکنم اینکه هر روز یک متن 4الی 5خطی انگیزشی و مفید درباره ترید بنویسم و در این تاپیک قرار دهم

هدفم این هست که مانند تصویر زیر که متن رو با دست راست نوشتم بتونم روزی با دست چپ هم همینقدر خوب بنویسم
    تصویر متن نوشته شده با دست راستم در زیر مشاهده میکنید
    1h.jpg
    اولین تمرینی که کرددم امروز 6فروردین 1402هست که در عکس زیر مشاهده میکنید
    t.jpg

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از vahid394 عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    3,037 بار در 716 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر دوستان
    باور دارم که عالی هستید
    در این پست که اولین پستم هست در این تاپیک در سال 1402 قصد دارم یک مقاله رو باهاتون اشتراک بگذارم تا قدرت کلمات و افکارات و احساسات براتون آشکار بشه ،علت اینکه لینک گذاشتم و کامل خودم توضیح ندادم هم این بود که وقتی انسان یک حرفی رو از یک انسان برتر بشنوه خیلی راحتتر میتونه قبول کنه تا از یک انسانی عادی ( مثل من )این صحبتهارو بشنوه
    طی این چند سالی که من در این تاپیک و آکادمی فعالیت داشتم تاکید بر افکار مثبت و احساسات مثبت و آهنگهای سابلیمینال موزیک و قدرت نوشتن کلمات و شکر گزاری و تکرار جملات تاکیدی و انگیزشی و غیر داشتم و تمام سعیم این بوده و هست که این حس رو انتقال بدم و دوستان هم انتقال بدن به سایر انسانها که بعضی از دوستان هم نظرات مخالفی داشتند با این موضوعها و تاثیراتش و اینکه با ذهن خودآگاه نمیشه هیچ تاثیراتی رو بدن گذاشت و کاملا عادی هست در هر چیزی نظر مخالف و موافق وجود داشته باشه و هیچ اشکالی نداره ، و من به دنبال تاثیراتش رفتم و رسیدم به آزمایشهایی که آقای ماسارو ایموتو یک نویسنده و شبه دانشمند ژاپنی بود که روی قدرت کلمات بر روی آب و بلور یخ تحقیقات و آزمایش انجام داده بود و بعد از اون هم روی مواد دیگه این کار رو تکرار کردند ، و بعد دیدم که 70 تا 80 درصد بدن مارو هم آب تشکیل داده و این هم مهر تاییدی شد برام تا بیشتر ایمان و باور داشته باشم روی تاثیرات فکر و کلمات بر روی بدن و زندگیم
    خواستم باهاتون نتایج رو به اشتراک بگذارم امیدوارم مفید واقع بشه براتون
    لینک مقاله : https://hezarsarv.com/dr-emoto/
    این هم یک ویدیو دیگست که شکل بلورهارو عالی نشون و توضیح میده :
    https://www.aparat.com/v/3iZL6
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در همه جهان ها
    سلام سال نو مبارک
    بسیار عالی
    البته تحقیقات جدیدتر نشون میده که،قبل از ایجاد کلمه صرفا با ذهن هم این اتقاقات رخ میده.(پندار نیک)

این که گوید از لب من راز کیست
    بنگرید این صاحب آواز کیست؟

در من اینسان خود نمایی می*کند
    ادعای آشنایی می کند

کیست این گویا و شنوا در تنم؟
    باورم یارب نیاید کاین منم!

متصلتر با همه دوری به من
    ازنگه با چشم و از لب با سخن!
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

6. 6 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

14 بار در 5 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان عزیز

من چند تا مشکل جدی از لحاظ روانشناسی دارم که واقعا روی ترید تاثیر بسیار بدی میزاره نمیدونم چیکار کنم واقعا موندم.
    یکی از مشکلاتم اینه اصلا نمیتونم ضرر تحمل کنم

یه مدت کوتاه به استراتژی پایبند هستم ولی بعد دیگه اصول رو رعایت نمیکنم

بنظر خودم کمالگرا هستم

خیلی عجول هستم
    چجوری میتونم فعلا اینارو درمان کنم؟؟

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از Aminbehfar عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    اگه دوستان عزیزی که نتیجه گرفتن لطف کنن بهم تلگرام پیام بدن لطفشون جبران میکنم

@Amin908333

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از Aminbehfar عزیز تشکر کرده اند:

9,864 بار در 1,583 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 375 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام درود خدمت شما دوست عزیز وقت بخیر

بنده هم همین مشکل شمارو داشتم اما خیلی شدید تر قابل توصیف نیست همش برمیگرده به ورودی های ذهن که چی بهش نشون میدی
    تازگی من گوشیم شکست دیگه قابل استفاده نبود رفتم یکی دیگه بخرم اما هی یه چیزی اتفاق می افتاد برنامه کنسل میشد نزدیک 2 ماهی که گوشی ندارم دسترسی به هیچ چیزی ندارم (فقط یه گوشی ساده دارم باهاش زنگ میزنم) قبل این اتفاقات من یه سری چیزههارو نگاه میکردم(فکر میکردم جزو تفریح) خیلی عصابم خورد بود باعث میشد حتی روی ارتباطم با دیگران هم تاثیر بزاره الان که اون وسیله که نیست هیچ اتفاقی در سبک زندگیم نیفتاده خیلی خیلی وضعیت رو روانیم تاثیر داشته بهتر شده تازه فهمیدم علت عصاب خوردی که داشتم چی بود

این یک مثال بود فقط بهت بگم ورودی های ذهنت باید بفهمی چیا هستن اجازه نده هرچیزی به ذهنت وارد بشه. بعد این کار مدیتیشن تاثیر داره هر روز یه 20 الی 30 دقیقه خوبه مدت زمان طولانی لازم داره که تاثیرش بزاره همزمان با این ها کتاب ایین دوست یابی رو بهت پیشنهاد میکنم.کتاب صوتی چهار میثاق رو هم گوش بده .**اشتیاق سوزان خودت رو پیدا کن(فایل های روانشناسی یوتیوب استاد)**

توی پستت نوشتی چند مدت پیش خیلی حس خوبی داشتم ببین *چیکار میکردی چیکار نمیکردی* بازهم همون هارو انجام بده آروم آروم همراه با استراحت

سعی کردم یه چیز کلی بگم خودت وارد جزییات بشی دنبالش بری نمیشه توی پست توضیحش داد اما کتاب هایی که خوندم و کارهایی که انجام دادم رو برات بالا نوشتم .اونارو انجام بدی خود به خود روی مدار حس خوب قرار میگیری وتغییرمیکنی و اینکه مهم تر از همه زمان لازم داره و خیلی خیلی مهم تر از همه باید بخوای تا بهت داده بشه این خیلی مهمه

همه چیز برای ادم خوب حتی همین حس عصبانیت و بروز دادنش فقط باید در کنترل خودت باشه بدونی کجا لازمه ازش استفاده بشه

باور دارم که تغییر میکنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen A76 نمایش پست ها
    سلام وقت تمام عزیزان بخیر سال نو رو به شما تبریک عرض میکنم امیدوارم سال پر برکتی رو پیش رو داشته باشید
    عزیزان در رابطه با افزایش سطح آگاهی ممنون میشم کمکم کنید
    خیلی وقتها در موقعیت هایی قرار میگیرم و میدونم که باید خودم رو کنترل کنم اما نمیتونم خیلی سخته لامصب...حس میکنم اگه چیزی نگم یا عصبانیتم رو بروز ندم ازم چیزی کم میشه و بازی رو باخت میدم
    چند مدت پیش داشتم خوب پیش میرفتم و واقعا خیلی حس خوبی داشتم اما باز فاتحه اش رو خوندم رفت
    کتابی چیزی اگر مدنظر دارید یا در حد یه تجربه کوچیک ممنون میشم در اختیارم بذارید

12. 5 کاربر برای این پست سودمند از ARMIN-FX عزیز تشکر کرده اند:

amirahmdyi آواتار ها
    490 بار در 47 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aminbehfar نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

من چند تا مشکل جدی از لحاظ روانشناسی دارم که واقعا روی ترید تاثیر بسیار بدی میزاره نمیدونم چیکار کنم واقعا موندم.
    یکی از مشکلاتم اینه اصلا نمیتونم ضرر تحمل کنم

یه مدت کوتاه به استراتژی پایبند هستم ولی بعد دیگه اصول رو رعایت نمیکنم

بنظر خودم کمالگرا هستم

خیلی عجول هستم
    چجوری میتونم فعلا اینارو درمان کنم؟؟
    سلام امین جان ، سال نوت مبارک
    مورد اول ، به قول استاد ، عظمت باید در نگاه شما باشه ، نه در اون چیزی که بهش نگاه میکنی ، این مورد به دلیل نوع نگاه و طرز فکر شما به حد ضرره ، مثل رابطه آمپول و بچگیامون که اکثرا ازش میترسیدیم چون درد داشت ، ولی از این نظر نگاه نمیکردیم که در خیلی موارد نسبت به داروهای خوراکی موثر تر و سریع الاثر تره ، در مورد ضرر هم این قضیه صادقه ، اگه شما بدونی با این ضرر های طبق چک لیستت ، قراره دانش و چک لیستت آپدیت بشه ، اگه بدونی این ضررای الان دارن راه به سود مستمر رسیدن اینده رو بهت نشون میدن ، چرا نتونی تحمل کنی؟ مگر اینکه ضررت طبق چک لیست نباشه و با مدیریت سرمایه نباشه (یعنی نسبت به بالانس اکانتت تو یه معماله قسمت قابل توجهی از سرمایه از دست بره) اون وقت دیگه مشکل از خود ضرر نیست ، باید عامل زمینه ای رو برطرف کنی ، چیزی که منجر به اون ضرر خارج از چک لیست شده ( البته اگه چک لیست واضح و نوشته شده داشته باشید)
    مورد دوم هم بخاطر تمرین و بک تست کم نسبت به استراتژی هستش ، شاید با خودتون بگید « نه ، من که به نظر خودم کلی وقت گذاشتم» ولی من به عنوان برادر کوچک به شما میگم که اینطور نیست ، چون اگه انقدر تمرین و بک تست انجام میدادین که این استراتژی برای خودتون از لحاظ سوددهی ثابت میشد ، دیگه غیر اصولی ترید نمیکردین ، پیشنهاد من اینه که قبل از کلیک روی خرید یا فروش ، پنج ثانیه صبر کنید ، یه مرور کلی از پوزیشن بکنید (از خودتون بپرسید چرا بای/سل ؟ به چه دلیل ؟ طبق چک لیستم هست؟ مدیریت سرمایه و ....) و اگه پاسخ مثبت بود، اقدام کنید
    در مورد کمالگرایی پیشنهاد میکنم فصل ۱۳ کتاب انگشتان ثروت ساز رو مطالعه کنید
    و سوال آخر ، به قول استاد ، عجله و بی صبری به دلیل نبودن و زندگی نکردن در زمان حال هستش یعنی یا در گذشته و یا در آینده سیر میکنید ، یا حسرت گذشته رو میخورید و میگید باید هرطور شده(سریع) بیام جبرانشون کنم ، یا در آینده هستید و حس میکنید که دارید عقب میوفتید و باید با سرعت کار هارو انجام بدید ، اگه شما بتونید تو زمان حال زندگی کنید ، بی صبری و عجله از بین میره و وجود نخواهد داشت ، اوقات به کام
    ویرایش توسط amirahmdyi : 03-27-2023 در ساعت 10:57
    عظمت باید در نگاه تو باشد ، نه در چیزی که به آن مینگری

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از amirahmdyi عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    خیلی ممنونم که راهنماییم کردین

16. 3 کاربر برای این پست سودمند از Aminbehfar عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر

امین جان مشکلات شما بسیار اساسی و پایه ای است و یک جواب داره
    یا تغییر میکنید اگر میخواید توی این بازار کار کنید یا اینکه هرکاری که دوست دارید میتونید انجام بدید
    این بازار بازاری نیست که بگید من هیچوقت نباید ضرر کنم و یک سیستمی میخوام که هیچوقت ضررده نباشه و... این سیستم قابل دسترسی هست اما برای تریدری که زیربنای مناسبی داشته باشه اما من میگم نقل قول از امینو عزیز: تریدری که ضرر نمیکنه از تریدری که ضرر میکنه اما برآیندش در نهایت مثبته آسیب بسیار بیشتری میبینه
    این بازار بازاری نیست که در چند ماه آموزش ببینید و بعددیگه بیوفتید روی غلتک و برید میلیاردر شید اصولا طبق امارها و صحبت استاد که بارها فرمودند 3الی5 سال حال اگر تریدری توان تحمل این مدت زمان آموزش اصولی + شکست و اصلاح مسیر رو داره میتونه به این بازار دل ببنده وگرنه چیزی جز شکست نصیبش نخواهد شد.... من کاملا رک صحبت میکنم ..من حتی خواهر خودم هم که میخواد از چند وقت دیگه آموزشش رو شروع کنه کاملا رک باهاش صحبت کردم و همه این موارد رو در اختیارش قرار دادم که مثلا خیلی بهتره که در یک ترید ضرر کنیم ولی از اونطرف برایندمون رو مثبت کنیم
    بارها و بارها شده که یک ترید رو در ضرر میبندم و بجاش از اونطرف مارکت رو میگیرم و اصلا و اصلا (اینو جدی میگم) ضرر تاثیر خاصی روی روانشناسیم نداره چون من این ضرر رو نمیبینم ...من برآیند سیستم معاملاتیم رو میبینم

اینو بارها گفتم نه به شما بلکه به همه دوستان که لطفا در ابتدا یک سیستم معاملاتی کاملا اثبات شده داشته باشید برای معاملات و سعیدر اوایل کاملا سیستماتیک با سیستمتون بزنید حالا یا دوره پرایس اکشن یا دوره فراکتالی
    چون اینجوری حداقل ریسکتون مشخصه و سعی اوایل سمت ترید تحلیلی نرید ...ترید تحلیلی بدین منظور نیست که تحلیل نکنید ... خیر منظورم اینه که هرجایی رو ورود نکنید ..خیلی واضح معامله کنید و یک ورود ثابت داشته باشید با ریسک مشخص ..حالا ریوارد رو یکی 1بهx میزاره ولی من تحلیلی میزارم اینجا و معمولا از 1به2 بالاتره

این صحبت ها ابتدایی ترین صحبت های برای یک تریدر هست ...اگر میتونید قبول کنید که خوبه اگر نمیتونید قبول کنید که دیگه هیچ
    لطفا فایلهای یوتیوب رو ببینید در بخش روانشناسی ..فکر کنم اولین پستش باشه روانشناسی بازار فارکس ..واقعیت و توهم در مورد فارکس
    همچنین صحبت زیر نقل از امینو عزیز
    https://uupload.ir/view/bandicam_202...5-110_r5p.mp4/
    موفق باشید

ممنونم دوست عزیز من واقعا دلم میخواد. تغییر کنم و از تغییر کردن نمیترسم. چشم حتما بیشتر تلاش میکنم امیدوارم دید که گفتین منم بهش برسم

18. 4 کاربر برای این پست سودمند از Aminbehfar عزیز تشکر کرده اند:

mohamad heydari آواتار ها
    5,961 بار در 1,269 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 747 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    ﺗﻌﺪﺍﺩﯼ ﺣﺸﺮﻩ ﮐﻮﭼﻮﻟﻮ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺑﺮﮐﻪ، ﺯﯾﺮ ﺁﺏ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﻧﺪ . ﺁﻧﻬﺎ ﺗﻤﺎﻡ ﻣﺪﺕ مي ترﺳﯿﺪﻧﺪ ﺍﺯ ﺁﺏ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺑﺮﻭﻧﺪ ﻭ ﺑﻤﯿﺮﻧﺪ .
    ﯾﮏ ﺭﻭﺯ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺮ ﺍﺳﺎﺱ ﻧﺪﺍﯼ ﺩﺭﻭﻧﯽ ﺍﺯ ﺳﺎﻗﻪ ﯾﮏ ﻋﻠﻒ ﺷﺮﻭﻉ ﺑﻪ ﺑﺎﻻ ﺭﻓﺘﻦ ﮐﺮﺩ، ﻫﻤﻪ ﻓﺮﯾﺎﺩ ﻣﯽ ﺯﺩﻧﺪ ﮐﻪ ﻣﺮﮒ ﺗﻨﻬﺎ ﭼﯿﺰﯼ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻋﺎﯾﺪ ﺍﻭ ﻣﯿﺸﻮﺩ، ﭼﻮﻥ ﻫﺮ ﺣﺸﺮﻩ ﺍﯼ ﮐﻪ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺭﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﺑﺮﻧﮕﺸﺘﻪ ﺑﻮﺩ . ﻭﻗﺘﯽ ﺣﺸﺮﻩ ﺑﻪ ﺳﻄﺢ ﺁﺏ ﺭﺳﯿﺪ ﻧﻮﺭ ﺁﻓﺘﺎﺏ ﺗﻦ ﺧﺴﺘﻪ ﺍﻭ ﺭﺍ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﺩﺍﺩ ﻭ ﺍﻭ ﮐﻪ ﺍﺯ ﻓﺮﻁ ﺧﺴﺘﮕﯽ ﺩﯾﮕﺮ ﺭﻣﻘﯽ ﻧﺪﺍﺷﺖ ﺭﻭﯼ ﺑﺮﮒ ﺁﻥ ﮔﯿﺎﻩ ﺧﻮﺍﺑﯿﺪ .

ﻭﻗﺘﯽ ﺍﺯ ﺧﻮﺍﺏ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﺷﺪ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺳﻨﺠﺎﻗﮏ ﺗﺒﺪﯾﻞ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ .
    ﺣﺲ ﭘﺮﻭﺍﺯ ﭘﺎﺩﺍﺵ ﺑﺎﻻ ﺁﻣﺪﻧﺶ ﺑﻮﺩ . ﺳﻨﺠﺎﻗﮏ ﺑﺮ ﻓﺮﺍﺯ ﺑﺮﮐﻪ ﺷﺮﻭﻉ ﺑﻪ ﭘﺮﻭﺍﺯ ﮐﺮﺩ ﻭ ﭘﺮﻭﺍﺯ ﻟﺬﺗﯽ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺩﺍﺩ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻣﺤﺼﻮﺭ ﺩﺭ ﺁﺏ ﻗﺎﺑﻞ ﻣﻘﺎﯾﺴﻪ ﻧﺒﻮﺩ . ﺗﺼﻤﯿﻢ ﺩﺍﺷﺖ ﺑﺮﮔﺮﺩﺩ ﻭ ﺑﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﺶ ﻫﻢ ﺑﮕﻮﯾﺪ ﮐﻪ ﺑﺎﻻﯼ ﺁﻥ ﺳﺎﻗﻪ ﻫﺎ ﮐﺴﯽ ﻧﻤﯽ ﻣﯿﺮﺩ ﻭﻟﯽ ﻧﻤﯽﺗﻮﺍﻧﺴﺖ ﻭﺍﺭﺩ ﺁﺏ ﺷﻮﺩ ﭼﻮﻥ ﺑﻪ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﺗﺒﺪﯾﻞ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ .

ﺷﺎﯾﺪ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺭﻓﺘﻦ ﺍﺯ ﺷﺮﺍﯾﻂ ﻓﻌﻠﯽ ﺗﺮﺳﻨﺎﮎ ﺑﺎﺷﺪ، ﺍﻣﺎ مطمئن ﺑﺎﺷﯿﺪ ﺧﺎﺭﺝ ﺍﺯ ﭘﯿﻠﻪ ﺗﻨﻬﺎﯾﯽ، ﻏﻢ ﻭ ﺗﺮﺱ، ﺗﻼﺵ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﻓﺘﻦ ﺑﻪ ﺳﻮﯼ ﮐﻤﺎﻝ ﻋﺎﻟﯽ ﺍﺳﺖ !

ﭘﺲ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺭﺍ ﭘﯿﺶ ﺑﮑﺶ ...
    n00034127-b.jpg
    نیمه ای از قلب من در بهشت بَرین است.(♥️)

20. 13 کاربر برای این پست سودمند از mohamad heydari عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 39 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 38 مهمان ها)

1. Ma2ta

کلمات کلیدی این موضوع