صفحه 45 از 543 نخستنخست ... 3543444546475595145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 441 به 450 از 5421

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

ALiamiri آواتار ها
    4,598 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Moonlight نمایش پست ها
    سلام وقت شما بخیر باشه ، یه تشکر ویژه دارم از شما بابت مطالبی که توی این تاپیک میذارید بنده تمامی لینک ها و مطالب رو دنبال میکنم و بسیار مفید هستن ممنون از حضورو فعالیتتون
    کتاب سایکوسایبرنتیکی که من دارم به انتخاب خودم نبود و به علت خواستن و اشتیاقی که به داشتنش داشتم سر راهم قرار گرفت، عکس کتاب رو میذارم براتون انشالله که به دردتون بخوره
    فایل پیوست 142108فایل پیوست 142110
    سلام روزتون بخیر
    سپاس از شما.قطعا در کنار هم قرار گرفتن افراد هم فرکانس باعث قدرتمند شدن میدان تک تک افراد میشه و از طرف دیگه فراذهن جمعیی که ایجاد میشه راه را برامون هموار میکنه.پس با کمک به هم در حقیقت داریم بیشتر از همه به خودمون کمک میکنیم

2. 23 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

ehsanm65 آواتار ها
    25,059 بار در 803 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 94 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebi.for.fx نمایش پست ها
    سلام دوستان یک پاراگراف از کتاب ناپلئون هیل میذارم
    بنظرم در این پاراگراف خیلی چیزا نهفته شده
    فایل پیوست 141445
    خوشحال میشم نظراتتونو بگید و بگید که این پاراگراف چه چیز هایی رو میرسونه
    ممنون از لطف شما
    ابی
    سلام ابی جان وقتت بخیر
    برداشت من از این پاراگرف:
    ما چیزی رو که دوست داریم میبینیم یا میشنویم .که خود این حالت خیلی بر میگرده به عادتهایی که درونمون شکل گرفته.(تکرار مکررات)
    حقیقت میتونه یه چیز نسبی باشه و ماییم که با نگاهمون به موضوعی بهش معنا میدیم و از نگاه خودمون حقیقتی رو که میخوایم میبینیم.
    آمین میشود
    هر آنچه میپندارید.

4. 25 کاربر برای این پست سودمند از ehsanm65 عزیز تشکر کرده اند:

amin madani آواتار ها
    6,117 بار در 248 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام دوستان امیدوارم حال دلتون خوب باشه.
    تازگیها یک مسٔله ای توی فرآیند تریدینگ برای من بیش اومده .
    اونم موضوع استیتمنت هست .
    به عنوان مثال من میدونم قیمت قرار چطوری حرکت کنه ولی هواسم نیست کمی مقدار حجم رو بالا میزنم و زودتر از اینکه به هدفم برسه چون به مقدار درصد روزانم رسیده میبندم ! خب این موضوع روی استیتمنت من میاد نتثیر میزار و درصد موفقیت تریدام رو میاره بایین چون من قبل از زده شدت تیبی خارج شدم . بنظرتون توی این موارد باید خارج بشم یا اینکه استیتمنت رو برای اینکه خراب نشه بزارم بوزیشن حد سود بخوره؟
    یا مثلا من میدونم قیمت قراره بره بالا ولی حالا یا بخاطر بی دقتی یا بی تجربگی دقت نمیکنم که احتمال زدن لو جدید هم وجود داره و وارد میشم و وقتی قیمت میاد بایین حجم اضافه میکنم که اینجا هم وین ریت و هم دراودان استیتمنت رو با چالش روبرو میشه .
    به نظرتون باید چکار کرد؟ عقیده درست و صحیح چی هست؟
    GOD IS MY WEAPON

6. 26 کاربر برای این پست سودمند از amin madani عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,598 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin madani نمایش پست ها
    به عنوان مثال من میدونم قیمت قرار چطوری حرکت کنه ولی هواسم نیست کمی مقدار حجم رو بالا میزنم و زودتر از اینکه به هدفم برسه چون به مقدار درصد روزانم رسیده میبندم ! خب این موضوع روی استیتمنت من میاد نتثیر میزار و درصد موفقیت تریدام رو میاره بایین چون من قبل از زده شدت تیبی خارج شدم . بنظرتون توی این موارد باید خارج بشم یا اینکه استیتمنت رو برای اینکه خراب نشه بزارم بوزیشن حد سود بخوره؟
    یا مثلا من میدونم قیمت قراره بره بالا ولی حالا یا بخاطر بی دقتی یا بی تجربگی دقت نمیکنم که احتمال زدن لو جدید هم وجود داره و وارد میشم و وقتی قیمت میاد بایین حجم اضافه میکنم که اینجا هم وین ریت و هم دراودان استیتمنت رو با چالش روبرو میشه .
    سلام امیدوارم که حال شما هم عالی باشه.
    به نظرم شما در این پست دارید مشکلی بسیار بزرگتر از مسئله آمار استیتمنت را بیان میکنید.شما میگین که بخاطر بی دقتی ممکنه حجم را بالاتر از حد معمول وارد کنید(من خودم چندین بار به اشتباه این کار را کردم و مثلا به جای نیم لات 5 لات وارد کردم و یا سود خیلی زیادی کردم و یا ضرر بدی دادم)و از طرفی میگین که ممکنه زود وارد پوزیشن بشین و معاملتون وارد ضرر بشه و مجبور بشید مدیریتش کنید.حالا فرض کنید این دوتا اتفاق هم زمان بیوفته(که به نظرم چون هر دو ریشه مشترک داره امکانش زیاده) و در این صورت بالانس شما با خطر جدی مواجه میشه.از نظر من این مشکل بخاطر اینه که زمان معامله هول میشد و تجربه خودم میگه بخاطر ترس از دست دادن موقعیت این اتفاق میوفته.خودتون باید بقیه ریشه ها را پیدا کنید و برطرفش کنید.فراموش نکنید که استیتمنت کارش نشون دادن نقاط ضعف و قدرت ما برای بهبود عملکردمونه نه یک اثر هنری که نگران شیک بودن یا نبودنش باشیم.این مدل کامل طلبی آماری میتونه باعث بزرگ شدن و طولانی شدن ضررها و فرسودگی جسم و روح بشه پس بهتره به جای آمار روی هدف اصلیتون متمرکز بشید.

8. 29 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

Mr.jason آواتار ها
    34,826 بار در 2,439 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    فایل پیوست 141445
    ممنون از لطف شما
    ابی
    مجددا مشابه همین پاراگراف
    1.PNG

به گوشه ای از مطلب اینجا اشاره کرده ولی کل مطلب نیست
    این مطلب که گفته مثل قطره ای در مقابل دریاست
    2.PNG
    من قصد توضیح دادن این مطلب رو ندارم فقط برای اینکه بفهمید چکیده ی این موضوع چیه یک جمله از ناپلئون هیل میگم
    هر کس بتواند یک هدف مشخص تعیین کند به طوریکه انرا بتوان خواند و تجسم کرد و انرا باور کرد با یقین میتوان گفت اکنون ان شخص ان هدف را بدست اورده
    ابی
    ویرایش توسط Mr.jason : 08-03-2021 در ساعت 23:56
    I Will Never Forgot These Words
    With Great Power
    Comes Great Responsibilities
    This Is My Gift
    My Curse
    ?Who am I
    ........ I am

10. 31 کاربر برای این پست سودمند از Mr.jason عزیز تشکر کرده اند:

khoshroomahdi آواتار ها
    29,163 بار در 2,287 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    درود امین جان
    ایا قوانین کتبی برای ترید دارید؟قانونه چی میگه ؟ میگه حجم کم بزار که حد سودتو بزنه یا حجم بالا بزن و زود خارج شو؟
    منظورتون از درصد موفقیت تریدهام میاد پایین چیه؟ چون شما نوشتید با سود می بندم که قاعدتا سود باعث بالا رفتن استیتمنت میشه و نباید فرقی کنه!!؟
    میزان وین ریت و دراو دان مناسب مد نظرتون چقدره؟ ایا تا به حال اونو نداشتید؟
    هدفم از سوالات بالا دو چیزه:
    ۱- وسواس بیش از حد به وین ریت 100 و دراو دان صفر هست. که اگر هدفتون اینه خب به نظرم یکم تعدیلش کنید و به قول @ehsanm65 مووینگ رو بزارید هدف. ایا برایندتون سودده هست و سود مورد نظر شما رو میده یا نه؟
    ۲- استاد میگه اگر قوانین ثابت ندارید تریدر حرفه ای نیستید. کمتر کسی فکر کنم تو انجمن من جمله خود من قوانین خیلی سفت و سخت برای ترید داره. برای همین پرسیدم که ایا قانون برا حجم دارید یا نه؟ چون احسان با قوانین بسیار سفت و سختی معامله می کنه و فکر می کنم یکی از بهترین تریدرهای اکادمی هم هست. نکته مهمش پایبندی بسیار زیاد به اون قوانینه

12. 26 کاربر برای این پست سودمند از khoshroomahdi عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,474 بار در 2,526 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3608 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    فایل پیوست 141445
    ممنون از لطف شما
    ابی
    سلام و عرض ادب دارم خدمت شما دوست بسیار عزیز آقا ابی گل
    ابی جان ممنونم بابت تمام فایلهایی که زحمت کشیدی و در این تاپیک قرار دادی
    به شخصه از اول این تاپیک تمام پستهارو خوندم و به جرات میتونم بگم یک دوره آموزشی کامل توسط دوستان برگزار شده
    در پاسخ به این پست عالیتون منهم در حال بررسی و کار روی ذهن و فکر و عادتها و ... هستم
    حیفم اومد این فایل رو شما و دوستان عزیز نبینن
    اگر فرصت داشتین حتما تمام قسمتها و هر 3 فصل مستند میدان ذهن رو ببینید
    خلاصه کوتاهی از این فایل ارسالی بگم در خصوص ذهن و تلقین و نه تنها برای آینده بلکه ایجاد خاطره هایی در گذشته هست که اصلا وجود نداشته
    لینکش رو قرار میدم و دعوت میکنم از دوستان عزیز برای تماشای این فایل:

http://dl2.fileniko.ir/video/documen...leniko.com.mp4
    این هم لینک زیرنویس فارسیش هست :
    http://dl2.fileniko.ir/video/documen...leniko.com.rar
    آرزوی بهترینهارو دارم برای تک تک دوستان گل
    ویرایش توسط Ali97 : 08-04-2021 در ساعت 16:46
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

14. 24 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

amin madani آواتار ها
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط khoshroomahdi نمایش پست ها
    درود امین جان
    ایا قوانین کتبی برای ترید دارید؟قانونه چی میگه ؟ میگه حجم کم بزار که حد سودتو بزنه یا حجم بالا بزن و زود خارج شو؟
    منظورتون از درصد موفقیت تریدهام میاد پایین چیه؟ چون شما نوشتید با سود می بندم که قاعدتا سود باعث بالا رفتن استیتمنت میشه و نباید فرقی کنه!!؟
    میزان وین ریت و دراو دان مناسب مد نظرتون چقدره؟ ایا تا به حال اونو نداشتید؟
    هدفم از سوالات بالا دو چیزه:
    ۱- وسواس بیش از حد به وین ریت 100 و دراو دان صفر هست. که اگر هدفتون اینه خب به نظرم یکم تعدیلش کنید و به قول @ehsanm65 مووینگ رو بزارید هدف. ایا برایندتون سودده هست و سود مورد نظر شما رو میده یا نه؟
    ۲- استاد میگه اگر قوانین ثابت ندارید تریدر حرفه ای نیستید. کمتر کسی فکر کنم تو انجمن من جمله خود من قوانین خیلی سفت و سخت برای ترید داره. برای همین پرسیدم که ایا قانون برا حجم دارید یا نه؟ چون احسان با قوانین بسیار سفت و سختی معامله می کنه و فکر می کنم یکی از بهترین تریدرهای اکادمی هم هست. نکته مهمش پایبندی بسیار زیاد به اون قوانینه
    سلام به شما دوست عزیز
    قانون کتبی ندارم . بیشتر تحلیلی و درکی ترید میکنم.
    بله با سود بسته میشه منتها من دراودان ۱ درصد و وینریت ۹۹ هدفمه.(البته اگر حس کنم تریدی اشتباهه میبندمش منتها گاهی دچار تردید میشم که لازمش تمرینه بیشتره و حساب رو کال میکنم که خداروشکر در حال درست شدنه این موضوع)
    بله منتها زیاد دوومی نداره مثلا تا ۳ هفته همین اعداده ولی کم کم دور میشه . وین ریت حدودا ۸۰ میشه و دراودان حدود ۱۵ درصد .
    برآیند در حال حاضر توی بلند مدت یعنی حداقل ۶ ماه ثابت نبوده و کال کردم و نیاز به تمرین دارم هنوز . بیشتر مشکلم روانشناسی بوده که خیلیش حل شده ولی هنوز نیاز به کمک دوستان هست
    قوانین ثابت رو دارم منتها روی کاغذ نیستن و برای حجم ۲ یا ۴ درصد برای هر ترید که بعضی اوقات به خاطر همون های و لوها حجم بالا تر میره .
    ویرایش توسط amin madani : 08-04-2021 در ساعت 17:29
    GOD IS MY WEAPON

16. 17 کاربر برای این پست سودمند از amin madani عزیز تشکر کرده اند:

amin madani آواتار ها
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALiamiri نمایش پست ها
    سلام امیدوارم که حال شما هم عالی باشه.
    به نظرم شما در این پست دارید مشکلی بسیار بزرگتر از مسئله آمار استیتمنت را بیان میکنید.شما میگین که بخاطر بی دقتی ممکنه حجم را بالاتر از حد معمول وارد کنید(من خودم چندین بار به اشتباه این کار را کردم و مثلا به جای نیم لات 5 لات وارد کردم و یا سود خیلی زیادی کردم و یا ضرر بدی دادم)و از طرفی میگین که ممکنه زود وارد پوزیشن بشین و معاملتون وارد ضرر بشه و مجبور بشید مدیریتش کنید.حالا فرض کنید این دوتا اتفاق هم زمان بیوفته(که به نظرم چون هر دو ریشه مشترک داره امکانش زیاده) و در این صورت بالانس شما با خطر جدی مواجه میشه.از نظر من این مشکل بخاطر اینه که زمان معامله هول میشد و تجربه خودم میگه بخاطر ترس از دست دادن موقعیت این اتفاق میوفته.خودتون باید بقیه ریشه ها را پیدا کنید و برطرفش کنید.فراموش نکنید که استیتمنت کارش نشون دادن نقاط ضعف و قدرت ما برای بهبود عملکردمونه نه یک اثر هنری که نگران شیک بودن یا نبودنش باشیم.این مدل کامل طلبی آماری میتونه باعث بزرگ شدن و طولانی شدن ضررها و فرسودگی جسم و روح بشه پس بهتره به جای آمار روی هدف اصلیتون متمرکز بشید.
    استیتمنت با این مشخصات راستش هدفمه نمیتونم هدفمو رها کنم.
    GOD IS MY WEAPON

18. 14 کاربر برای این پست سودمند از amin madani عزیز تشکر کرده اند:

khoshroomahdi آواتار ها
    29,163 بار در 2,287 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام به شما دوست عزیز
    قانون کتبی ندارم . بیشتر تحلیلی و درکی ترید میکنم.
    بله با سود بسته میشه منتها من دراودان ۱ درصد و وینریت ۹۹ هدفمه.(البته اگر حس کنم تریدی اشتباهه میبندمش منتها گاهی دچار تردید میشم که لازمش تمرینه بیشتره و حساب رو کال میکنم که خداروشکر در حال درست شدنه این موضوع)
    بله منتها زیاد دوومی نداره مثلا تا ۳ هفته همین اعداده ولی کم کم دور میشه . وین ریت حدودا ۸۰ میشه و دراودان حدود ۱۵ درصد .
    برآیند در حال حاضر توی بلند مدت یعنی حداقل ۶ ماه ثابت نبوده و کال کردم و نیاز به تمرین دارم هنوز . بیشتر مشکلم روانشناسی بوده که خیلیش حل شده ولی هنوز نیاز به کمک دوستان هست
    قوانین ثابت رو دارم منتها روی کاغذ نیستن و برای حجم ۲ یا ۴ درصد برای هر ترید که بعضی اوقات به خاطر همون های و لوها حجم بالا تر میره .
    فک می کنم با استاد مشورت کن در مورد هدفت
    هدف دراو دان ۱ و وین رین ۹۹ رها کن
    هدفمون پوله ببین با کمترش هم میشه پول در اورد یا نه؟
    رو پول در اوردن تمرکز کن بجا وین ریت ودراودان
    وسواس به خرج دادن شاید باعث بشه دیرتر به پول برسیم.
    نمیدونم این نظر منه

20. 21 کاربر برای این پست سودمند از khoshroomahdi عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 42 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 42 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع