نقل قول نوشته اصلی توسط Mrs.Alipour نمایش پست ها
علی آقای گل میخوام اگه اشکال نداشته باشه جسارت کنم و یه سوالی بپرسم.
دوست دارم بدونم به عنوان کسی که یک دوره 3 ساله رو با فراز و نشیب های زیاد پشت سر گذاشته و به موفقیت رسیده چه توصیه ای برای من که اوایل دوره تریدم هستم دارید.در واقع میخوام از تجربیات ارزشمند شما استفاده کنم و بدونم علی آقا وقتی به پشت سرش نگاه میکنه کدوم موارد بازدارنده بوده و شما رو به عقب میکشیده و چه مواردی رو اگر اولویت میدادید نتایج بهتری به همراه میداشت.اگر تمایل داشتید سپاسگزار میشم که از تجربیات شما استفاده کنم.
سلام و وقتتون بخیر خانم علیپور
باور دارم که عالی هستید
خانم علی پور در این مسیر پیشرفت مرحله به مرحله هست و با رسیدن به هر مرحله ای موفقیتها کسب میشن و قطعا در این مرحله ای هم که هستم و با رسیدن به این پله سختی ها و مشکلات خودش وجود خواهد داشت که هنوز تجربشون نکردم و آمادگیش رو دارم که با بروز هر کدوم اینبار در این مرحله خودم رو تثبیت کنم و به قول استاد زیر پام رو در این مرحله محکمتر کنم تا بتونم برم مرحله های بعدی
مواردی که باید مواظبش بود :
1- مواظب باشین از مسیر آکادمی خارج نشین و تمام اصول و مرحله هایی که استاد چیدن رو پله به پله برید جلو هر چی که نیاز هست استاد اینجا آموزش دادند و در دوره های دیگه با نامهای دیگه همین حرفها و اطلاعات گفته میشه
2-در مرحله ترید سعی کنید روی خودتون و سیستمتون و چک لیستتون تمرکز داشته باشین و خودتون بررسی کنین و هر بخشی نیاز بود رفعش کنید - چون همونطور که استاد گفتند اصول یکی هست اما نحوه ترید هر شخص با بغل دستیش فرق میکنه و هر کدوم از شما به نحوه ترید و سیستم شخصیتون میرسید
3-روی بخش ذهنی زیاد کار کنید
4-هر بار زمین خوردید پاشن و لباسهاتون رو تمیز کنید و بگید اشکالی نداره یکبار دیگه
5- دووم بیارید و اصولی کار کنید این بازار بیشتر از تکنیکالش نیاز هست که ذهنتون قبولش کنه و تغییرات اون زمانبره
6- صبرتون رو زیاد کنید ( من خودمم هنوز در این بخش مشکل دارم )
7-خودتون رو با روز و هفته و ماههای قبلتون مقایسه کنید نه شخص دیگه چون تمام دوستانی که اینجا هستیم گذشته متفاوتی داریم و شرایط زندگی حال متفاوت ( ولی هممون عالی هستیم )
8-در اولین حساب ریل همونطور که استاد گفتند رو حجم 0.01 انقدر بمونید تا همه موارد رو بیاد و حلشون کنید - این مهمترین بخشه چون بچه ها بیشتر با حجمهایی میزنند که سریع اکانت از دست میره و بهش اجازه و فرصت پیدا کردن ایرادات و بررسیهاشون رو نمیده و کم کم دلسرد میشن
9- ژورنال نویسی رو خیلی جدی بگیرید - برا هر پوزیشن ژورنال بنویسید تا عادتها و ایرادات تریدریتون رو پیدا کنید - هممون همونطور که در زندگی عادتهایی داریم در تریدری هم همونطور عادت مخرب داریم و باید پیدا و رفع بشه
10-مواظب خودتون و استادتون باشین
موفق باشید که میدونم قطعا موفق هستید