نمایش نتایج: از 1 به 10 از 5453

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

نمایش موضوع

elahe heidari آواتار ها
    563 بار در 114 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr. & Mrs. hatami نمایش پست ها
    عرض ادب مجدد
    خیلی ممنون سرکار خانم حیدری.
    بله،شما درست میفرمایید.ی مشکلی که من این وسط دارم،کتاب*هایی رو ک استاد معرفی کردن،بسیار کتاب های خوب و غنی هستند،فقط در بعضی موارد دوگانگی وجود داره،که واقعا منو بین دو راهی میزاره.
    مثال: همین احساس خوب داشتن.در کتاب شفای زندگی،کاملا توضیح داد.و استاد هم اشاره کردن،در فایل بازی فراوانی.حالا در کتاب هنر خوب زندگی کردن،میگه احساس رو کنار بزارید و با عقل و منطق پیش برید.حالا درکتاب دعوت ب تمرین ذن،میگه شما نباید ب حرف ذهن خودتون عمل کنید،شما فقط مشاهده کنید،تا به ارامش برسید.چون شما فقط مشاهده گر هستید؟؟؟؟
    ببنید هر روز ذهن دو نوع تفکر مثبت و منفی رو تولید میکنه که شخص بخواد هر کدوم رو بکار بگیره حس و حالش هم به همون سمت و سو کشیده میشه ...حالا هرکدوم از اینها که شما گفتید از کتاب*های مختلف، برمیگرده به میزان اگاهی شخص ...زمانی که فکر منفی میاد شخص آگاه، منطقی برا خودش تحلیل میکنه که اینها افکار من هست و لزوما هم درست نیس و...
    و یا اینکه فقط مشاهده میکنه و هیچ عکس العملی نشون نمیده و میدونه،* آگاهه دیگه که اینا ساخته ذهن منفی بافشه و کاملا از درون آرومه و حس خوبی داره .. برا رسیدن باین مرحله تمرین نیاز داره و مطالعه .... من براساس درکی که تا باینجا خودم از مطالعاتم بهش رسیدم توضیح دادم
    فکر و ذهنیات مثبت مساویست با حس و حال خوب و اتفاقات خوب و بالعکس...اینجا دیگه شخص باید اونقدر آگاهانه در شرایط مختلف روی خودش کار کنه* و حس مثبت داشته باشه تا دیگه به جایی برسه که ناخواگاه در هر شرایطی حتی بد هم فکر مثبت و حال خوب داشته باشه
    در واقع رسیدن به این جمله بسیار زیبا از آقای نیچه دقیقا همون مشاهده گریه

دستور من برای نیل به عظمت، عشق به سرنوشت است. اینکه هیچ چیز را طور دیگر نخواهی، نه در گذشته نه در آینده نه در ابدیت، نه تسلیم در پیش ضرورت، نه پنهان داشتن ان، بلکه عشق به آن..(نیچه)
    ویرایش توسط elahe heidari : 06-21-2023 در ساعت 22:04
    هر روز سعی کن فاصله بین خود واقعی و خود آرمانیتو کم کنی

2. 9 کاربر برای این پست سودمند از elahe heidari عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 73 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 73 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع