صفحه 536 از 555 نخستنخست ... 36436486526534535536537538546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,351 به 5,360 از 5546

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

mohammad1382 آواتار ها
    222 بار در 45 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط forexmh نمایش پست ها
    پس زمینه تمام فایل های اموزسی مشاهده میکنید که یک موزیک وجود داره و این به این معنی است که موزیک اون هم بیکلام میتونه موثر باشه در فرایتد تمارینتون
    ولی هنگام ترید چه دمو چه ریل بهتره هیچ موزیکی وجود نداشته باشه حتی بی کلام
    حرفتون رو کاملا قبول دارم برای ترید کلا نمیتونم موزیک بزارم ینی اول اونو قطع میکنم بد بررسی برای ترید دارم یا مثلا مقاله میخونم اهنگ رو قطع میکنم ولی وقتی تمرین میکنم شاید 2 ساعت طول بکشه یک موزیکی میزارم تا سخت نگذره تو 99 درصد مواقع هم تمرینات با دقت انجام میدم و اشتباهی پیش نمیاد

بازم ممنون از راهنماییتون دوست عزیز

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از mohammad1382 عزیز تشکر کرده اند:

M.T.z آواتار ها
    4,294 بار در 947 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 174 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    یک جمله خیلی عالی و کاربردی از استاد فهیم که به دلم نشست مثل بقیه سخنان گوهر بار ایشون رو اینجا مینویسم و حدود یک ساعت با هوش مصنوعی کار کردم تا تصویر مورد نظر ساخته بشه
    کارهایی که در آینده میکنیم باعث موفقیت ما نمیشود کارهایی که در لحظه حال انجام میدیم تعیین کننده این هست که موفق بشیم در آینده یا خیر.

پس در لحظه حال باشیم و لذت ببریم و تلاش کنیم آینده خود به خود درست میشه.
    OIG1.gxYorYcGACk6BcCfquV9.jpg
    OIG2.NGKll8gya92vgZ20TOBs.jpg @amino
    ویرایش توسط M.T.z : 03-13-2024 در ساعت 18:33
    E-mail: [email protected]
    Instagram: MTz_trader

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از M.T.z عزیز تشکر کرده اند:

1,232 بار در 440 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان کسی کتاب روانشناسی تصویر ذهنی رو مطالعه کرده؟
    آنچه را که داخل چارت میبینید ترید کنید. نه آنچه را که احساس میکنید

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از سعیدابراهیمی عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Artaa نمایش پست ها
    درود عزیز
    درسته زیبا گفتید
    تازگیا روتینمو با برنامه fabulous تغییر دادم دارم نتیجه های بهتری میگیرم
    سپاس از شما
    چه برنامه ای هست؟

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از سعیدابراهیمی عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط wolflord نمایش پست ها
    درود آقا مهرداد چقدر لذت بخش ه این تاپیک تا فیلم ی معرفی میشه سریع دانلود می کنم و می بینم
    این اتفاق بی نظیره
    تشکر میکنم
    چند تا فیلم معرفی میکنید الهام خانوم

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از سعیدابراهیمی عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad az نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    وقت به خیر
    این فیلم رو واسه آخر هفته پیشنهاد میکنم همراه خانواده محترم ببینید
    داستان واقعی زندگی آقای ریچار مونتانز ، یکی از ثروتمند ترین اشخاص آمریکا هست و نشون میده یک شخص چطوراز زیر صفر به عرش میرسه
    فایل پیوست 522515

پ.ن:به عنوان برادر کوچکتر
    همانا شما را توصیه میکنم آخر هفته ها رو بیخیال کار و مسایل مرتبط با اون بشید
    فیلم ببینید ،بازی کنید،دورهم باشید ،حتی شده واسه یک روز برنامه ریزی های سفت و سخت رو بزارید کنار فقط از زندگی لذت ببرید
    با یه بستنی قیفی هم میشه از زندگی لذت برد نیاز به درآمد میلیون دلاری نیست
    ممنون

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از سعیدابراهیمی عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOSEYN_TP نمایش پست ها
    سلام . یه کلیپی دیدم برام جالب بود که میتونیم تشبیه کنیم به اموزش دیدن یادگیری و صبررر
    میگفت که وقتی درختای بامبو کاشته میشن سال اول هیچی چیزی بیرون نمیاد سال دوم هیچ اثری نیست سال سوم هنوز چیزی از خاک نیومده بیرون سال چهارم هم هنوز هیچ چیزی نیومده بیرون سال پنجم یهو 24 متر قد میکشه در تمام این 5 سال داشته ریشه میداده که وقتی که قد کشید با این نازکیش وایسه و جلوی باد طوفان بتونه مقاومت کنه
    خیلیم عالی

14. 5 کاربر برای این پست سودمند از سعیدابراهیمی عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Davood36 نمایش پست ها
    خواهش میکنم , ممنون از سوال خوبی که کردین.

جواب سوال رو میتونم در یک یا دو جمله بیان کنم ولی ترجیح میدم به صورت مفصل توضیح بدم تا اگر سایر دوستان هم چنین سوالی براشون پیش اومده بهتر متوجه این مطلب و منظور بنده بشوند.

این چیزی که مینویسم بر اساس تجربه واقعی خودم هست. چند سال قبل قصد کردم با پولی که جمع کرده بودم پیانو زدن رو یاد بگیرم و یک پیانو خریدم و دنبال استاد پیانو میگشتم در شهرمون. توو اینترنت گشتم و یک جایی رو پیدا کردم که استادی بود که در خونه خودش آموزش میداد و خونه خیلی بزرگی هم بود, یک وقت رزرو کردم و رفتم پیشش, نوبت من که شد ازم پرسید چقدر کار کردی و در چه سطحی هستی گفتم چیزی بلد نیستم. گفت آهنگی مدنظرت هست, بهش اسم یکی دو تا از آهنگ ها رو گفتم و برام اجرا کرد, بسیار زیبا. واقعا لذت بردم با خودم گفتم همینه و کلاس خصوصی باهاش گرفتم. اون فرد شاید اولین استادی بود که توو اینترنت پیدا کرده بودم و اولین جایی بود که رفتم و دیگه بعدش هم دنبال پیدا کردن کلاس و استاد نرفتم و با خودش ادامه دادم. بعد از چندین جلسه و چند هفته متوجه شدم فردی که استادم هست و باهاش کلاس دارم, یکی از اساتید بزرگ شهرمون هست و در مراسم هایی که در شهر برگزار میشد ازش دعوت میکردن. هرچند در ابتدا با خودم میگفتم چرا اینقدر کلاسش گرونه ولی خب جذبش شده بودم و مهم نبود در اون زمان.

اگر از ابتدا واقعا میدونستم که استادم همچنین سطح بالایی داره از خجالت اصلا نمیرفتم پیشش چون هیچ چیزی بلد نبودم. حالا حساب کنید اون استاد خفن و من تازه کار تازه کار و جلسات اول به من فقط آموزش میداد باید چطور بشینم یا دستم در چه زاویه ای باشه و حتی اینکه چطور نوت ها رو درست بخونم و خیلی نکات ابتدایی دیگر....

اینکه من با یکی از بهترین اساتید شهرمون کلاس خصوصی پیانو داشتم دلیل این نمیشد که بعد از شش ماه بتونم حتی یک آهنگ رو درست بنوازم. تازه اونجا بود فهمیدم بعضی چیزها بر اساس مهارت هستند و نه صرفا کسب دانش. مهارت رو نمیشه مثل دانش سریع کسب کرد و باید در گذر زمان اتفاق بیفته همراه با تلاش مداوم و تمرین صحیح انجام دادن و علاقه زیاد داشتن و راهنمایی گرفتن از یک استاد.

حالا برگردیم به کاری که جناب امینو میکنه و در ضرر پوزیشن اضافه میکنه, مثل نواختن یک آهنگ پیانو در حد عالی هست, تازه با یک پیانو با کیفیت معمولی ( سیستم فراکتالی) و نه یک پیانو چند صد هزار دلاری (مثل ایچیموکو). خب آیا چون ایشون میتونه با یک پیانو با کیفیت معمولی یک قطعه ای رو بنوازه دلیل این میشه که منم که شاگرد ایشون هستم بعد از شش ماه یا یک سال بتونم این کار رو انجام بدم؟ سوالی هست که باید افراد خودشون به خودشون جواب بدن. جوابش برای بنده : "قطعا نه" هست.

حتی دیدم بعضی از دوستان به جناب امینو ایراد میگیرن که مثلا اگر در فلان پوزیشن 20 پیپ دیگه قیمت میرفت توو ضرر حساب کال میشد.... چیزی که دوستان بهش توجه نمیکنن این هست که ایشون دقیقا داره نشون میده که میدونه و آگاهی داره که امکان نداره همون 20 پیپ هم بیشتر بره توو ضرر, یعنی در اصل داره تواناییش و مهارتش رو نسبت به اون سیستمی که داره آموزش میده نشون میده.

حالا حساب کنید من میرفتم پیش همون استاد پیانو در شهرمون و بهش اسم یک آهنگ رو میگفتم و اون افتضاح اجرا میکرد یا میخواست سطح اجراش رو بیاره همسطح من یا کمی بالاتر از سطح من, خب نتیجه این میشد که بعد از کلاس میرفتم و پشت سرم رو هم نگاه نمیکردم.

هرچند بازهم بگم جناب امینو توانایی خودش رو با یک پیانو با کیفیت معمولی (سیستم فراکتالی) داره نشون میده اگر بشینه پشت یک پیانو فوق العاده (ایچیموکو و زمان) پوزیشنی توو ضرر نمیره که بعدش بخواد پوزیشن اضافه کنه...

حالا ما به عنوان یک فردی که داره پیانو زدن (ترید کردن) رو یاد میگیره, امکان نداره بتونیم مثل یک فردی که مهارت بسیار زیادی داره و به درجه استادی (مرحله ششم یا فراتر از ششم) رسیده پیانو بزنیم (ترید کنیم). ما باید مرحله به مرحله بریم جلو.

در ابتدا عرض کردم جواب سوال شما رو میشه در یک یا دو جمله نوشت. جواب این بود که اون سه راه حل برای دوستانی هست که به قطعیت و دقت 100 درصد در سیستم خودشون نرسیدن و تسلط کافی ندارند و نوشته بودم اگر سیستمی دارید با دقت 70 تا 80 درصد.
    در اینجا متن پیام قبلی رو اصلاح میکنم و عرض میکنم که اگر فردی سیستمی داره با دقت 70 تا 99 درصد و هنوز به مرحله ششم نرسیده و تسلط کافی رو نداره پس در نتیجه اون سه راه حل میتونه بهترین راه حل ها باشه براش برای کسب درآمد از مارکت. ضمن اینکه اگر برای تریدری هنوز به صورت عملی (نتیجه تریدهاش در درازمدت) اثبات نشده که دقت سیستمش 100 درصد هست نمیتونه مثل کسی ترید کنه که سیستمش 100 درصد هست و به درجه استادی و ششم از اون سیستم رسیده.
    ممکن هست چند سال طول بکشه و اگر از ابتدای امر اصرار کنیم بر انجام کار مشابه ولی بدون کسب مهارت کافی, فقط باعث بوجود آمدن وسواس ذهنی نسبت به دقت سیستم میشه و در نهایت هم زمان رو از دست میدیم و هم سرمایه. پس بهتره در ابتدا طوری ترید نکنیم که انگار توانایی و مهارت لازم رو داریم در صورتیکه خودمون میدونیم نداریم و بهتره طوری ترید نکنیم که یک استاد میتونه ترید کنه و داره ترید میکنه.

به مرور زمان و در حین اینکه داریم کسب درآمد میکنیم تسلط روی سیستم افزایش پیدا میکنه , دقت سیستم میره و مهارت بیشتری پیدا میکنیم و شاید روزی تونستیم ما هم از اون کارها بکنیم. شاید هم هیچوقت نتونستیم که هیچ مشکلی بوجود نمیاره و این قسمت موضوع پست قبلیم بود (وسواس ذهنی در مورد دقت سیستم) و اینکه افراد با درصد دقت پایین هم دارند خیلی خوب از این مارکت پول درمیارن.

نظر شخصی بنده این هست که تا زمان کسب مهارت و رسیدن به مرحله 5 یا 6 نباید تقلیدی ترید زد و باید بر اساس توانایی و مهارت خودمون و با منطق باشه. ما اصول سیستم رو یاد میگیریم و سعی میکنیم درست اجرا کنیم ولی زمان میبره تا مهارت کافی کسب بشه.
    منطق میگه وقتی شما روی سیستمت تسلط کافی نداری نباید وقتی پوزیشن رفت توو ضرر پوزیشن دوم رو اضافه کنی چون استرس رو افزایش میده, ذهن خیلی درگیر میشه و نمیتونه تصمیم درست بگیره, ضمن اینکه چون تسلط کافی وجود نداره فرد نمیدونه چقدر باید صبر کنه یا کجا باید از پوزیشن ها خارج بشه. سه تا راه حلی که در پست قبلی نوشتم بهترین راه کارها برای کسب درآمد با سیستمی هست که قطعیت نداره و یا اینکه خود فرد هنوز نتونسته مهارت لازم رو کسب کنه که به قطعیت برسوندش.

در پست بعدی, در جواب دوستمون بیشتر در مورد راه حل سوم (اضافه کردن پوزیشن زمانی که پوزیشن اول در سود هست) مینویسم.

این نظر شخصی بنده هست و طبق تجربه چندین ساله عرض کردم ولی تاکیدی ندارم که حتما درست هست و درست میگم.

به تازگی سه تا پست زدم که به همدیگر مرتبط هستند. پست اول که شش مرحله برای ترید کردن و تریدر شدن بود و پست دوم در مورد وسواس ذهنی در مورد دقت سیستم بود و سومی هم این پست. این سه تا رو بخونید و چند روز یا چند هفته فکر کنید. اگر درست بود اجرا کنید و درغیراینصورت احتمالا راه حل بهتری پیدا کردین که خیلی هم عالی خواهد بود و باعث خوشحالی هست و اینکه آرزوی موفقیت دارم براتون.

شاد و سلامت باشین
    عالی

16. 3 کاربر برای این پست سودمند از سعیدابراهیمی عزیز تشکر کرده اند:

yeekttaa آواتار ها
    675 بار در 204 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    خوش باش که هر که رمز راز داند
    داند که خوشی خوشی کشاند
    شیرین چو شکر تو باش شاکر
    شاکر هر دم شکر ستاند
    همیشه شکر گذار خداوند باشید و برای هر آنچه دارین خوشحال باشین به قول استاد سعی کنید همیشه لبخند بزنید
    یکتا
    خدایِ اَبَدی درونِ بدن - یکتا

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از yeekttaa عزیز تشکر کرده اند:

abolfazljafari11 آواتار ها
    8,179 بار در 1,623 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 63 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان لطفا چندتا فیلم خوب برای تعطیلات معرفی کنید
    بهترین اموزگاران آن هایی هستند
    که به تو نشان میدهند کجا را نگاه
    کنی اما نمیگویند چه ببینی
    <<<<<امینو>>>>

20. 3 کاربر برای این پست سودمند از abolfazljafari11 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 66 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 66 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع