نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazljafari11 نمایش پست ها
:سلام دوستان داستان تریدری من اینجوری هستش که میخوام براتون تعریف کنم
تقریبا 2سال توی دوره پرایس وقت گذاشتم و تمام مراحل نقشه راه رو طی کردم و دید خوب و اصولی روی قیمت و های و لو ها داشتم تقریبا و با اینکه چندبار توی طی کردن تاپیک ترید دوره پرایس به مشکل میخوردم و کل سود هامو در یک ترید از دست میدادم و درباره از اول شروع میکردم تا بالاخره تونستم تاپیک ترید رو با 30 درصد سود به اتمام برسونم و اون زمان فکر میکردم اگه وارد دوره فراکتالی بشم با اضافه شدن اندیکاتور ها مشکلم برطرف میشه و میتونم ماهی100 درصد سود کنم اینجوری بود که وارد دوره فراکتالی شدم و ترید و تعطیل کردم و شروع به تمرین و دیدن فایل های دوره ی فراکتالی کردم تا اتمام فایل های مکدی و این طرز فکر رو داشتم منی که دوسال در دوره پرایس بودم و تمرین کردم دوره فراکتال خیلی نباید وقت بزارم چون همه بچه ها در رادیوتیوپ ها از اهمیت پراس اکشن میگفتن... تقریبا چند ماهی وقت گذاشتم و شروع کردم به ترید کردن و تقریبا یکسالی توی دمو کار مکیردم اما هیچ وقت نتونستم حتی یک ماه کامل سوداوری داشته باشم والان به مرحله ای رسیدم که نمیدونم کجام تقریبا از تمام کارام زدم و فقط میخوام روی ترید متمرکز بشم
تقریبا میدونم مشکل اصلی من روانشناسیه با این که خیلی خیلی پیشرفت کردم و کلا یک انسان دیگه شدم اما باز نیاز به اصلاحات دارم در مواردی مثل:صبر_تعهد_حس عقب افتادگی_اور ترید_ترس از دست دادن فرصت و….

و این رو هم میدوتم باید به چک لیست شخصی سازی شده خودم برسم و میخوام دوره فراکتال رو دوباره با تمرکز بالا شروع کنم و روی 10 فایل اول که تمام دوستان روی اینها تاکید کردن وقت بزارم و همزمان در دمو ترید بزنم و تمرین در لایو مارکت کنم

سوالم اینه که ابا کارم درسته؟؟پیشنهادی یا تجربه ای که بتون کمکم کنه میتونین در اختیارم بزارین؟؟
و در مورد اول هم (مسائل روانشناسی) ایا ابده یا تجربه ای دارین؟؟؟
کلا اومدم مسیرم و مشکلاتم و ایده ای که برای بیرون اومدن از این مشکلات داشتم رو بیان کردم شاید شما دوستان تجربه ای داشته باشین که بتونه کمکم کنه چون الان حس و حال خوبی ندارم و حس میکنم دارم فقط درجا میزنم @amino
سلام و درود
من نظر خودم رو میگم امیدوارم مفید باشه برای شما
همین که به مواردی که اشاره کردید مثل صبر و تعهد و ترس و ... آگاه هستید و پذیرفتید به تنهایی 50 درصد به هدفتون نزدیک تر شدید مسیر پیشرفت هم دقیقا مثل بازار هست اصلاح و حرکت اصلاح حرکت پیشنهاد میکنم یک استراحت به خودتون بدید و ذهنتون رو آروم کنید و بعد با قدرت ادامه بدید و اینو بدونید "تا حالا شخصی دیده نشده که به هدفش رسیده باشه و بگه ارزشش رو نداشت"
در مورد روانشناسی مقالات سایت عالی هستن در یوتیوب هم موارد زیادی رو استاد به صورت ویدیو توضیح دادن میتونید استفاده کنید
در مورد اخرین صحبتی که داشتید هم اینو بدونید در جا زدن برا کسی هست که هیچ کاری انجام نده "اگر الان نمیتونید پرواز کنید هیچ اشکالی نداره شروع کنید به دویدن اگر الان نمیتونید بدوید شروع کنید به راه رفتن اگرالان نمیتونید راه هم برید شروع کنید به سینه خیز رفتن "همین که دارید چالش هایی که داشتید رو بررسی میکنید و به دنبال بهبود هستید یعنی اینکه امروز از دیروز خودتون پیشرفت داشتید و این یعنی شما در مسیر پیشرفت در حرکت هستید همیشه این جمله رو توی ذهنتون داشته باشید اصلا کاری به انگیزشی بودن و...نداشته باشید تمرکز روی پیشرفت هر روزه باشه هر طور که میتونید شده یک قدم بردارید اون یک قدم بعد از یک مدت هزاران قدم میشه
از مسیر لذت ببرید.