صفحه 483 از 555 نخستنخست ... 383433473481482483484485493533 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,821 به 4,830 از 5547

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Soroosham آواتار ها
    26,685 بار در 2,362 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1279 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yashar_saheb نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر اقای سروش عزیز
    واقعا بگم نکات خیلی ارزشمندی عنوان کردین ذهنیت سازنده خیلی قویی دارید اقای سروش من به شما واقعا تبریک میگم
    منظورم بیشتر عادات احساسی که دارم هست هی بجای اینکه من رو ببرن جلو من رو میکشن عقب.(البته این رو با توجه به اموزش های اقای رابینز متوجه شدم) همین معانی بدی که به بعضی چیز ها نسبت دادم باعث احساس بد میشه در نتیجه عملکرد من هم افت میکنه
    درمورد ایجاد روتین روزانه هم همین عادات احساسی (باورها) جلوم میگیرن که دوام نداره مثل یکماه میره اما یکدفعه این عادات بد دوباره باعث میشه استاپ بزنم
    مثلا همین معانی منفی نسبت به ترید داشتم هی جلو تمرین کردنم میگرفت نمیذاشت درست حسابی تمرین کنم باعث میشد هی از زیر کار در برم
    اما با صحبت های با شما یکسری نکات متوجه شدم که الان میخوام کم کم پیاده سازی کنم
    سلام یاشار جان
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    ممنونم شما لطف دارید.
    یک راه که این عادات احساسی و درست کنید که بازدارندست میتونید در طول روز به خودتون برای هر لحظه احساس خوب بدید.(کاری حرفی فکری که حس خوب بده بهتون) من خورم آلارم ست کردم هر یک ساعت ۱دقیقه تا ۵ دقیقه فعلا انجام میدمش. علتش هم اینه چون افراد در طول زندگی عادت کردن به احساسات منفی و خود تخریبگر، ذهن کاری میکنه که فرد رفتارهای ناخودآگاهی انجام بده که به اون حس بد ختم بشه و ذهن ازش انرژی بگیره.( یک چرخه احساسی)
    میتونید روتینی بنویسید در ابتدا که بتونید خیلی راحت بهش پایبند باشید و ذهنتون حرفی دربارش نزنه، بعد مدتی که اجراش کردید و عادت شد عادتها جدید بهش اضافه کنید.
    در آخر هم بگم، ما ۳ ورودی داریم گه از دیدن شنیدن و فکر کردن ما شامل میشه. این ۳تا ورودی باب میل خودتون مثل دیش ماهواره رو فرکانس(ورودی ها سازنده) تنظیم کنید و از اونها لذت ببرید. اینجوری نوع نگاهتون عوض میشه.
    فقط ادامه بدید قطعا رشد و میبینید. ویدیو پاسخ به سوالات ۱۳ یوتیوب(آخرین ویدیو که استاد پاسخ دادن) هم ببینید استاد یک روش عالی برای از بین بردن باورهای بازدارنده دادن.

یک سری مقالات هم قبلا نوشتم درباره نتیجه، دوست داشتید مطالعه کنید.
    کلیک کنید.

شاد و پر از انرژی های مثبت باشید.
    I have my Own Dream, I have my Own Goal, I'm LIVING it

2. 13 کاربر برای این پست سودمند از Soroosham عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    1,591 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soroosham نمایش پست ها
    سلام یاشار جان
    ممنونم شما لطف دارید.
    یک راه که این عادات احساسی و درست کنید که بازدارندست میتونید در طول روز به خودتون برای هر لحظه احساس خوب بدید.(کاری حرفی فکری که حس خوب بده بهتون) من خورم آلارم ست کردم هر یک ساعت ۱دقیقه تا ۵ دقیقه فعلا انجام میدمش. علتش هم اینه چون افراد در طول زندگی عادت کردن به احساسات منفی و خود تخریبگر، ذهن کاری میکنه که فرد رفتارهای ناخودآگاهی انجام بده که به اون حس بد ختم بشه و ذهن ازش انرژی بگیره.( یک چرخه احساسی)
    میتونید روتینی بنویسید در ابتدا که بتونید خیلی راحت بهش پایبند باشید و ذهنتون حرفی دربارش نزنه، بعد مدتی که اجراش کردید و عادت شد عادتها جدید بهش اضافه کنید.
    در آخر هم بگم، ما ۳ ورودی داریم گه از دیدن شنیدن و فکر کردن ما شامل میشه. این ۳تا ورودی باب میل خودتون مثل دیش ماهواره رو فرکانس(ورودی ها سازنده) تنظیم کنید و از اونها لذت ببرید. اینجوری نوع نگاهتون عوض میشه.
    فقط ادامه بدید قطعا رشد و میبینید. ویدیو پاسخ به سوالات ۱۳ یوتیوب(آخرین ویدیو که استاد پاسخ دادن) هم ببینید استاد یک روش عالی برای از بین بردن باورهای بازدارنده دادن.

یک سری مقالات هم قبلا نوشتم درباره نتیجه، دوست داشتید مطالعه کنید.
    کلیک کنید.

سلام دوست عزیز خیلی خیلی عالی بود
    من دقیقا در همین مرحله که فرمودید هستم و مقاله هم که گذاشتید حتما انجام میدم
    یک اتفاق خیلی عجیبی که امروز برام افتاد گفتم چجوری همیشه مسلط بر احساسات خودم باشم و مدیریت کنم گفتم که در حالت عادی طبیعه که همه چیزی خوب پیش بره من باید هر یک ساعت گوشیم بزارم روی زنگ و چند دقیقه ذهن آگاهی کن واین سوالات از خودش می پرسم
    من کی هستم؟ حس ترس داری؟ حس نگرانی ؟ حس شکست ؟ و...می پرسم خوب کی چی تو قرار به چه شخصیتی تبدیل بشی واون شخصیت این ویژگی ها را ندارد و بهشون توجه می کنم تا بروند و من باید اینقدر به خالصی روح و روان برسم که در اوج هیجانات چه حس منفی و چه مثبت بتوانم خودمو مدیریت کنم
    خالصی روح و روان به ذهنم رسید که اینجور تعریفشم کردم که در بدترین شرایط هم من با تکرار ذهن آگاهی همیشه بهترین واکنش را داشته باشم
    این مثال را بری خودم زدم که فرض کنید احساسات شما یک لیوان است و همیشه هست و نوشابه ی درون آن حس ترس،نگرانی و.. هست و شما با مدیتشین هر بار مقداری آب درون ان می ریزید واینقدر این کار را میکنید که احساس شما فقط خالصی آب را می بیند و احساس همیشه وجود دارد مهم اینکه چه حسی درون ان قرار میگیرد (متوجه شدید که چه مایعی درون لیوان(احساس می ریزید)
    بعد به این نتیجه رسیدم بعضی انسان ها ممکن است این ظرف احساسشان ظرفیت بیشتری بگیرید و بعضی ادم ها خیلی کم احساسی هستند و بعضی ها ظرفیت همان لیوان را دارند و اینقدر دائما نوشابه درون لیوان می ریزند که هیچوقت خالصی روح و روان را نمی توانند ببیند
    نتیجه : مهم نیست ظرف احساستان چقدر گنجایش دارد مهم اینکه چقدر برای زلالی آن تلاش میکنید و هر کس متناسب با نوع ظرف و نوع و میزان مایعی که در آن میریزد می تواند پروسه خالصی روح و ران طول بکشد
    ویرایش توسط hamidrezaa : 11-02-2023 در ساعت 13:04
    تمرین و ممارست به کمال رهنمون میکند اما کمال نباید هدف نهایی باشد. هدف نهایی باید تمرین باشد

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

Soroosham آواتار ها
    26,685 بار در 2,362 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1279 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezaa نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز خیلی خیلی عالی بود
    من دقیقا در همین مرحله که فرمودید هستم و مقاله هم که گذاشتید حتما انجام میدم
    یک اتفاق خیلی عجیبی که امروز برام افتاد گفتم چجوری همیشه مسلط بر احساسات خودم باشم و مدیریت کنم گفتم که در حالت عادی طبیعه که همه چیزی خوب پیش بره من باید هر یک ساعت گوشیم بزارم روی زنگ و چند دقیقه ذهن آگاهی کن واین سوالات از خودش می پرسم
    من کی هستم؟ حس ترس داری؟ حس نگرانی ؟ حس شکست ؟ و...می پرسم خوب کی چی تو قرار به چه شخصیتی تبدیل بشی واون شخصیت این ویژگی ها را ندارد و بهشون توجه می کنم تا بروند و من باید اینقدر به خالصی روح و روان برسم که در اوج هیجانات چه حس منفی و چه مثبت بتوانم خودمو مدیریت کنم
    خالصی روح و روان به ذهنم رسید که اینجور تعریفشم کردم که در بدترین شرایط هم من با تکرار ذهن آگاهی همیشه بهترین واکنش را داشته باشم
    این مثال را بری خودم زدم که فرض کنید احساسات شما یک لیوان است و همیشه هست و نوشابه ی درون آن حس ترس،نگرانی و.. هست و شما با مدیتشین هر بار مقداری آب درون ان می ریزید واینقدر این کار را میکنید که احساس شما فقط خالصی آب را می بیند و احساس همیشه وجود دارد مهم اینکه چه حسی درون ان قرار میگیرد (متوجه شدید که چه مایعی درون لیوان(احساس می ریزید)
    بعد به این نتیجه رسیدم بعضی انسان ها ممکن است این ظرف احساسشان ظرفیت بیشتری بگیرید و بعضی ادم ها خیلی کم احساسی هستند و بعضی ها ظرفیت همان لیوان را دارند و اینقدر دائما نوشابه درون لیوان می ریزند که هیچوقت خالصی روح و روان را نمی توانند ببیند
    نتیجه : مهم نیست ظرف احساستان چقدر گنجایش دارد مهم اینکه چقدر برای زلالی آن تلاش میکنید و هر کس متناسب با نوع ظرف و نوع و میزان مایعی که در آن میریزد می تواند پروسه خالصی روح و ران طول بکشد
    سلام حمیدرضا عزیز
    کاملا حرفتون صحیح هست.
    من اینجوری نگاه میکنم که براساس هدفی که دارم قدم بردارم و رفتارهای جدیدی بکنم که منو از چرخه احساسی ناسالم به مرور خارج کنه و در چرخه احساسی سالم تر قرار بگیرم.(چرخه استمرار)
    ممنونم از اشتراک نظرتون.
    I have my Own Dream, I have my Own Goal, I'm LIVING it

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از Soroosham عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    1,591 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    قدرت انضباط شخصی اثر دنیل والتر
    فصل نهم : بر روی سیستم متمرکز شوید

همه در زندگی خودشان اهدافی دارند اما فقط تعداد کمی به اهدافشان می رسند که مشکل از اهداف آنها نیست بلکه از سیستم آنها است
    به عنوان مثال یک مربی فوتبال بجای فکر کردن دائم به نتیجه برد بازی به سیستم و عادات و مهارت تیم توجه بیشتری کند بهتر نیست . درست است شما وقتی دائما به هدف فکر میکنید هیچوقت متوجه عادات و مهارت و باورهایتان نمی شوید و با همان سیستم انتظار نتیجه جدید دارید که اشتباه است
    شما یاد میگیرید ابتدا هدفی تعیین کنید و بعد سیستم و مهارت و عادات و باورهایتان در راستای آن سیستم ایجاد می شود اما بعد از تعیین هدف فقط عملکرد سیستم مهم است چون هدف کار خودش را کرده و این سیستم است که میزان موفقیت و نتیجه را مشخص می کند

تفاوت برندگان و بازندگان
    تنهار تفاوت بازنده ها از برنده ها که همگی خواهان برنده شدن هستند فقط یک چیز است ،سیستم
    اگر عادات را تغییر ندهید،اهداف دوام نخواهند داشت
    شاید شده باشد یک دفعه هدفتان این باشد مرتب باشید اما بعد از مدتی به همان عادت قبل خود بر میگردید و دلیل آن فقط این است که عادات تغییر نکرده است

رسیدن به اهداف برای خوشبختی شما مشکل ایجاد میکند
    شما دائما به خود می گویید اگر به هدف می رسیدم خوش حال میشدم در واقع خودتان را شرطی میکنید زمانی خوشحال می شوید که به هدف خود برسید .اهداف هیچ مشکلی ندارند اما شما تا رسیدن به اهداف خوشبختی را کنار میگذارید.شما خوشبختی را چیزی می بینید که فقط نسخه آینده شما می تواند از آن لذت ببرد
    شما ممکن است با مسیری که کاملا متفاوت از آنچه برنامه ریزی داشتید به هدفتان برسید و حتی ممکن است خیلی بیشتر از پیش بینی شما زمان ببرد و این معنی را نمی دهد که شما شکست خورده هستید و این معنی را نمی دهد که به خودتان اجازه خوشبختی ندهید شما باید یک رویکرد مبتنی بر سیستم داشته باشید و تا زمانی که سیستم در حال اجرا است حق دارید خوشحال باشید چون می دانید برای رسیدن به هدف خود در جای درستی هستید و تلاش میکنید

اثر یویو
    اگرتمام انرژی شما فقط رسیدن به یک هدف خاص باشد پس از رسیدن چه اتفاقی خواهد افتاد؟؟یکی از دلایلی که فراد پس از رسیدن به هدفی به عادات های قدیمی خود باز میگردند همین است
    قصد اصلی ما از تعیین هدف،برنده شدن در بازی است.درصورتی که قصداصلی از ساخت سیستم ،ادامه دادن بازی است.
    زندگی به معنای دستیابی به موفقیت های منفرد نیست بلکه به معنای بهبود مدوام است و در نهایت،تعهد شما به این فرآیند است که میزان پیشرفت شما را تعیین می کند
    عادات بد نه به این دلیل که نمیخواهید آن را تغییر بدهید باقی می مانند بلکه فقط به خاطر سیستم اشباهی است که در نظر گرفته اید

دلیل تکرار عادات بد
    چرا انجام عادات برای یکی یا دو روز عالی هستند اما بعد از مدتی باری بر دوش ما هستند؟؟
    1-ما از جای اشتباه شروع میکنیم
    2-تغییر آنها را با روش اشتباهی انجام می دهیم
    برای تغییر لایه های زیر وجود دارد:
    1-تعیین هدف: مثلا ورزش یا مطالعه
    2-فرآیند (سیستم عادات ): ایجاد عادت در راستای هدف
    3-سیستم اعتقادی و باورهایتان : ذهنیت در مورد یک عادت خاص؟
    اهداف دائما روی نتیجه تمرکز میکنند اما فرآیند بر روی کاری که برای به دست آوردن این نتیجه انجام می دهید
    تمرکز روی نتیجه روی تردمیل بی پایان حرکت می کنید(تلاش برای رسیدن به موفقیت) و درجا میزنید و دوباره به عادت قبلی باز میگردید
    اگر شما می خواهید لاغر شوید اما سیستم اعتقادی شما پرخوری است ؟
    اگر میخواهید صبح زود بیدار شوید اما سیستم اعتقادی شما خواب زیاد و توجیه است؟
    بازم به عادت قبلی خود باز میگردید
    اگر عادات خوب بخشی از هویت شما نشوند دوام نخواهند داشت
    تعیین هدف هیچ مشکلی ندارد اما نیت اصلی شما باید تغییر سبک زندگیتان باشد:
    بجای خواندن یک کتاب به فردی تبدیل سوید که هر روز مطالعه میکند
    بجای شرکت در مسابقه دو هدفتان این باشد که ورزشکار شوید
    ویرایش توسط hamidrezaa : 11-03-2023 در ساعت 11:44
    تمرین و ممارست به کمال رهنمون میکند اما کمال نباید هدف نهایی باشد. هدف نهایی باید تمرین باشد

8. 13 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

11 بار در 1 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    بالاخره یه تاپیک مفید تونستم پیدا کنم، البته خب موضوعات دیگه شاید انقدر حساسیت نداشته باشن. روانشناسی بازار و روانشناسی فردی فکر می کنم انقدری می تونه مفید باشه که از وقتی راجبش جفتشون تحقیق و مطالعه کردم جلوگیری از کلی ضرر کردم و خیلی از ضرر هام رو هم بر گردوندم. به دوستام که میگم برید این موضوعات رو جستجو کنید و راجبشون بخونید هیچ کدوم اهمیت نمیدن و اغلب می بینم که آسیب های خیلی زیادی می بینن. روانشناسی فردی یه نکته خیلی خوبی که داره اینکه می تونه بهمون توانایی مدیریت خودمون رو بده زمان هایی که بازار به واسطه اخبار های مختلف بالاپایین میشه خیلی هیجانی برخورد نکنیم حداقل برای من توی این حالت خیلی تونست کمکم کنه کتاب های مختلفی برای روانشناسی فردی هست که همه می تونن به راحتی بهشون دسترسی داشته باشن، پیشنهاد می کنم حتما اگر اطلاعاتی ندارید ترید کردن رو متوقف کنید و اول راجب این موضوعات تحقیق کنید.

10. 11 کاربر برای این پست سودمند از tobimarshaal عزیز تشکر کرده اند:

Meh-D آواتار ها
    1,604 بار در 266 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان وقت شما بخیر
    قصد دارم عملکرد هفتگیم رو به اشتراک بذارم از این هفته، فکر میکنم بررسیش مفید هست از لحاظ روانشناسی فردی و مارکت
    مبنا اینه که پوزیشن هام طبق چک لیست بوده یا نه
    Week 1.PNG
    این هفته به خاطر اخبار فقط روز شنبه و یکشنبه ترید زدم

4 پوزیشن زدم که 1 پوزیشن(25%) طبق چک لیست بوده

عمده دلایلی که پیدا کردم که چرا طبق چک لیستم ترید نزدم:
    در زوم خیلی کوچیک اومدم ترید زدم در یک دقیقه و بعد که استاپ خوردم تو تیک چارت بررسی کردم و فهمیدم اصلا اون چیزی که فکر میکردم نبوده و شرایط چک لیستم وجود نداشته، در نتیجه لیمیتی برای حداکثر زوم برای خودم گذاشتم و باید کاملا های و لوها در یک دقیقه مشخص باشه
    مواردی از چک لیستم خیلی واضح وجود داشته و باعث شده از بقیه موارد چک لیستم فقط در حد یه تاییدیه با فیلتر دیتاها بگیرم که بخوام ترید بزنم و همه موارد چک لیست وجود نداشته، میشه گفت خودم رو قانع کردم که چک لیست اتفاق افتاده

نظراتی اگر هست خوشحال میشم بگید
    امیدوارم رو به پیشرفت باشید همیشه
    Have everything you want

12. 11 کاربر برای این پست سودمند از Meh-D عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,456 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام و وقت بخیر خدمت دوستان
    باور دارم که عالی هستید
    خیلی وقت بود از چکیده های استاد پست نگذاشته بودم گفتم این بخش رو باهم یک مروری بکنیم - میدونم که اکثریت دوستان دیدند این بخشهارو ولی خوب بعضی از صحبتهای استاد باید چندین بار گوش داده بشه برا همین بخشهایی رو به این شکل براتون ضبط میکنم و میگذارم
    لینک دانلود فایل : https://s31.picofile.com/file/8469246476/%D8%A2%DB%8C%DB%8C%D9%86%D9%87_%D9%88_%D8%A8%D8%A7 %D9%88%D8%B1_%D9%88_%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%B1_%D8%B 1%D9%88%D8%AF%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87_%D8%AF%D8%B1 _%DA%86%D8%A7%D8%B1%D8%AA.mp4.html
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون در همه جهان ها
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

14. 23 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,456 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام و وقتتون بخیر دوستان
    باور دارم که عالی هستید
    یک انیمیشنی رو معرفی میکنم خدمتتون تا در زمان استراحت دوست داشتید نگاه کنید
    جملات خیلی خوبی توش هست
    دقیقه 58 خیلی عالیه در مورد این کلمه باور هست
    انیمیشن به پیش onward
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون در همه جهان ها
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

16. 19 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

ehsanm65 آواتار ها
    25,059 بار در 803 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 94 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Meh-D نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت شما بخیر
    قصد دارم عملکرد هفتگیم رو به اشتراک بذارم از این هفته، فکر میکنم بررسیش مفید هست از لحاظ روانشناسی فردی و مارکت
    مبنا اینه که پوزیشن هام طبق چک لیست بوده یا نه
    Week 1.PNG
    این هفته به خاطر اخبار فقط روز شنبه و یکشنبه ترید زدم

4 پوزیشن زدم که 1 پوزیشن(25%) طبق چک لیست بوده

عمده دلایلی که پیدا کردم که چرا طبق چک لیستم ترید نزدم:
    در زوم خیلی کوچیک اومدم ترید زدم در یک دقیقه و بعد که استاپ خوردم تو تیک چارت بررسی کردم و فهمیدم اصلا اون چیزی که فکر میکردم نبوده و شرایط چک لیستم وجود نداشته، در نتیجه لیمیتی برای حداکثر زوم برای خودم گذاشتم و باید کاملا های و لوها در یک دقیقه مشخص باشه
    مواردی از چک لیستم خیلی واضح وجود داشته و باعث شده از بقیه موارد چک لیستم فقط در حد یه تاییدیه با فیلتر دیتاها بگیرم که بخوام ترید بزنم و همه موارد چک لیست وجود نداشته، میشه گفت خودم رو قانع کردم که چک لیست اتفاق افتاده

نظراتی اگر هست خوشحال میشم بگید
    امیدوارم رو به پیشرفت باشید همیشه
    سلام مهدی جان وقتت بخیر
    Screen Shot 11-6-2023 at 8.05 PM.png
    https://www.youtube.com/watch?v=pAsBBk7ePHY
    امیدوارم همیشه موفق باشی
    آمین میشود
    هر آنچه میپندارید.

18. 13 کاربر برای این پست سودمند از ehsanm65 عزیز تشکر کرده اند:

abolfazljafari11 آواتار ها
    8,180 بار در 1,623 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 63 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان
    مشکلی برام پیش اومده که اینجا مطرحش میکنم دوستان اگه تجربه ای داشتن باهام در میون بزارن
    به زبان ساده بخوام بگم میدونم باید ترید نکنم ولی نمیتونم ترید نکنم:
    چک لیست من در تاییم 15 و 1 دقیقه سیگنال خرید میده بهم اما در تاییم 5 دقیقه سیگنال فروش میده طبق صحبت های استاد من در این موقع نباید ترید کنم اما ترید میکنم که بنظر خودم دلایلش این موارد است:
    1_ترس از دست دادن فرصت یا فومو
    2_اینکه در موارد بسیاری مثل این مورد معامله من با سود بسته شده

تریدام که بررسی میکنم درصد بسیاری از ترید های ضرر دهم به این دلیل بوده که در تاییم دیگه یک سیگنال معکوس طبق چک لیستم داشتم که حالا یا اون رو ندیدم یا دیددم اما باز ترید زدم به دلایلی که گفتم

نظرتون رو راجب این موضوع میخواستم بدونم و اینکه ایا دلیل دیگه ای داره یا ن
    و سوالم اینه چجوری این موضوع رو برطرف کنم؟ @amino
    بهترین اموزگاران آن هایی هستند
    که به تو نشان میدهند کجا را نگاه
    کنی اما نمیگویند چه ببینی
    <<<<<امینو>>>>

20. 14 کاربر برای این پست سودمند از abolfazljafari11 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 45 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 44 مهمان ها)

1. Ma2ta

کلمات کلیدی این موضوع