صفحه 348 از 552 نخستنخست ... 248298338346347348349350358398448 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,471 به 3,480 از 5516

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

E.ESMAIL آواتار ها
    6,004 بار در 1,421 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 218 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanm65 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز وقتتون بخیر
    یه آلبوم موزیک بی کلام عالی و فوق العاده
    فایل پیوست 13759
    https://songsara.net/51793/martin-cz...of-dreams.html
    سلام دوست عزیز من که نتونستم اهنگ های بی کلامتون رو دالود کنم میگه همچین چیزی وجود نداره اگه میشه واسم بفرستید سپاس
    الله

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از E.ESMAIL عزیز تشکر کرده اند:

ehsanm65 آواتار ها
    25,055 بار در 803 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 94 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط E.ESMAIL نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من که نتونستم اهنگ های بی کلامتون رو دالود کنم میگه همچین چیزی وجود نداره اگه میشه واسم بفرستید سپاس
    سلام وقتتون بخیر
    امیدوارم همیشه در مسیر رسیدن به خواسته هاتون باشید.
    https://vmusic.ir/album/martin-czern...f-dreams-2020/
    آمین میشود
    هر آنچه میپندارید.

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از ehsanm65 عزیز تشکر کرده اند:

mohamad heydari آواتار ها
    5,945 بار در 1,265 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 747 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام وقت بخیر دوستان
    مقاله ای با عنوان چگونه در تنهایی خود را متحول کنید..

آزادی امکان انزوا است. اگر بتوانید از مردم کنار بکشید، آزاد هستید، بدون اینکه به خاطر پول، همراهی، عشق، شکوه یا کنجکاوی به دنبال آنها بگردید، که هیچ کدام نمی توانند در سکوت و تنهایی رشد کنند. اگر نمی توانید تنها زندگی کنید، برده به دنیا آمده اید. شما ممکن است تمام شکوه های ذهن و روح را داشته باشید، در این صورت شما یک غلام شریف یا یک خدمتکار باهوش هستید، اما آزاد نیستید.

https://einzelganger.co/how-to-trans...f-in-solitude/
    مطالعه این مقاله خالی از لطف نیست

موفق باشید
    نیمه ای از قلب من در بهشت بَرین است.(♥️)

6. 14 کاربر برای این پست سودمند از mohamad heydari عزیز تشکر کرده اند:

vahid394 آواتار ها
    5,969 بار در 707 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همگی وقتتون بخیر باشه
    در بین اموزش ها جایی هست که استاد بیان میکنند: با یک سیستم معاملاتی یکسان در دو روز نتایج متفاوتی گرفتن به خاطر اینکه حالشون در این دو روز متفاوت بوده
    حقیقت این هست که روانشناسی حداقل ۵۵درصد موفقیت افراد رو در هر کاری میتونه ایجاد کنه
    به تجربه دیدم که زمان هایی که از نظر روانی و روانشناسی موارد مربوط به ارامش دورن خودم رو رعایت میکنم حتی با ترید کردن براساس اطلاعات تمرین نشده ذهنم هم که ترید زدم در انتها سود کردم و علت ضررهای من در تمام موارد (البته بعد از زمان اشنا شدن با اموزش درست)مربوط به عدم رعایت مسایل روانشناسی بوده
    شروع کردم به رعایت موارد مهم روانشناسی
    از جمله تنظیم ساعت خواب (استاد جایی هست که میگه خواب بودن در بازه زمانی از شب باعث میشه بدن فعالیتی رو طی خواب در اون زمان انجام بده که برای سلامتی ما ضروری هست)
    تنظیم تغذیه خودم (به تجربه دیدم که پرخوری میتونه اراده و جدیتم حین کارم رو کم کنه و من تبنلی و سستی کنم همچنین در کتاب هایی که سرگذشت انسان های سرآمد هست خوندم که در حین انجام کارهای مهمشون پرخوری نمیکردن به طور مثال در کتاب منم تیمور جهانگشا نوشته نویسنده فرانسوی مارسل بریون که زندگی نامه تیمور گورکانی رو از قلم خودش جمع اوری کرده در جاهای مختلف تیمور که فرمانده و حاکم عده ی زیادی از نیروهای خودش بوده اشاره میکنه که در حین جنگ های مهم شب ها کم غذا میخورده تا هوشیار و اماده باقی بمونه)
    ورزش کردن (ورزش کردن رو به عینه تجربه کردم که بسیار روی حال و هوای من تاثیر داره من حدود ۴یا۵سال هست که به بیمارستان مراجعه نکردم و حتی اصلن متوجه نشده بودم که دفترچه های بیمه کاغذی از بین رفته و الان همه با کدملی ویزیت میشن چون خیلی وقت بود که به بیمارستان مراجعه نکرده بودم و نمیدونستم و علت این مراجعه نکردنم ورزش مداوم هست من هر هفته حداقل ۳یا۴روز ورزش میکنم و بیشتر هفته ها هر ۷روز رو ورزش میکنم و اکثر کسالت های من شامل سر درد های خفیف َگرفتگی گلو و کم حال بودنم با ورزش کردن به خصوص دویدن خوب میشه)
    هدف نویسی و تسلط روی مسیر رسیدنم به هدفم(یک قسمتی از فایل های اموزشی هست که استاد بیان میکنند برای اینکه روزانه بعد گرفتن هدفتون دیگه طمع نکنید و باز روی همون حسابتون معامله نکنید این هست که طی ۴۰روز ۴۰بار روی کاغذ بنویسید در هرگام چقدر کسب درامد میکنید و سرمایتون رو با شغل حرفه ای ترید افزایش میدید و انگار یکی از دوستان از استاد میپرسن واقعا ۴۰بار بنویسیم و استاد بیان میکنند:مگه شوخی داریم اینجا واقعا باید بنویسید.)
    بله واقعا تاثیر داره اینکه این گام های کسب درامد رو بنویسیم واقعا موثره و من هم هر روز قسمتی از اون رو مینویسم و حتی خودم هم ضربش رو روی کاغذ انجام میدم وبرای اطمینان از ماشین حساب استفاده میکنم.
    کتاب خواندن(کتاب خواندن علاوه بر افزایش اطلاعات و دانش و اگاهی ما در زمینه اون کتاب به ما صبرو پایداری و پایبندی به برنامه رو می اموزه وقتی خط به خط مطلب رو دنبال میکنیم و از مطالب معمولی هم میخوانیم تا به مطالب جذاب برسیم و با چشم این رویه کلمات و ساختن مفاهیم رو دنبال میکنیم تاثیرات روانی عالی ای بر روی ذهن میذاره همچنین به خاطر اینکه کتاب خوانی یک صفت خوب بین جوامع انسانی هست به افزایش اعتماد به نفس ما کمک میکنه (بنده از سال ۱۳۹۹درکنار شغل خودم شروع به خواندن یک سری کتاب کردم به طوری که الان یه کتابخونه کوچیک دارم و این خیلی حس خوبی بهم میده که عکس این کتابخونه کوچیک رو هم با دوستان به اشتراک میذارم.)

مدیتیشن(کتابی که استاد معرفی کردند به نام کتاب دعوت به تمرین ذن یک کتاب مفید و کاربردی برای اشنایی با مدیتیشن اصولی هست که تا الان ۳بار خوندمش و بسیار کمکم کرده)
    برنامه ریزی و داشتن چک لیست کارهای روزانه(ترید کردن نیاز به داشتن یک شخصیت منسجم در تمام زوایای زندگی داره چرا که کوچکترین عدم کنترل روی اعصاب و روان میتونه با وارد کردن تریدر به یک پوزیشن و معامله اشتباه و به وجود اومدن ضرر باعث احساسات مضری در تریدر بشه که برای انتقام شروع به ورودهای متوالی و افزایش حجم و در انتها از بین بردن سرمایه و درامدی که کسب کرده بوده بشه به همین خاطر باید برنامه ریزی داشته باشیم که رفتار ما در هفته اینده و یا روز اینده چطور باشه و نسبت به چه چیزی حساس باشیم و نسبت به چه چیزهایی کم توجه باید رفتار خودمون رو ثبت کنیم اگر ثبت کردن رفتارهای انسان مهم نبود هیچ وقت در کارهای مهمی مانند امور نظامی و سیاسی و ادارات اقصادی و مدیریتی برای افراد پرونده و رزومه و نتیجه عملکرد مشخص نمیکردن با خوندن کتابی در سال ۱۳۹۹ شروع به برنامه ریزی مکتوب و داشتن چک لیست ماهانه کردم که تصویری از چک لیست خودم رو هم به اشتراک میذارم.)
    photo3976708930.jpg
    قسمتی از یکی از چک لیست های ماهانه من
    رعایت نظافت و نظم در چیدن و جمع آوری وسایلمان(شاید بشه بیان کرد که نظم همچون صبر از صفات برجسته یک تریدر باید باشه و این نظم باید به صورت فراکتالی در تمام زمینه های زندگی اون فرد برقرار باشه .یکی از زمینه های خیلی مشهود که تاثیرات خوبی داره این هست که برای وسایل خودمون جا و مکان مشخص تعریف کنیم من از همون سال ۱۳۹۹بعد از مدت که جامدادی نداشتم رفتم و یک جامدادی کوچک و ساده و تمیز تهیه کردم و خودکار و مداد و وسایل نوشتنم داخل اون هست و الانم که تایپ میکنم کنارمه .همچنین برای لباس هام و کتونی هام جای مشخص تعیین کردم و برای تعداد کمی لوازم بهداشتی و نظافتی ای که داشتم شامل ماشین ریش تراش و شانه و حوله یک کیف کوچک تهیه کردم و برای وسایل ورزشی خودم هم یک ساک ورزشی مناسب تهیه کردم.وقتی از وسایل استفاده میکنیم و اون ها رو سر جای مشخص خودشون قرار میدیم ناخوداگاه مارو درست اموزش میده مثلا بعد از مسواک زدن من مسواک و خمیر دندان رو در کیف لوازم بهداشتی خودم میذارم و این یک عادت برای من هست و در چارت هم این عادت به من میتونه به صورت فراکتالی شدن رفتار ها کمک کنه)

امیدوارم که این متن برای شما مفید فایده بوده باشه و اگر که این امر تحقق پیدا کنه و مفید باشه بازهم این پست هامو ادامه خواهم داد
    در انتها یک مورد دیگه رو به صورت عملی تر بیان میکنم
    امیدواری و داشتن انگیزه و روحیه مثبت خیلی موثره
    من از بین جملاتی که خواندم و با تغییر اونها متن هایی رو مینویسم که در اغاز هر روز باخودم میخونم و تکرارشون میکنم در تصویر زیر یکی از متن ها رو نوشتم و تایپش نمیکنم چون به نظرم نوشتن روی کاغذ موثر تره و فایل صوتی ای که اون رو خوندم هم قرار میدهم

photo3975963265.jpg
    photo3975966084.jpg
    photo3975968842.jpg
    .........

https://uupload.ir/view/۱۲۳۴_5cg.m4a/

امیدوارم همیشه حس خوب داشته باشید.

8. 17 کاربر برای این پست سودمند از vahid394 عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    3,018 بار در 710 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

ماه فرصت ها

سلام روزعالی متعالی
    این ماه برای این است که آنچه در عرض 11 ماه گذشته برای ما ایجاد شرط و عادت کرده را بتوانیم بر هم بزنیم.و بر این اساس مستقل تر شویم.
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

10. 9 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

2,397 بار در 628 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen A76 نمایش پست ها
    سلام وقت تمام عزیزان بخیر سال نو رو به شما تبریک عرض میکنم امیدوارم سال پر برکتی رو پیش رو داشته باشید
    عزیزان در رابطه با افزایش سطح آگاهی ممنون میشم کمکم کنید
    خیلی وقتها در موقعیت هایی قرار میگیرم و میدونم که باید خودم رو کنترل کنم اما نمیتونم خیلی سخته لامصب...حس میکنم اگه چیزی نگم یا عصبانیتم رو بروز ندم ازم چیزی کم میشه و بازی رو باخت میدم
    چند مدت پیش داشتم خوب پیش میرفتم و واقعا خیلی حس خوبی داشتم اما باز فاتحه اش رو خوندم رفت
    کتابی چیزی اگر مدنظر دارید یا در حد یه تجربه کوچیک ممنون میشم در اختیارم بذارید

سلام محسن عزیز. امیدوارم سال جدید سال بسیار خوبی براتون باشه. به شخصه چون در مورد موضوعی که گفتید تمرین داشتم و تا حدی دارم موفق عمل میکنم، دوست داشتم تجربه ام رو در میون بگدارم بلکه کمکی بهتون بکنه.
    ببینید، بهترین و راحت ترین راهی که میتونید تصمیم بگیرید که به عمل یا حرف کسی باید واکنش نشون بدید یا نه این هست:
    وقتی در اون موقعیت خاص قرار میگیرد این سوال رو از خودتون بپرسید :
    آیا پاسخ دادن من (یا واکنش من ) به این موقعیت (یا این شخص ) شرایط من رو بهتر میکنه یا خیر؟ و با توجه به جوابی که به خودتون میدید میتونید تصمیم بگیرید که بهترین کار گدشت و سکوت هست یا واکنش نشون دادن.
    من عقیده ام این هست که نمیشه و نباید به همه رفتار ها واکنش نشون داد و همچنین نباید از همه چیز گذشت و سکوت کرد.
    ما در هر شرایطی باید بسنجیم که چه رفتاری نهایتا به نفع ما و به نفع حال و احوال ماست و بعد تصمیم بگیریم.

12. 10 کاربر برای این پست سودمند از elnaz.s عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,425 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3597 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام و وقتتون بخیر دوستان
    باور دارم که عالی هستید
    در این پست که اولین پستم هست در این تاپیک در سال 1402 قصد دارم یک مقاله رو باهاتون اشتراک بگذارم تا قدرت کلمات و افکارات و احساسات براتون آشکار بشه ،علت اینکه لینک گذاشتم و کامل خودم توضیح ندادم هم این بود که وقتی انسان یک حرفی رو از یک انسان برتر بشنوه خیلی راحتتر میتونه قبول کنه تا از یک انسانی عادی ( مثل من )این صحبتهارو بشنوه
    طی این چند سالی که من در این تاپیک و آکادمی فعالیت داشتم تاکید بر افکار مثبت و احساسات مثبت و آهنگهای سابلیمینال موزیک و قدرت نوشتن کلمات و شکر گزاری و تکرار جملات تاکیدی و انگیزشی و غیر داشتم و تمام سعیم این بوده و هست که این حس رو انتقال بدم و دوستان هم انتقال بدن به سایر انسانها که بعضی از دوستان هم نظرات مخالفی داشتند با این موضوعها و تاثیراتش و اینکه با ذهن خودآگاه نمیشه هیچ تاثیراتی رو بدن گذاشت و کاملا عادی هست در هر چیزی نظر مخالف و موافق وجود داشته باشه و هیچ اشکالی نداره ، و من به دنبال تاثیراتش رفتم و رسیدم به آزمایشهایی که آقای ماسارو ایموتو یک نویسنده و شبه دانشمند ژاپنی بود که روی قدرت کلمات بر روی آب و بلور یخ تحقیقات و آزمایش انجام داده بود و بعد از اون هم روی مواد دیگه این کار رو تکرار کردند ، و بعد دیدم که 70 تا 80 درصد بدن مارو هم آب تشکیل داده و این هم مهر تاییدی شد برام تا بیشتر ایمان و باور داشته باشم روی تاثیرات فکر و کلمات بر روی بدن و زندگیم
    خواستم باهاتون نتایج رو به اشتراک بگذارم امیدوارم مفید واقع بشه براتون
    لینک مقاله : https://hezarsarv.com/dr-emoto/
    این هم یک ویدیو دیگست که شکل بلورهارو عالی نشون و توضیح میده :
    https://www.aparat.com/v/3iZL6
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در همه جهان ها
    ویرایش توسط Ali97 : 03-26-2023 در ساعت 13:58
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

14. 18 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Frederick آواتار ها
    3,680 بار در 873 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 117 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    باور دارم که عالی هستید
    در این پست که اولین پستم هست در این تاپیک در سال 1402 قصد دارم یک مقاله رو باهاتون اشتراک بگذارم تا قدرت کلمات و افکارات و احساسات براتون آشکار بشه ،علت اینکه لینک گذاشتم و کامل خودم توضیح ندادم هم این بود که وقتی انسان یک حرفی رو از یک انسان برتر بشنوه خیلی راحتتر میتونه قبول کنه تا از یک انسانی عادی ( مثل من )این صحبتهارو بشنوه
    طی این چند سالی که من در این تاپیک و آکادمی فعالیت داشتم تاکید بر افکار مثبت و احساسات مثبت و آهنگهای سابلیمینال موزیک و قدرت نوشتن کلمات و شکر گزاری و تکرار جملات تاکیدی و انگیزشی و غیر داشتم و تمام سعیم این بوده و هست که این حس رو انتقال بدم و دوستان هم انتقال بدن به سایر انسانها که بعضی از دوستان هم نظرات مخالفی داشتند با این موضوعها و تاثیراتش و اینکه با ذهن خودآگاه نمیشه هیچ تاثیراتی رو بدن گذاشت و کاملا عادی هست در هر چیزی نظر مخالف و موافق وجود داشته باشه و هیچ اشکالی نداره ، و من به دنبال تاثیراتش رفتم و رسیدم به آزمایشهایی که آقای ماسارو ایموتو یک نویسنده و شبه دانشمند ژاپنی بود که روی قدرت کلمات بر روی آب و بلور یخ تحقیقات و آزمایش انجام داده بود و بعد از اون هم روی مواد دیگه این کار رو تکرار کردند ، و بعد دیدم که 70 تا 80 درصد بدن مارو هم آب تشکیل داده و این هم مهر تاییدی شد برام تا بیشتر ایمان و باور داشته باشم روی تاثیرات فکر و کلمات بر روی بدن و زندگیم
    سلاممم علی جان
    سال نو مبارک رفیق ان شاالله سالی پر از موفقیت های روز افزون در پیش داشته باشی
    ممنونم از پست بسیار ارزشمتون خیلی عالیییی بود
    و بسیارممنونم که تجربیاتتون و وقتی که گذاشتید برا پیدا کردن اطلاعات رو در اختیار ما میزارید

16. 5 کاربر برای این پست سودمند از Frederick عزیز تشکر کرده اند:

کاردو آواتار ها
    926 بار در 153 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    باور دارم که عالی هستید
    فقط میتونم بگم سپاسگذارم که این تجربیات با ما به اشتراک میذاری لذت بردم

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از کاردو عزیز تشکر کرده اند:

Reza_Ryzer آواتار ها
    9,683 بار در 1,041 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    https://youtu.be/VRqmtvEsYo4
    هیچ وقت تسلیم نشو
    مثل یک جنگجو تمرین کن ، نینجا شو
    هنر نینجا در تعادل ذهن و بدن است

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از Reza_Ryzer عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 15 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 15 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع