صفحه 554 از 554 نخستنخست ... 54454504544552553554
نمایش نتایج: از 5,531 به 5,535 از 5535

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Snow_Trader آواتار ها
    8,042 بار در 851 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 306 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    روزتون بخیر

یه پاراگراف از کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید میل بفرمایید.

Screenshot_1.png

نوش جان
    Hard takes time, impossible a little more time

2. 24 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

arsalan.b آواتار ها
    9,909 بار در 1,556 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 464 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    اهمیت بررسی گراف

عدد 104 ، عددی بود در ماه های قبل هم وقتی بهش میرسیدم دچار نوسانات احساساتی میشدم . این ماه وقتی بهش رسیدم به احساساتم آگاه شدم و کمی ترمز دستی رو کشیدم . وقتی عدد 104 رو رد کردم و به 105 رسیدم کاملا درگرگون شدن احساسات را درون خود مشاهده میکردم و چند روز معامله نکردم . بعد از منطقه سایدوی دوم یک معامله کردم و به عدد 106 رسیدم . ( حرکت سایدوی و زدن یک تیک و دادن دایورجنس ) . بعد از آن یک معامله استاپ خوردم و برگشتم به عدد 104 و گپ هم پر شد . در معامله بعدی رسیدم به زیر کف ها و الان در منطقه حساس میباشم . به نظر من عدم آگاهی باعث تشکیل 123 نزولی میشود، ولی با آگاهی به این اعداد و احساسات و ترمز گرفتن میتوان این منطقه حساس رو که بعد از پرشدن یک گپ میباشد رو آروم رد کرد و به روند صعودی خود ادامه داد

000.PNG

سپاس از استاد عزیز @amino
    ویرایش توسط arsalan.b : امروز در ساعت 12:48

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از arsalan.b عزیز تشکر کرده اند:

arsalan.b آواتار ها
    یاد شده
    در 464 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsalan.b نمایش پست ها
    اهمیت بررسی گراف

عدد 104 ، عددی بود در ماه های قبل هم وقتی بهش میرسیدم دچار نوسانات احساساتی میشدم . این ماه وقتی بهش رسیدم به احساساتم آگاه شدم و کمی ترمز دستی رو کشیدم . وقتی عدد 104 رو رد کردم و به 105 رسیدم کاملا درگرگون شدن احساسات را درون خود مشاهده میکردم و چند روز معامله نکردم . بعد از منطقه سایدوی دوم یک معامله کردم و به عدد 106 رسیدم . ( حرکت سایدوی و زدن یک تیک و دادن دایورجنس ) . بعد از آن یک معامله استاپ خوردم و برگشتم به عدد 104 و گپ هم پر شد . در معامله بعدی رسیدم به زیر کف ها و الان در منطقه حساس میباشم . به نظر من عدم آگاهی باعث تشکیل 123 نزولی میشود، ولی با آگاهی به این اعداد و احساسات و ترمز گرفتن میتوان این منطقه حساس رو که بعد از پرشدن یک گپ میباشد رو آروم رد کرد و به روند صعودی خود ادامه داد

000.PNG

سپاس از استاد عزیز @amino
    امروز که در منطقه مقاومتی بودم کاملا به احساساتم آگاه بودم و به فکرهایی که خیلی وقت هست بهشون آگاهم مثل عدم صبر برای ورود بهتر، امروز نمایان شد و این بخاطر همزمانی با این منطقه میباشد. خلاصه با این آگاهی معامله کردم و تی پی تاچ شد و حالت اول که پیش بینی کرده بودیم اتفاق افتاد .

فایل پیوست 612762

سپاس از استاد عزیزمون @amino
    ویرایش توسط arsalan.b : امروز در ساعت 12:55

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از arsalan.b عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,042 بار در 851 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 306 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsalan.b نمایش پست ها
    امروز که در منطقه مقاومتی بودم کاملا به احساساتم آگاه بودم و به فکرهایی که خیلی وقت هست بهشون آگاهم مثل عدم صبر برای ورود بهتر، امروز نمایان شد و این بخاطر همزمانی با این منطقه میباشد. خلاصه با این آگاهی معامله کردم و تی پی تاچ شد و حالت اول که پیش بینی کرده بودیم اتفاق افتاد .

فایل پیوست 612762

سپاس از استاد عزیزمون @amino

سلام
    وقتتون بخیر
    خیلیم عالی
    یسوال شما هدفتون سود کردن ؟
    ینی همه کارایی که میخاین تو این حرفه انجام بدین که سود کنین درسته؟
    همش بفکر سودتون هستین دلارای توی حسابتونو چک میکنین گراف بررسی میکنین این نشون میده حساسیت نشون میدین به این قضیه..اینا اوک ولی طبق گفته استاد اگه میخاین سود کنین دیدگاه خودتونو از سود کردن تغییر بدین و روی اصولی ترید کردن متمرکز بشین وتنها هدفتون این باش طبق اصول ترید بزنید اون موقع خودبخود سود هم میکنین و نیازی نیست بفکر سود کردن باشید ..
    بنظرم خیلی خودتونو درگیر گراف و سود کردن نکنین برین تریدهاتونو چک کنین ببینید آیا تریدایی که سود میکنین اصولی سود میکنین؟
    تریدهایی که استاپ میخورین آیا اصولی استاپ شده؟
    آایا تو هر ترید طبق مدیریت سرمایتون حجم وارد کردین ؟ یا احساسی عمل کردین؟ آایا آرامش خودتونو در زمان ترید میتونین حفظ کنین فارغ از نتیجه ای که میگیرید! ژورنال دارین که این هارو بهتون نشون بدن؟
    همه ی این مباحث مهم و جلوتر از اینن که بخوایم بیایم گراف خودمونو بررسی کنیم وقتی پله های قبلی رو بررسی کردیم بعدش بیایم روی گراف هم یه بررسی هایی انجام بدیم
    وقتی اصولتون رو انجام بدین دیگ گراف خیلی براتون مهم نیست و نتیجه تریدهاتون که چقد سود یا ضرر کنین میشه اولویت های بعدی تنها هدفتون اصولی ترید کردن باش همه ی این حواشی خودبخود حل میشن...

امیدوارم که همینطور عالی سود کنین و خودتونو ارزیابی کنین که آیا الان که دارین سود میکنین چیکار کردین که سود کردین فقط پول و افزایش بالانستونو ملاک قرار ندین بلکه رفتار ها و اعمالتون نشون میدن این رویه میتونه مستمر باش یا موقتی....

بازم اون جمله ای که از استاد با رنگ سبز نوشتم رو بخون با آگاهی کامل
    موفق که هستین موفق تر باشین
    ویرایش توسط Snow_Trader : امروز در ساعت 13:40
    Hard takes time, impossible a little more time

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

arsalan.b آواتار ها
    یاد شده
    در 464 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Snow_Trader نمایش پست ها
    سلام
    وقتتون بخیر
    خیلیم عالی
    یسوال شما هدفتون سود کردن ؟
    ینی همه کارایی که میخاین تو این حرفه انجام بدین که سود کنین درسته؟
    همش بفکر سودتون هستین دلارای توی حسابتونو چک میکنین گراف بررسی میکنین این نشون میده حساسیت نشون میدین به این قضیه..اینا اوک ولی طبق گفته استاد اگه میخاین سود کنین دیدگاه خودتونو از سود کردن تغییر بدین و روی اصولی ترید کردن متمرکز بشین وتنها هدفتون این باش طبق اصول ترید بزنید اون موقع خودبخود سود هم میکنین و نیازی نیست بفکر سود کردن باشید ..
    بنظرم خیلی خودتونو درگیر گراف و سود کردن نکنین برین تریدهاتونو چک کنین ببینید آیا تریدایی که سود میکنین اصولی سود میکنین؟
    تریدهایی که استاپ میخورین آیا اصولی استاپ شده؟
    آایا تو هر ترید طبق مدیریت سرمایتون حجم وارد کردین ؟ یا احساسی عمل کردین؟ آایا آرامش خودتونو در زمان ترید میتونین حفظ کنین فارغ از نتیجه ای که میگیرید! ژورنال دارین که این هارو بهتون نشون بدن؟
    همه ی این مباحث مهم و جلوتر از اینن که بخوایم بیایم گراف خودمونو بررسی کنیم وقتی پله های قبلی رو بررسی کردیم بعدش بیایم روی گراف هم یه بررسی هایی انجام بدیم
    وقتی اصولتون رو انجام بدین دیگ گراف خیلی براتون مهم نیست و نتیجه تریدهاتون که چقد سود یا ضرر کنین میشه اولویت های بعدی تنها هدفتون اصولی ترید کردن باش همه ی این حواشی خودبخود حل میشن...

امیدوارم که همینطور عالی سود کنین و خودتونو ارزیابی کنین که آیا الان که دارین سود میکنین چیکار کردین که سود کردین فقط پول و افزایش بالانستونو ملاک قرار ندین بلکه رفتار ها و اعمالتون نشون میدن این رویه میتونه مستمر باش یا موقتی....

بازم اون جمله ای که از استاد با رنگ سبز نوشتم رو بخون با آگاهی کامل
    موفق که هستین موفق تر باشین
    سلام خدمت دوست عزیز . صحبت های شما رو درک میکنم و پله هایی که گفتید کاملا درست میباشند . این ها لایه های زیرین همین پله هایی هست که شما فرمودید و بعد از طی کردن این پله ها و بالابردن آگاهی میری سراغ لایه های زیرین . توجه به گراف به معنی درگیر بودن برای سود کردن نیس و به معنی ساخت اصولی میباشد براساس قوانین پرایس . ودر آخر حساب دمو میباشد و تمام تمرکز بر روی خودشناسی و ترید اصولی میباشد . ممنون از شما دوست عزیز

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از arsalan.b عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 554 از 554 نخستنخست ... 54454504544552553554

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 25 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 25 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع