صفحه 482 از 555 نخستنخست ... 382432472480481482483484492532 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,811 به 4,820 از 5549

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

1,258 بار در 220 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان عزیز روانشناسی فردی در بازار ۵۵ درصد اولویت داره و سیستم معاملاتی فقط ۱۵ درصد.شما فقط با شیر و خط با رعایت سرمایه ۲ به ۱ میتونی به سود ۲۰ درصد در ماه برسی.حالا چرا ما این مطالب ساده رو می*دونیم ولی نمی*تونیم به این سود برسیم.مابقی داستان رو شما بهتر از من میدونید روانشناسی فردی برای یک نفر ۸ ماه برای دیگری ۵ سال و بنده آدم میشناسم ۱۸ ساله درگیر فارکسه ولی هنوز مشکل داره در روانشناسی فردیش و به سود مستمر نرسیده فقط خوشحاله که فارکس کار می*کنه.
    تکنیکال مارکت واقعا سخت نیست عمل به مطالب واقعا سخته.امینو
    موفق و پیروز باشید

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از Ma2ta عزیز تشکر کرده اند:

393 بار در 134 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط farshadhlm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دیگه اینقدر فکرم مشغول بود اینقدر گشتم توی اکادمی و مطالب دوره جوابی پیدا نکردم مجبور شدم سوالم رو اینجا مطرح کنم
    تا حالا شده توی 2 سال فیکس تایم بشنید پای مطالب دوره بعد فکر می کنید که مسلط شدید و میرید که ترید بزنید یه چند تا ترید می زنید 10 تا ضرر میشه بقیه سود میشه بعد میگردید دنبال دلیل ضررها ، بلاخره خودتون رو یه جوری قانع می کنید که دلیل ضرر اینها بوده مثلا روند رو درست پیدا نکردم بعد میری میچرخی توی مارکت جفت ارزهای مختلف تایم های مختلف روند پیدا می کنی بعد میای در جهت روند ترید میزنی مارکت حد ضررتو میزنه میبینی که روند کلا عوض شد بعد با خودت میگی باشه روند جدید شروع شده میای در جهت روند جدید شروع میکنی به ترید مارکت حد ضرر تورو میزنه میگه هنوز روند جدید شروع نشده اینجا دقیقا میشی شبیه یک علامت سوال نسبت به دوره نسبت به ترید و نسبت به مارکت ، دوباره بر میگردی میگی بذار مطالب دوره رو نگاه کنم دوباره یه چند ماهی مطالب دوره رو برای بار چندم که دیگه شمارشش از دستت در رفته نگاه می کنی باز اینجا میای با خودت میگی که اهان پیدا کردم دلیل ضرر این بوده ، بعد میری دوباره واسه ترید دو تا معامله اولی سود میشه بقیه ضرر با اینکه چک لیست عوض شده نحوه ی ترید عوض شده ولی هیستوری ترید ها تغییری نکرده ، دیگه دنبال جواب سوالاتت به بیرون رجوع نمی کنی به درون رجوع می کنی میبینی که درون هم ساکته جوابی نداره بده .
    حالا سوال دقیق این شرایط کی عوض میشه؟؟؟
    خوهشا دوستانی که میخوان جواب بدن با یک هیستوری 3 ماهه در حساب ریل بیان جلو حداقل ممنون میشم واقعا @amino
    علی اقا خیلی دوست داشتم که نظر شمارو در رابطه با این موضوعی که مطرح شده بدونم @Ali97

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از niloofarasiyaee عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    1,591 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    قدرت انضباط شخصی اثر دنیل والتر
    فصل 8 :با عدم آسایش به آسایش برسید

شما برای انجام کارهایی چون خوردن غذا و فیلم دیدن نیاز به نظم و انضابط ندارید و راحت و با لذت انجام می دهید به عبارتی آسایش شما را تهدید نمیکند اما کارهایی که نیاز نظم و انضباط دارند آسایش شما را قلقلک می دهند برای غلبه بر حس عدم آسایش (خروج از محدوده امن خود) نیاز به صبر و تحمل دارید و برای گذشتن از سد غرایزی که شما را فریب میدهند و همچنین حفظ بقا شما نیاز به تسلط روانی خود دارید

عدم آسایش را تمرین کنید
    بیرون رفتن از منطقه آرامش مهم است ،زیرا به شما می آموزد که ترس هایتان به آن اندازه که تصور می کردید بزرگ نیستند و گاهی اوقات کاملا اشتباه هستند.
    شما ممکن است ترس غلطی داشته باشید که درست به نظر می رسد وفکر میکنید که واقعیت است و در ذهنتان این تصور به حقیقت تبدیل می شود
    شما چه فکر کنید می توانید و چه فکر کنید نمی توانید در هر دو صورت درست فکر کرده اید شما هرچه به ذهن بدهید همان را به شما میدهد نه کمتر و نه بیشتر
    با خروج از منطقه آرامش خود شما با مقاومت ذهنی روبه رو می شوید و قدرت اراده و صبر شما مورد آزمایش قرار می گیرد
    ترس ها و ناراحتی شخصی ما فرصتی برای به چالش کشیدن خودمان است . شما اگر یاد بگیرید با ترس هایتان روبه رو شوید و ببنید و بپذیرد و اقدام کنید با هر انجام از عدم آسایش به آسایش می رسید یعنی در ابتدای کار به شدت با مقاومت ذهنی و ارداه و صبر روبه رو می شوید و با هر بار انجام به آسایش می رسید
    تنها یک راه برای رسیدن به آسایش وجود دارد مرحله عدم آسایش یعنی خروج از محدوده امن را تکرار و تمرین کنید شاید شما آنطوری که ترستان به نظر می رسد شاید واقعی نباشد .به عدم آسایش عادت کنید

نظم وانضباط عبارت است از گذر از یک ناراحتی موقتی(یعنی خروج از محدوده امن)که برای رسیدن به منافع طولانی مدت ضروری است

موج سواری بر روی امیال
    امواج دریا به شدت بالا و پایین می ردو سرانجام به ساحل می رسند و از بین می روند شما توانایی موج سواری با امیال خود را دارید تا سرانجام به ساحل برسند و از بین بروند
    میل به شما می گوید که چجور با وسوسه های مقاومت کنید و عدم آسایش را بپذیرید
    شما باید به حس پشت امیال دقت کنید این کار باعث می شود عادت های بد خود را راحت تر اصلاح کنید
    قبلا گفته شده واکنش کل حس ها ،چرخه استرس را شکل میدهند و این چرخه واکنش جنگ یا گریز دارد و واکنش دیگری از نوع مشاهده و پذیرش وجود دارد که باعث رشد شما می شود
    امیال شما مانند آبشار هستند چرا که مبارزه با یک میل مانند تلاش برای جلوگیری از جاری شدن آب است،این آبشار به دلیل فشاری که برای جلوگیری از آن انجام می شود با شدت بیشتری فرو خواهد ریخت پس بجای تلاش برای جلوگیری از جاری شدن آبشار،عقب بایستید و آن را تماشا کنید
    هر چه شما واکنش جنگ یا گریز را داشته باشید چرخه استرس از این واکنش تغذیه میکند و شما شرایط بدتری را تجربه خواهید کرد
    واکنش گریز همان پرت کردن حواستان از موضوع اصلی است حس بیخالی و سرگرمی که با این کارشما افکار و هیجانات و احساسات خود را سرکوب میکنید که این کار باعث تقویت آن می شود خودتان را گول نزید که خودش واکنش گریز است
    نحوه مشاهده امیال :
    1-ببنید حستان در کجای بدنتان قرار دارد ( عضو های بدن را اسکن کنید)
    2-وقتی محل را پیدا کردید کل توجه را روی آن قسمت قرار دهید و احساس را مشاهده کنید
    3- دو دقیقه به نفس کشیدن خود متمرکز شوید
    4-تصور کنید هر احساس و میلی که هست یک موج است با تشدید و فروکش کردن میل مانند موجی است که بالا و پایین می شود
    5-همزمان با برطرف شدن میل ،به تغییراتی که احساس میکنید توجه کنید
    ویرایش توسط hamidrezaa : 11-01-2023 در ساعت 06:50
    تمرین و ممارست به کمال رهنمون میکند اما کمال نباید هدف نهایی باشد. هدف نهایی باید تمرین باشد

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

haj ahmad آواتار ها
    1,204 بار در 229 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط farshadhlm نمایش پست ها
    سلام حسین عزیز
    ما اینجا ادم هستیم انسانیم از عمرمون داره میره ربات نیستیم یا موش ازمایشگاهی که دیگران رویه ما ازمون و خطا بدن
    یکبار دیگه پست بالایی رو با دقت بخونید
    سلام دوست عزیز من یه تجربه از زندگی خودم براتون میگم، وقتی 14 سالم بود کلاس جودو میفرتم مسابقات یسری ها نزدیک بود و استاد وقت خاصی برای آموزش ما نمیذاشت بجاش ارشدا که خداییش خوب بودن به ما یاد میدادن
    این روال هفت هشت ماهی بود اما من نمیتونستم فن های پرتابی رو بزنم ولی بقیه هم سطح های من میتونستن ارشد هام میگفتن ادامه بده درست میشه . یروز با عصبانیت موضوع رو به استاد با عصبانیت گفتم ، نیش خندی زد و گفت حریفتو بیار و جلوی من فن بزن هفت هشت بار زدم دید نشد گفتش لباس جودو رو دربیار و بعد فن بزن ، من بازم نتونستم ؛ برگشت چهار نفر دیگم جمع کرد و گفت نیم ساعت قبل شروع سانس میاید که تمرین کنیم ، چیزای کاملا بی ربط تمرین میکردیم مثل چرخ و فلک این جور چیزا که توی تایم باشگاه خیلی بهشون توجه نمیشد
    اما بعد 3 ماه تونستم فن های پرتابی رو بزنم
    شماهم با چک لیست و استیمنت خودت برو به استاد اینجا پیام بده (به بخاطر من علی یا قلی نیومدید اینجا) جواب نداد وبینار بهش بگو
    فضا هم مجازی و کسی که جواب شما رو میده معلوم نیست زن مرده سود کرده نکرده از همه مهم تر نگرشش به شما وقتی جواب میده معلوم نیست میخواد کمکت کنه یا نه فقط ساکتت کنه تنها کسی هم که مطمنه استاد اینجاس با توجه به شرایط شما
    چرا فیلم برسی عملکرد کسایی رو تو یوتوب ببینیم که حتی به متاتریدر مسلط نیستن یا بلد نیستن خط میانه بکشن خب یکیشم شما باشید چه ایرادی داره؟
    FORTIS FORTUNA ADIUVAT

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از haj ahmad عزیز تشکر کرده اند:

2,612 بار در 794 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 117 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط haj ahmad نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من یه تجربه از زندگی خودم براتون میگم، وقتی 14 سالم بود کلاس جودو میفرتم مسابقات یسری ها نزدیک بود و استاد وقت خاصی برای آموزش ما نمیذاشت بجاش ارشدا که خداییش خوب بودن به ما یاد میدادن
    این روال هفت هشت ماهی بود اما من نمیتونستم فن های پرتابی رو بزنم ولی بقیه هم سطح های من میتونستن ارشد هام میگفتن ادامه بده درست میشه . یروز با عصبانیت موضوع رو به استاد با عصبانیت گفتم ، نیش خندی زد و گفت حریفتو بیار و جلوی من فن بزن هفت هشت بار زدم دید نشد گفتش لباس جودو رو دربیار و بعد فن بزن ، من بازم نتونستم ؛ برگشت چهار نفر دیگم جمع کرد و گفت نیم ساعت قبل شروع سانس میاید که تمرین کنیم ، چیزای کاملا بی ربط تمرین میکردیم مثل چرخ و فلک این جور چیزا که توی تایم باشگاه خیلی بهشون توجه نمیشد
    اما بعد 3 ماه تونستم فن های پرتابی رو بزنم
    شماهم با چک لیست و استیمنت خودت برو به استاد اینجا پیام بده (به بخاطر من علی یا قلی نیومدید اینجا) جواب نداد وبینار بهش بگو
    فضا هم مجازی و کسی که جواب شما رو میده معلوم نیست زن مرده سود کرده نکرده از همه مهم تر نگرشش به شما وقتی جواب میده معلوم نیست میخواد کمکت کنه یا نه فقط ساکتت کنه تنها کسی هم که مطمنه استاد اینجاس با توجه به شرایط شما
    چرا فیلم برسی عملکرد کسایی رو تو یوتوب ببینیم که حتی به متاتریدر مسلط نیستن یا بلد نیستن خط میانه بکشن خب یکیشم شما باشید چه ایرادی داره؟
    سلام تشکر از پاسخ شما
    یه چند وقتی دوباره به خودم فرصت میدم نمیخوام اشتباه 4 سال پیشو دوباره تکرار کنم

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از farshadhlm عزیز تشکر کرده اند:

MOHAMMAD.WOW آواتار ها
    2,669 بار در 833 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 244 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و درود دوستان عزیز
    در مورد یک قسمت مقاله آکادمی اگه میتونید توضیح بدهید
    Capture.PNG
    5 نوع تعصب فکری
    https://academywave.com/5-the-type-o...l-performance/
    دنیای بیرون علت و موجب نیست بلکه یک نتیجه است . فقط قانون سازنده درونتان را الگوی زندگی خود قرار دهید . فکر یک علت است و فکر جدید نتیجه ای جدید در بر خواهد داشت . آیا میدانید بیشتر اوقات به صورت ناخودآگاه به چی فکر میکنید؟

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از MOHAMMAD.WOW عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    11,000 بار در 787 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط OmidPouyaan نمایش پست ها
    سلام یاشار عزیز.
    نکات زیادی رو من اجرا می*کنم و هست که حتما دوستان در ادامه خواهند گفت و احتمالا خودت هم در کتاب*های مختلف خوندی و یا از افراد مختلف شنیدی.
    اما نکته*ای که برای من بسیار بسیار کلیدیه یک چیزه: شب خوابیدن به موقع.
    بقیه اصول روی این اصل سواره.

موفق باشید.
    سلام وقت بخیر اقای پویان عزیز
    اره زود خوابیدن خیلی تاثیر داره اتفاقا هروقت من دیر میخوابم اینجوری میشم انرژی ندارم روز رو شروع کنم یک بهانه داشتم اینه که من ساعت 1 یا 2 شب میرسم خونه اما سه هفته ای که زود میخوابیدم مثلا سریع خودم جمع جور میکردم 2 میخوابیدم 10 یا 10 و نیم یا 11 بلند میشدم به کارهام میرسدم اما الان دیگه ساعت خوابیم یک مدته بخاطر اینکه تنبلی میکنم رسیده به ساعت 5 صبح ساعت 1 یا 2 بلند میشم ناهار میخورم دوباره میرم سر کار.
    قبلترش که ساعت 8 یا 9 بلند میشدم که فوق العاده بود اصلا ذهنم شاداب بود ارامش داشتم به کارها میرسیدم پیاده روی میکردم اول صبح اصلا یک حالی بود کیفی میداد
    ممنون بابت نکته ای که عرض کردین این رو گفتید من یکمی فکر کردم دیدم دقیقا برای همین نکته است که نمیرسم به کارها
    "it's not knowing what to do;it's doing what you know"

Tony Robbins

14. 5 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

Bahador2002 آواتار ها
    763 بار در 254 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام وقت همگی بخیر من چند دقیقه پیش یه کتابی رو داشتم میخوندم به اسم leading an inspired life نویسنده جیم ران از این متنش خوشم اومده بود گفتم برای شما دوستان عزیز این رو به اشتراک بزارم
    مسئولیت پیشرفت شخصی خود را بپذیرید

وقتی در دهه 1960، لس*آنجلس لیکرز در آخرین ثانیه*های فینال قهرمانی با بیل راسل خطا کرد، می*دانستند که بدترین پرتاب*کننده آزاد تیم بولتون سلتیکس را خطا می*کنند. بیل راسل از دست می*داد، لیکرز توپ را می*گرفت و کسری یک امتیاز را جبران می*کرد.

اشتباه بزرگ! اگرچه پرتاب*های آزاد بیل راسل ناشیانه بود، اما او می*دانست که فرصت*هایی وجود دارد که نمی*توان از دست داد. قهرمانی را به دست آورد.

این همان مسئولیتی است که باید برای رشد شخصی خود بپذیرید.

آنچه برای شما اتفاق می افتد ممکن است خارج از کنترل شما باشد، اما واکنش شما به شما بستگی دارد. شما نمی توانید باران را متوقف کنید، اما می توانید یک چتر حمل کنید.

مسئولیت یادگیری مهارت های جدید را بر عهده بگیرید و راه خود را به سوی نتایج بهتر بسازید. کارهای کوچک را انجام دهید، سپس آن را بسازید تا زمانی که از حضور هر روز لذت ببرید. آشکار خواهد شد که چه قدرتی دارید که خودتان را به سمت موفقیت سوق دهید.

و موفقیت چیست؟ موفقیت لذت است، همین جا، همین الان. موفقیت در هر مرحله از سفر شماست. تبدیل شدن به یک فرد بهتر و ماهرتر شما را به یک چشم انداز مطلوب تبدیل می کند که فرصت ها را جذب می کند.

هنگامی که آن ریتم را در پیش گرفتید، می توانید ارزش خود را در بازار افزایش دهید. ارزش شما چیزی است که بازار آماده است برای کار شما به شما پول بدهد. این مقدار ربطی به تعداد ساعتی که شما وقت گذاشته*اید ندارد – ارزشی است که ایجاد می*کنید. برای برخی 50000 دلار در سال است. برای دیگران 200 میلیون دلار. اگر به یک شرکت کمک کنید تا چندین میلیارد به دست بیاورد، آنها با کمال میل به شما پول بیشتری خواهند داد.

برای اینکه ارزش خود را افزایش دهید، بیشتر از آنچه برای کارتان می گذارید، برای خودتان تلاش کنید. در هنر خود مسلط شوید - و در حالی که در آن هستید، در مورد کالاها و خدمات ارائه شده و نحوه افزودن ارزش به آنها اطلاعات کسب کنید. بازار دوست دارد برندگانش تناسب داشته باشند، بنابراین خوب غذا بخورید، ورزش کنید و یک سیستم حمایتی خوب از خانواده و دوستان نزدیک بسازید.

با بهبود دانش، شبکه، مهارت ها، رفتار و ظاهر خود ارزشمندتر شوید. پتانسیل درآمد شما محدودیتی ندارد تا زمانی که بدانید چه می خواهید و به دنبال اهداف خود بروید.
    جنون یعنی تکرار مداوم یک کار و انتظار کشیدن برای نتایج متفاوت.

آلبرت انیشتین

16. 10 کاربر برای این پست سودمند از Bahador2002 عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    11,000 بار در 787 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soroosham نمایش پست ها
    سلام یاشار جان
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    برنامه ریزی مکتوب و ایجاد روتین روزانه و هفتگی. این کاری هست که من میکنم و با دفتر و نرم افزار و پیگیری و بررسیش میکنم.
    صبح زودتر پاشید اگر میتونید و یا شب دیرتر بخوابید. (بستگی به انرژی خودتون داره)
    منظورتون از اینکه نمیتونید از نظر ذهنی خودتون منیج کنین چی هست؟ یعنی تنبلی میکنید یا تعلل دارید یا چیز دیگه؟
    وقتی تونستین میزان درآمدی که از کارتون در میارید و از تریدتون دربیارید بیاید بیرون. ولی اگر از کارتون راضی نیستین بگردید دنبال کارهایی که شاید شرایط بهتری داشته باشن، و بعد از این کاربیاید بیرون و برید تو کار جدید.
    آخرین کاری هم که به نظرم همه جوره بهتون کمک میکنه اینه تعاریفتون از چیزها عوض کنید و حس خوب هرجوری میتونید به خودتون بدید. اصلا اگر دوست دارید دیوانه باشید!(از دید دیگران) مثلا برای کارتون بگید ساعت کاری بالا باعث میشه من از لحاظ ذهنی قوی تر بشم چون بعد کار میرم به علاقم میپردازم و دیسیپلینم میره بالاتر و تریدر خفن تری میشم. استرس های مسخره زیاد هم میان که بهم یاد بدن چجوری هندلشون کنم تا هم توی زندگی و هم توی کارم موفق تر باشم. از لحاظ مالی هم هزینه هام تامین میکنه و باعث میشه روی کارم وقت بیشتری بزارم. این آدم های مزخرف بالاسر هم من شاید بتونم تو قسمت روابطم باعث رشدم بشن چون بهم چیزهایی یاد میدن که بعدا توی کار خودم وقتی آدم بالاسری باشم چجوری عالی باشم و از طرفی الان هم هرچی هستن شاید بلد نیستن رفتار خوب چی هست و من اگر واکنش یه کنش اونها نباشم بتونم حتی باهاشون دوست هم بشم.

شاد و پر از انرژی های مثبت باشید.
    سلام وقت بخیر اقای سروش عزیز
    واقعا بگم نکات خیلی ارزشمندی عنوان کردین ذهنیت سازنده خیلی قویی دارید اقای سروش من به شما واقعا تبریک میگم
    منظورم بیشتر عادات احساسی که دارم هست هی بجای اینکه من رو ببرن جلو من رو میکشن عقب.(البته این رو با توجه به اموزش های اقای رابینز متوجه شدم) همین معانی بدی که به بعضی چیز ها نسبت دادم باعث احساس بد میشه در نتیجه عملکرد من هم افت میکنه
    درمورد ایجاد روتین روزانه هم همین عادات احساسی (باورها) جلوم میگیرن که دوام نداره مثل یکماه میره اما یکدفعه این عادات بد دوباره باعث میشه استاپ بزنم
    مثلا همین معانی منفی نسبت به ترید داشتم هی جلو تمرین کردنم میگرفت نمیذاشت درست حسابی تمرین کنم باعث میشد هی از زیر کار در برم
    اما با صحبت های با شما یکسری نکات متوجه شدم که الان میخوام کم کم پیاده سازی کنم
    ویرایش توسط yashar_saheb : 11-01-2023 در ساعت 15:57
    "it's not knowing what to do;it's doing what you know"

Tony Robbins

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,456 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط نیلوفر آسیائی نمایش پست ها
    علی اقا خیلی دوست داشتم که نظر شمارو در رابطه با این موضوعی که مطرح شده بدونم @Ali97
    سلام و وقتتون بخیر خانم آسیایی
    اکثریت دوستان قدیمی میدونند من وارد اینجور حواشی ها نمیشم و ازشون خواستم که حتی همچین پستی داشتند من رو هم منشن نکنند
    مسیر سخته بمونید و اصولی کار کنید موفق میشید و الا آسیب میبینید
    این اولین جمله استاد در 3 سال پیش در اولین وبینارم و صحبتم با ایشون بود
    فارکس سخترین کار دنیاست که آسونترین درآمد رو داره
    اکثر دوستانی که نتیجه نگرفتند از دوستان دیگه که میخوان راهنمایشون کنند یا نظرشون رو بگند هیستوری 3 ماهه یا 6 ماهه اکانت ریل میخوان اما یک چیز رو تا حالا دقت کردید ؟
    هیچکس از این افراد این موارد رو نخواسته تا ارایه بدند تا پستشون و صحبتهاشون تاید بشه و متاسفانه چون مسیر خیلی سخته اینجور پستها خیلی راحت روی دوستان تاثیر میگذاره
    موارد به شرح زیر :
    1- چک لیست مکتوب
    2- برسی 100 مورد در گذشته مارکت طبق چک لیست ثابت و مکتوب تهیه شده
    3- 100 مورد ترید دقیقا طبق همین چک لیست در لایو مارکت
    4- ژورنال معاملات این اکانت دمو
    5- اکانت هیستوری این 100 پوزیشن طبق چک لیست به همراه عکس پوزیشنها
    6-گزارش از ایرادات چک لیست یا ایرادات خود تریدر در پیاده سازی و راهکارهای انجام شده و چک لیست اصلاح شده
    7- 100 مورد ترید طبق چک لیست اصلاح شده در دمو
    8-ژورنال معلملات این اکانت
    9-اکانت هیستوری 100 مورد پوزیشن طبق چک لیست اصلاح شده به همراه عکس پوزیشنها
    اینها نظرات من بود و نظر تمام دوستان مافق و مخالف برای من بسیار ارزشمند هست و اگر نظر مخالفی وجود نداشته باشه پیدا کردن ایرادات و رفعشون سختر میشه
    من ارادتمند تمام دوستان هستم و چون نظر خواسته بودید ارایه کردم و الا وارد همچین موضوعهایی نمیشم
    ارادتمند فرشاد جان هم هستم و نظرشون هم برام واقعا ارزشمند هست
    موفق باشید
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

20. 24 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 59 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 59 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع