صفحه 467 از 555 نخستنخست ... 367417457465466467468469477517 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,661 به 4,670 از 5549

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Hamid14 آواتار ها
    1,028 بار در 249 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Snow_Trader نمایش پست ها
    سلام
    وقتتون بخیر
    به سطح مقاومتی ذهنی و روانی رسیدین
    احتمال اینکه تعهدتون و چک لیستتون زیر پا بزارین 99.99%
    الان میگی نه نمیزارم ولی با کمی قلقلک از سمت مارکت تو این شرایط پای تریدر میلغزه
    اصلا مهم نباش ترید هات سود بشه یا استاپ
    طبق چک لیست بزن استاپ تی پی بزار متاتریدر ببند برو پی کارت تا یکیش بخوره
    یا استاپ یا تی پی دیگ
    اگه مدیریت سرمایه داری و چک لیست پس تموم
    تنها میمونه متعهد بودن تو که من طبق تجربه خودم میگم تو این شرایط همش میخای با چنگ و دندون سودتو نگ داری ولی یجا تعهدتو بخاطر همین سفت گرفتن و استرس زیر پا میزاری و حساب یه شوک بزرگ میخوره چون تعصب میاد سراغت احساساتت فوران میکنه همه چیو حسی میبینی و دیگ بقیه ماجرا مشخص چی میشه .....!!!

مارکت به علایق تو اهمیتی نمیده راه خودشو میره
    تو دوست نداری ست کنی میخای مدیریت کنی تریدهاتو ولی طبق گفته خودت داره احساساتت و استرس وارد ترید میکنی و نمیتونی کنترلش کنی پس همه چی محیاس برای عدم تعهد و لغزش از طرف تریدر
    وگرنه مارکت همون مارکتی که ازش 60% سود گرفتی با همون اصول ولی چیشد یهو اینجوری شده!!! همش بخاطر تریدر

راه حل من:
    تی پی استاپ بزار متاتریدر ببند و اصلا فک نکن 60% سود کردی عین یکار بهش نگا کن نه یه پاداش و جایزه
    احساساتت رو با این راه حل برطرف میتونی کنی بعد یمدت باز عین قبل با مدیریت ترید میزنی ولی الان هشدار داره میده بهت این نشونه ها که مراقب باشی

و یچیزی بگم در اخر
    اگه تونستی 60% سود کسب کنی بدون تو مسابقات جهانی سال پیش فارکس نفر پنجم لیست تونسته 20% طی یکسال بدست بیاره !!!
    اصل بقا تو مارکت و حفظ کردن سودهاس
    عجله نکن برای سود بیشتر گرفتن
    تونستی 1 هفته ترید نزن متاتریدر باز نکن یه هفته ببین میتونی جلو خودتو بگیری و هفته بعد ترید نزنی کلا؟
    این اراده و کنترل کردن احساس بسیار مهم
    مارکت روانشناسیش بالای 70% حتی تو خود چک لیست و مباحث تکنیکالیش روان دخیل تو مدیریت سرمایشم دخیل همه چی این مارکت روانشناسی هست
    پس وقتی استرس و عدم تعهد اومد سراغت بدون همه چیت داره میلغزه هر چند بگی مدیریت سرمایه و چک لیست دارم!! شرط اول روان تریدر هست که خب برای شما در حالت عادی نیست این روزا پس بکش کنار یه استراحتی کن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    به این کلمات توجه کنید : 60 درصد _ استرس و ترس از ضرر _ بستن ترید زودتر از موعد

میخوام رک و رو راست صحبت کنم باهاتون _ نمیخوام بگم برو رو استرست کار کن و ....
    شما تا زمانی ذهن و فکرتون رو از نتیجه بیرون نکشیده اید و تنها براتون مسیر مهم نبود در این بازار موفق نخواهید شد !
    اینکه مسیرتون چی هست رو دیگه من نمیتونم تعیین کنم و باید به خودتون مراجعه کنید _ 3 کلمه بالایی کاملا نشون میداد که مسیر رو گذاشتید کنار و رو نتیجه زوم کرده اید
    یک بخشی از مسیر از دید (من) میتونه به این شکل باشه که : من طبق چک لیست خودم تریدهایی میزنم که بتونم ساعت ها بشینم درباره شکوه ان صحبت کنم _ استاپ یا تیپی مهم نیست . مهم این هست که من بتوانم قوانین و چک لیست خودم رو به بهترین شکل عملی کنم بدون ذره ای لغزش
    مسیر میتونه این ها باشه : داشتن چک لیست و اهمیت نداشتن استاپ و تیپی و درصد افزایش بالانس در ان معامله و ......

امیدوارم بتونید از طرز فکر 98 درصد افراد که فقط به نتیجه فکر میکنند و مسیر براشون مهم نیست رهایی پیدا کنید (من بعد این همه کار روی این اصل هنوزم که هنوزه دارم میکشم از طرز فکری قبلیم)
    (در این بین یافتن مشکل استرس نیز میتواند بخشی از مسیر باشد که من میگم دلیلش تو صبحت هاتون کاملا مشخص که چرا استری دارین)
    (پلن معاملاتی هم میتونه تکمیل کننده این مسیر باشه)
    مطمینم موفق هستید
    سلام ودرود دوستان
    ممنون از snow trader عزیز
    کاملا صحبت هاتون رو تو چند روز گذشته احساس کردم و ممنونم از راهنمایی ارزشمندتون قطعا اونا رو به کار میگیرم و استفاده میکنم
    همینطور عرفان عزیز
    با صحبتاتون موافقم و تشکر میکنم بابت ذهنیت جدیدی که معرفی کردید برام جالب و دوستداشتنی بود سعی میکنم این ذهنیت رو ایجاد بکنم
    خیلی ممنونم که کمک کدید این بحث رو متوجه بشم و سعی میکنم برطرفش کنم
    باتشکر
    Keep Calm AND Trade Smart

2. 9 کاربر برای این پست سودمند از Hamid14 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,456 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezaa نمایش پست ها
    تا حالا به این فکر کردید چرا بعضی آدم ها اینقدر پر انرژی هستند و خسته نمی شوند
    تا حالا به این فکر کردید چقدر می توانید مثبت اندیش باشید
    همیشه این سوال در ذهن من بود چجوری من می توانم مثل اون آدم ها باشم و چه کارهایی را باید انجام می دهم

مطالبی در اختیارتون می گذارم که شاید بدرتتان بخورد
    آیا دقت کردید اولین فکر امروزتان همان آخرین فکری است که در شب گذشته داشتید
    دقت کرید وقتی بچه بودیم برای اردوی مدرسه شب قبل چقدر خوش حال بودیم یا پدری که بهمون قول داده گوشی موبایل یا چرخه میخره شب قبلش چقدر خوش حالیم ؟؟ این امر کاملا طبیعی است که فردای آن روز هم همان حس را داشته باشیم
    استاد یک جمله گفتند :
    وقتی می شود با یک معامله حساب را کال کرد پس میشه برعکس معامله کرد و حساب را دوبرابر کرد
    شاید شما عاشق شده باشید و هر شب با حس دلتنگی و گریه گذرانده باشید و هر شب و هر شب این چرخه و این حس انتقال پیدا میکند و شما در بلند مدت جز عاشقی به چیزی فکر نمی کنید
    شاید عزیزی فوت کند و اینقدر دلتنگ آن شخص شده باشید که هر چه زمان میگذرد دلتنگ تر می شوید
    یک اصل وجود دارد مهم نیست حستان خوب یا بد باشد این حس به فردا انتقال می دهید پس میتوانید همانطور که حس بد را انتقال دهید حس خوب را انتقال دهید
    چجوری می توانیم هر روز پرانرژی و مثبت اندیش باشیم خیلی ساده است : قطع این زنجیر اتصال احساس به فردا
    راهکار:
    آدم های موفق روال صبحگاهی و شبانگاهی دارند یعنی مهم نیست چه اتفاقاتی در طی روز بیفتد آنها در همان روز و لحظه هستند
    روال صبحگاهی :
    1-مدیتشین 2-تصویرسازی ذهنی 3-شکر گذاری 4-خالی کردن ذهن با نوشتن و پاره کرده یا سوزاندن 5-مطالعه 6-بازی فراوانی 7-ورزش و حمام
    روال شبانگاهی :
    1-برنامه ریزی برای فردا 2-مدیتیشن 3- شکرگذاری 4-خالی کردن ذهن 5-مطالعه
    این روال ها باعث قطع اتصال زنجیز احساسات می شوند. شما اول یاد میگیرید این زنجیره را قطع کنید ودر لحظه عملکرد عالی داشته باشید و بعد چه بخواهید و چه نخواهید حستان به فردا منتقل می شود (شمما برای تغییر لازم نیست درابتدا عادت های جدیدی ایجاد کنید شما می توانید عادت های بد را شناسایی و انجام ندهید و این خودش یعنی رشد و تغییر و بعد به فکر ایجاد عادت خوب و کاربردی باشید (مثل دوری از فضای مجازی یا ندیدن تلویزیون و...)
    1-مدیتیشن : باعث آرامش و خونسردی و واکنش درست در مقابل اتفاقاتی که در طی روز اتفاق می افتد و باعث پذیرش و دید درست می شود
    2-تصویر سازی ذهنی :برنامه ریزی ناخودآگاه و شسکتن محدودیت های ذهنی
    3-شکرگذاری :باعث می شود ذهن ثروتمندی داشته باشید
    4-خالی کردن ذهن باعث زلالی و شفافیت ذهن می شود و ذهنتان خالی و باعث می شود فکر جدید و خلاقیت های جدید ایجاد شود (وقتی لیوانتان پر است انتظار دارید خلاق باشید و وقتی ذهنتان دائما به افکار تکراری فکر میکند به نظرتان فرصت این را به شما میدهد فکر جدیدی کنید،فرصت میدهد واکنش خوبی نسبت به اتفاقات داشته باشید
    ظرفیت ذهن را اینجور در نظر بگیرید اگر دستتان پر از یک دلاری باشید و فرصت داشته باشید با شمش های طلا جابه جا کنید فقط یک انتخاب دارید دلار ها روی روی زمین بگذارید و شمش های طلا را بردار ذهنمان دقیقا پر از افکار یک دلاری هست که این فرصت را به خودمان نمیدهیم یک دلاری ها را زمین بگذاریم و شمش های طلا را برداریم
    ذهنتان را خالی کنید تا به نبوغ و خلاقیت برسید
    وقتی ذهنتان پر است از جوشش افکار تکراری در ذهنتان مثل دسته ای از زنبور ها در سرتان که دائما به اینطرف و آن طرف می رود شما محکوم هستید که فقط به افکارتان فکر کنید ونه بیشتر و نه کمتر
    مرسی حمیدرضا جان
    عالی بود
    کسی که به بیرون بنگرد ، خواب میبیند
    و کسی که به درون بنگرد ، بیدار میشود
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

4. 14 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام و وقت بخیر خدمت دوستان
    یک عکس و پست برا تمرین صبر و موضوع فرکتالی بودن بازار
    حدودا 5 ماه طول کشید تا این گل رو پرورش بدم و ازتک شاخه بودن برسونمش به چندین شاخه تا فرکتالی بودن گیاهان رو باهم تماشا کنیم ، 5 ماه پیش همون تک شاخه کاشته شده وسط گلدون بود
    ما
    ما یک

6. 24 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    1,591 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    مرسی حمیدرضا جان
    عالی بود
    کسی که به بیرون بنگرد ، خواب میبیند
    و کسی که به درون بنگرد ، بیدار میشود
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ma2ta نمایش پست ها
    از این پست به سادگی نگذریم. ممنون حمیدرضا جان������
    سلام دوستان عزیز. ممنون خیلی خیلی لطف دارید
    اگر دوست دارید کمی بیشتر بررسی کنید کتاب معجزه سحرخیزی را مطالعه کنید
    تمرین و ممارست به کمال رهنمون میکند اما کمال نباید هدف نهایی باشد. هدف نهایی باید تمرین باشد

8. 11 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    معجزه ی تشویق و اثر سرزنش و سرکوفت
    همین جمله بالا باعث شکل گیری ذهنیت منفی و برنامه ریزی ناخودآگاه از بچگی می شود در کتاب عمل به دانستگی دلیل اینکه چرا منفی نگر هستیم را رقابت بین تشویق و سرزنش و سرکوفت را در خانواده نشان میدهد
    ما انسان ها از بچگی تا زمانی که زنده هستیم دنبال تشویق و دیده شدن و حمایت هستیم
    موقعی که بچه هستیم بچه ها همیشه دوست دارند دیده شوند و گاهی ما توجهی نمیکنیم و می گویند برایمان دست بزنید و همین الان خیلی از ما که در این حرفه ترید هستیم دوست داریم باعث افتخاروالدینمان و خودمان باشیم و به عبارتی دوست داریم تشویق و حمایت شویم
    والدینی که در بچگی اگر فرزندشان در ورزش یا درس یا هنری نبوغ دارند اصلا تشویق نمی شوند چون امر طبیعی می دانند چون بار ها فرزند مقام خوبی کسب کرده و عادی شده اینجا نمیگویم چرا تشویق نمیکنند حداقل نگویند کارخاصی نکردی یا اگر نفر دوم شده سرزنش میکنند چرا نفر اول نشده حال همین فرزند کار اشتباهی میکند و این فرزند از طرف والدین چندین بار سرزنش می شود بجای حمایت و دوباره بلند شدن چیزی جز سرزنش و سرکوفت نمی بیند (ذهنیت پذیرش شکست)
    قدرت سرزنش و سرکوفت خیلی زیاد هست ممکن است یک نفر چندین بار شما را حمایت کند و یک سرزنش کل حمایت ها را زیر سوال ببرد
    رقابت سرزنش و تشویق در ذهن بچه شکل میگیرد چرا فقط منفی های منو می بینند و به کل کارهای مثبت خودش را فراموش میکند (اینجاست که شکرگذاری عمل میکند و باعث یادآوری توانایی ما و خلاقیت ما می شود)
    پس از بچگی ما به شخصی منفی نگر تبدیل خواهیم شد کافی است در خانواده های اطرافتان نگاه کنید و متوجه این موضوع بشوید
    راهکار :
    1-شکرگذاری
    2-جملات تاکیدی مثبت همیشه به خودتان بگویید من چقدر میتوانم عالی باشم و پتانسیل زیادی دارم شما با این جملات در واقع دارید خودتان را تشویق میکنید
    فهم این موضوع باعث می شود ذهنتان شفاف شود و بتوانید آنچه در چارت هست ببنید نه آنچه را دوست دارید ببینید
    ذهنیت را اینجور در نظر بگیرید که تمام افکار مثل خاک شیر هستند وخلاقیت ونبوغ در زلالی ذهن هست (موقعی که خاک شیر ها ته نشین هستند)
    شما یا یاد میگیرید با مدیتیشن و شکرگذاری و جملات تاکیدی و نوشتن و پاره کردن و.....از عمد (اگر بدانید چجوری رنج بکشید دیگر رنج نمی کشید ) خاکشیر ها را هم بزنید و روی سطح آب بیاورید و اینقدر این کار تکرار می شود که به زلالی ذهن می رسید
    یا مجبور خواهید بود اینقدر رنج بکشید تا مرحله بالا را انجام دهید شما در آخر مجبورید زمانی که رنج انجام ندادن موارد بالا بیشتر شود شما شروع به انجام دادن راهکارهای بالا میکنید
    گاهی هم ممکن است هیچوقت حاظر نباشید رنج بکشید پس محکوم به همان زندگی هستید که دارید.
    ویرایش توسط hamidrezaa : 09-13-2023 در ساعت 20:04
    تمرین و ممارست به کمال رهنمون میکند اما کمال نباید هدف نهایی باشد. هدف نهایی باید تمرین باشد

10. 12 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    شما بیشتر از آنچه که فکر میکنید می دانید وکمتر از آنچه که فکر می کنید عمل میکنید
    با صحبت های استاد شروع میکنم در تمرین ها دقیقا چیزی که گفته شده انجام دهید ، خود من هم قبلا متوجه نمی شدم و دنبال مثال نقص بودم مثلا استاد میگفتن پترن 123 انتهای روند پیدا کنید به روند های رنج کاری نداشته باشید یا مثلا اگر گفته بشه تمام قوی ها سفید هستند همه دنبال قوی سیاه می روند.
    گاهی فکر میکنیم رازهایی درون پرایس یا فراکتال هست و سادگی را کنار میگذاریم و دنبال قوی سیاه می رویم (به دنبال پیچیدگی و مثال نقص) با همین ذهنیت فیلم ها را می بینیم که همیشه دنبال فوت کوزه گری یا اون غول چراغ جادو هستیم
    نتیجه : اصل موضوع را فراموش میکنیم و فقط دنبال جزئیات در آموزش ها هستیم (کافی است تاپیک سوالات را مطالعه کنید و متوجه بشید ) واین رفتار ما در تمام کارهایمان هست
    استاد مطالبی که یک نفر را تریدر میکند در سایت قرار داده اند :
    1- فایل های آموزشی با محتوای روانشاسی 2-مقالات لازم در جهت هدف تریدر شدن
    3-معرفی کتاب : اثر مرکب برای عادات / دعوت به تمرین ذن : مدیتیشن / روانشناسی تصویر ذهنی : تجسم و تصویر سازی / انگشتان ثروت ساز : ذهنیت ثروتمند / بازی فراوانی
    استاد در وبیناری گفتند فعلا نیاز شما پول هست و سود مستمر فعلا روی این کار کنید و بعد که بی نیاز شدید دنبال رمز و راز ها و حد ضرر نگذاشتن باشید فعلا اولین هیدن کراس 240 ترید کنید و شما نمیخواهد کل بازار بگیرید فعلا هدفتان پول هست (دقیقا جمله ها یادم نبود ولی حدود جملات نوشتم)
    نتیجه : دنبال مطالعه کتاب های زیاد نباشید دنبال این نباشید که از یک کلمه استاد بفهمید چه کتابی خوانده است روی همین چندتا مسلط بشید و عمل بکنید و بعد که به منطقه راحتی رسیدید می توانید :
    کتاب های زیاد خوانید حدضرر نگذارید دنبال رمز و رازهای چارت باشید دنبال قوی سیاه باشید
    این واقعیت برای خود من بسیار درد داشت و خیلی اذیت می شدم وقتی روی چندتا کار کنیم متخصص خواهیم شد
    پس شما :
    شما بیشتر از آنچه که فکر میکنید می دانید وکمتر از آنچه که فکر می کنید عمل میکنید
    این مطلب برای تازه واردها و ازجمله خودم کاربردی است اما کسانی که به منطقه راحتی رسیدند حق دارند دنبال رمز و راز و حد ضرر نگذاشتن وداشتن وقت زیاد برای مطالعه و رشد چون ذهنشان آماده هست باشند موفق و پیروز باشید
    ویرایش توسط hamidrezaa : 09-14-2023 در ساعت 14:05

12. 20 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام و وقتتون بخیر دوستان
    باور دارم که عالی هستید
    یکی دوروز تعطیله و مارکت هم زیاد حال درست و حسابی نداره ، دوست داشتین یکم فیلم تماشا کنین
    فیلم شلاق : لینک دانلود

بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در همه جهان ها
    ما
    ما یک

14. 13 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Miad آواتار ها
    1,271 بار در 182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    https://youtu.be/_eGrG4c5x6M?si=j_8xIBiDoC7EQ5Nv

سلام

ورکشاپ دکتر جو دیسپنزا دوبله شده

خیلی خیلی جالب و مفیده
    PAIN is the best teacher
    But nobody wants to be a student

16. 8 کاربر برای این پست سودمند از Miad عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    چرا تغییر سخت است و بعد از تغییر چقدر میتوانم عالی باشم
    همیشه این سوال در ذهن من بود ایا می توانم روزی به شخصیتی که دوست دارم برسم . آیا من واقعا می توانم ،در توهم نیستم.
    چجوری می توانم تغییرات دائمی داشته باشم ؟؟
    کسانی که هدفی تعیین می کنند و در جهت آن تغییر میکنند و بعد از مدتی دوباره به عادت قبلی برمیگردند به عنوان مثال شخصی برای عروسی نزدیک تصمیم میگیرد به باشگاه برود یا رژیم بگیرد اما وقتی به هدف رسید دیگر ادامه نمی دهد و....
    کسانی که تغییرات دائمی دارند برای هدف و نتیجه تغییر نمیکنند بلکه سیستمی دارند که به آن سیستم باور دارند و میدانند آن سیستم می تواند آن ها را موفق کند و دائما سیستم خود را تقویت میکنند دقیقا مثل سیستم معاملاتی در بازار
    سیستم یا روال هایی که داریم و همیشه انجام میدهیم مثل روال های صبحگاهی و شبانگاهی که قبلا گفته شده
    سیستم می تواند با باورهای درست و عادات درست بازدهیتان را بالا ببرید
    چرا ابتدای مسیر اینقدر سخت است ؟
    به علت باورهایی که داریم و ناخودآگاهی که دوست دارد از ما محافظت کند و برای بقای ما همیشه تلاش می کند و بهترین دوست ماست و اینکه همیشه دوست دارید درجهت راحت ترین کارها حرکت کنیم. راه حل : تغییر باور و برنامه ریزی ناخودآگاه و سخت گیری برای انجام کارهایی که در ابتدا سخت هستند و بعد ساده ترین کارها می شوند

در ابتدای شروع تغییرات با حجم زیادی از فشار رو به رو شدم و هر چقدر تلاش میکردم اصلا به چشم من نمی آمد انگار دارم یک سری کار کسل کننده و تکراری را انجام میدهم بعد متوجه داشتن روال شدم و بعد دیدم من خیلی عالی عمل میکنم اما یک چیزی کم بود چرا من نمی توانم برنامه ریز دقیقی باشم و چرا نمی توانم از عملکرد خودم راضی باشم بعد متوجه سیستم شدم که بازدهی و پتانسیل این سیستم فقط یک چیز است عادات یعنی کارهایی که لازم نیست برای آن فکر کنید و انرژی خودتان را بگیرید و اینکه عادتی را ایجاد کنیدو در برنامه قرار دهید خودش کار میکند اما کار جدید که عادت نیست همیشه کاری خواهد بود که انجام نمی شود .اما اگر کار جدید تیدیل به عادت شود آنوقت برای شما کار میکند.

وقتی شما عادات جدیدی تعریف میکنید در ابتدا بسیار سخت هست و انرژی زیادی از شما میگیرد اما وقتی ایجاد شد به بهترین شکل تا ابد برای شما کار میکند
    تا حالا دقت کردید برنامه ریزی برای کارهای جدید یا عادات جدید چقدر وحشتناک است و اصلا تیک نمیخورد اما با ایجاد فقط یک عادت در هرماه متوجه خواهید شد در پایان سال 12 عادت ایجاد کردید که به راحتی برای شما کار میکنند و انرژی کمی میگیرد
    اما ایجاد همزمان چند عادت جدید انرژی جسمی و ذهنی زیادی را میخواهد
    کسی که عادت کرده است مطالعه کند دیگر انرژی زیادی نمیخواهد صرف کند
    کسی که صبح زود بیدار می شود ،ورزش میکند ،تمرین پرایس اکشن و... همگی را انجام میدهد و شاید 30 درصد انرژی اش را بگیرید مابقی برای ایجادا عادات جدید و خلاقیت صرف می شود
    کسانی که نابغه هستند زبان انگلیسی مسلط هستند و ورزش میکنند و چند ساز هم مسلط هستند و مطالعه میکنند و تحصیلات عالی دارند فقط سیستم با بازدهی بالا و عاداتی داردند که دیگر نمی خواهد هر روز برای آن انرژی زیادی صرف کنند
    عادات را ایجاد کنید و در برنامه خود قرار دهید و بعد یک سیتسم قوی دارید که به آن باور دارید که شما را موفق خواهد کرد.
    ویرایش توسط hamidrezaa : 09-16-2023 در ساعت 12:50

18. 16 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,917 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2126 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام دوستان وقت بخیر
    امیدوارم حالتون عالی باشید

لطفا درباره این کلمات فکر و جستجو کنید
    ذهن آگاهی ؛ مشاهده ؛ لحظه حال ؛ رها ؛ آرامش ؛ تسلیم
    اصل تمام مطالب یکی هستند برای شخصی که آگاه هست
    بزرگترین چالش یک شخص این هست که دست در این مطالب ببرد و تسلیم خدا شود ؛ خدا بخشی از وجود خودش را در روح و ذات انسان یا به اصطلاح در دل ما گذاشته
    در برابر دل تسلیم شوید
    وقتی استرس دارید ؛ در برابر آن تسلیم شوید ؛ وقتی میخواید یه کاری انجام دهید ولی تنبلی میکنید ؛ تسلیم شوید
    تسلیم شوید تا پیروز شوید
    امیدوارم برید تحقیق کنید و آگاهی خودتان را افزایش بدین
    بعدش میبینید که منظم بودن و متعهد بودن و با اراده بودن و ..... که باید در شخصیت یک تریدر باشد به چه شکل همگی در یک لحظه که به آگاهی دست پیدا میکنید شکوفا میشود

مطمئنم موفق هستید
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    ویرایش توسط Erfanalk : 09-17-2023 در ساعت 13:34

20. 18 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 66 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 66 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع