صفحه 540 از 555 نخستنخست ... 40440490530538539540541542550 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,391 به 5,400 از 5544

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

forexmh آواتار ها
    8,748 بار در 2,332 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1643 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سال نو شما هم مبارک
    از متن زیبایی که نگارش کردید سپاس
    لذت بردم از خوندنش
    لینکی که وعدشو دادید در انتهای پستتون نگذاشتید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام و درو خدمت دوستان عزیز
    سال نو مبارک
    امیدوارم سالی پر از ثروت و سلامتی در کنار خانواده سپری کنید

امسال رو یه تصمیم جدی و از ته دل بگیرید و سخت تلاش کنید در راستای اهدافتون ، سعی کنید مسیر های گذشته رو شناسایی کنید و اون هارو دیگه طی نکنید ، اگر در حال تمرین کردن هستید دنبال تمرینات عجیب و غریب نرید و رو همون اصولی که امینو میگه تمرین کنید با ذهنی آروم و قلبی باز
    اگر در حال ترید تو دمو هستید سعی کنید بک تست یک یار همیشگی و هر روزتون باشه (بک تست با دید لایو در گذشته)
    اگر در حال ترید تو ریل هستید سعی کنید اهداف خودتان رو درست بچینید و عجله نکنید (این جمله یادتون باشه که اهداف یک چیزی تکاملی هستند و اگه الان پراید سوار میشید هدف اولتون تبدیل کردنش به پورشه نباشه بلکه تبدیل کردنش به سمند یا دنا و ... باشه)

سعی کنید از درون تغییر کنید ، اینکه از کجا شروع کنید برای تغییر از درون که من ۳ سال دور خودم پیچیدم راهنمایی میکنم
    پیشنهاد میکنم ابتدا از اعمال و افکارتون استارت بزنید و اون هارو تو یه کاغد بنویسید و اول بشناسیدشون بعد خورد خورد تغییر بدید محسن جان یه مینی دوره روانشناسی هم تو کانال تلگرامیش گذاشته و میتونید اونم ببیند در راستی تغییر افکار و اعمال ، یادتون باشه که افکار تغییر کنه احساسات و حتی افسردگی هم برطرف میشه چون احساسات واکنش جسم نسبت به ذهن هست

سوالی که پیش میاد اینه که آیا اصلا انگیزه و اشتیاق تغییر رو داریم ؟ اگر ندارید برید فایل های اشتیاق سوزان امینو و فایل تکنیک منگنه احساسات رو ببینید ، شکرگزاری کنید و تصویر سازی کنید و اهداف و حسرت هاتون رو هر روزه بنویسید

اگر میخواید ذهنیت ثروتمند بسازید مقالات آکادمی بهترین منابع هستند و همینطور فایل های دوره پرایس و فراکتالی و فایل های یوتیوب

اگر میخواید از لحاظ معنویات پیشرفت کنید که دقیقا تاثیر مستقیم داره در به سود رسیدن پیشنهاد میکنم مزدافر مومنی رو ببینید و کتاب نیروی حال رو بخوانید (اینکه حرف معنویات میاد چی به ذهنتون میاد؟ پیامبر و دین اسلام و نماز و حجاب و خدایی که به اشتباه برامون تعریف کردن؟ نه این ها نیست ، معنویات بعد دیگش روح و قلب و در بعد دیگش یک انرژی تجلی یافته در اشکال دنیا هست اما پیشنهاد میکنم که معنویات رو خلاف مادیات نبینید چون اینجوری برامون تصویرسازی کردن که یا مادیات یا معنویات ، انسان برای اینکه به معنویات و خدا برسه ابتدا باید از نیاز های این دنیا که پول هست بینیاز باشه)

کتاب های پیشنهادی برای سال جدید : نیروی حال ، سایکو سایبرنتیک ، اثرمرکب ، انضباط شخصی ، طرز فکر ، ۷ عادات مردان موثر ، پدر پولدار پدر بی پول و کتاب هایی که آنتونی رابینز در دوره آرزوی تو دستور توست در فایل آخر پیشنهاد میده ، کتاب لطفا و خواهشا زیاد بخوانید تا ذهنیتتون درست و ثروتمند بار بیاد

دوره هایی که برای سال جدید پیشنهاد میدم : عزت نفس امیرخلعتبری ، آرزوی تو دستور توست ، دوره پرایس اکشن فراکتالی امینو ، دوره فراکتالی امینو تا مکدی ها ، استاد عباسمنش ، دوره علم ثروتمند شدن که میفرستم لینکاشونو

برای خودتون لطفا و خواهشا هدف بچینید و ابتدا استارت بزنید از درون تغییر کردن که در بالا گفتم چیکار کنید برای اینکه انگیزه برای ادامه مسیر به صورت جدی و سرسختانه داشته باشید فایل های اشتیاق سوزان و تکنیک منگنه احساسات و نوشتن هر روزه اهداف و حسرت ها یادتون نره
    و در آخر پیشنهاد میکنم که اول بدانید دقیقا کجای مسیر هستید ، تا زمانی ندانید کجای مسیر هستید نمیتونید بفهمید باید از کودوم راه به مقصد برسید ، به قول استاد یه دمنوش دم کنید و بشینید فکر کنید کجای مسیر هستید که فایل بالایی که فرستادم هم کمکتون میکنه

سعی کنید در سال جدید شخصیت های انسان : بابرنامه ، منطقی (منطق درست) ، هدفمند ، عمل به جای عکس العمل (افزایش آگاهی) ، قضاوت نکردن دیگران و ترس از مورد قضاوت قرار گرفتن رو درست کنید ، خودتونو با دیگران با چک لیست دیگران و ... مقایسه نکنید ، سعی کنید تا به سود نرسیده اید خودتون رو تا حد زیادی ایزوله کنید و روابطتتون رو کم کنید ، سعی کنید انسان منظم و آرامی باشید بدور از هیجانات ولی بشاش و سرزنده باشید ، انسانی صبور باشید
    یک فردی باشید که ابتدا فکر کنید بعد تصمیم بگیرید و تا آخرین توانتون پشت اون تصمیم باشید که این تصمیم میتونه هرچیزی مثل ایجاد عادت کنار گذاشتن یک عادت ، استارت یک کار و ... باشه
    سعی کنید یک کاری رو شروع کردید مستمر انجامش بدید و بعد یکی دو هفته ول نکنید

در آخر لطفا و خواهشا یک چک لیست مشخص واسه خودتون بنویسید و شروع کنید به بک تست در گذشته مارکت ، بالای ۱۰ هزار تا بک تست بگیرید و تو یه اکانت دمو حداقل ۲۰۰ تا ترید باهاش بزنید و ژورنال کنید تریدهاتون رو مشکلات روانشناسی و تکنیکالیتون رو پیدا کنید

آرزوی سالی پر از ثروت و آرامش براتون دارم
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

1,256 بار در 219 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سال نو مبارک

امسال رو یه تصمیم جدی و از ته دل بگیرید و سخت تلاش کنید در راستای اهدافتون ، سعی کنید مسیر های گذشته رو شناسایی کنید و اون هارو دیگه طی نکنید ، اگر در حال تمرین کردن هستید دنبال تمرینات عجیب و غریب نرید و رو همون اصولی که امینو میگه تمرین کنید با ذهنی آروم و قلبی باز
    اگر در حال ترید تو دمو هستید سعی کنید بک تست یک یار همیشگی و هر روزتون باشه (بک تست با دید لایو در گذشته)
    اگر در حال ترید تو ریل هستید سعی کنید اهداف خودتان رو درست بچینید و عجله نکنید (این جمله یادتون باشه که اهداف یک چیزی تکاملی هستند و اگه الان پراید سوار میشید هدف اولتون تبدیل کردنش به پورشه نباشه بلکه تبدیل کردنش به سمند یا دنا و ... باشه)

سعی کنید از درون تغییر کنید ، اینکه از کجا شروع کنید برای تغییر از درون که من ۳ سال دور خودم پیچیدم راهنمایی میکنم
    پیشنهاد میکنم ابتدا از اعمال و افکارتون استارت بزنید و اون هارو تو یه کاغد بنویسید و اول بشناسیدشون بعد خورد خورد تغییر بدید محسن جان یه مینی دوره روانشناسی هم تو کانال تلگرامیش گذاشته و میتونید اونم ببیند در راستی تغییر افکار و اعمال ، یادتون باشه که افکار تغییر کنه احساسات و حتی افسردگی هم برطرف میشه چون احساسات واکنش جسم نسبت به ذهن هست

سوالی که پیش میاد اینه که آیا اصلا انگیزه و اشتیاق تغییر رو داریم ؟ اگر ندارید برید فایل های اشتیاق سوزان امینو و فایل تکنیک منگنه احساسات رو ببینید ، شکرگزاری کنید و تصویر سازی کنید و اهداف و حسرت هاتون رو هر روزه بنویسید

اگر میخواید ذهنیت ثروتمند بسازید مقالات آکادمی بهترین منابع هستند و همینطور فایل های دوره پرایس و فراکتالی و فایل های یوتیوب

اگر میخواید از لحاظ معنویات پیشرفت کنید که دقیقا تاثیر مستقیم داره در به سود رسیدن پیشنهاد میکنم مزدافر مومنی رو ببینید و کتاب نیروی حال رو بخوانید (اینکه حرف معنویات میاد چی به ذهنتون میاد؟ پیامبر و دین اسلام و نماز و حجاب و خدایی که به اشتباه برامون تعریف کردن؟ نه این ها نیست ، معنویات بعد دیگش روح و قلب و در بعد دیگش یک انرژی تجلی یافته در اشکال دنیا هست اما پیشنهاد میکنم که معنویات رو خلاف مادیات نبینید چون اینجوری برامون تصویرسازی کردن که یا مادیات یا معنویات ، انسان برای اینکه به معنویات و خدا برسه ابتدا باید از نیاز های این دنیا که پول هست بینیاز باشه)

کتاب های پیشنهادی برای سال جدید : نیروی حال ، سایکو سایبرنتیک ، اثرمرکب ، انضباط شخصی ، طرز فکر ، ۷ عادات مردان موثر ، پدر پولدار پدر بی پول و کتاب هایی که آنتونی رابینز در دوره آرزوی تو دستور توست در فایل آخر پیشنهاد میده ، کتاب لطفا و خواهشا زیاد بخوانید تا ذهنیتتون درست و ثروتمند بار بیاد

دوره هایی که برای سال جدید پیشنهاد میدم : عزت نفس امیرخلعتبری ، آرزوی تو دستور توست ، دوره پرایس اکشن فراکتالی امینو ، دوره فراکتالی امینو تا مکدی ها ، استاد عباسمنش ، دوره علم ثروتمند شدن که میفرستم لینکاشونو

برای خودتون لطفا و خواهشا هدف بچینید و ابتدا استارت بزنید از درون تغییر کردن که در بالا گفتم چیکار کنید برای اینکه انگیزه برای ادامه مسیر به صورت جدی و سرسختانه داشته باشید فایل های اشتیاق سوزان و تکنیک منگنه احساسات و نوشتن هر روزه اهداف و حسرت ها یادتون نره
    و در آخر پیشنهاد میکنم که اول بدانید دقیقا کجای مسیر هستید ، تا زمانی ندانید کجای مسیر هستید نمیتونید بفهمید باید از کودوم راه به مقصد برسید ، به قول استاد یه دمنوش دم کنید و بشینید فکر کنید کجای مسیر هستید که فایل بالایی که فرستادم هم کمکتون میکنه

سعی کنید در سال جدید شخصیت های انسان : بابرنامه ، منطقی (منطق درست) ، هدفمند ، عمل به جای عکس العمل (افزایش آگاهی) ، قضاوت نکردن دیگران و ترس از مورد قضاوت قرار گرفتن رو درست کنید ، خودتونو با دیگران با چک لیست دیگران و ... مقایسه نکنید ، سعی کنید تا به سود نرسیده اید خودتون رو تا حد زیادی ایزوله کنید و روابطتتون رو کم کنید ، سعی کنید انسان منظم و آرامی باشید بدور از هیجانات ولی بشاش و سرزنده باشید ، انسانی صبور باشید
    یک فردی باشید که ابتدا فکر کنید بعد تصمیم بگیرید و تا آخرین توانتون پشت اون تصمیم باشید که این تصمیم میتونه هرچیزی مثل ایجاد عادت کنار گذاشتن یک عادت ، استارت یک کار و ... باشه

در آخر لطفا و خواهشا یک چک لیست مشخص واسه خودتون بنویسید و شروع کنید به بک تست در گذشته مارکت ، بالای ۱۰ هزار تا بک تست بگیرید و تو یه اکانت دمو حداقل ۲۰۰ تا ترید باهاش بزنید و ژورنال کنید تریدهاتون رو مشکلات روانشناسی و تکنیکالیتون رو پیدا کنید

درود بر عرفان عزیز و دوستان گلم در آکادمی سال نو همگی مبارک باشه
    این پستی که عرفان گذاشته باید قاب بشه تمام سوالاتی که یک تریدر در هر زمینه ای براش پیش میاد رو توضیح داده.چقدر این پست کامله.ممنونم

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از Ma2ta عزیز تشکر کرده اند:

fatemeh 2023 آواتار ها
    1,514 بار در 436 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 12 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    الان در دمو کاملا با استراتژی و چک لیست مشخض سود روزانه میگرم بعد میرم ریل با اینکه شروع رو با درصد کمی گذاشتم
    ترید فرق میکنه زود وارد میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh 2023 نمایش پست ها
    درود سال نو مبارک بر همه دوستان آکادمی ویو
    الان در دمو کاملا اصولی 3% میگرم دیگه اما تازه شروع کردم به ریل سود میکنم اما یه ضرر میکنم که سود ها پوشش میده و میپره درصدی که میره به ضرر بیشتره
    هر چیز که در جستن آنی، آنی

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از fatemeh 2023 عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,917 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2124 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط forexmh نمایش پست ها
    سال نو شما هم مبارک
    از متن زیبایی که نگارش کردید سپاس
    لذت بردم از خوندنش
    لینکی که وعدشو دادید در انتهای پستتون نگذاشتید
    سلام وقت بخیر
    بله بفرمایید
    https://www.youtube.com/live/VhSR0KD...niwxUn5NJxPAa6

https://t.me/amirkhalatbari_vip

دوره عزت نفس امیرخلعتبری پولیه ، اگه هرکسی نتیجه گرفت لطفا هزینشو پرداخت کنه
    و اینکه فایل ابتداییم اون فایل استاد تو یوتیوب در قالب ۱۲ کندل سالی که گذشت هست

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,748 بار در 2,332 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1643 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    اصولا پاسخ همه سوالات شما در صورت مساله خودتونه
    شما زود وارد ترید میشید
    خب صبر کنید که موقعیت قطعی بشه ورود کنید
    اگر اکانت اول ریلتونه نگران نباشید این مسایل برطرف میشه
    به دلیل تجربه وجود پول در حساب واقعیه
    بهترین پیشنهاد بررسی حساب دمو قبلیتونه
    حسابی که موفق شدید
    ببینید چطور ترید میزدید
    همون کار و کنید
    وقتی احساس و از لحظه معاملاتیتون حذف کنید و جایگزینش استدلال و دلایلتون و کنید (مقصودم از احساس شهود نیست) میبینید شرایط تغییر میکنه
    وقتی احساستون نسبت به عدد بالانس و یا حتی واقعی یا غیر واقعی بودنش یک رنگ بشه براتون تمام این مسایل حل میشه
    اگر تریدهاتون به دو بخش مکانیکی یا همون سیستماتیک و ترید تحلیلی تقسیم میشه سعی کنید بیایید به سمت مکانیکی ترید زدن و از ترید تحلیلی به صورت موقت اجتناب کنید

الان در دمو کاملا با استراتژی و چک لیست مشخض سود روزانه میگرم بعد میرم ریل با اینکه شروع رو با درصد کمی گذاشتم
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

393 بار در 134 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سال نو مبارک

سلام اقا عرفان ممنون بابت پست ارزشمندی که گذاشتید . بسیار کمک کننده بود و یه نقشه ی راه کامل هست . قطعا انرزی خوبش به خودتون برمیگرده .

ممنون میشم اگر لینک کانال تلگران اقا محسن هم برامون بذارید.

امیدوارم که بهترین ها سر راهتون قرار بگیره .

12. 2 کاربر برای این پست سودمند از niloofarasiyaee عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,075 بار در 851 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 308 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    کی میخایم تغییر کنیم؟
    تا کی همون رفتارهای قبلی انجام بدیم و نتایج قبلیمون رو هم بدست بیاریم!
    کجا و کی دیگ پل های پشت سرمون خراب میکنیم و میگیم دیگ راهی جز تغییر و موفق شدن ندارم!
    خودتونو فریب ندین صاف بشینین روبروی آینه تو چشای خودت نگاه کن و بگو دیگ از امروز و از همین الان به بعد پشت دستم داغ میکنم و تموم تلاشمو میکنم تغییر کنم تا نتایجم تغییر پیدا کنن

کلیپ که لینکشو میزارم ببین
    با خودت روراست باش رفیق

https://s31.picofile.com/file/847372...D9%86.mp4.html

مهم ترین روز زندگیتون ؟؟؟؟
    کی از رفتارات و خودت خسته میشی و واقعا میخای که تغییر کنی !!
    سفت بچسب به کارت به حرفای امینو گوش بده تا بشی تریدر بسه دیگ این همه اهمال کاری و پشت گوش انداختن
    بخودت بگو بسه دیگ تا کی انرژی خودتو هدر بدی هدفمند تلاش کن بیا جلو در جهت هدفت
    توام بشو خبر خوب خونتون
    ویرایش توسط Snow_Trader : 03-21-2024 در ساعت 19:48
    Hard takes time, impossible a little more time

14. 14 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

1,084 بار در 150 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان بزرگوار و عزیر
    دوستان چک لیست روانشناسی خوب کسی داره؟ خیلی سخته با ترس و طمع کنار اومدن لحظه ورود و خروج که سل یا بای مس خوای بزنی و خارج بشی. هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم.

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از Amin-King-1101 عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    3,034 بار در 715 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin-King-1101 نمایش پست ها
    سلام دوستان بزرگوار و عزیر
    دوستان چک لیست روانشناسی خوب کسی داره؟ خیلی سخته با ترس و طمع کنار اومدن لحظه ورود و خروج که سل یا بای مس خوای بزنی و خارج بشی. هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم.
    سلام روز عالی متعالی
    اول باید خودمون رو بشناسیم ( من کیم، هدفم چیه...)
    دوم با شناختی که داریم اگر خواستیم دنبال لیست بریم.
    موفق باشید.
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    3,034 بار در 715 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام روز بخیر
    پیشنهاده البته
    احتمالا از چیزی که فرار میکنی یا می ترسی را پیدا کنی همون کلید موفقیته. موارد را بنویس وقتی به مورد مربوطه رسیدی احساس آرامش قلبی می کنید. ازاین طریق میتونید بفهمید کلید را درست پیدا کردید.
    دیر یا زود داره ولی سوخت و سوز نداره
    سپاس
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

20. 2 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 50 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 49 مهمان ها)

1. Mohammad_Hosein

کلمات کلیدی این موضوع