صفحه 499 از 555 نخستنخست ... 399449489497498499500501509549 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,981 به 4,990 از 5549

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Saman01 آواتار ها
    3,358 بار در 726 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 99 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
    بعد از ۳ سال تلاش مستمر و شبانه روز و تمام پستی و بلندی هایی که داشتم تو این مدت توانستم به یکی از اهدافم تو این مارکت برسم
    فقط ادامه بده رفیق
    فایل پیوست 574663
    موقت
    سلام عرفان جان
    تبریک میگم برادر. با ارزوی موفقیت های روزافزون برای شما
    این جهان کوه است و فعل ما ندا، سوی ما آید ندا هارا صدا

2. 9 کاربر برای این پست سودمند از Saman01 عزیز تشکر کرده اند:

1,263 بار در 343 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 23 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
    بعد از ۳ سال تلاش مستمر و شبانه روز و تمام پستی و بلندی هایی که داشتم تو این مدت توانستم به یکی از اهدافم تو این مارکت برسم
    فقط ادامه بده رفیق
    فایل پیوست 574663
    عرفان جان خدا قوت
    خدا رو شکر که در مسیر موفقیت ثابت قدم بودی
    امکانش هست در مورد این چالش و موفقیت در اون کمی توضیح بدی برامون
    پر روزی باشی و سراسر آرامش
    الله یرزق من یشاء و هو القوی العزیز...

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از aliakbar01 عزیز تشکر کرده اند:

oveys آواتار ها
    28,681 بار در 9,825 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8380 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ghaffar نمایش پست ها
    سلام.دوستان یه بحثی خواستم.بگم.شماهم نظرتون هم*بگید.
    یه پیجی داخل اینستا دیدم.که درمورد شغل ترید صحبت میکنه.وکلا میگه شغل ترید جز ضرر نیست.و فقط قماره.ومیگه کسی سمت این کار نرید که حتما در اینده بازنده شماید و پول شما به جیب بروکرها و پکیج فروشها میره.و میگه کسی به سود مستمر نمیرسه و گفت باکسی که ادعا سود مستمر داره لایو برگزار میکنه. و گفت یه کسی که ادعا سود اوری میکنه باید استیتمنت چند ساله در داخل سایت my fxbook قرار بده و خودشو اثبات کنه.و کلا تحلیل تکنیکال قبول نداره و میگه تحلیل تکنیکال هر کس با دید خودش یه نظری میده.وعدم قطعیت داره.و ته دل من که خالی شد.خواستم نظرتون شماروهم بدونم و همچنین استاد بزرگ امینو نظرشونو بگن.
    ممنون.ببخشید اگه طولانی شد.......... @amino @oveys @ariya @Ali97 @MohsenA76
    سلام و وقت بخیر غفار عزیز.
    توصیه میکنم کلا اینستا رو بزار کنار، در اینستا 99% مطالب غیر واقعی است.
    سود یا ضررده بودن یک بازار (حتی مغازه ساده) به شخص شما بستگی داره، آموزش ببین، تمرین بکن و در دمو ترید بزن، بعد 5 سال قطعا به سود مستمر خواهی رسید.
    من 2 ساله که با آکادمی همراه هستم، تنها دوره پرایس رو دارم و هنوز وارد ریل نشدم اما در دمو کلی تغییر داشتم.
    افراد موفق زیادی در همین دوره حضور دارند، تاپیک ترید پره از این دست افراد.
    موفق و پیروز باشی
    بنام خداوند رنگین کمان
    استمرار، رمز موفقیت
    بدلیل کمبود وقت، سعی میکنم تنها سوالات را پاسخ بدهم. تمرین تمامی دوستانی که بنده را تگ میکنن، بررسی میکنم.

6. 13 کاربر برای این پست سودمند از oveys عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    1,591 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان به صورت اتفاقی با یک کانال تلگرامی به اسم جا فکری آشنا شدم مطالبش خیلی عالیه در بحث روانشاسی که ویس هست دوست دارید دنبال کنید
    https://t.me/jafekri_episodes
    تمرین و ممارست به کمال رهنمون میکند اما کمال نباید هدف نهایی باشد. هدف نهایی باید تمرین باشد

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

186 بار در 60 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و خداقوت خدمت همه دوستان
    من حدود یکسال هست که دوره پرایس رو شروع کردم و قبلش هم یه دوره کوتاه یکماهه دیدم و تجربه کمی در مورد بازار فارکس داشتم و با توجه به اینکه کارمندم روزی دو ساعت بیشتر نمیتونم تایم بزارم برای دیدن فایلها و تمرین الان دور چهارم رو شروع کردم و در دمو خیلی کم ترید کردم ولی یه مدتی هست که نسبت به دیدن فایلها و آموزش و تمرین کردن بی انگیزه شدم و احساس شوق یادگیری که در اول داشتم ندارم احساس خستگی و ناامیدی بر من چیره شده و از وقتی که فهمیدم یکی از دوستان دوره که همکارهم بودیم باهم و تجربه 4 ، 5 ساله درترید کردن داشت و تقریبا یکی دو سال برای این دوره هم وقت گذاشت رفته دوره دیگه ای ثبت نام کرده بیشتر حس نومیدی در من ایجاد شده چون فکر میکنم که وقتی ایشون که سابقه اش از من بیشتره و نتیجه نگرفته من چطوری میتونم نتیجه بگیرم اگه دوستان حس مشترکی رو تجربه کردند یا راهنمایی دارند ممنون میشم کمکم کنند چون واقعا دوست دارم از زحمت یکساله ام نتیجه خوبی بگیرم

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از Mojganalipoor عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,848 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezaa نمایش پست ها
    مراحل تغییر
    سلام دوستان امیدوارم عالی باشید

در این مرحله گفتم دیگه تمام هست با خواندن این کتاب متوجه اهمیت داشتن روتین و مقاومت های ذهنی شدم باورم نمیشد که چه گنجی پیدا کردم گفتم اینبار می شود
    سلام حمیدرضای عزیز
    اول اینکه تشکر کنم بابت پست های بسیار زیبا وزحماتی که در آکادمی میکشی
    بنده بیشتر از شما یاد میگیرم تا اینکه بخوام راهنمایی کنم اما چند تا نکته رو خواستم یادآوری کنم خدمتت
    از پست زیبات دو تا بخش رو هایلایت کردم چون متوجه یک طرز فکر شما شدم
    همین که در مسیر هستی یعنی موفقی
    مسیر موفقیت شبیه حرکت موشک نیست بگیم که از یک نقطه شروع میشه و میره بالا و نمیتونیم یک نقطه صفر براش در نظر بگیریم و بگیم از فلان نقطه ما موفق شدیم
    شبیه حرکت هواپیماست به مرور اوج میگیریم و تا مدتی کاملا چسبیدیم به زمین و مشخص نیست کی پرواز شروع میشه و باید به سرعت مد نظر برسیم و فقط و فقط با تلاش مستمر و مداوم و اثر مرکب اتفاق می افته
    -دنبال نقطه مقصد هم نباید باشیم چون به محض اینکه به نقطه مد نظر برسیم شبیه فواره ای که به انتها رسیده شروع به ریزش میکنیم و باید به صورت یک مسیر بهش نگاه کرد که دائما در حرکت و تلاش باشیم(نقل قول استاد :من به موفقیت عادت نکردم)
    در مسیر زندگی هر چیزی که لازم داشته بشیم در زمان و مکان مناسب سراغ ما میاد به شرط اینکه در مسیر باشیم و آمادگی دریافتش رو هم داشته باشیم
    کتاب هایی که خوندی فوق العاده هست و چون بحث عادت رو مطرح کردی خرده عادت ها از جیمز کلییر رو حتما مطالعه کن

12. 7 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,848 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mojganalipoor نمایش پست ها
    من حدود یکسال هست که دوره پرایس رو شروع کردم و قبلش هم یه دوره کوتاه یکماهه دیدم و تجربه کمی در مورد بازار فارکس داشتم و با توجه به اینکه کارمندم روزی دو ساعت بیشتر نمیتونم تایم بزارم برای دیدن فایلها و تمرین الان دور چهارم رو شروع کردم و در دمو خیلی کم ترید کردم ولی یه مدتی هست که نسبت به دیدن فایلها و آموزش و تمرین کردن بی انگیزه شدم و احساس شوق یادگیری که در اول داشتم ندارم احساس خستگی و ناامیدی بر من چیره شده و از وقتی که فهمیدم یکی از دوستان دوره که همکارهم بودیم باهم و تجربه 4 ، 5 ساله درترید کردن داشت و تقریبا یکی دو سال برای این دوره هم وقت گذاشت رفته دوره دیگه ای ثبت نام کرده بیشتر حس نومیدی در من ایجاد شده چون فکر میکنم که وقتی ایشون که سابقه اش از من بیشتره و نتیجه نگرفته من چطوری میتونم نتیجه بگیرم اگه دوستان حس مشترکی رو تجربه کردند یا راهنمایی دارند ممنون میشم کمکم کنند چون واقعا دوست دارم از زحمت یکساله ام نتیجه خوبی بگیرم
    سلام به شما
    شما برای کار کارمندیتون چقدر زحمت کشیدید و زمان گذاشتین؟همون زمان رو نصف کنید مستمر توی این بازار به صورت اصولی زمان بگذارید قطعا نتیجه میگیرید
    اشخاصی هستن که 10 15 ساله توی بازار هنوز نتیجه نگرفتن دلیل نمیشه همه شبیه همدیگه باشند
    دقیقا وقتی انگیزه ها و انرژی ها افت میکنه عادت های قدیمی شما سرو کله شون پیدا میشه چون الان دیگه زورشون به شما میرسه
    این مواقع یک برنامه روزانه مرتب و منظم به کمک شما میاد که اگر در زمان بی انگیزگی هم بهش پایبند باشید موفقیت شما رو در آینده تضمین میکنه
    به علیرضا جان پست قبل گفتم شما هم حتما کتاب خرده عادت ها رو بخونید دقیقا واسه این مرحله ای است که شما درونش قرار دارید

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad az نمایش پست ها
    سلام حمیدرضای عزیز
    اول اینکه تشکر کنم بابت پست های بسیار زیبا وزحماتی که در آکادمی میکشی
    بنده بیشتر از شما یاد میگیرم تا اینکه بخوام راهنمایی کنم اما چند تا نکته رو خواستم یادآوری کنم خدمتت
    از پست زیبات دو تا بخش رو هایلایت کردم چون متوجه یک طرز فکر شما شدم
    همین که در مسیر هستی یعنی موفقی
    مسیر موفقیت شبیه حرکت موشک نیست بگیم که از یک نقطه شروع میشه و میره بالا و نمیتونیم یک نقطه صفر براش در نظر بگیریم و بگیم از فلان نقطه ما موفق شدیم
    شبیه حرکت هواپیماست به مرور اوج میگیریم و تا مدتی کاملا چسبیدیم به زمین و مشخص نیست کی پرواز شروع میشه و باید به سرعت مد نظر برسیم و فقط و فقط با تلاش مستمر و مداوم و اثر مرکب اتفاق می افته
    -دنبال نقطه مقصد هم نباید باشیم چون به محض اینکه به نقطه مد نظر برسیم شبیه فواره ای که به انتها رسیده شروع به ریزش میکنیم و باید به صورت یک مسیر بهش نگاه کرد که دائما در حرکت و تلاش باشیم(نقل قول استاد :من به موفقیت عادت نکردم)
    در مسیر زندگی هر چیزی که لازم داشته بشیم در زمان و مکان مناسب سراغ ما میاد به شرط اینکه در مسیر باشیم و آمادگی دریافتش رو هم داشته باشیم
    کتاب هایی که خوندی فوق العاده هست و چون بحث عادت رو مطرح کردی خرده عادت ها از جیمز کلییر رو حتما مطالعه کن
    سلام جناب مهرداد عزیز ممنون خیلی خیلی لطف کردید
    بله کاملا حرف هاتون درسته و روی ذهنیت دارم کار میکنم اثرش همانطور که میبنید هست .گاهی اوقات فکر میکنم ذهنیت تغییر کرده اما وقتی اثرش در کلام یا در اعمال روزانه هست یعنی تغییر نکرده
    کتاب خرده عادت ها هم دوبار خواندم البته ذهنیت الانمو نداشتم یک بار دیگه میخوانم
    امروز ویسی گوش میدادم جالب بود که همین حرف شما را دوباره به خودم یادآوری کرد
    این جمله از زندگی یک خانوم کوهنورد ایرانی به اسم لیلا اسفندیاری هست سرچ کنید در موردش بخونید
    هدف من رسیدن به قله نیست بلکه کل مسیر برای من قله هست
    تمرین و ممارست به کمال رهنمون میکند اما کمال نباید هدف نهایی باشد. هدف نهایی باید تمرین باشد

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mojganalipoor نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز امیدوارم حالتون عالی باشد
    این راهی که دوستتون میره اشتباه هست منم رفتم بزارید از خودم بگم
    من اولین بار از الیوت شروع کردم و شد پایه و اساس تحلیلم عالی تحلیل می کردم اما ترید نمی کردم اما در بازار سهامی دید بلند مدت میخریدم
    بعد صعود بازار تموم شد گفتم من باید تریدر شوم هرچی دوره توی اینستا بود شرکت کردم شاید دو سال پیش نزدیک 3000 دلار پول دوره دادم دوره ای نبود من شرکت نکرده باشم
    من آدمی نیستم که اینقدر پول داشته باشم از سود ارزدیجیتال هر ماه خرده خرده میدادم آموزش ذهنیتم این بود که بالاخره این آموزش ها بدردم میخوره
    خلاصه دوره و سبک های زیادی دیدم و پیش خودم میگفتم اگر همه سبک ها بدونی می تونی دید کل تریدر ها را ببنی و یک محدوده چرخش عالی پیدا کنی
    در کنار دوره ها ، دوره استاد امینو گرفتم مثل بقیه گفتم یک روز بدرد من میخوره خلاصه با دیدن دوره های مختلف فکر کردم مشکل ازسبک معاملاتی و دوره ها هست که من به سود نمی رسم و میگفتم یک سبک دیگه واینقدر ادامه دادم تا رسیدم به همین دوره ای که شما هستید دیدم مشکل از روانشناسی و خود من هست نه سبک های آموزشی که بگذریم خیلی هاشون اصلا کاربردی نبودند
    و دیدم همان الیوت که اولین بار خیلی روی آن مهارت داشتم اگر روی همان مانده بودم بهتر بود
    الان بعد از گذشت این مسیر سخت که ذهنم به شدت شلوغ بود کل سبک ها ریختم دور و همین الیوت هم که خیلی تسلط داشتم اصلا کاری بهش ندارم وفقط مطالب استاد را دنبال میکنم وراضی هستم و هم از نظر قدرت تحلیلی وترید خیلی رشد کردم
    شما باید
    1-روانشناسی کار کنید با مطالعه زیاد من از 16 سالگی دنبال روانشناسی ورشد بودم و تا 26 سالگی دور خودم میچرخیدم و الان در 29 سالگی از نظر روانی به حد نرمال رسیده ام برای من خیلی زمان برد
    2-تمرین و تمرین و تمرین
    3-تدوام
    قانون کوهنورد ها : اگر پا را جایی گذاشتید که هر لحظه امکان دارد زیر پایتان خالی شود تا زمانی که جای مطئنی پیدا نکردید پایتان را برندارید شما شغلتان را ادامه دهید و تا 2 سال سخت تمرین کنید و در آکادمی فعالیت کنید ترید یک فرآیند حداقل 4 ساله هست یل قبول می کنید و این مسیر را طی می کنید یا مثل دوستتان که هنوز بعد از 5 سال به سود نرسیده هی دوره آموزشی میروید کاری که من کردم
    ویرایش توسط hamidrezaa : 12-18-2023 در ساعت 22:15

18. 13 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

1,263 بار در 343 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 23 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام جناب علی اکبر خیلی ممنونم از لطف شما
    اگه تو نت شرکت های پراپ رو سرچ کنید براتون میاره _ شرکت های معتبر پراپ رو هم بخوام بگم پراپی و سرمایه گذار برتر و فاندد نکست که با دوتای اخری من کار نکردم و بچه های اکادمی دارن کار میکنن و خوب بودن تا اینجای کار
    بخوام یه خلاصه بگم براتون از این شرکت ها : دو تا مرحله چالش دارن
    در مرحله اول 8 درصد سود میخوان ازتون تو یک ماه ولی قوانین مدیریت سرمایه سفت و سختی دارن : اگر اکانت 10هزار دلاری بردارین حق ندارین اکوییتی حساب به 8800 دلار برسه و روزانه حق ندارین بیشتر از 5 درصد بالانس ضرر کنید وگرنه در این دو حالت حساب رو ازتون میگیرن
    درمرحله دوم هم همون قوانین مرحله اول برای مدیریت سرمایه ثابت هست ولی تو مرحله دوم ازتون 4 درصد تو دو ماه میخوان
    اگر با اکانت ریل مقایسه کنیم انگار با 12 درصد کال میشین و وقتی 8 درصد میخوان یعنی نزدیک به 70 درصد افزایش بالانس ازتون میخوان و با 4 درصد هم نزدیک به 33 درصد افزایش بالانس
    بعد پاس کردن این دوتا مرحله اکانت ریل هم همین قوانین مدیریت سرمایه رو داره
    شما حداقل 5 رو تا حداکثر 30 روز تو مرحله اول تایم دارین (یعنی تو باید حداقل 5 روز ترید بزنید و اگه به سود های مورد نظرشون برسید میتونین برین اکانت بعدی بع د5 روز تا 30 روز)
    مرحله دوم هم حداقل 5 روز تا 60 روز

بقیه قوانین هم تو نت سرچ کنید
    موفق باشید

موقت
    عرفان جان ممنون بابت توضیحاتت
    یکی از دوستان من که تو آکادمی هم هست مدتیه با همین شرکت های پراپ کار میکنه ولی من تو یکی از وبینارها یادمه یکی از دوستان از استاد عزیز در مورد این شرکت ها سوالی پرسید و استاد گفتند که بهتره واردشون نشید. نمیدونم منظورشون همین شرکت های پراپ بود یا نه
    شما نظر استاد رو در مورد این موضوع می دونید؟
    الله یرزق من یشاء و هو القوی العزیز...

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از aliakbar01 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 49 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 49 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع