صفحه 445 از 556 نخستنخست ... 345395435443444445446447455495545 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,441 به 4,450 از 5552

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

9,864 بار در 992 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

شخصیت فرد از نحوه ی برخوردش با مسائل شناخته میشود , نه حرفهایش .

(ضرب المثل سامورایی)

@Academywave@
    Never give up. Great things take time

2. 19 کاربر برای این پست سودمند از AKAM عزیز تشکر کرده اند:

oveys آواتار ها
    28,685 بار در 9,826 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8383 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALI-KT نمایش پست ها
    درود به شما محمد جان
    شما کمک زیادی به شخص بنده تو مسایل تمرین پرایس کردید - باتوجه به تسلطی که دارید ترید نزدید ؟ خودتون نمیتونید همین خواسته بعضی بچه ها رو انجام بدید ؟ یعنی چند ماه مستمر ترید زده باشید و قرار بدید
    حقیقتا خیلی رو مخه من و امثال من که ابتدای راهیم هر چند روز یک بار از این پست ها ببینیم و جوابی از سمت با تجربه تر ها من جمله شما داده نشه و ذهن رو مریض میکنه , مخصوصا برای دوستانی که تو قسمت های سخت تر راه قرار دارند
    یا اینکه حداقل شما یا اویس عزیز یا بقیه دوستان بصورت مشخص با این اشخاص صحبت کنید و مشکلشون رو تو همین تاپیک ها در بیارید و برند کار کنند و نتیجش رو ببینیم
    حقیقتا تو این مسیر خودم نزدیک بوده یکبار ناامید شم که تسلیم نشدم رفتم از اول نگاه کردم فهمیدم مشکل کجاست و شما عزیزان هم به بنده خیلی کمک کردید
    اما این اشخاص که نتونستند خودشون به مشکل کارشون پی ببرند حتما خود استاد باید بیاد و راهنمایی شون کنه ؟ سوالم هست که چرا خود شخص شما یا بقیه دوستان باتجربه که این مسیر رو بخوبی پشت سر گذاشتید کمک نمیکنید تا بدونن مثلا مشکلشون مدیریت سرمایست صبره عدم تمرین اصولی یا ...هست ؟ (اگر کسی اعتراضی داره و میخواد واقعا مشکلش حل شه نباید رهاش کرد اما اون کسی که صرفا میاد توهین کنه و قصدی برای اموزش نداره رو میشه در نظر نگرفت )
    @oveys @farshad70 @rezaazad @Ali97 @salar @ariya @amino
    سلام و وقت بخیر علی عزیز.
    در ابتدا بگم خیلی ها در پیام شخصی اومدن و این مسایل رو عنوان کردند. منم خیلی سعی کردم راهنماییشون کنم اما واقعا وقتم تلف شده. چون یک عده مغرض هستند و دشمنی میکنند و یک عده هم مشکوک شدن که فقط خودشون میتونن به خودشون کمک کنند.
    پاسخ به این دوستان بسیار سادست.
    طبق نقشه راه پیش برین. این یک جمله است اما کلی معنی داره. در حین تمرین دوره، تمرین در دمو و ترید در ریل، نقشه راه مشخص شده. باید طبق اون جلو برین تا حسابتون رو خراب نکنین.
    در تاپیک ترید پرایس اکشن حداقل 200 تا استیتمنت بارگذاری شده. یعنی باید بگیم همه دروغ میگن و استیتمنت ها دستکاری شده؟ همه فتوشاپ کارن.
    - سوال میکنن کی سود مستمر میگیره؟
    اول اینکه افرادی که سود میگیرن دیگه کمتر تو انجمن فعالیت میکنن، دوم اینکه اگر فردی یکماه طبق چک لیست جلو بره، همون یکماه رو سود میگیره، ماه دوم به هر دلیلی طبق چک لیست جلو نره، نمیتونه سود بگیره. کاملا منطقی و ساده است.
    تجربه شخصی خود بنده. هیچ جا استیتمنتی از من ندیدین. چرا؟
    چون طبق چک لیست یک حساب رو رشد میدم مثلا 2 برابر با سودهای منطقی، حجم معامله، حد ضرر، حد سود و همه موارد چک لیست رعایت میشه، یهو حجم رو میبرم بالا، حد ضرر رو جابجا میکنم، حد سود رو جابجا میکنم که سریعتر حسابم رشد کنه، نتیجه میشه کال مارجین. بالای 5 تا حساب رو تو این 6 ماهه کال کردم.
    باید بیام بگم که دوره مناسب نیست؟ خیر، مطالب دوره مفید بوده چون تونستم حساب رو رشد بدم، اونجایی که طبق نقشه راه جلو نرفتم، دقیقا همونجا دیگه رشد حساب متوقف شد و بعد ضرر. دیگه از دست استاد هم کاری برنمیاد، چون گفته این کارها رو نکن و من گوش نکردم.
    توصیه من به عنوان عضو کوچکی از این خانواده به همه دوستان: اخبار منفی رو بریزین دور و با عقل خودتون قضاوت کنین. خودتون رو با کسی مقایسه نکنین. شما میگی اویس 1.5 سال تو اکادمی بوده، به کجا رسیده؟ شاید من نسبت به آموزش ها و تمرین بی تفاوت بودم و فقط میخواستم سرم گرم بشم و عجله ای برای موفقیت ندارم، شاید زمینه مناسبی برای تریدر شدن ندارم، چون طرف قدیمیه که دلیل نمیشه درست بگه. به قول استاد اعداد دروغ نمیگن. یکی میاد 6 ماه تو دوره اموزش میبینه به نتیجه میرسه، خوب مشخصه که تلاش کرده.
    من روی دوره یا شخص خاصی تعصب ندارم، جناب امینو هم بهم پول نمیدن که بخوام تبلیغ دورشون رو بکنم، اما منصفانه به قضیه نگاه میکنم.
    من بیرون دورهام رو زدم و بعد اومدم این دوره، سند حرفم هم متن بیوگرافی بوده که خیلی وقت پیش نوشتم. توی این دوره با دوره های دیگه تفاوت هایی دیدم. اینم بگم که در ابتدا دوره پرایس اکشن امینو رو رایگان در اختیار داشتم.
    1- پیوستگی مطالب
    2- تسلط مدرس (بخصوص در پاسخ دادن به کاربران)
    3- بررسی پست ها که الحق کامله کامله، تاپیک سوالات هم همینطور. تا حالا سوالی بوده که به جوابش نرسی؟
    4- تمرین دادن بعد هر درس. خدایی کدوم مدرس این سبک رو داشته؟
    5- ایجاد یک انجمن برای ارتباط گرفتن بچه ها با هم در موضوعات متنوع. ارایه تمرین، پرسش و پاسخ، ارایه دیدگاه و ...، کدوم دوره این امکان رو بهت داده؟
    6- ارایه سرفصل هایی که هیج جا نمونش رو ندیدی، سطوح %50 و 100%، اصالت منطقه، دید فراکتالی و ...
    و کلی مزیت دیگه که وقت تایپش رو ندارم خدایی.
    - میگن استاد ترید لایو نمیزنه.
    کسی که تجربش رو داره، این حرف رو نمیزنه. مثلا طرف اومده داره فایل رادیوتیوب پر میکنه، استاد یک نگاه سریع به چارت میندازه میگه یک بای بزن، بعد میبینی حد سود هم تاچ میشه. دیگه از این لایو تر.
    یکی از دوستانم که در انجمنه و نمیخوام اسمش رو ببرم، داشت تو اسکایپ با استاد صحبت میکرد، منم اونجا بودم، استاد چند تا پوزیشن جلوش گرفت، همه با سود، یکی در سود کم بسته شد. من ترید لایو استاد رو دیدم، پس نمیتونم بگم ترید لایو نمیزنه.
    - میگن استاد که به دلار پول درمیاره، چرا دورش رو رایگان نمیده.
    چه دلیلی داره که رایگان باشه، برای این علم سالها تلاش کرده، این حق رو داره که از این مهارت پول دربیاره.
    مدرس های زیادی در ایران و خارج از ایران هستند، مثلا البروکس را نام میبرم، همه هم ایشون رو میشناسن. چرا بابت دورش پول میگیره؟
    باورکن یک عده میان میگن البروکس کلاهبرداره، شیاده، فلان و فلان. همیشه موافق و مخالف وجود داره.
    انقدر مدرس تو ایران دیدیم که با یک نگاه میتونیم بگیم که کی مسلطه و کی نیست. فقط استاد انتظارات رو برده بالا، وگرنه همه به فکر افزایش بالانس 20% در ماه و سال هستند. اونوقت دانشجویان آکادمی زیر 3% در روز رو راضی نمیشن.
    این ها رو به همه دوستانم در آکادمی گفتم و شخص خاصی مخاطب من نیست.
    در برخورد با افرادی که بهانه میگیرن یا مشکوک شدن، باور کن استاد هر پاسخی که بدن، باز یک ایراد دیگه میگیرن.
    حتی اگه استاد بیاد حضوری جلوشون ترید بزنه، میگن که اصلا از کجا معلوم امینو باشی، ما که تا حالا امینو رو ندیدیم.
    به شخصه 1.5 ساله در دوره پرایس اکشن هستم و نتایجش رو در درک مارکت دارم میبینم. نمیتونم بگم که دوره مفید نبوده.
    ادمین جان، این پست ربطی به موضوع تاپیک نداره. در صورت صلاح دید با کمال میل حذفش کنین.
    ببخشید که طولانی شد، مثل همیشه موفق و پیروز باشین
    ویرایش توسط oveys : 08-02-2023 در ساعت 17:28
    بنام خداوند رنگین کمان
    استمرار، رمز موفقیت
    بدلیل کمبود وقت، سعی میکنم تنها سوالات را پاسخ بدهم. تمرین تمامی دوستانی که بنده را تگ میکنن، بررسی میکنم.

4. 21 کاربر برای این پست سودمند از oveys عزیز تشکر کرده اند:

ALI-KT آواتار ها
    4,047 بار در 770 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 148 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط oveys نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر علی عزیز.
    در ابتدا بگم خیلی ها در پیام شخصی اومدن و این مسایل رو عنوان کردند. منم خیلی سعی کردم راهنماییشون کنم اما واقعا وقتم تلف شده. چون یک عده مغرض هستند و دشمنی میکنند و یک عده هم مشکوک شدن که فقط خودشون میتونن به خودشون کمک کنند.
    پاسخ به این دوستان بسیار سادست.
    طبق نقشه راه پیش برین. این یک جمله است اما کلی معنی داره. در حین تمرین دوره، تمرین در دمو و ترید در ریل، نقشه راه مشخص شده. باید طبق اون جلو برین تا حسابتون رو خراب نکنین.
    در تاپیک ترید پرایس اکشن حداقل 200 تا استیتمنت بارگذاری شده. یعنی باید بگیم همه دروغ میگن و استیتمنت ها دستکاری شده؟ همه فتوشاپ کارن.
    - سوال میکنن کی سود مستمر میگیره؟
    اول اینکه افرادی که سود میگیرن دیگه کمتر تو انجمن فعالیت میکنن، دوم اینکه اگر فردی یکماه طبق چک لیست جلو بره، همون یکماه رو سود میگیره، ماه دوم به هر دلیلی طبق چک لیست جلو نره، نمیتونه سود بگیره. کاملا منطقی و ساده است.
    تجربه شخصی خود بنده. هیچ جا استیتمنتی از من ندیدین. چرا؟
    چون طبق چک لیست یک حساب رو رشد میدم مثلا 2 برابر با سودهای منطقی، حجم معامله، حد ضرر، حد سود و همه موارد چک لیست رعایت میشه، یهو حجم رو میبرم بالا، حد ضرر رو جابجا میکنم، حد سود رو جابجا میکنم که سریعتر حسابم رشد کنه، نتیجه میشه کال مارجین. بالای 5 تا حساب رو تو این 6 ماهه کال کردم.
    باید بیام بگم که دوره مناسب نیست؟ خیر، مطالب دوره مفید بوده چون تونستم حساب رو رشد بدم، اونجایی که طبق نقشه راه جلو نرفتم، دقیقا همونجا دیگه رشد حساب متوقف شد و بعد ضرر. دیگه از دست استاد هم کاری برنمیاد، چون گفته این کارها رو نکن و من گوش نکردم.
    توصیه من به عنوان عضو کوچکی از این خانواده به همه دوستان: اخبار منفی رو بریزین دور و با عقل خودتون قضاوت کنین. خودتون رو با کسی مقایسه نکنین. شما میگی اویس 1.5 سال تو اکادمی بوده، به کجا رسیده؟ شاید من نسبت به آموزش ها و تمرین بی تفاوت بودم و فقط میخواستم سرم گرم بشم و عجله ای برای موفقیت ندارم، شاید زمینه مناسبی برای تریدر شدن ندارم، چون طرف قدیمیه که دلیل نمیشه درست بگه. به قول استاد اعداد دروغ نمیگن. یکی میاد 6 ماه تو دوره اموزش میبینه به نتیجه میرسه، خوب مشخصه که تلاش کرده.
    من روی دوره یا شخص خاصی تعصب ندارم، جناب امینو هم بهم پول نمیدن که بخوام تبلیغ دورشون رو بکنم، اما منصفانه به قضیه نگاه میکنم.
    من بیرون دورهام رو زدم و بعد اومدم این دوره، سند حرفم هم متن بیوگرافی بوده که خیلی وقت پیش نوشتم. توی این دوره با دوره های دیگه تفاوت هایی دیدم. اینم بگم که در ابتدا دوره پرایس اکشن امینو رو رایگان در اختیار داشتم.
    1- پیوستگی مطالب
    2- تسلط مدرس (بخصوص در پاسخ دادن به کاربران)
    3- بررسی پست ها که الحق کامله کامله، تاپیک سوالات هم همینطور. تا حالا سوالی بوده که به جوابش نرسی؟
    4- تمرین دادن بعد هر درس. خدایی کدوم مدرس این سبک رو داشته؟
    5- ایجاد یک انجمن برای ارتباط گرفتن بچه ها با هم در موضوعات متنوع. ارایه تمرین، پرسش و پاسخ، ارایه دیدگاه و ...، کدوم دوره این امکان رو بهت داده؟
    6- ارایه سرفصل هایی که هیج جا نمونش رو ندیدی، سطوح %50 و 100%، اصالت منطقه، دید فراکتالی و ...
    و کلی مزیت دیگه که وقت تایپش رو ندارم خدایی.
    - میگن استاد ترید لایو نمیزنه.
    کسی که تجربش رو داره، این حرف رو نمیزنه. مثلا طرف اومده داره فایل رادیوتیوب پر میکنه، استاد یک نگاه سریع به چارت میندازه میگه یک بای بزن، بعد میبینی حد سود هم تاچ میشه. دیگه از این لایو تر.
    یکی از دوستانم که در انجمنه و نمیخوام اسمش رو ببرم، داشت تو اسکایپ با استاد صحبت میکرد، منم اونجا بودم، استاد چند تا پوزیشن جلوش گرفت، همه با سود، یکی در سود کم بسته شد. من ترید لایو استاد رو دیدم، پس نمیتونم بگم ترید لایو نمیزنه.
    - میگن استاد که به دلار پول درمیاره، چرا دورش رو رایگان نمیده.
    چه دلیلی داره که رایگان باشه، برای این علم سالها تلاش کرده، این حق رو داره که از این مهارت پول دربیاره.
    مدرس های زیادی در ایران و خارج از ایران هستند، مثلا البروکس را نام میبرم، همه هم ایشون رو میشناسن. چرا بابت دورش پول میگیره؟
    باورکن یک عده میان میگن البروکس کلاهبرداره، شیاده، فلان و فلان. همیشه موافق و مخالف وجود داره.
    انقدر مدرس تو ایران دیدیم که با یک نگاه میتونیم بگیم که کی مسلطه و کی نیست. فقط استاد انتظارات رو برده بالا، وگرنه همه به فکر افزایش بالانس 20% در ماه و سال هستند. اونوقت دانشجویان آکادمی زیر 3% در روز رو راضی نمیشن.
    این ها رو به همه دوستانم در آکادمی گفتم و شخص خاصی مخاطب من نیست.
    در برخورد با افرادی که بهانه میگیرن یا مشکوک شدن، باور کن استاد هر پاسخی که بدن، باز یک ایراد دیگه میگیرن.
    حتی اگه استاد بیاد حضوری جلوشون ترید بزنه، میگن که اصلا از کجا معلوم امینو باشی، ما که تا حالا امینو رو ندیدیم.
    به شخصه 1.5 ساله در دوره پرایس اکشن هستم و نتایجش رو در درک مارکت دارم میبینم. نمیتونم بگم که دوره مفید نبوده.
    ببخشید که طولانی شد، مثل همیشه موفق و پیروز باشین
    اویس عزیز و گرامی تشکر بابت متنی که بسیار مفید و روشن کننده است یک طرف - تشکر بابت وقتی که گذاشتید یک طرف دیگه است
    یک نکته ای هم هست که کلا اکادمی حدود سه سال یا یکم بیشتر هست که برپا شده - استاد خودشون میفرمایند که برای یک تریدر فوق حرفه ای شدن ده سال زمان لازمه - شاید تازه الان میفهمیم که ده سال بخاطر یاد گرفتن سیستم و حتی مدیریت سرمایه و ... نیست اینها شاید کلا یک ساله جمع بشه - روانشناسی و تعهد به نقشه راه هست که این مسیررو طولانی میکنه - قطعا و صد درصد در سال های آتی تریدر های بی نظیری از دل اکادمی بیرون میان مثل همون افرادی که دیگه تو اکادمی فعالیت کمرنگی دارند و به زندگیشون میرسند - البته ما باید قول بدیم وقتی به اون مراحل عالی رسیدیم اینجا رو ترک نکنیم
    سپاااس مجدد

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از ALI-KT عزیز تشکر کرده اند:

oveys آواتار ها
    28,685 بار در 9,826 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8383 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsangh نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب.شما تا بحال بررسی کردی ببینی که چرا یدفه حجم رو میبری بالا.؟بخاطر حد سود کوچیک و حد ضرر بالاست.بخاطر اینکه سودایی که میگیری اگه بخوای مدیریت سرمایه رو رعایت کنی خیلی کم میشه.یعنی بر مبنای حد ضررت بخوای حجم و تعیین کنی نمیصرفه.در نتیجه حجم رو میبری بالا بعد میگی مشکل از خودمونه.
    سلام و وقت بخیر احسان عزیز.
    به دلیل بالانس کم و عشق به سریع ثروتمند شدن. چون اگر مدیریت ریسک 3% بالانس رو رعایت کنم، هیچ وقت حسابم کال نمیشه.
    به قولی باید اندازه دهنمون لقمه بگیریم. تو پستم اشاره کردم که انتظارات بچه های آکادمی بالا رفته. شما یک حساب رو نمیتونی ماهی 20% تا 40% افزایش بدی؟ این عددیه که خیلی ها در دنیا به طور استاندارد بیان میکنن. من میتونم اما قانع نیستم. بیشتر میخوام.
    تاپیک ترید رو نگاه کنین. دوستان چه سودهایی در تریدهاشون میگیرن و چه استیتمنت هایی میزارن. حالا اگه من نمیتونم حسابم رو رشد بدم، قطعا ایراد ازمنه. چون قبلا یک نفر این کار رو کرده.
    ما فکر میکنیم که اصلا نباید ضرر کنیم. خیر اینطوری نیست. بالانس باید با سود و ضرر رشد پیدا کنه. من دوتا حساب کال کردم تا فهمیدم، پوزیشنی که نمیصرفه رو وارد نشم و منتظر موقعیت بهتری باشم.
    سعی کردم در پست قبلی بدون تعارف صحبت کنم و جانب کسی رو نگیرم چون امام علی (ع) میگه: منگر كه گوینده كیست بنگر سخنش چیست و در جایی دیگه میگن: چون خبری شنیدی درباره آن اندیشه کن که راویان بسیارند و متفکران اندک.
    حالا از همه دوستان خواهش کردم خودشون قضاوت کنن.
    به قولی احسان عزیز، اگر در خانه کس است، یک حرف بس است. مابقی وقت تلف کردنه.
    ادمین جان، این پست ربطی به موضوع تاپیک نداره. در صورت صلاح دید با کمال میل حذفش کنین.
    موفق و پیروز باشین
    ویرایش توسط oveys : 08-02-2023 در ساعت 17:28
    بنام خداوند رنگین کمان
    استمرار، رمز موفقیت
    بدلیل کمبود وقت، سعی میکنم تنها سوالات را پاسخ بدهم. تمرین تمامی دوستانی که بنده را تگ میکنن، بررسی میکنم.

8. 15 کاربر برای این پست سودمند از oveys عزیز تشکر کرده اند:

M.T.z آواتار ها
    4,306 بار در 948 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 174 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    نگران نباشین من مثل امینو و زیر نظرش دارم میرم این مسیر رو میرسم تهش و برمیگردم بهتون میگم نتایج رو ، بهم فرصت بدین
    @amino

این پستم بخونید
    درود به شما برادر و دوست عزیزم خیلی ممنون واقعا دیگه اصلا دوست ندارم یه مدت بیام انجمن از بس...
    قطعا شما یکی از ستون های این خانواده اید و خیلی خوشحالم که در کنار شما هستم و میتونیم از راهنمایی های شما بزرگواران در کنار استاد عزیزم بهره ببریم
    E-mail: [email protected]
    Instagram: MTz_trader

10. 9 کاربر برای این پست سودمند از M.T.z عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,459 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.T.z نمایش پست ها
    درود به شما برادر و دوست عزیزم خیلی ممنون واقعا دیگه اصلا دوست ندارم یه مدت بیام انجمن از بس...
    قطعا شما یکی از ستون های این خانواده اید و خیلی خوشحالم که در کنار شما هستم و میتونیم از راهنمایی های شما بزرگواران در کنار استاد عزیزم بهره ببریم
    سلام جیگررررر
    شما لطف دارین داداش شما خودت فونداسیون این آکادمی هستی
    مفهوم پذیرش
    از دو بعد بررسیش میکنم هم برا مارکت هم برا شرایط موجود
    بیشتر دوستان به اشتباه فکر میکنند که پذیرش استاپ یعنی اینکه خوب بله دیگه استاپ خوردیم ، نه پذیرش یعنی اینکه با وجود این استاپ تصویر آینده و پوزیشن سود ده بعدی رو ببینی ، اون استاپ خورده حذف نشده و وجود داره اما شما در کانون توجه و تمرکزت نیست و تمرکزت روی چیزی هست که میخوای اتفاق بیفته و همون پوزیشن سود ده
    پذیرش در واقع به این معنی هست با وجود موانعی که در پیش روت داری بتونی تصویر و اهداف پشت سرش رو ببینی ، این موانع حذف نشدن وجود دارند اما ما نمیبینمشون و چیزی رو که پشتش و بعدش هست میبینیم
    این در خوندن پستها هم اتفاق میفته پذیرش وجود بعضی از پستها و حرفها و تمرکز برای دیدن پستها و حرفهایی که میخوایم
    تمرین :
    دستتون رو دراز کنید و مستقیما در جلو دیدتون داشته باشینش و به پوستش و ناخون هاتون دقت کنید ، حالا با وجود این دست در مقابل دیدتون تصویری که پشت سر دستتون هست رو ببینید که چه چیزی میبینید ؟ دقت کردید ، دستتون حذف نشد و وجود داره اونجا ولی شما نمیبینیش و تصویری که در پس زمینه و پشت دستتون قرار داره رو میبیند دیوار و کامپیوتر و .... ، به این میگن پذیرش
    بهترینهارو میخوام برات مردددددد
    ویرایش توسط Ali97 : 08-02-2023 در ساعت 19:22
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

12. 10 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Saman01 آواتار ها
    3,358 بار در 726 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 99 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام سامان جان
    خارج از آکادمی نیست و هست تو آکادمی
    محیط آکادمی یه جوریه که واردش شدی یا باید موفق شی با همین سبک یا شرایط خیلی سخت میشه بخوای دوره های دیگه ببینی

نتیجه خاصی نداشت فکر کنم
    در کل اصل صحبت من این بود که وظیفه ما شاگردان هست که با ارائه اسناد (استیمنت ریل) هوای امینو رو داشته باشیم
    از الان به بعد امینو ۱۰۰ تا هم استیمنت از خودش قرار بده ، هیجکس باور نمیکنه
    بنابرابن همه منتظر نتایج شاگردان هستند و این وظیفه ای هست که بر دوش ماهاست
    اینکه در اکادمی حضور داشته باشیم دلیل بر موفقیتمون نیست
    باید مو به مو همه موارد اجرا بشه (همه ی مواررررررد)
    بیایید خودمون رو بیطرف قرار بدیم. اکثرمون کتاب مطالعه میکنیم. در کتاب معامله گر با انظباط اقای داکلاس گفته شده که همیشه میزان پولی که در قالب سود معاملات به دست میارید مستقیما با باورهایی که در زندگی دارید در ارتباطه و نشون میده چقدر لیاقت پول رو دارید. سایکوسایبرنتیک گفته شده طرز فکرتون دنیا حتی اینده ی شما رو در دست داره
    عادت های اتمی میگه اعمال شما نتایج رو میسازن ووو... بعد من میام میگم 2 ساله اینجام ویس شنیدم که اینجوری شده فایده نداره. برای خوندن نوشتن کم کم باید 5 سال درس بخونیم فقط. توقع داریم تو این شغل که سختترین کار دنیاست تو سه سال بوگاتیو لوکسوری لایف استایل داشته باشیم بشیم انگیزه یه گروه. کلا چند ساله که اکادمی زده شده؟
    پس خیلی دلیل هست برای اینکه چرا نتیجه نگرفتیم.
    با این وضعیت، 90 درصد مشکلات ما روانشناسیه نه 55 درصد. چون سریع به هم میریزیم و زحمت هامون رو به فنا میدیم
    وقتی من از چکلیست بک تست گرفتم که 95درصد سودده بوده، 10 تا ترید میزنم سودده میشه، فاز برمیدارم ترید 11 ام رو فول مارجین چشم بسته وارد میشم و کالم میکنه، هرچی سر راهم باشه تخریبش میکنم اما در اخر فقط مشکل روانشناسی منه، نه مربی، هم دوره ای یا دیتا
    گفته شده بالانس رو با شخصیت و گنجایش خودتون رشد بدین. خودمو مثال میزنم. میام حساب 50 هزار دلاری پراپ برمیدارم که 1 درصدش میشه 500 دلار در روز، ایا گنجایش دارم روزی 25ملیون پول دربیارم؟؟؟؟؟ بعدش که کال میکنم میگم همش بیخوده الکیه. در حالی که خود پراپ هم توصیه نشده برای ما
    اینکه با اگاهی و دانش دچار تناقض بشیم واقعا عجیبه
    خیلی از کاربران گفتن که برداشت داشتن از فارکس بورس و کریپتو. نمونش چند صفحه قبل پست جناب تارخ گل که گفتش همه ی مشکلات از خودش بوده و سیستم و اطلاعات اوکیه. دنبال کلاغ سیاه باشید پیدا میشه اما همه دنبال سفیدیم.
    امیدوارم جو اکادمی تغییر و انرژی ها افزایش پیدا کنه.
    باارزوی بهترین ها
    ویرایش توسط Saman01 : 08-22-2023 در ساعت 21:21
    این جهان کوه است و فعل ما ندا، سوی ما آید ندا هارا صدا

14. 12 کاربر برای این پست سودمند از Saman01 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,459 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    بیاین یکم حالمون و خوب کنیم
    میدونم دیدن این مستند رو ولی خوب دیدن هزار بارشم کمه ( شاید مجبور باشید مدام استاپ کنید و زیرنویسهارو برا خودتون در یک برگه کاغذ یاداشت کنین )
    مستند بیندیشید و ثروتمند شوید
    بهترین خودتون باشین و موفقتر از روز قبل خودتون
    ویرایش توسط Ali97 : 08-02-2023 در ساعت 20:16
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

16. 15 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

محمد زندی آواتار ها
    3,090 بار در 288 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود به خانوما آقایون
    آرزوی سلامتی و دل خوش رو دارم برای همه
    من خاک پای تک به تک بچه های آکادمی هستم
    یه مثلی هست که میگن پشت سر پادشاه حرف زیاده
    مشکلات و اتفاقات همواره جاری هستند در مسیر زندگی ،اما وقتی شما یک هدفی رو دنبال میکنید ،این اتفاقات جاری در زندگی بسیار پررنگ تر خودش رو نشون میده چون ما اونها رو برچسب مانعی برای رسیدن به هدفمون خواهیم زد
    این مشکلات و اتفاقات تقسیم شدن و هر کسی با شدت و ضعف مقداری ازش رو داره
    یک زمانی مردم ریخته بودن تو خیابون ، هویدا گفت ای مردم تقاضای عاجزانه دارم برگردین خونه هاتون
    منم تقاضای عاجزانه دارم تمکزتون رو بگذارین روی آموزش هاتون
    این دوره ها همون دوره ایچیموکو هست
    خواهش میکنم سرتون رو بدین به کارتون ، همه چیز در وجود خودتون هست از خودتن برای درک عمیق مطالب کمک بگیرین
    به شخصه اولین بار که این دوره ها رو می دیدم به برادرم گفتم وقتی امینو توضیح میده از دهان ایشون الماس میریزه
    به خودم نمیدیم بدون استاد تا 10 سال دیگه هم به این مباحث که در دوره آموزش داده شدن نزدیک بشم
    دوباره خواهش دارم به خودتون کمک کنید و صبور باشین
    صبر از صفات خداست صبر آدم رو مثل خدا میکنه -یکی از خصوصیاتی که همراهی با چارت به آدم میده اینه که مثل خدا مشاهده گر میشی
    هزار بار آرزوی موفقیت برای همتون دارم
    ستایش هورمزد.

18. 21 کاربر برای این پست سودمند از محمد زندی عزیز تشکر کرده اند:

MeysamA آواتار ها
    518 بار در 104 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه دوستان عزیز و جناب امینو بزرگوار ...
    قبل از هرچیز من 2 سال هست توی آکادمی هستم و فقط دوره پرایس هستم اما دوره فراکتال رو به دلیل مشکلات مالی نتونستم تهیه کنم اما به صورت پابلیک شده دیدم و از استاد عزیز عذرخواهی میکنم بابت این موضوع انشالله بزودی تهیه میکنم حتما ... دوستان میخواستم بگم که من توی دوره فراکتال نبودم اما توسنستم سیستم شخصی خودم رو طراحی کنم با مدیریت سرمایه که 1به1 بهم بده و اینکه از دوستان خواهش میکنم دیدتون رو تغیر بدین مطمین باشید درهایی بروتون باز میشه که شگفت زده میشین ... اون دوستی که 25000 دلار رو ار دست داده قطعا تریدر نیست و مشکل روانشناسی داره .. چرا باید توی مارکت به این شکل این سرمایه رو از دست بده ؟ آیا جناب امینو اشتباه کردن یا خودشون ؟ و قطعا دوستانی که استیتمنت رشد میدن شانسی رشد نمیدن .. مارکت پر از ترید های با ریوارد بالاست فقط باید یه کم تغیر دید بدین دوستان و صبر داشته باشید... اونوقته میبیند که بهترین رو انتخاب میکنی برای ترید بین چندین موقعیت ... بخدا این اصول رو هیچجایی به غیر از اینجا پیدا نمیکنید .. دوستان استاد در اصل داشتن ایچیموکو یاد ما میدادن با این تفاوت که از مکدی و موینگ استفاده کردن ... همش ایچی بوده و بیس بازار رو داره نشون میده .. با مکدیها میتونید بهترین چرخه های بازار رو بگیرید براحتی از اولین هیدن چرخه کوچیک تا اولین هدین چرخه بزرگ که فقط باید درک کامل بشه .. اینها پشت سر هم تشکیل میشن عمدتا و با یک تغیر دید میشه اینها رو گرفت و ریسک به ریوارد بسیار عالی به شما خواهد داد .. بنده همینجا از استاد عزیز بابت در اختیار گذاشتن این اطلاعات بسیار ارزشمند و ناب تشکر ویژه میکنم و امیدوارم هرجا که هستن سالم و تندرست باشند
    با تشکر
    ویرایش توسط MeysamA : 08-02-2023 در ساعت 23:55

<< برای اینکه تغییر اتفاق بیفتد باید به آگاهی رسید >>

20. 18 کاربر برای این پست سودمند از MeysamA عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 64 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 64 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع