صفحه 437 از 556 نخستنخست ... 337387427435436437438439447487537 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,361 به 4,370 از 5552

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

beirami آواتار ها
    736 بار در 112 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    هنگامی که در محیطی باشید که جا برای پیشرفت داشته خود به خود تمام جنبه های روانشناسی هم حل میشه دوست عزیز
    فرض کنید ۱۰۰سال پیشه ... ثروتمندان قدیمی نه مثل الان میدونستند روانشناسی چیه و نه اینکه برن در مورد باورها و... تحقیق کنند

باور(حال اینجا باورهای شخص در مورد پول و ثروت و..) طبق تعریفی که داره رابطه مستقیم با عادات شخص داره و صددرصد وابسته به محیطی هست که شخص بزرگ شده و حتی همین الان داره زندگی میکنه

به طور مثال شخص در جمعی از دوستان هست که هیچ یک از اونها ثروتمند نیستند پس قطعا اون شخص نمیتونه در این محیط رشد کنه
    شخصی دارای دوستانی ثروتمند و فوق العاده اس ..قطعا پتانسیل رشد وجود داده براش در صورتی که شخص اماده باشه

محیط رو دست کم نگیرید ... من حتی میگم ارزش اون با خواندن و گوش دادن چندین هزار ساعت کتاب و دوره های اموزشی هم بیشتره چون یک ضرب المثل هست که میگه اگر ۴ تا رفیق موفق و پولدار داری قطعا پنجمیش تویی

موفق باشید
    درود بر شما دوست نازنین
    سپاس از پاسخ تون

آیا شما خودتون تونستین در همچین جمعی قرار بگیرین؟

بنظرم اگه همچین جمعی در دسترس ما نیست، شاید بشه با خوندن کتاب بخشی از این رو جبران کنیم

نظر شما چیه؟

2. 9 کاربر برای این پست سودمند از beirami عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,851 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

4. 14 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    1,591 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام .امیدوارم روز عالی ای داشته باشید
    تا زمانی که باورهایتان را تغییر ندهید محیط بیرونی همانی خواهد بود که قبلا بوده است
    زمانی که باورخودتان در مورد بازار (دنبال پیچیدگی ، راز ، فیبو ناچی، اردر بلاک ،سبک های مختلف عرضه و تقاضا ،یک سبک جدید و....)تغییر ندهید نمی توانید سادگی بازار ( های و لو ها / خط روند ها /شکست ها /اصلاح ها /نشانه تغیییر روند /نشانه ادامه روند و...) ببینید و وقتی بعد از معامله نگاه کنید به خودتان می گویید چجور ندیدم
    داستانی از کتاب اثر مرکب :
    دارن هاردی برای اینکه باورهای خودشو نسبت به همسرش تغییر دهد یا بجای اینکه شکرگذاری را در ذهنش انجام دهد تصمیم گرفت که یک دفتر شکرگذاری برای همسرش تهیه کند و هر روز چند ویژگی همسرش را یادداشت کند و اینقدر ادامه داد و این دفتر را در روز شکرگذاری تحویل همسرش داد و متوجه تاثیر این کارش شد
    روزی دوست دارن هاردی خیلی در مورد ویژگی های همسرش بد میگفت اصلا نمی تونست ویژگی های مثبت همسرش را ببیند و دارن هاردی گفت دقیقا همین کار خودش را انجام دهد بعد از دو هفته دوستش تماس گرفت و گفت دارن نمی دونی همسرم چقدر تغییر کرده و شروع کرد به گفتن دارن خندش گرفت و گفت باورهای خودت تغییر کرده همسرت دقیقا همون ادم هست
    بازار دقیقا با همون ویژگی هایی که باید باشه هست و فراکتالی اتفاق می افتد زمانی که باورکنیم باورهای ما هست دنیای بیرون را میسازد شروع به تغییر میکنیم
    ویرایش توسط hamidrezaa : 07-15-2023 در ساعت 20:13

6. 19 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,851 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان عزیز
    وقت به خیر
    این فیلم رو واسه آخر هفته پیشنهاد میکنم همراه خانواده محترم ببینید
    داستان واقعی زندگی آقای ریچار مونتانز ، یکی از ثروتمند ترین اشخاص آمریکا هست و نشون میده یک شخص چطوراز زیر صفر به عرش میرسه
    8.png

پ.ن:به عنوان برادر کوچکتر
    همانا شما را توصیه میکنم آخر هفته ها رو بیخیال کار و مسایل مرتبط با اون بشید
    فیلم ببینید ،بازی کنید،دورهم باشید ،حتی شده واسه یک روز برنامه ریزی های سفت و سخت رو بزارید کنار فقط از زندگی لذت ببرید
    با یه بستنی قیفی هم میشه از زندگی لذت برد نیاز به درآمد میلیون دلاری نیست

8. 23 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

Saman01 آواتار ها
    3,358 بار در 726 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 99 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    امیدوارم توو جنگی که
    به هیچکس دربارش نمیگین،
    پیروز بشین...
    این جهان کوه است و فعل ما ندا، سوی ما آید ندا هارا صدا

10. 21 کاربر برای این پست سودمند از Saman01 عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    6,441 بار در 1,725 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 915 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad az نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    وقت به خیر
    داستان واقعی زندگی آقای ریچار مونتانز ، یکی از ثروتمند ترین اشخاص آمریکا هست و نشون میده یک شخص چطوراز زیر صفر به عرش میرسه
    8.png

فیلم ببینید ،بازی کنید،دورهم باشید ،حتی شده واسه یک روز برنامه ریزی های سفت و سخت رو بزارید کنار فقط از زندگی لذت ببرید
    سلام مهرداد جان
    خیلی عالی بود
    ممنونم بابت شعر و توصیه عالیت مثل خودت
    باران باش ببار!نپرس پیاله های خالی از آن کیست...

12. 5 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    یاد شده
    در 915 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    هنگامی که در محیطی باشید که جا برای پیشرفت داشته خود به خود تمام جنبه های روانشناسی هم حل میشه دوست عزیز
    فرض کنید ۱۰۰سال پیشه ... ثروتمندان قدیمی نه مثل الان میدونستند روانشناسی چیه و نه اینکه برن در مورد باورها و... تحقیق کنند

باور(حال اینجا باورهای شخص در مورد پول و ثروت و..) طبق تعریفی که داره رابطه مستقیم با عادات شخص داره و صددرصد وابسته به محیطی هست که شخص بزرگ شده و حتی همین الان داره زندگی میکنه

به طور مثال شخص در جمعی از دوستان هست که هیچ یک از اونها ثروتمند نیستند پس قطعا اون شخص نمیتونه در این محیط رشد کنه
    شخصی دارای دوستانی ثروتمند و فوق العاده اس ..قطعا پتانسیل رشد وجود داده براش در صورتی که شخص اماده باشه

محیط رو دست کم نگیرید ... من حتی میگم ارزش اون با خواندن و گوش دادن چندین هزار ساعت کتاب و دوره های اموزشی هم بیشتره چون یک ضرب المثل هست که میگه اگر ۴ تا رفیق موفق و پولدار داری قطعا پنجمیش تویی

موفق باشید
    سلام محمد جان،با حرفتون موافقم
    یاد این پیام افتادم:
    با چهار تا پولدار بگردی، پنجمین توئی
    با چهار تا ورزشکار بگردی ،پنجمین توئی
    با چهارتا خلافکار بگردی، پنجمین توئی
    با چهار تا نا امید بگردی، پنجمین توئی
    با چهارتا امیدوار بگردی، پنجمین توئی
    با چهار تا درسخون بگردی پنجمین توئی

با چهار تا معتاد بگردی پنجمین توئی
    با آدم حسابی بگردین!

14. 12 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    یاد شده
    در 915 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Actrade نمایش پست ها
    عرض سلام و وقت بخیر خدمت تمامی دوستان عزیز.
    دوستان بنده یک مشکل جدی در بحث "نه گفتن" دارم و اکثر اوقات بعد از " نه گفتن" حس عذاب وجدان و گناه میاد سراغم و به حدی هست که باعث میشه دفعه های بعد از نه گفتن خودداری کنم. و هر بار وقت و انرژی م تلف بشه و دیرتر به اهداف خودم برسم یا برنامه هام بهم بخوره.
    راجب این قضیه و اینکه چجوری باید حلش کنم ممنون میشم اگه فیلم آموزشی، کتاب و تجربیات شخصی تون و یا هر مطلب مفیدی که به ذهن تون میرسه معرفی کنید.
    تعدادی از دوستان که در این انجمن فعال تر هستن رو با اجازه تگ میکنم.
    @amino
    @Ali97
    @shahab0905
    @MEMO
    @Erfanalk
    سلام دوست من
    امیداورم حالتون عالی باشه.
    ممنون که من رو منشن کردین با هم صحبت کنیم.
    چون بدرستی منشن نشده بودم ، نوتیفی واسم نیومده ، و خیلی اتفاقی پیامتون رو دیدم، پس عذرمیخوام اینقدر دیر جواب میدم.
    در این باره که فرمایش کردین من هم مثل شما بودم دقیقا،و عذاب وجدان بود که میومد سراغم که چرا انجامش ندادم و نرفتم و...
    اما بعد از مدتی متوجه موضوعی شدم که من رو به شدت متاثر کرد،همین درد باعث تغییر در من شد و شدم شهابی که الان هستم.
    هر کسی تو زندگیش یه اولویتی داره ، از نظر من اولویت اول یک انسان باید خانواده*اش باشه و در کنار اون خودش.
    باقی موارد میرن در اولویت بعدی،این دردی که شما پس از نه گفتن میکشید،همون دردِ تغییر هست و همه میدونیم که تغییر همواره با درد و رنج در ارتباط هست.
    کلا ساده به عنوان یک دوست نظرم رو گفتم و اصلا نمیخوام قلمبه سلمبه بشه دوست من،یه جوری نباشه که خدایی نکرده یه روز درد پشیمونیِ ، چرا نه نگفتم رو بکشی ها...
    به نظرم درد این عذاب وجدان رو تحمل کن تا روز تغییر،روزی که دیگه بابت نه گفتن عذاب نکشی و اتفاقا به جسارت و چهارچوب و والویت بندی خودت افتخار کنی،با چندتا نهِ ساده متوجه میشی که به صورت خودکار درخواست هایی که ازت میشده هم کم میشه و میری واسه حل رنج بعدی.

این جمله شما یه روزی خیلی میتونه گرون تموم بشه:
    و هر بار وقت و انرژی م تلف بشه و دیرتر به اهداف خودم برسم یا برنامه هام بهم بخوره.

مربوط به حرفی که زدین،تشریف ببر وامضای اکانت استاد امینو رو بخون و باز بیا و جملت رو بخون.

در آخر به نظرم هیچ کتاب و کلیپی و نتونسته تا الان به من کمک کنه ، تا وقتی که تصمیم تغییر رو نگرفته بودم.
    شما هم چارچوبت رو مشخص کن و فقط تصمیم بگیر.

موفق هستی دوست من♥

16. 10 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    1,591 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام .امیدورام روز عالی ای داشته باشید
    چقدر حاظر هستید مهارت خود را افزایش دهید؟؟؟
    داستان :
    روزی دو نفر مسابقه ی قطع کردن درخت برای جمع آوری چوب آن در یک ساعت مشخص انجام دادند که هر کس که تعداد بیشتری قطع کند برنده است
    مسابقه شروع شد
    نفر اول درخت ها را با عجله و سرعت بالا قطع میکرد ( مثل شخصی که دوره ها را سریع و با سرعت میبینه و سریع وارد ترید کردن حساب ریل می شود)
    نفرم دوم نشسته بود و خیلی آرام تبر خودش را تیز میکرد ، نفر اول بهش خندید و به کارش ادامه داد ( شخصی که دوره ها را طبق متود آموزشی می بیند و تمرین و تمرین و یکی یکی فایل آپلود می کند و....
    نفر دوم لحظه ای پایانی بلند شد و خیلی راحت درختان را قطع میکرد (تبر خودش را تیز کرده بود (افزایش مهارت پرایس اکشن)) و برنده شد
    چقدر حاظر هستید صبور باشید و تبر خودتان را تیز کنید

18. 12 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

wolflord آواتار ها
    4,978 بار در 1,129 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 444 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام دوستان عزیز
    وقت به خیر
    8.png

درود آقا مهرداد چقدر لذت بخش ه این تاپیک تا فیلم ی معرفی میشه سریع دانلود می کنم و می بینم
    این اتفاق بی نظیره
    تشکر میکنم

20. 10 کاربر برای این پست سودمند از wolflord عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 60 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 60 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع