صفحه 491 از 556 نخستنخست ... 391441481489490491492493501541 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,901 به 4,910 از 5552

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Brian آواتار ها
    25,077 بار در 6,327 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4931 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    اشتباهی که اکثر ما دچارش هستیم و متوجهش هم نیستیم اینه که میخوایم وقتی احساسی اومد کنترلش کنیم و یا باهاش وارد جنگ بشیم تا اون احساس باعث سر زدن عملی از سوی ما نشه ؛ ولی این کار فوق العاده سخت و حتی نشدنیه ، احساس که بیاد پشتش حتما عملی از سوی شما سر میزنه

احساس از کجا بوجود میاد؟ احساس رو هم ذهن شما میسازه ، برای مثال قطعا دیدین با یک شخص شوخی کنید عصبانی و ناراحت میشه ولی یک شخص دیگه اصلا براش مهم نیست ؛ این همون طرز فکر هست که باعث شکل گیری احساسات ما در شرایط خاص میشود ؛ پس به جای درگیر شدن با احساسات ما باید طرز فکر خودمون رو تغییر بدیم
    شما طرز فکرتون رو حین استاپ خوردن تغییر ندید ، دائم احساسات منفی بعد هر استاپ سراغ شما روانه میشود و آیا تا آخرین روز تریدریتون میتونین با این احساس همراهی کنید؟ قطعا خیر
    پس ریشه رو درست کنید نه صورت مسئله رو _ احساسی که به وجود میاد و پشتش عملی از سوی شما سر میزنه مرحله آخره و همه درگیر اون قسمت هستند
    برای تغییر طرز فکر که کار راحتی نیست و میتونه ریشه در تصویر ذهنی و شخصیت شما داشته باشه و تغییر دادن شخصیت که اصلا کار راحتی نیست ، ایده ای چیزی دارین بیاین باهم مشورت کنیم @Soroosham @Brian @honarmand @kamanche
    فایل پیوست 577397
    مورد دوم : طرز فکر گذشته : احساسات گذشته : اعمال گذشته
    سلام عرفان جان امیدوارم که مثل همیشه عالی باشی دوست خوبم
    سپاسگزارم که حق مطلب را بخوبی عنوان کردید ، من صحبت خودم را با این جمله شروع میکنم "زمانی که درد درجا زدن برای ما ، بیشتر از درد تغییر شد آن وقت تغییر خواهیم کرد" ، همانطور که اشاره کردید تفکرات و عادات گذشته همان نتایج قبل را به ارمغان میاره و نباید توقعی دیگری از این چرخه داشت . همه ما خواستار تغییر و بهبود در زندگی خود هستیم و برای نیل به این هدف میبایست طرز فکر و تلقی خود را تغییر بدیم (ما همان چیزی هستیم که می اندیشیم و یا به عبارتی ما تبدیل به چیزی میشیم که در ناخودآگاه خود کاشته ایم) - طرز فکر ما احساسات را به وجود میاره و به خوبی میدانیم که با احساسات نمی توان به مبارزه برخواست و با نفی آنها صرفا سعی در پاک کردن صورت مسئله داریم (بعنوان مثال زمانی که پوزیشن باز داریم طرز تلقی و فکر ما میگه که مارکت بر خلاف جهت پوزیشن ما حرکت خواهد کرد و ما وارد ضرر خواهیم شد از این رو مکانیزم اضطراب فعال خواهد شد و نتیجتا ترس بر ما غالب میشه و بر اساس ساختار بیولوژی ارتباط ذهن مشورتی قطع میشه و ذهن شهودی ما که صرفا بر اساس احساسات عمل میکنه کنترل اوضاع را بدست میگیره ، حال تصور کنید در چنین حالتی ما مدام با خود تکرار کنیم که نترس نترس ... و قصد داشته باشیم با حس ترس مبارزه کنیم و وجود آن را نهی کنیم ، این اقدام نتیجه ای در بر نخواهد داشت و موجب از بین رفتن ترس و اضطراب نمیشه ، میبایست موضوعات در آرامش و آسودگی خیال حل بشن ) .

بدن ما هم نسبت به افکاری که ذهن می سازه شرطی شده ، افکار واکنش های شیمیایی را در بدن بوجود میاره که بدن به مرور زمان نسبت به دوز فعال سازی این مواد اعتیاد پیدا میکند ، به همین خاطره که در مدیتیشن علاوه بر مقاومت های ذهنی با مقاومت های بدنی که گاها شاید ملموس هم نباشند مواجه هستیم ، برای اینکه بتوانیم نتایج متفاوتی در زندگی بوجود بیارم ، میبایست عادات جدیدی شکل دهیم و برای اینکه عادات جدید شکل دهیم می بایست تفکرات جدید و سازنده و مثبت جایگزین تفکرات قدیمی بشن ، در واقع برنامه ریزی ذهن را از نوع باید انجام بدیم و این اتفاق توسط مدیتیشن امکان پذیره ، مقاومت های ذهنی که بسیاری از ما در مقابل عدم شروع و انجام مدیتیشن داریم گویای این موضوع است که ذهن و بدن ما نمیخواد گوش به فرمان ما باشه و میخواد مطابق قبل عمل کنه به همین دلیل در اکثر مواقع به ما میگه که مدیتیشن فقط وقت تلف کردنه و این چه کار بیهوده ایه که میخوای انجام بدی و یا وقت خودت را روی این موضوع نذار و غیره ....

در مدیتیشن باید آگاهانه متوجه بشیم که فکر داره به گذشته و آینده نا معلوم میره و از زمان حال خارج میشه و سعی ما در اینه که آن را به زمان حال برگردانیم و در زمان حال آن را متمرکز کنیم ، با این تمرین کنترل ذهن ما تبدیل به پادشاه بدن و ذهن خود میشیم ، آنوقت دیگه این فکر نیست که زمام امور را بدست داره و بخواد سرخود عمل کنه و سیستم دفاعی بدن را دگرگون کنه و با ذهن شهودی تصمیمات احساسی بگیره و ما رو مغلوب نتایج آن کند . اینجا دیگه ما تصمیم گیرنده هستیم و ما تعیین میکنیم که چه کاری باید انجام شود و با درگیر کردن ذهن مشورتی کنترل امور را بدست می گیریم . با مدیتیشن می آموزیم که احساسات گذشته هم هنوز هستند ولی دیگه قدرتی ندارند و ما هم صرفا به این دید که آنها صرفا هستند و گذران و میان و میرند در نظرشون می گیریم و زیاد مورد توجه ما نیستند ، کم کم با این نگاه احساسات گذشته به مرور محو میشن تا جای که دیگه خاطره ای هم از آنها باقی نماند .

فردی که پادشاه فکر و ذهن خود است بدون شک پادشاه آینده خود نیز خواهد بود ، زیرا برترین و زیباترین شرایط مطلوب را گزینش میکند و بعنوان یک عادت در خود پرورش میدهد و از زندگی و نتایج بذرهای که کاشته لذت خواهد برد . باید تصمیم گرفت و در مقابل مقاومت های ذهنی و بدنی ایستادگی و پافشاری کرد و با انجام مدیتیشن به میدان بزرگ انرژی هستی متصل شد و از فرآوانی ، ثروت ، سعادت و خوشبختی آن بهره جست و آنها را بسوی خود جذب کرد ، باید دریچه های قلب خود را بُگشایم و با تمام وجود سپاسگزار خداوندی باشیم که ما را در این راه برگزید و ما را لایق عشق ، فرآوانی ، ثروت و سعادت دانسته ، بنابراین همیشه کوشش خواهیم کرد تا این اتصال را بر قرار نگه داریم و در مسیر رو به رُشد حرکت کنیم

مدیتیشن محدود به یک بازه زمانی خاص نیست که آن را به انجام برسانیم و بعد منتظر ایجاد تغییرات سریع در زندگی داشته باشیم ، انجام مدیتیشن شروع یک ماجراست ، ماجرای که ما می بایست همه وقت در تلاش باشیم که با آگاهی ذهن زندگی کنیم ، این موضوع مربوط به تمام امور زندگی میشه (مثلا موقع شستشوی ظروف ، حمام کردن ، رانندگی ، غذا خوردن ، مطالعه ، ترید ، استراحت ، ورزش ، تفریح و غیره ...) و در تمام این لحظات آگاهانه انتخاب می کنیم که این فکر و احساس که الان اومده سراغم آیا منطبق با خواسته های آینده من هست یا خیر ، اگه نبود برای حذف و جایگزینی آن اقدام میکنیم زیرا تصویر ذهنی روشنی از آینده داریم . اگر ما تصویر ذهنی روشنی از آینده نداشته باشیم لاجرم ذهن وابسته به خاطرات گذشته خواهد شد ، باید جلوی این اشتباه گرفته بشه و با یک چشم انداز روشن آینده خود را متصور باشیم و یک تصویر ذهنی روشن از آن را با جزئیات در ذهن خود پرورش دهیم .
    ویرایش توسط Brian : 12-26-2023 در ساعت 17:24

2. 23 کاربر برای این پست سودمند از Brian عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    1,591 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    اشتباهی که اکثر ما دچارش هستیم و متوجهش هم نیستیم اینه که میخوایم وقتی احساسی اومد کنترلش کنیم و یا باهاش وارد جنگ بشیم تا اون احساس باعث سر زدن عملی از سوی ما نشه ؛ ولی این کار فوق العاده سخت و حتی نشدنیه ، احساس که بیاد پشتش حتما عملی از سوی شما سر میزنه

احساس از کجا بوجود میاد؟ احساس رو هم ذهن شما میسازه ، برای مثال قطعا دیدین با یک شخص شوخی کنید عصبانی و ناراحت میشه ولی یک شخص دیگه اصلا براش مهم نیست ؛ این همون طرز فکر هست که باعث شکل گیری احساسات ما در شرایط خاص میشود ؛ پس به جای درگیر شدن با احساسات ما باید طرز فکر خودمون رو تغییر بدیم
    شما طرز فکرتون رو حین استاپ خوردن تغییر ندید ، دائم احساسات منفی بعد هر استاپ سراغ شما روانه میشود و آیا تا آخرین روز تریدریتون میتونین با این احساس همراهی کنید؟ قطعا خیر
    پس ریشه رو درست کنید نه صورت مسئله رو _ احساسی که به وجود میاد و پشتش عملی از سوی شما سر میزنه مرحله آخره و همه درگیر اون قسمت هستند
    برای تغییر طرز فکر که کار راحتی نیست و میتونه ریشه در تصویر ذهنی و شخصیت شما داشته باشه و تغییر دادن شخصیت که اصلا کار راحتی نیست ، ایده ای چیزی دارین بیاین باهم مشورت کنیم @Soroosham @Brian @honarmand @kamanche
    فایل پیوست 577397
    مورد دوم : طرز فکر گذشته : احساسات گذشته : اعمال گذشته
    سلام امیدوارم حالتون عالی باشه

1-مرحله اول : آگاهی و مشاهده
    یعنی مشاهده تمام افکار و توهمات و واکنش ها بدون قضاوت
    تمرین برای مشاهده :
    1-نوشتن کل عادات و فعالیت روزانه به مدت 30 روز یعنی مشاهده
    2- آوردن افکار روی کاغذ تا زمانی که دیگر فکری در سرتان نباشد
    3-مشاهده کل فعالیت ها و واکنشتان در طی روز
    4-مدیتیشن

2-مرحله دوم: ریشه یابی
    نحوه ی پرسیدن سوال اهمیت دارد ؟ سوالتان با چرا شروع می کنید یا چجوری و چگونه البته باید بدانید اول با مشاهده متوجه می شوید که چرا مثلا ادم عجولی هستید ؟؟ که دلیل هرکسی متفاوت هست مثلا پدرم همیشه هنگام رانندگی و بیرون رفتن عجله داشت و ما هم مجبور بودیم عجله کنیم. عجله ی والدین را می توانید هنگام غذا یعنی سفره پهن کردن ،بیرون رفتن،یا والدینی که صبر صحبت با فزندشون ندارند و...مشاهده کنید
    تفاوت نوع سوال پرسیدن:
    وقتی می گویید چرا
    عجول هستم ، ذهن دم دستی ترین جواب یعنی چون مامانم همینه یا کلا خانواده همین هستیم و ذاتا داریم و تغییر نمیکند و..... که در بهترین حالت علت را مشاهده می کند
    وقتی می گویید چگونه یا چجوری می توانم صبور باشم ؟؟ ذهن دنبال راهکار می رود
    شما بهتر است بعد از مشاهده دائما غرق خود نشوید که چرا ؟؟ بعد از اطلاع شدن بپرسید چگونه و چجوری می توانم
    3-مرحله سوم: پذیرش
    اینکه آنچه هستید قبول کنید نه توهم آن شخصیتی که دارید هیچ راه میانبری ندارد بپذیرید هرچقدر سخت هست

4-مرحله چهارم : رها کردن
    شما وقتی سه مرحله یعنی مشاهده کردن و ریشه یابی وپذیرش
    را طی کردید باید آنچه بودید را با هر بار مشاهده بتوانید تمام واکنش های روز خودتان نسبت به هر چی (خودتان تعیین میکنید صبر یا نظم یا حس ترس یا حس شکست یا....)در تمام کارها مشاهده میکنید
    شما بعد از مراحل بالا و بخصوص مشاهده ذهنتان خلوت تر می شود حواستان باشد هر بار در مشاهده از خودتان نپرسید چرا چون افکار منفی روی سطح می آیند و هر بار رنج دارد فقط مشاهده کنید و سعی کنید بپرسید چجوری و واکنشتان را تغییر دهید
    توصیه :بهتر است فضای مجازی و اخبار و تلویزیون و دوستانی که فقط باعث شلوغی و پر شدن مغزتان می شود دوری کنید تا بهتر بتوانید خودتان را مشاهده کنید

تمرین کلی : شما می توانید یک دفتر بردارید و چند نمونه حس یا فکر که در هرکس متفاوت هست که ذهنتان همیشه درگیر آن بوده یا واکنش زیادی به آن می دهید مثلا برای شروع 5 مورد مثلا نظم ،صبر ،ترس و...را هر روز مشاهده کنید و تمام واکنش ها را بررسی کند و ببیند از چه نوع حسی نشات می گیرد و بعد مدیریت کنید

احساس از کجا می آید از تفکر و تجربیات گذشته که هر بار چرخه تفکر و تجربیات و بخصوص ذهنیت بازنده دائما تکرار شود احساس شما به قدری بزرگ می شود که شما یک ادم احساسی می شوید و چه اتفاقی می افتد ؟؟ در ادامه روز وحتی روز بعدتان این حس در تمام واکنش هایتان اثر میگذارد و با ادامه دادن آن در باتلاق احساس گیر می کنید
    نوع حس و برچسب خوب یا بد زدن به حس مهم نیست مهم نحوه برخورد و واکنش با حس هست ، با حس مثبت و عالی راحت میشه مغرور شد و ضرر بزرگی کرد
    ویرایش توسط hamidrezaa : 12-26-2023 در ساعت 19:58
    تمرین و ممارست به کمال رهنمون میکند اما کمال نباید هدف نهایی باشد. هدف نهایی باید تمرین باشد

4. 14 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

15 بار در 3 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام اگر شخصی این اندیکاتور دارد ممنون میشم برام ایمیل بزنه

auto trend channel, macd and three emas

مکدی -.jpg

ایمیل بنده
    [email protected]

سپاس از همه شما

6. 6 کاربر برای این پست سودمند از gdaniel9000 عزیز تشکر کرده اند:

elahe heidari آواتار ها
    555 بار در 114 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عرض سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستان و کمال تشکر رو دارم از دوستانی ک دانسته ها و اگاهیشون رو به اشتراک میزارن

چیزی که راجب مراقبه و ذهن آگاهی بهش رسیدم اینه که انسان به میزانی که بتونه ذهنشو نگاه کنه میتونه آرامش رو لمس کنه به میزانی که مهارت مشاهده کردن ذهن و بازی*هاش در قالب و فرم افکار رو تقویت کنه به همون درجه که پیش میره رسیدن به آرامش درونی سرعتش بیشتر میشه
    فردی که غرق در عقاید باورهایی ک گذشتگان و جامعه و اطرافیان بهش القا کردن مثل اب راکد و مرداب میشه در واقع زندگی رو برمبنای گذشته ترجمه میکنه و اینده رو هم بر مدار همون گذشته میسازه...
    پس با ذهنی که اطلاعات گذشته درش هست عملا درک و تصمیم گیری لحظه حال امکان پذیر نیست. بنابراین مهارت ذهن آگاهی همینه که متوجه میشی یه ذهن داری و میتونی ببینی و قطعا این پروسه همش قطع و وصل میشه و نمیتونی دائم کل روز ذهنت رو ببینی فقط باید تمرین کرد و تعداد این لحظاتی که از ذهن فاصله میگیری و میبینیش رو اگاهانه بیشتر کنی و این مهارت بعد درونت رو پرورش میده که قطعا سازنده بعد بیرونت هست و به مرور دونه دونه رذائل اخلاقیت پاک میشه و فضیلت*های اخلاقی جاشو میگیره مث یه باغچه که علفهای هرز دراومده و جاش گلهای نرگس داری میکاری و اولین کسی هم که از ابادانی باغ درونش لذت میبره خود شخص هست...متاسفانه افکاری که به آدمها القا شده و داره آموزش داده میشه اینه که برای تغییر زندگی باید بیرون یه کارایی انجام بدی ..غافل ازاینکه هرآنچه بیرون تجربه میکنی انعکاس بعد درونت هست واین مهارت کیفیت زندگیت در همه ابعاد رو تغییر میده و به یه خرد و درکی میرسی ک هرآنچه از بیرون تجربه میکنی انعکاسی از درون خودت هست پس دست از تغییر دنیای بیرون برمیداری دست از جنگ با آدمهای بیرون برمیداری و گله و شکایتی نداری از کسی و مقاومتی نداری و در مسیر خودسازی و خودشناسی قدم برمیداری..
    اگر این بیت مولانا رو( اندیشه ات جایی رود وانگه تورا آنجا کشد) مصداق بارز کسی قراربدیم که مهارت دیدن ذهنشو نداره و نتونه بین افکارش انتخاب کنه همون کسی میشه که وقتی ذهن خشمگین میشه تو هم خشمگین میشی وقتی ناامید میشه توهم میشی ذهن ۹۰ درصد افکارش منفی هست و باید تربیت بشه و آگاهانه افکار مثبت و سازنده رو جایگزین افکار منفی و مخرب کنیم...
    هر روز سعی کن فاصله بین خود واقعی و خود آرمانیتو کم کنی

8. 17 کاربر برای این پست سودمند از elahe heidari عزیز تشکر کرده اند:

Owj... آواتار ها
    229 بار در 71 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عرض ادب و احترام خدمت همه دوستان،

مدتی هست که بصورت فشرده، رو کتاب*های پرورش ذهن، تغییر باورها و در کل مسائل روانشناسی دارم کار میکنم، اخیرا بوضوح دچار بعضی مشکلات، از قبیل پرخاشگری، نا آرامی و استرس و... شدم، و خب این مساله هم خودم و هم اعضای خانواده رو با مشکل مواجه کرده، میخواستم ببینم کسی از دوستان اطلاعاتی در این مورد داره، که شاید این حالاتی که تجربه میکنم در اثر همین مطالعات و تمرینات باشه؟
    یا احیانا اگه تجربه مشابهی در این زمینه داشته باشید،
    ممنون میشم به اشتراک بزارید .
    مرسی از لطف و توجهتون
    پروردگارا ... اگر در این جهان کسی هست ، که تاب دیدن خوشبختی مرا ندارد ، آنچنان خوشبختش کن ... که خوشبختی مرا از یاد ببرد ...

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از Owj... عزیز تشکر کرده اند:

911 بار در 182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    قاغده بیست ودوم:فرصت
    بهترین فرصت ها اغلب در معمولی ترین موقعیت های پیرامون شماست .

خدا مرا نجات خواهد داد:
    درشهر کوچکی باران تندی بارید و باعث جاری شدن سیل بزرگی شد. همه به دنبال نجات خود بودند،به جز یک نفر که می گفت :«خدا مرا نجات خواهد داد،من ایمان دارم .»وقتی آب بالا آمد،یک جیب برای نجات او آمد،ولی آن مرد گفت :«خدا مرا نجات خواهد داد.من ایمان دارم .» و از سوار شدن امتناع کرد.آب کمی بالاتر آمد و به طبقه ی دوم خانه اش رسید. برای نجات او قایقی فرستادند، ولی دوباره آن مرد از رفتن امتناع کرد و گفت:« خدا مرا نجات خواهد داد، من ایمان دارم .»آب باز هم بالاتر آمد و مرد به پشت بام خانه اش آمد. برای نجات مرد هلی کوپتری فرستادند،ولی مرد باز هم امتناع کرد و گفت:«خدا مرا نجات خواهد داد،من ایمان دارم.» تا اینکه غرق شد و مرد در آن دنیا به خداوند گفت:«من به تو ایمان داشتم چرا نجاتم ندادی؟ چرا دعاهای مرا نشنیدی؟» خداوند پاسخ داد:« من دعاهای تو را شنیدم، پس فکر می کنی چه کسی برای نجات تو جیپ و قایق و هلی کوپتر فرستاد؟»

راز اصلی رسیدن به موفقیت استفاده از فرصت هاست . با هر فرصتی که از دست می رود شانس رسیدن به پیروزی نیز کم تر و در نتیجه زمینه برای رکود و ایستایی آماده تر می شود.

غنیمت شمردن فرصت:
    جوانی آرزو داشت با دختر مرد کشاورزی ازدواج کند.کشاورز به او گفت برو در آن قطعه زمین بایست. من سه گاو نر را آزاد می کنم. اگر توانستی دم یکی از این گاوهای نر را بگیری، دخترم را به تو خواهم داد. مرد قبول کرد. در طویله ی اول که بزرگتربن بود، باز شد، باور کردنی نبود،بزرگتربن و خشمگین ترین گاوی که در تمام عمرش دیده بود! گاو با سم به زمین کوبید و به طرف مرد جوان حمله برد. جوان خود را کنار کشید تا گاو از مرتع گذشت.
    در طویله ی دوم که کوچک تر بود باز شد: گاوی کوچکتر از قبلی که با سرغت حرکت کرد. جوان پیش خود گفت :«منطق می گوید بگذارم این گاو برود،چون گاو بعدی کوچکتر است.» در طویله ی سوم هم باز شد و همانطور که فکر می کرد، گاوی کوچک بیرون آمد، ضعیف ترین و کوچکترین کاوی که در تمام عمرش دیده بود. پس لبخندی زد و در موقع مناسب روی گاو پرید و دستش را دراز کرد تا دم گاو را بگیرد. اما........
    گاو دم نداشت!!!!!!!

زندگی پر از ارزش های دست یافتنی است، اما اگر به آن ها اجازه ی رد شدن بدهیم ، ممکن است که دیگر هیچ وقت نصیبمان نشوند. برای همین سعی کن که همیشه اولین شانس را دریابی .

با دقت به اطرافتان نگاه کنید. استعدادها و توانایی های منحصر به فرد شما کدامند؟
    چه چیز است که دنیا به آن نیاز دارد و شما به شکل منحصر به فردی برای ارائه ی آن مناسب هستید؟
    چه کاری است که شما بهتر از هر کس دیگری انجام میدهید؟ به درون خود نگاه کنید تا معدن الماس را پیدا کنید.
    چه عاملی بیشترین نقش را در موفقیت زندگی امروز شما داشته است؟
    برگردید و به گذشته ی خود نگاه کنید. ببینید چه فعالیت ها و دستاوردهایی بیشترین رضایت و شادی را به شما داده اند؟

پاسخ به این سوالات نشان می دهد که در آینده در چه زمینه هایی می توانید فرصت هایتان را گسترش دهید و از آن بهره برداری کنید.

شاد و پیروز باشید.
    ما در حال تجمیع عادتهای کارامد برای حرکتی بزرگ(درک زمان "تغییر زندگی)و توزیع این عادتها در آکادمی بین یکدیگر هستیم.

12. 11 کاربر برای این پست سودمند از مجتبی رضایی عزیز تشکر کرده اند:

389 بار در 92 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 12 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط farshad70 نمایش پست ها
    درود بر شما
    این مشکل از اونجایی شروع میشه که وقتی چارت رو باز میکنید نمیدونید که اون روز باید فروش بزنید یا خرید
    برای حلش باید اصالت منطقه رو به چک لیست استفاده کنید و اگر اول مبدا رو نگاه میکنید بعد تایید از اصالت این کار رو نکنید و از تایم بالا تایید بگیرید و در تایم مبدا در جهت اون منتظر تشکیل موقعیت باشین اینجوری هم کار راحتتر میشه و هم ضریب خطا پایین میاد و در نهایت مشکلتون حل میشه
    سلام مجدد آقای فرشاد عزیز ، توضیحاتتون خیلی خوب و موثر بود ،
    فقط اگر ممکنه یک مثال روی چارت هم بزنید خیلی عالی میشه ، که من بتونم چک لیستم رو آپدیت کنم ، یا اگر پستی در این زمینه قبلا گذاشتید لینکش رو لطف کنید ، خیلی ممنونم ازتون .

14. 7 کاربر برای این پست سودمند از Zhakav عزیز تشکر کرده اند:

farshad70 آواتار ها
    23,254 بار در 5,598 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4506 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zhakav نمایش پست ها
    سلام مجدد آقای فرشاد عزیز ، توضیحاتتون خیلی خوب و موثر بود ،
    فقط اگر ممکنه یک مثال روی چارت هم بزنید خیلی عالی میشه ، که من بتونم چک لیستم رو آپدیت کنم ، یا اگر پستی در این زمینه قبلا گذاشتید لینکش رو لطف کنید ، خیلی ممنونم ازتون .
    چک لیست شما باید 2 تا 123 داشته باشه اولی میشه اصالت منطقه دومی میشه مبدا برای ورود هم با شکست خط روند و زده شده سقف یا کف آخر وارد میشین ......میتونید تمرینات نگار خانم رو نگاه کنید
    @negar.h
    برای کسی که صبورانه تلاش میکند.
    همه چیز به موقع اتفاق میافتد.....

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از farshad70 عزیز تشکر کرده اند:

643 بار در 35 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amino نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر در وبینارها خیلی کامل توضیح دادم
    ممنونم استاد که توجه کردید چشم حتما شروع کردم دوباره فایل هارو از اول نگاه کنم

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از kamran1370 عزیز تشکر کرده اند:

Miad آواتار ها
    1,271 بار در 182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Owj... نمایش پست ها
    عرض ادب و احترام خدمت همه دوستان،

مدتی هست که بصورت فشرده، رو کتاب*های پرورش ذهن، تغییر باورها و در کل مسائل روانشناسی دارم کار میکنم، اخیرا بوضوح دچار بعضی مشکلات، از قبیل پرخاشگری، نا آرامی و استرس و... شدم، و خب این مساله هم خودم و هم اعضای خانواده رو با مشکل مواجه کرده، میخواستم ببینم کسی از دوستان اطلاعاتی در این مورد داره، که شاید این حالاتی که تجربه میکنم در اثر همین مطالعات و تمرینات باشه؟
    یا احیانا اگه تجربه مشابهی در این زمینه داشته باشید،
    ممنون میشم به اشتراک بزارید .
    مرسی از لطف و توجهتون
    دورود دوست خوبم
    کاملا طبیعیه که هممون مدت زیادی با باورهای اشتباه نکرش غلط و ...رشد کردیم و سیستم ذهنی و احساسی ما با این حالت خو گرفته
    لذا مطمینا وقتی شما تصمیم به تغییر گرفتی تمام اونها شروع به ایجاد طغیان میکنن که شما رو برگردونن به تنظیمات اصلی کارخونه
    وقتی شما پا فشاری میکنید فشار اونها هم بیشتر میشه و این سیکل قوی و قوی تر میشه که توضیحات مفصلی داره چرا اینجوری میشه
    پیشنهاد بنده این هست که کتاب نیروی حال رو حتما مطالعه کنید
    و اهسته اهسته به سمت تغییرات بزرگ حرکت کنید
    PAIN is the best teacher
    But nobody wants to be a student

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از Miad عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 30 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 30 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع