صفحه 446 از 556 نخستنخست ... 346396436444445446447448456496546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,451 به 4,460 از 5551

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

KingMilad آواتار ها
    21,252 بار در 1,599 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام خدمت همه دوستان عزیزم و نیز استاد گرانقدرمون امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    دوستان با رعایت مدیریت سرمایه و با وین ریت 60/70 هم میشه از این بازار سود گرفت
    واسه این حرفم دلیل دارم و در تصویر زیر میبینید
    تریدرها.png
    نفر اول درصد موفقیتش از همه 10 نفر لیست کمتره اما میزان سودش از همه بیشتره
    دنبال چی میگردید شما ؟؟؟
    نمیخوام بگم 100 وجود نداره اتفاقا وجود داره اما میخوام اینو بگم اگه هنوز به اون 100 نرسیدی بازم میتونی موفق بشی تو این مارکت
    دنبال یه شبه پولدار شدن نباشید و جای اون دیدتون رو عوض کنید و از مسیر لذت ببرید
    ارادت
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

2. 28 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

MeysamA آواتار ها
    518 بار در 104 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان عزیز وقت بخیر

ببینید شما بیاین این که میگم تست کنید و ترید کنید یا در گذشته بررسی کنید طبق شکال استاپ و تیپی بزارید ...
    بیشتر اوقات ریوارد 2 میده بهتون .. جاهایی هم که زیر 1 به 1 هست ورود نکنید اصلا این رو تست کنید ببینید چی نتیجه میده .. امکان داره وین ریتتون بیاد روی 70 درصد اما اگه این معاملات رو بگیرید همیشه در سود خواهید بود ... اما حتما حتما حتما بعد از مرتب شدن موینگها ورود کنید اگر یه موینگ هم مرتب نیست اصلا ورود نکنید .. نتیجه رو بگین اینجا ...مطمین باشید حتی اگه هیدن اول باشه که اصلا استاپ نمیخورید اگر در جهت تایم بالا باشه همه چیز اوکی باشه هم پرایس هم موینگها و مکدی ها ... حالا اگر استاپ خوردین بررسی کنید قیمت رو حتما دوباره احتمالا داره یه هدین در چرخه بزرگتر شکل میگیره که بعد از بررسی میتونید اون رو ورود کنید و ضررتون هم جبران میشه اما حتما حتما های و لوی شما نرمال باشه .. ته هیدنتون حتما دایورجنس باشه اکثرا 99 درصد که آخرین دایورجنس میشکنه سطحش و روی اون یا زیرش نقطه 3 تشکیل میشه اونجا هیدن در مکدی 362 دارین و با اطمینان بسیار بالا برای تکمیل همین چرخه کوچیک 362 میتونید با حجم بالا حتی ورود کنید ... ولی چیزی رو که گفتم حتما بررسی میکنید مطمین باشید پشیمون نمیشید
    div.png

با تشکر

<< برای اینکه تغییر اتفاق بیفتد باید به آگاهی رسید >>

4. 12 کاربر برای این پست سودمند از MeysamA عزیز تشکر کرده اند:

A.HOSEIN آواتار ها
    3,319 بار در 848 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 378 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر دوستان همیشه در حال پیشرفت
    باور دارم که عالی هستید
    دیدم جو تاپیک بهره مرکب و اثراتش در طول زمان هست ،من هم فایلهای زیر رو خواستم باهاتون به اشتراک بگذارم
    در زیر یک فایل صوتی مربوط به کتاب عادتهای اتمی رو میگذارم و ممنون میشم ازتون که 33:56 :00 از وقتتون رو در اختیار من بگذارید و این فایل رو گوش بدید ، قطعا خیلی از دوستان این کتاب رو خوندن و خیلی ها هم فایلهای صوتیش رو شنیدند و بیشتر دوستان هم عملی دارن روش کار میکنند ، اما تکرار بعضی فایلها یا کتابها میتونه تاثیرات بسیار شگرفی داشته باشه که قبلا ها نتونستیم کامل درکش کنیم و کل اطلاعاتش رو دریافت کنیم
    لینک فصل اول عادتهای اتمی
    در ادامه یک لینک هم که قبلا گذاشته بودم در مورد قانون میتوز و اثر مرکب در بخش سرمایه گذاری رو میگذارم تا دوستانی ندیدند متوجه اثر مرکب در بخش رشد هر چیزی بشند
    لینک فایل قانون میتوز
    بعد از دیدن این فایلها در زیر هم یک فایل اکسل براتون طراحی کردم که میتونید با تغییر اعداد مربوط به بخشهای بالانس اولیه ، تعداد گام ، میزان درصد و جاگذاری موارد دلخواهتون ، بتونید میزان بهره مرکب و موجودی که میتونید بدست بیارید رو ببینید
    لینک فایل اکسل بهره مرکب
    به صورت پیشفرض با بالانس 100 دلار و هر گام 3% و تعداد 200 گام یعنی 10 ماه کاری براتون محاسبه کردم یعنی یک سال که با دلار 52 تومنی حدودا 1.900 یک میلیارد و نهصد میلیون تومن میشه اگر به جای 200 گام بگذارید 400 گام یعنی دو سال که غوغا به پا میشه
    واقعا برای ثروتمند شدن و یا برای ایجاد تغیرات در زندگی و عادات نیاز به انجام کارهای بزرگ نیست ،همین کهرهای کوچیک هست که در گذر زمان با بهره مرکب نتایج غیره قابل باور ایجاد میکنه
    بازم تشکر میکنم که وقتتون رو گذاشتید و این پست رو مطالعه کردید
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در همه جهان ها
    سلام خدمت علی عزیز و دوستان
    علی جان بعد از اینکه بچه ها تمرینات رو تموم می کنند و میرسن بخش تاپیک ترید دره نامیدی تازه شروع میشه
    دوست دارم از عادت های اتمی که خودت به عنوان یه همکار و همراه توی زندگیت پیاده کردی و خدا رو شکر به یه سطحی از تعادل رفتاری در زندگی و یه دید عالی توی مارکت رسیدی خصوصا در زمینه کاری بگی تا هم یه انگیزه برای ما باشه هم یه مرور تجربیات برای خودت یا اگه قبلا پست گذاشتی شماره و آدرس شو بی زحمت برامون بنویس
    ممنون که همیشه در کنار بچه هایی به شخصه تشکر میکنم از حضور مستمرت در انجمن و خدا رو شکر میکنم بابت بودنت
    همچنین آرزوی بهترین ها رو برای همه مون دارم در همه جهان ها
    امیر مومنان امام على عليه‏ السلام فرمودند:
    هرگاه از سختى و دشوارى كارى ترسيدى، در برابر آن سرسختى نشان بده ، كه رامت مى‏ شود و در برابر حوادث روزگار چاره‏ انديشى كن ، كه بر تو آسان مى‏ شوند.

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از A.HOSEIN عزیز تشکر کرده اند:

Mr. & Mrs. hatami آواتار ها
    14,832 بار در 1,160 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    هر چیز که در جستن آنی آنی

حضرت مولانا
    اگر میخواهید مانند استاد امینو شوید،مانند استاد امینو شوید.
    موفق باشید(که میدونم قطعا موفق هستید) امینو(پدر معنوی)

در هر معامله فکر کنید که ان معامله تنها ترید در طول زندگی شماست(امینو)

و خداوند امینو را آفرید...

8. 14 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,917 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2126 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    بت ساختن از هر کسی و هر چیزی باعث میشه در اولین طوفان موقتی طرف مقابل ، کل بناهای شما سریعتر از اون طرف بریزند

این آکادمی هم به روزهای خوش خودش برخواهد گشت
    اندکی صبر ...
    مطمئنم موفق هستید

10. 22 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

Sh.abdi آواتار ها
    1,567 بار در 394 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 10 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ما در برابر کوری خودمون هم کوریم و نمیدونیم که نمیدونیم! و اینم میتونه تبعات سنگینی تو زندگی به دنبال داشته باشه.
    پیشنهاد میکنم حتما این ویدیو رو ببنید.
    Teachers open the door but you must enter by yourself

12. 10 کاربر برای این پست سودمند از Sh.abdi عزیز تشکر کرده اند:

Miad آواتار ها
    1,271 بار در 182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Davood36 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

حالت ذهنی ای که جدیدا برام رخ داده بود رو شرح میدم و در موردش صحبت میکنم. امیدوارم برای دوستان مفید باشه.

نتایج تریدری رو دیدم که در تنها یک هفته یک اکانت ریل رو 120 برابر کرده بود, یک اکانت 1000 هزار دلاری رو تبدیل به 120 هزار دلار کرده بود. با دقت سیستم 75-77 % و یا یک اکانت 500 دلاری دیگر رو در دو هفته 40 برابر کرده بود و اعداد و ارقام مشابه .... و این کارها رو چندین بار انجام داده بود که نشان بدهد شانسی نبوده.

بعد از تحسینی که در ذهنم براش بوجود آمد و کمی کنجاوی نسبت به سیستمش. اولین چیزی که به ذهنم رسید این بود که چرا من تا به حال نتونستم؟!! یا اینکه منم میتونم و دوست دارم که بتونم و افکار مشابه ....

این معمولا ذهنیت اشتباهی هست که وقتی موفقیت سایر تریدرها رو میبینم بوجود میاد و فراموش میکنیم خودمون در چه سطح و موقعیتی از ترید هستیم و فقط دوست داریم به اون میزان موفقیت برسیم. این اشتباه رایجی هست که وجود داره و ما رو میتونه به دردسرهای بزرگی بیندازه.
    منظورم صرفا برای تریدر اسثتنایی مثل این فرد نیست, حتی وقتی میشنویم که مثلا تریدر دیگری حسابش رو 5 برابر کرد. به نظرم بهترین کار این هست که براش آرزوی موفقیت بیشتر کنیم و اینکه در ذهنمون بگیم که پس شدنی هست و به این باور برسیم و بعد تمام و فراموش کنیم این اتفاق رو و خودمون رو مقایسه نکنیم و...
    ولی اتفاقی که میفته این هست که معمولا اینقدر جذب این اعداد و ارقام و توانایی ها میشیم که فراموش میکنیم که خودمون در چه سطحی هستیم (میزان مهارت) و چه توانایی هایی داریم و میفتیم دنبال تست سیستم های مختلف و خیلی کارهای مشابه که نشان از عدم شناخت فرد نسبت به توانایی خودش در ترید هست.
    شاید بشه چندین سطح رو برای تریدرها در نظر گرفت (البته این لیست کامل نیست ولی به طور حدودی میتونه بیانگر منظورم از این پست باشه)
    0- افرادی که مدام در حال تغییر سیستم و استراتژی هستند و هنوز چیزی که میخوان و دنبالش هستند رو پیدا نکردن و یا به سیستم هایی که دارند قانع نیستند و اونها را بعد از مدت کوتاهی تغییر میدن و حتی یک سیستم مشخص برای بررسی ندارند
    1- افرادی که فعلا در حال تست و بررسی یک سیستم و استراتژی هستند ولی هنوز به جمعبندی نهایی نرسیدن و در حال بهتر شدن هستند
    2- افرادی که سیستم و استراتژی دارند ولی هنوز در دمو در حال تست هستند و نتونستن به سوددهی مداوم (بین 6 ماه تا یکسال) در بازار لایو بر روی حساب دمو برسند
    3- افرادی که از این مرحله عبور کردند و در حساب دمو به سوددهی مداوم رسیدند و حالا حساب ریل دارند ولی هنوز در حساب ریل به سوددهی مداوم نرسیدن و برآیند شش ماهه یا یک ساله اونها تقریبا صفر یا کمی مثبت هست
    4- افرادی که در حساب ریل تونستن به سوددهی مداوم برسند و به مرور و با درک بیشتر سیستمشون این میزان سوددهی در حال بیشتر شدن هست ولی حساب ریل اونها زیر هزار دلار هست
    5- افرادی که در حساب ریل به سوددهی مداوم رسیدن و از لحاظ ذهنی این قابلیت رو دارند که با اکانت های بیشتر مثل 10 هزار دلار و بالاتر ترید کنن. فرق این دسته با دسته شماره چهار این هست که کمی تجربه بیشتری دارند ضمن اینکه توانایی ذهنی بهتری برای کار کردن با مبالغ بالا و کنترل هیجانات و استرس دارند.
    6- و دسته آخر افرادی که در حساب ریل به مرحله استادی نسبت به سیستم خودشون (نه استادی در علم تکنیکال و مارکت) رسیدن و در نتیجه میتونن با حساب های سنگین کار کنند و از لحاظ ذهنی میتونن این فشارها و بالا پایین شدنهای اکانت رو تحمل کنند.

در نهایت تعداد محدودی از افرادی که به مرحله ششم رسیدن میتونن کاری رو انجام بدن که این فرد انجام داده. پس هر زمان با این اعداد و ارقام روبرو شدیم, بعد از مدتی که هیجانات از بین رفت, واقعا فکر کنیم و خودمون بررسی کنیم که در چه سطح و موقعیتی از این شش مرحله هستیم.

اگر واقعا میخواهید که فول تایم تریدر بشین و از این راه کسب درآمد کنید و زندگیتون بچرخه, در ابتدا از سایر افراد که به مرحله چهار یا پنج رسیدن بپرسین چند سال براشون طول کشیده و روزی چند ساعت به طور مداوم وقت گذاشتن تا به این مرحله برسند. از 10 نفر که واقعا به مرحله چهار یا پنج رسیدن بپرسید و میانگین جواب ها رو حساب کنید. مثلا اگر میانگیشن 3 تا 5 سال بود با حداقل روزی 6 ساعت.

هیجانی فکر نکنید که شما باهوش هستید و در شش ماه با روزی 12 ساعت میتونید برسید به این شرایط. مرحله به مرحله برید جلو و سعی نکنید مرحله ای رو جا بندازین چون بعدا مارکت شما رو برمیگردونه عقب, فقط فرقش در این هست که کلی پول و زمان رو از دست دادین و فشار روحی روی شما افزایش پیدا کرده و به راحتی نمیتونید از پس این فشارهای روحی و مالی بربیاین. به نظرم هر زمان شما به مرحله 5 رسیدین و به خودتون اثبات شد که در این مرحله هستید, بعد میتونید به فکر عوض کردن شغلتون به ترید یا ترک شغل فعلیتون باشید.

در نهایت هر زمان به مرحله ششم رسیدیم, از سود پولهای بدست آمده یک حساب 500 دلاری یا 1000 دلاری ریل باز کنیم و بعد بریم سراغ این کارها ولی قبل از این مرحله, فکر کردن به این موارد و مقایسه خودمون با این افراد کار درست و کاربردی ای نیست.

ممکن هست در پست های بعدی در مورد این فرد یا اکانت سوال پرسیده بشه. جواب : نیازی به معرفی این فرد نمیبینم. بیشتر ذهنتون رو درگیر شش مرحله و موقعیتی که در اون هستید کنید و اعداد و ارقام اون تریدر جزء نکات کم اهمیت این پست هست چون در جای دیگر حتی 5 برابر کردن اکانت رو هم مثال زدم.

امیدوارم براتون مفید بوده باشه.
    موفق باشید

جا داره این پست بیاد بالا تا محتوای بسیار ارزشمندش استفاده کنیم

ممنون از اقای @Davood36
    PAIN is the best teacher
    But nobody wants to be a student

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از Miad عزیز تشکر کرده اند:

1,264 بار در 344 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 23 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام خدمت دوستان
    من 4 ماهه که در حال تمرین هستم
    دور دوم آموزش و تا فایل 30 رو مشاهده کردم
    مشکلی داشتم خوااستم با عزیزان در میون بگذارم
    به دلیل مشغله بسیار زیاد و درگیری های فراوان بسیاری از روزها این سردرگمی و دغدغه ذهنی میاد سراغم که تمام انرژی و انگیزه ای که الان دارم و روی فرایند آموزش می گذارم مثل بسیاری از کارهایی که تا حالا انجام دادم به نتیجه نخواهد رسید
    هر چند بسیاری از عزیزان که تمارین رو چک می کنند نگاهشون به تمارینم مثبت هست اما خودم اصلا از تمارینم راضی نیستم و احساس می کنم در یک سردرگمی ذهنی قرار دارم و در حال درجا زدن هستم.
    البته متأسفانه به دلیل مشغله فراوان معمولا تمارین رو در اوج خستگی انجام می دم. انرژی و انگیزه زیادی برای طی کردن مسیر دارم اما این باگ ذهنی من رو رها نمی کنه و نمی دونم چه طور ازش خلاص شم
    فرض کنید یه کاری رو با انرژی و انگیزه فراوان اما با نا امیدی انجام بدید.
    دوستانی که دچار مشکل مشابه بودن و بر اون غلبه کردن ممنون میشم تجربیات ارزشمندشون رو در اختیار بنده قرار بدن
    پر روزی باشید و سراسر در آرامش
    الله یرزق من یشاء و هو القوی العزیز...

16. 6 کاربر برای این پست سودمند از aliakbar01 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,457 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.HOSEIN نمایش پست ها
    سلام خدمت علی عزیز و دوستان
    علی جان بعد از اینکه بچه ها تمرینات رو تموم می کنند و میرسن بخش تاپیک ترید دره نامیدی تازه شروع میشه
    دوست دارم از عادت های اتمی که خودت به عنوان یه همکار و همراه توی زندگیت پیاده کردی و خدا رو شکر به یه سطحی از تعادل رفتاری در زندگی و یه دید عالی توی مارکت رسیدی خصوصا در زمینه کاری بگی تا هم یه انگیزه برای ما باشه هم یه مرور تجربیات برای خودت یا اگه قبلا پست گذاشتی شماره و آدرس شو بی زحمت برامون بنویس
    ممنون که همیشه در کنار بچه هایی به شخصه تشکر میکنم از حضور مستمرت در انجمن و خدا رو شکر میکنم بابت بودنت
    همچنین آرزوی بهترین ها رو برای همه مون دارم در همه جهان ها
    سلام و وقتتون بخیر حسین جان
    باور دارم که عالی هستید
    حسین جان ممنونم از شما و من هم در کنار شما عزیزان در حال یادگیری هستم
    حسین جان آموزش در این آکادمی بسیار اصولی و مرحله به مرحله هست و علت اینکه بیشتر دوستان با رسیدن به تاپیک ترید یکم دچار مشکل میشن اینه که حالا تو این بخش از مرحله دونستن میخوان وارد مرحله تونستن بشن ، عین مثال دانشجوی رشته مهندسی یا پزشکی بودن و تموم کرن مراحل یادگیری و تئوری و شروع مرحله عمل
    در این مرحله بیشتر دوستان اگر در دوره به تسلط کافی نرسیده باشند دچار مشکلاتی تو پیاده سازی اصول میشن و باید دوباره برگردند رو مباحثی که کم کار کردند و بعضی از دوستان هم عالی پیش رفتند تمرینات رو اصولی میتوندد پیاده کنند مسایل رو روی چارت و تریدهاشون این دانشجوها هم در این بخش کمی با مسایل روانشناسی و بعد شخصیتی خودشون آشتنا میشند و اگر اصولی کار کنند و ژورنال تهیه کنند کم کم موارد رو شناسایی و رفع میکنند و این مرحله رو هم به خوبی رود میکنند و میرسند به مرحله حساب ریل که اونجه هم مسایل و موارد خودش رو داره که باید روش کار بشه
    در مورد عادتها کتاب عادتهای اتمی خیلی خوبه و تکنیکهای زیادی هم داره و همونطور که قبلا هم من به بچه ها گفتم من همون امرین ایتدایی استاد رو انجام میدم و در هر بعدی که میخوام رفتارها و عادتهام رو مینویسم و شناسایشون میکنم و بعد کم کم قبلی هارو کمتر میکنم و جدیدتر هارو بیشتر تا جایگزین میشه ان عادت جدید
    استاد در اولین وبینار تمرین داده بودند که یک هفته کارهایی رو که انجام میدید در یک برگه کاغذ بنویسیدشون و بعد میبینید شما در حال تکرار همون کارها هستید و من میتونم بگم هفته بعد در ساعت ... این کار رو انجام میدید
    پس در هر بخشی از زندگی و کار و روابط و .... ما عادتها و رفتارهایی داریم
    مرحله اول همون شناسایی یا آگاهی هست
    در هر بعدی میخواین تغیراتی داشته باشین اول باید رو یک برگه کاغذ عادتها و رفتارهاتون در اون بخش رو بنویسید و بعد که آگاه شدید مرحله بعدی نوشتن رفتارها و عادتهای جدیدی هست که میخواید ایجاد کنید ، این دو مرحله رو که نوشتید میشینید و مسیر وسطشون رو طراحی میکنید ، زیاد سخت نگیرید و کم کم یک عادت قدیم رو کم رنگ کنید و یک عادت جدید رو با تکرارل پررنگتر بکنید تا جایگزین بشه ، به احتما زیاد در این بین چندین بار هم برمیگردید تو برنامه قبلی یعنی عادتهای قبلی ، ولی خوب با همین آگاه بودن دوباره انجامشون میدید تا تثبیت بشن
    شما برای خالی کردن آب کثیف یک لیوان بدون برداشتن ، تمها راهی که دارید اینه که انقدر آب تمیز بریزد روش تا اون آب کثیف لبریز بشه و بریزه و رفته رفته آب تمیز جایگزینش بشه
    زیاد هم با تغیرات بزرگ شروع نکنید که خسته کننده باشه مثال
    در بخش رژیم غذایی: چای رو بدون قند بخورید -نوشابه رو کم کنید و به جاش آب استفاده کنید - فست فئد رو حذف و با غذای خانگی جایگزین کنید و ....
    در بخش سلامتی و تناسب اندام : روزانه 5 تا شکم - 5 دقیقه پیاده روی - 5 تا حرکت کششی و ....
    در بخش تمرینات آکادمی : روزانه چارت رو بطور پیوسته در تایم 1 دقیقه های و لوهارو به هم وصل کنید و تمام اصول پرایس اکشن رو در چارت 1 دقیقه اون روز رسم کنید
    در بخش ترید : روزانه پوزیشنهایی رو که میزنید و ژورنال نویسی کنید و ایرادات رو رو یک برگه کاغذ بنویسید
    و
    .
    .
    ..
    و همینوطور ریز به ریز در تمام بخشها موارد کوچیک رو کم کم اضافه کنید و بعد از یک سال نتایجش رو میبینید در تمام بخشهای زندگی و کاری و ...و
    نکته مهم اینه سنگین و با تغییر عادتهای بزرگ شروع نکینید و از تغیرات کوچیک شروع کنید تا سوخت و انرژی بشن برا ادامه مراحل و رفته رفته تغیرات جدید رو بیشتر و سنگینتر کنید
    در کل کلا یک عادت رو حذف نکنید بلکه کم کم و روز به روز در مرور زمان جایگزینش کنید
    مثال خودم برا ترک سیگار : در یک لحظه تصمیم گرفتم و با هفته ای یک بار قلیون جایگزینش کردم و بعد اون قلیون رو در مرور زمان کردم 2 هفته یکبار و بعد ماهانه یک بار و بعد اونم حذفش کردم 1399.12.14 تاریخ ترک سیگار پس از 15 سال تجربه سیگار کشیدن
    چرا این تغیرات رو انجام میدم : چون قرار هست یک تریدر حرفه ای باشم و برای حرفه ای شدن باید تمام خصوصیات و شخصیتم همانند تریدرهای حرفه ای بشه
    امیدوارم بتونم صحیح راهنماییتون بکنم
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در همه جهان ها
    ویرایش توسط Ali97 : 08-05-2023 در ساعت 17:56
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

18. 18 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    6,440 بار در 1,725 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 915 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    به دوست جوان بازرگانم گفتم که علت اصلی احساس نگون بختی او از دست دادن 200,000 دلار نیست.علت ناراحتی او این است که هدفش را گم کرده ، روحیه اش را از دست داده و بجای آن*که با روحیه*ی تهاجمی واکنش نشان دهد، حالت انفعالی گرفته است.

ناراحتی انسان ها نه در اثر بروز حوادث ، بلکه به خاطر نظری است که درباره این حوادث دارند.

( سایکو سیبرنتیک )

باران باش ببار!نپرس پیاله های خالی از آن کیست...

20. 16 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 41 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 41 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع