صفحه 265 از 555 نخستنخست ... 165215255263264265266267275315365 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,641 به 2,650 از 5549

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

farhad.sh آواتار ها
    11,043 بار در 865 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    photo_2022-11-08_20-57-43.jpg

این عکسی که میبینید::: ایشون یک عدد جوان هندی هستن که:
    تا پیش از ۱۵ سالگی تجربه باز کردن درب یخچال را نداشت و تا پیش از دانشگاه، سوار اتومبیل نشده بود و وقتی تلفن رو دید با تعجب گفت یعنی این تلفنه!!!
    اما الان یکی از افراد موفق دنیای تکنولوژی هستن و گوگل کروم رو ایشون ارائه کردن
    و الان مدیر عامل گوگل هستن ((سوندار پیچای))
    ((داشتن هدف و تلاش در راستای اون هدف واقعا همه چی رو ممکن میکنه))
    این پادکست رو هم گوش بدین در مورد همین شخصیت هست
    https://oplanet.com/mag/%D9%81%D8%B5%D9%84-%DB%8C%DA%A9%D8%8C-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%9B-%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D9%87%D8%B1-%D8%B4%D9%84%D9%88%D8%BA-%D9%87%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%A7/
    پ ن ::هر کاری کردم به صورت لینک در نیومد ادرس اینترنتی ،،،اگه خواستین گوش بدین همین ادرس رو کپی کنید تو کوگل کروم پست کنید پادکست رو میاره
    موفق و سلامت باشید

ویرایش توسط farhad.sh : 11-08-2022 در ساعت 23:18

2. 17 کاربر برای این پست سودمند از farhad.sh عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,848 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    فرض میکنیم هدف نهایی شما کسب سود پایدار است
    برای رسیدن به آن باید یاد بگیرید باور ها و نگرش های لازم را در خود باز سازی و راه اندازی کنید
    اگر مانند بیشتر معامله گران هستید پتانسیل کامل فرصت هایی را که در اختیارتان قرار میگیرند درک نمیکنید
    برای درک این پتانسیل و برای اینکه به واقعیت زندگی شما تبدیل شود هدف اولیه باید آموختن تفکر یک معامله گر موفق باشد
    بهترین معامله گران به روش های منحصر به فردی فکر میکنند
    آن ها ساختاری ذهنی ایجاد کرده اند که اجازه می دهد بدون ترس معامله کنندو در همان حال آن ها را از بی احتیاطی و اشتباهاتی که ریشه در ترس دارند محافظت میکند
    با این حال از بین بردن ترس فقط نصف معادله محسوب می شود و نیمه دیگر نیاز به ایجاد محدودیت دارد
    معامله گران عالی آموخته اند که برای مقابله با تاثیرات منفی ناخوشایند یا اعتماد به نفس بیش از حد به دست آمده از یک رشته معاملات موفق داشتن انضباط درونی ضروری است
    اگر معامله گر نیاموخته باشد که چگونه خودش را کنترل کرده یا از خودش مراقبت کند پیروزی برایش بسیار خطرناک است
    سود پایداری که در جست و جوی آن هستید در ذهن شما وجود دارد نه در بازار

4. 19 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

2,399 بار در 351 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه دوستان
    من جدیدا به یک مشکلی برخوردم اونم اینه که هرچی ترید میزنم حد ضرر میخوره و انگاری درکم رو از بازار از دست دادم
    قبل این به نقطه ای رسیده بودم که در دمو چشم بسته سود میگرفتم ولی تو اکانت ریل نه داشتم روی اون کار میکردم که اینطوری شدم

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از alims57 عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,251 بار در 1,599 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام خدمت همه دوستان عزیزم و نیز استاد گرانقدرمون امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    چند روز پیش گفت و گویی از پروفسور سمیعی شنیدم و این قسمتش خیلی قشنگ بود گفتم باهاتون به اشتراک بزارم :
    "خیلیها از من میپرسند که پروفسور ما میخوایم مثل شما بشیم یا این کار رو انجام بدیم و اون کار رو انجام بدیم ...
    میگم شما عاشق جراحی مغز و اعصاب شدید و میخواید برید دنبالش ؟؟ یا بطور کلی عاشق اون چیزی که میخواید برید دنبالش شدید؟؟؟ ...
    و متاسفانه اکثرشون جوابی ندارن
    میگم برو دنبال اون چیزی که عاشقش شده باشی ... وقتی عاشق شدید سلولهای مغزی واکنش هایی بوجود میارن که بواسطه اون اگر مثلا چیزی رو باید ده مرتبه بخونید تا متوجهش بشید همون بار اول اون رو ثبت میکنه !!!
    مثل شماره تلفن ( یک جوانی که خانومی رو ملاقات میکنه و علاقمند میشه به اون شخص تلنفش رو یک مرتبه بگه لازم نیست یادداشتش کنه و یادش میمونه)
    مسئله عشق یه چیزیه که اگه بوجود بیاد معجزه میکنه
    و این رو بگم که من عاشق جراحی مغز و اعصاب بودم ..."

الان چند روزه دارم با خودم فکر میکنم آیا عاشق ترید کردن هستم ؟ ...
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

8. 18 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

2,399 بار در 351 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط KingMilad نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان عزیزم و نیز استاد گرانقدرمون امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    چند روز پیش گفت و گویی از پروفسور سمیعی شنیدم و این قسمتش خیلی قشنگ بود گفتم باهاتون به اشتراک بزارم :
    "خیلیها از من میپرسند که پروفسور ما میخوایم مثل شما بشیم یا این کار رو انجام بدیم و اون کار رو انجام بدیم ...
    میگم شما عاشق جراحی مغز و اعصاب شدید و میخواید برید دنبالش ؟؟ یا بطور کلی عاشق اون چیزی که میخواید برید دنبالش شدید؟؟؟ ...
    و متاسفانه اکثرشون جوابی ندارن
    میگم برو دنبال اون چیزی که عاشقش شده باشی ... وقتی عاشق شدید سلولهای مغزی واکنش هایی بوجود میارن که بواسطه اون اگر مثلا چیزی رو باید ده مرتبه بخونید تا متوجهش بشید همون بار اول اون رو ثبت میکنه !!!
    مثل شماره تلفن ( یک جوانی که خانومی رو ملاقات میکنه و علاقمند میشه به اون شخص تلنفش رو یک مرتبه بگه لازم نیست یادداشتش کنه و یادش میمونه)
    مسئله عشق یه چیزیه که اگه بوجود بیاد معجزه میکنه
    و این رو بگم که من عاشق جراحی مغز و اعصاب بودم ..."

الان چند روزه دارم با خودم فکر میکنم آیا عاشق ترید کردن هستم ؟ ...
    عالی بود ولی یک چیزی که پیدا کردنش سخته همین عشقه با هزاران باور محدود کننده ای که در وجود خود من یکی است واقعا نمیفهمم چیرو دوست دارم و چیرو بخاطر منافعش دوست دارم

مثلا سال ها شاید ترید کنی اما اخرش بفهمی که اون پوله بوده که تورو جذب کرده نه عشق معامله گری یا ترید کردن

10. 10 کاربر برای این پست سودمند از alims57 عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,848 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alims57 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من جدیدا به یک مشکلی برخوردم اونم اینه که هرچی ترید میزنم حد ضرر میخوره و انگاری درکم رو از بازار از دست دادم
    قبل این به نقطه ای رسیده بودم که در دمو چشم بسته سود میگرفتم ولی تو اکانت ریل نه داشتم روی اون کار میکردم که اینطوری شدم
    سلام علی آقا
    من منتظر بودم دوستانی که رییل میزنن راهنمایی کنند چون خودم هنوز اجازه رییل رو از استاد نگرفتم
    فقط تنها مواردی که به ذهنم میرسه شاید کمک کوچکی باشه(البته جسارتا)
    ۱_چک لیست ندارید
    ۲_چک لیست دارید بر اساس اون ترید نمیزنید
    ۳_با ترس ترید میکنید و موقعیت های سود ده رو که طبق سیستمون هست از دست میدید
    ۴_طبق مشاوره استاد عمل نکردید برای حساب رییل
    ۵_در زمان نامناسب از فرمت ترید سیستماتیک کوچ کردید به ترید تحلیلی و دارید موارد جدید رو تست می کنید در لایو مارکت
    بهترین راه حل هم اینه که یا ترید هاتون رو بزارید دوستان بررسی کنند یا اینکه مستقیما تایم مشاوره بگیرید از فوق تخصصی جراحی چارت جناب امینو
    ویرایش توسط Mehrdad az : 11-10-2022 در ساعت 16:46

12. 13 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

abolfazljafari11 آواتار ها
    8,182 بار در 1,623 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 63 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط KingMilad نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیزم و نیز استاد گرانقدرمون امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    این صحبتی که انجام میدم دقیقا صحبت خوده استاد نیست اما میخوام تا حد امکان همون موضوع رو بیان کنم و برای پیدا کردن این صحبت استاد دو هفته بلکه بیشتره که فایل های پرایس و فراکتالی و یوتیوب رو مجدد در حد توانم دیدم اما نتونستم پیداش کنم
    استاد در یک فایلی گفتند که در دنیای واقعی نیروی مثبت و منفی همدیگه رو جذب میکنند اما از جهتی تو فایلهای روان شناسی میگن که نیروی مثبت مثبت رو جذب میکنه و نیروی منفی منفی رو !!!
    و این وسط یه نکته خیلی مهم و ریزی هست که گفتند باید اونو درک کنید و من درکش کردم و در اون صورت میشه متوجه قدرت این قانون بشید
    نمیدونم این نکته رو گفتند و من نتونستم درکش کنم و آگاهی لازم رو نداشتم /یا میخواستند بگن و هنوز نگفتند
    اگه گفتند ممنون میشم فایل مورد نظر رو بگید برم ببینم
    استاد رو هم منشن میکنم تا اگه مطلبی در این مورد هست که بخوان بگن با کمال میل گوش کنیم @amino
    پ.ن:بعد از یک سال شنیدن دوره آرزوی تو دستور توست حس کردم باید برم یه سطح بالاتر رو هم ببینم برای همین فایل های سطح 1 جناب کوین ترودو رو میدیدم این چند وقت و برای همین نبودم کلا ... تااازه متوجه شدم که این آموزش های روانشناسی استاد هم پشتش یه دنیاااااا حرفه و واقعا ممنونم از این بابت
    پ.ن: این کلیپ از جناب وین دایر هم خدمت شما دیدنش خالی از لطف نیست(مخصوصا برای دوستانی که بازی فراوانی رو انجام میدن): لطفا کلیک کنید
    سلام میلاد جان
    استاد در یکی از وبینار های دوره پرایس این نکته رو گفتن و بعد گفتن یکسری فایل درست میکنن به عنوان قوانبن افرینش و در یوتبوپ قرار میدن
    که همونطور میبینیم هنوز خبری نیست

(اگه دوستان جوابتون رو دادن عذرخواهی میکنم چون من دارم تاپیک روانشناسی رو از اول میخونم پستتون رو دیدم و از اونجایی که دوره پرایس رو دارم مجدد نگاه میکنم و دیروز در یکی از وبینار ها شنیدم این موضوع رو گفتم جوابتون رو بدم)
    بهترین اموزگاران آن هایی هستند
    که به تو نشان میدهند کجا را نگاه
    کنی اما نمیگویند چه ببینی
    <<<<<امینو>>>>

14. 10 کاربر برای این پست سودمند از abolfazljafari11 عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,080 بار در 852 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 309 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alims57 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

سلام
    وقتتون بخیر

تا یمدت بصورت سیستماتیک ترید بزنین اصلا بفکر سود گرفتن از مارکت نباشین طبق چک لیست و مدیریت سرمایه ورود کنین و استاپ و تی پی مشخص کنین
    به اینکه این هفته برایندم شد -20 درصد یا +20 درصد دقت نکنین ...مگه قرار از همون هفته و ماه های اول شما همش برایند مثبت و ترید های خوب بزنین؟!!!
    توقعات و تعصبات سراب گونه رو ازبین ببرین جدی ترید بزنین شل و ول جلو سیستم نشینین جدی باشین و اینکه در دمو چه نتایجی ثبت کردی رو برا خودت توقع درست نکن چون اینجا در ریل بزرگترین عامل موفقیت در این شغل یعنی روانشناسی تازه باهاتون به چالش کشیده میشه و در دمو هیچ وقت نمیشه اون حسو حال ریل رو تجربه کرد فشار روانی که در ریل هست در دمو نیست پس فک نکنین که چون در دمو موفق بودم پس حتما در ریل هم خواهم شد نه یکم زمان بدین بزارین روانتون و شرایط ریل براتون عادی تر بشه بقول استاد امینو حتما چند حساب اول ریل از دست خواهیم داد تا بتونیم شرایط روانی ریل رو باهاش یاد بگیریم پس دنبال یادگیری مهارت و افزایش تسلط روانی باشین تا اینکه دیدگاه سود گرفتن....عجله نکنین و اروم بیاین جلو ...از اکانتتون محافظت کنین و ترید های طبق چک لیست بزنین بفکر سود شدن یا ضرر شدن ترید هاتون نباشین تمرکزتون روی پیاده سازی چک لیست باش و حد الامکان سیستماتیک ترید کنین تا فشار روانی کمی بهتون وارد بشه و ترید کنین با کمترین میزان حجم ینی 0.01
    البته سیستماتیک ترید کردن یه پیشنهاد شما با هر سیستم که راحتی و تسلط زیادی بهش داری ترید کن با هر سیگنالی وارد نشین اون ضربه ای که بهتر از همه بلد شدین رو بزنین و صبور باشین برای شکل گرفتن سیگنال

موفق و پیروز باشین
    Hard takes time, impossible a little more time

16. 20 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

2,469 بار در 658 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 239 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام به شما امیدوارم که خوب باشید
    امروز از نظر رواشناسی یک بلایی سرم اومد که اصلا خودم هم داخل هنگ هستم
    داستان امروزم رو براتون تعریف میکنم ممنون میشم راهنماییم کنید
    من آخر هفته ها تعطیل هستم ( یعنی پنجشنبه و جمعه از سرکار فارغ میشم و میتونم به کارهایی که داخل برنامه برای خودم چیدم از سر صبح که بیدار میشم برسم )
    امروز وقتی ساعت 5 و نیم از خواب بیدار شدم برنامم رو جلو خودم گذاشتم و شروع کردم به کار ( دیدن فایل آموزشی، تمرین روی همون فایل، ورزش روزانه، تمرین ذن و بعد از اون نوبت به ترید)
    امروز چند موقعیت رو برای خودم چیدم ( همه اونها 123 استاندارد امینو بودند) ولی زمانی که به تایم پایین رفتم نقطه ورود رو ندیدم و از ورود به پوزیشن امتناع کردم، ذهنم هی میگفت بزن من میگفتم شرمنده، الان نه، هی میگفت بزن هی من نزدم و گفتم نه
    ( امروز حدود سه موقعیت برام به وجود اومد ولی چون در تایم پایین موقعیت نداد من ورود نکردم)
    زمانی که من درگیر ترید هستم زمانی که پای سیستم هستم رو اختصاص دادم که مقاله های سایت رو بخونم، به بچه ها کمک کنم و در تاپیک روانشناسی مطالب خوب دوستان رو بخونم
    نکته جالبش اینجاست که من امروز خودم رو کشتم نتونستم حتی یک مطلب رو از تاپیک روانشناسی بخونم و حتی به یکی از دوستان در تاپیک تمرین کمک بکنم، حتی نشد یک برگ کتاب بخونم، یعنی امروز که کاملا تعطیل بودم، داخل هیچ تاپیکی فعالیت نکردم و اصلا حس و حال این کار رو نداشتم، طوری بودم که خودم هم توی هنگ بودم، گذشت و گذشت تا اینکه در تایم یک ساعته پترن 123 استاندارد نزولی رو دیدم با خودم گفتم بزار پولبک بزنه هر موقع اوکی شد ورود میکنم، رفتم یک استراحتی کردم و تا از خواب بیدار شدم رسیدم به تایم خبر ساعت 17، در اون ساعت مارکت به صورت کاملا شارپی رفت و تمام های ها و لو ها رو جمع کرد و رفت یک سقف بالای سقف چهار ساعته رو هم زد و مجدد این شد که چون در تایم پایین نقطه ورود رو به من نداد باز هم ورود نکردم، مجدد ذهنم میگفت بزن من میگفتم الان نه، میگفت بزن من میگفتم شرمنده الان نه
    تا اینکه رفتم به تایم 5 دقیقه برای خودم یک پترن 2B باحال طراحی کردم ( طوری که الان دارم نگاش میکنم خندم میگیره )و با خیال درست بودن پترن به تایم پایین رفتم و در تایم 1 دقیقه ورود کردم و خب حد ضررم هم فعال شد و به مقدار ضرر روزانم رسیدم و دیگه دست کشیدم و رفتم کنار
    اینها برام مهم نیستن که ضرر کردم یا سود کردم اصلا برام مهم نیست
    این برام جالبه که تا قبل این ضرر اصلا حس و حال هییییچ کاری رو نداشتم، الان که ضررم فعال شده در کمال ناباوری در کمال ناباوری الان آنچنان احساسی رو دارم که انگار گشنه خوندن مطالب هستم یعنی میخوام تا سرصبح بشینم و مطالب بخونم !!!!!
    اصلا خودم هم توی هنگم تا قبل این این بلایی که سرم بیاد حس و حالی برای کار نبود، الان که به حساب خودم تریدی زدم و ضرر کردم کاملا میخوام بشینم پای کار و این جوری شدم ، یکی بهم بگه آخه چرا !!!!!
    چرا تا قبل ترید نشد کاری بکنم الآن میتونم، یعنی چون از سر صبح با ذهنم درگیر بودم ذهنم این بلا رو سرم آورد یا نه چیز دیگری هس !!!
    در کل روز خاطره انگیزی برام بود
    @MEMO @Ali97 @Snow_Trader @
    @Mehrdad az @amino
    ویرایش توسط sun_boy : 11-10-2022 در ساعت 19:24

18. 15 کاربر برای این پست سودمند از sun_boy عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,080 بار در 852 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 309 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sun_boy نمایش پست ها
    سلام به شما امیدوارم که خوب باشید
    امروز از نظر رواشناسی یک بلایی سرم اومد که اصلا خودم هم داخل هنگ هستم
    داستان امروزم رو براتون تعریف میکنم ممنون میشم راهنماییم کنید
    من آخر هفته ها تعطیل هستم ( یعنی پنجشنبه و جمعه از سرکار فارغ میشم و میتونم به کارهایی که داخل برنامه برای خودم چیدم از سر صبح که بیدار میشم برسم )
    امروز وقتی ساعت 5 و نیم از خواب بیدار شدم برنامم رو جلو خودم گذاشتم و شروع کردم به کار ( دیدن فایل آموزشی، تمرین روی همون فایل، ورزش روزانه، تمرین ذن و بعد از اون نوبت به ترید)
    امروز چند موقعیت رو برای خودم چیدم ( همه اونها 123 استاندارد امینو بودند) ولی زمانی که به تایم پایین رفتم نقطه ورود رو ندیدم و از ورود به پوزیشن امتناع کردم، ذهنم هی میگفت بزن من میگفتم شرمنده، الان نه، هی میگفت بزن هی من نزدم و گفتم نه
    ( امروز حدود سه موقعیت برام به وجود اومد ولی چون در تایم پایین موقعیت نداد من ورود نکردم)
    زمانی که من درگیر ترید هستم زمانی که پای سیستم هستم رو اختصاص دادم که مقاله های سایت رو بخونم، به بچه ها کمک کنم و در تاپیک روانشناسی مطالب خوب دوستان رو بخونم
    نکته جالبش اینجاست که من امروز خودم رو کشتم نتونستم حتی یک مطلب رو از تاپیک روانشناسی بخونم و حتی به یکی از دوستان در تاپیک تمرین کمک بکنم، حتی نشد یک برگ کتاب بخونم، یعنی امروز که کاملا تعطیل بودم، داخل هیچ تاپیکی فعالیت نکردم و اصلا حس و حال این کار رو نداشتم، طوری بودم که خودم هم توی هنگ بودم، گذشت و گذشت تا اینکه در تایم یک ساعته پترن 123 استاندارد نزولی رو دیدم با خودم گفتم بزار پولبک بزنه هر موقع اوکی شد ورود میکنم، رفتم یک استراحتی کردم و تا از خواب بیدار شدم رسیدم به تایم خبر ساعت 17، در اون ساعت مارکت به صورت کاملا شارپی رفت و تمام های ها و لو ها رو جمع کرد و رفت یک سقف بالای سقف چهار ساعته رو هم زد و مجدد این شد که چون در تایم پایین نقطه ورود رو به من نداد باز هم ورود نکردم، مجدد ذهنم میگفت بزن من میگفتم الان نه، میگفت بزن من میگفتم شرمنده الان نه
    تا اینکه رفتم به تایم 5 دقیقه برای خودم یک پترن 2B باحال طراحی کردم ( طوری که الان دارم نگاش میکنم خندم میگیره )و با خیال درست بودن پترن به تایم پایین رفتم و در تایم 1 دقیقه ورود کردم و خب حد ضررم هم فعال شد و به مقدار ضرر روزانم رسیدم و دیگه دست کشیدم و رفتم کنار
    اینها برام مهم نیستن که ضرر کردم یا سود کردم اصلا برام مهم نیست
    این برام جالبه که تا قبل این ضرر اصلا حس و حال هییییچ کاری رو نداشتم، الان که ضررم فعال شده در کمال ناباوری در کمال ناباوری الان آنچنان احساسی رو دارم که انگار گشنه خوندن مطالب هستم یعنی میخوام تا سرصبح بشینم و مطالب بخونم !!!!!
    اصلا خودم هم توی هنگم تا قبل این این بلایی که سرم بیاد حس و حالی برای کار نبود، الان که به حساب خودم تریدی زدم و ضرر کردم کاملا میخوام بشینم پای کار و این جوری شدم ، یکی بهم بگه آخه چرا !!!!!
    چرا تا قبل ترید نشد کاری بکنم الآن میتونم، یعنی چون از سر صبح با ذهنم درگیر بودم ذهنم این بلا رو سرم آورد یا نه چیز دیگری هس !!!
    در کل روز خاطره انگیزی برام بود
    @MEMO @Ali97 @Snow_Trader @
    @Mehrdad az @amino

سلام
    روزتون بخیر

چک لیستتونو خیلی سخت گیرانه وپیچیده نکنین که نتونین بهش پایبند باشین و از لحاظ روانی بهم بریزین
    چک لیستی باش که با سیستم روانی شما هماهنگ باش عیبی نداره وین ریتش کم باش
    شما با کمی ساده سازی چک لیست شاید کمی وین ریتتون بیاد پایین ولی هم میتونین ریسک به ریوارد بهتری بگیرین هم موقعیت بیشتری در مارکت ببینین و غصه از دست دادن موقعیت هارو نداشته باشین
    شما باید یه کنترل گر روانی قهار باشین ینی بخودتون و حس و حال و ذهنیت که دارین تسلط داشته باشین و نزارین ذهنتون شمارو بازی بده شما باید فرمانده خودتون باشین و همه چی تحت کنترل شما باش

شما نباید تکی تکی به معاملاتتون نگاه کنین چک لیست دارین بک تست گرفتین در گزشته مارکت و بصورت بازه ای مثلا 50 معامله یا یه هفته ترید یا یک ماه ترید بررسی کنین که ترید هاتون نتایجش چی شده !!ایا طبق چک لیست بودن ترید هاتون ! چقد استاپ خوردین چقد تی پی !! وین ریت که دارین با بک تست که گرفتین فاصله اش زیاد یا کم ؟ اگه زیاد چرا زیاد؟
    شما باید فقط ترید بزنین یک ماه طبق چک لیست اصلا به نتایج کاری نداشته باشین یک ماه فقط تمرکزتون روی پیاده سازی چک لیست باش نه درصد روزانه نه هدف هفتگی نمخاد به اینا اهمیت بدین فقط مدیریت سرمایه رو رعایت کنین مثلا طبق چک لیستتون در هر معامله 3 درصد اکانت اجازه درگیری دارین همینو رعایت کنین و تمام.... اینکه هدف روزانم چقد و بهش برسم حتما اینا میشه مرحله بعدی الان باید فقط و فقط تسلط و مهارت روی پیاده سازی چک لیست باش
    ببینید ایا میتونین بمدت طولانی مثلا دوماه الی 4 ماه یه چک لیست بهش متعهد باشین ؟! متعهد بودن به معنی سود کردن نیستا اشتباه نگیرین شما الان هدفتون این باش دوماه بعد یه هیستوری از ترید هاتون داشته باشین که وقتی دونه به دونه ترید هارو بررسی میکنین طبق یه چک لیست باش ...انقد ذهنیت سود تو ذهنمون کردن که انگار یه فوتبالیست بفکر 3 امتیاز بازیه همش اصلا برای ارتقا مهارت بازی کردن و بازی سازی و گل زدن اهمیتی نمیده!! یه فوتبالیست باید وظیفه ای که در زمین بهش داده شده رو به خوبی اجرایی کنه شمام بعنوان یه تریدر وظیفه خودت درست انجام بده یه چک لیست داری نقطه ورود خروج بهت میده فقط اجراش باید کنی همین!! از لحاظ روانی خودتو درگیر موقعیت های قبلی و بعدی نکن تو الان وظیفت اینه چک لیستت رو اجرا کنی اینکه 10 پوزیشن قبلیت همش ضرر شده رو درگیر معامله الانت نکن این یه معاملس که اصلا به نتایج معاملات قبلیت و نه بعدی تو دخالتی نداره هر معامله شرایط منحصربفرد خودشو داره شما اگه یه سکه رو 10 بار بالا بندازی حالا اگر 9 بار شیر اومده باش بار دهم باز شانس امدن شیر یا خط 50-50 هست
    پس این درگیری ذهنی و روانی ما نیازی نیست ...شما چک لیستت رو جوری بساز که خیلی سخت گیرانه نباش نقطه ورودش اگر صبرشو و از دست دادن موقعیت ها اذیتت میکنه باید چک لیستی مناسب خودت و روانتو پیدا کنی که روند پیاده سازیش در مارکت ازت کلی انرژی نگیره

از لحاظ اینکه حس وحال هیچیو نداری هم اینکه حتما تفریح کن سریال ببین جام جهانی پیش رو هست اگه فوتبالی هسی اونو دنبال کن با خونواده وقت بگزرون و همش درگیر تمرین و ترید نباش بازار همیشه هست و عجله نکن درسته بخودت فشار بیاریو همش تمرین کنی میتونی مهارتت رو بیشتر کنی ولی هر چیزی یه حدی داره نیومدیم کل زندگیمون رو فدای ترید کنیم این یه شغل باید براش در حد یه شغل نگاه کرد مثل اینه من عاشق مکانیکی هستم ولی ایا بخاطر اینکه به این حرفه علاقمندم کل ساعات زندگیم سرم تو موتور ماشین باید باش؟؟؟ خسته میشی دیگ هر چقدم بگی نه من عاشق این کارم دارم لذت میبرم ازش ولی خسته میشی ...

موفق پیروز باشید
    Hard takes time, impossible a little more time

20. 15 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 50 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 50 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع