صفحه 264 از 555 نخستنخست ... 164214254262263264265266274314364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,631 به 2,640 از 5546

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Hamid14 آواتار ها
    1,028 بار در 249 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام حمید جان

منم ساعت 4:30 پا میشم و 5:30 یا 6 میرم سرکار و تا 2:30

خستگی ما ذهنیه و کمتر خستگی بدنی داریم واسه همین من 1 ساعتی بعد کار استراحت میکنم و طرفای 3 نیم یا 4 میرم پای آموزش جدید

ببینید حمیدجان مهم نیست تایمش چقدر طول میکشه منو شما روزی میتونیم نهایت 1یا2 فایل ببینیم یکی دیگه 5 فایل تنها تفاوتش هم اینه مثلا ما 1 ساله تموم میکنیم و اون دوستمون 6 یا 8 ماهه

در مورد خستگی هم من شب ها نهایت دیگه خیلی بیدار بمونم تا ساعت 10 هست مثلا دیشب ساعت 9 خوابیدم /هرچیزی یه بهایی داره مثلا برای ماهایی که واقعا به عصرهامون احتیاج داریم تغذیه مون باید سالم باشه /غذا سبک تر بخوریم و همچنین شب ها زود بخوابیم و همیشه بدنمون رو هیدراته نگه داریم (آب زیاد بنوشیم)
    و همچنین یک روز در هفته (مثلا من شنبه ها) رو کلا آموزش رو تعطیل میکنم و پای چارت و فیلم کلا لپاتپ نمیشینم و اون روز تقریبا برای یک هفته آینده منو شارژ میکنه

خوبیه این آموزش و مارکت اینه که اینقدر انعطاف پذیر میکنه شخص رو ولی نمیشکنه اون رو (مگه اینکه خود شخص بخواد بشکنه)

پیشنهاد میکنم یه چند روزی شب ها قبل خواب بنویسید چه کارهایی از صبح تا شب میکنید (مثلا 2 هفته یا 20 روز بنویسید) بعد تایم های خالیتونو بدست میارید / یا مثلا ممکنه تایمی رو بدست بیارید که واقعا داره الکی هدر میره و میتونید آموزش هارو بچینید توش

در مورد قهوه هم منم میخورم و عصرها قهوه خیلی کمک میکنه ولی یه پیشنهاد بهتر هم اینه که ناهار ظهر رو سبک بخورید یا بخش بخش کنید در تایم های مختلف بخورید چون سنگینی معده خودش باعث خواب آلودگی میشه یا اگر خیلی دیگه مهمه براتون میتونید مثل من رژیم بنویسید یا برید پیش دکتر تغذیه و براشون شرح بدید که نیاز به چی دارید
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad az نمایش پست ها
    سلام حمید جان
    صبح زود بیدار شدن روبه چشم توفیق اجباری نگاه کنید
    حتی شده بیست دقیقه زود تر بیدار شید کمی مدیتیشن کنید خلوت کنید با خودتون تا از درگیری های ذهنی کم بشه
    بعد از کار بخوابید در حد ۴۵دقیقه بعد شروع کنید کلی وقت هست تا شب
    به مرور زمان هم وقتی سیستم فکری و بدنی تون نرمال تر بشه خوابتون هم کمتر میشه
    درپایان هم عجله نداشته باشید مهم اینه که توی مسیر هستید بالاخره که می رسید اگه واسه بعضی ها دو سال طول بکشه واسه شما شاید چهار سال طول بکشه
    ولی بازم نمی ارزه؟
    سلام دوستان
    واقعا ممنونم که وقت میذارید
    من اصلا نگران این نیستم که حرفه ای شدن در فارکس بیشتر طول بکشه برام بالاخره میرسم بهش چون راه دیگه ای ندارم
    من فقط نگران اینم که خسته و خواب الود بشینم پای چارت و اموزش بیهوده باشه و بازده ای برام نداشته باشه
    این موضوع چند وقته ذهنمو درگیر کرده و همش فک میکنم کیفیت تمریناتم خوب نیست

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از Hamid14 عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,848 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid14 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اصلا نگران این نیستم که حرفه ای شدن در فارکس بیشتر طول بکشه برام بالاخره میرسم بهش چون راه دیگه ای ندارم
    من فقط نگران اینم که خسته و خواب الود بشینم پای چارت و اموزش بیهوده باشه و بازده ای برام نداشته باشه
    من عاشق این جمله ام
    بالاخره میرسم بهش چون راه دیگه ای ندارم
    به قول آرنولد میگه :من متنفرم از پلن b
    اینی که شما گفتید بعید میدونم خواب و خستگی بی پولی و تنهایی وهزار تا سنگ دیگه بتونه جلوی شما رو بگیره
    نگران کیفیت نباشید یک سری اصول مشخص گفته شده توی دوره اون ها رو بزارید معیار و تمریناتتون رو مقایسه کنید باهاش
    حتما داخل تاپیک تمرین فعالیت داشته باشید و عکس تمرین ها رو بزارید دوستان بسیار مسلط به مطالب دوره هستند که شما رو راهنمایی کنند و قطعا اگر ایرادی باشه گوشزد می کنند
    نیاز نیست عالی باشیم و شاگرد اول من ترجیح میدم ته کلاس بشینم ولی پول دربیارم:d
    نگران هیچی هم نباش فقط ادامه بده

4. 10 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

DR-ali آواتار ها
    6,119 بار در 1,522 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 379 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    اتفاقا هفته پیش داشتم یکی از وبینارهای فراکتالی رو میدیدم طرفای ساعت ۸ شب بود
    یه نیم ساعتی پا ویدیو خواب رفتم خودم نفهمیدم چطوری (حقیقتا صدای امین جان خیلی خوبه برای خواب :d)
    پا شدم یه آب سرد زدم به صورت یکم سرحال شدم تا تونستم وبینار رو تموم کنم
    در مورر بازده و بیهوده بودن: امکان نداره شما همینکه یه مورد از فیلم رو ببینید و ذهنتون درگیرش شه کافیه چون بقیه روز یا حتی روز بعد دارید در موردش فکر میکنید

من حتی شبا قبل خواب هم چارت ذهنی حل میکنم دست خودمون نیست / میخواید بگید تابحال برای کوه ها و ابرها.. های و لو نکشیدید؟:d

نگران نباش حمیدجان / قشنگی مارکت به همینه که میگه باید شخصیت..ذهن و ... کلا هرچیز که روانشناسی هست رو باید درست کنید به همین خاطر اولین فایل پرایس اکشن روانشناسی و تمرین اون هست و بعدش آموزش شروع میشه
    همه فایلهای دوره ها دقیقا مثل یه نخ نازک بهم وصل هستند و تکمیل کننده هم کسی اگر به یه فایل بی اهمیت باشه همون لحظه متوجه نمیشه ولی چند ماه بعدش چرا

موفق باشید❤
    من عاشق این جمله ام
    اینی که شما گفتید بعید میدونم خواب و خستگی بی پولی و تنهایی وهزار تا سنگ دیگه بتونه جلوی شما رو بگیره
    نگران کیفیت نباشید یک سری اصول مشخص گفته شده توی دوره اون ها رو بزارید معیار و تمریناتتون رو مقایسه کنید باهاش
    حتما داخل تاپیک تمرین فعالیت داشته باشید و عکس تمرین ها رو بزارید دوستان بسیار مسلط به مطالب دوره هستند که شما رو راهنمایی کنند و قطعا اگر ایرادی باشه گوشزد می کنند
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid14 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    درود رفقا
    استاد تو یکی از وبینار ها بود فکر میکنم این رو گفتن و من خیلی خیلی اعتقاد دارم به این جمله (( دنیا اونقدرا هم بی قانون نیست که شما درست و اصولی وقت بزارید ولی نتیجه ای نگیرید )) من هر بار مغزم دنبال ی بهونه میگرده این جمله رو میگم بهش
    مهرداد داداش ته کلاس ی میزم واسه من نگه دار که اصلا عادت ندارم جلو بشینم

شاد باشید
    همه عمر بر ندارم / سر از این خمار مستی

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از DR-ali عزیز تشکر کرده اند:

2,469 بار در 658 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 239 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلا وقت بخیر

یکی از بهترین کتاب ها در پیشرفت شخصی(حتی کتاب اثر مرکب دارن هاردی برگرفته از این کتابه و 90% مطالبش کپی پیست شده این کتابه)

موفق باشید
    سلام مجدد ممو جان
    من کتاب اثر مرکب رو هم خوندم، با این تفسیر این کتاب رو هم تهیه بکنم ؟
    کدوم انتشارات رو پیشنهاد میدید که تهیه بکنم
    ممنون از راهنماییت

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از sun_boy عزیز تشکر کرده اند:

Hamid14 آواتار ها
    1,028 بار در 249 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    من عاشق این جمله ام
    اتفاقا هفته پیش داشتم یکی از وبینارهای فراکتالی رو میدیدم طرفای ساعت ۸ شب بود
    یه نیم ساعتی پا ویدیو خواب رفتم خودم نفهمیدم چطوری (حقیقتا صدای امین جان خیلی خوبه برای خواب :d)
    پا شدم یه آب سرد زدم به صورت یکم سرحال شدم تا تونستم وبینار رو تموم کنم
    در مورر بازده و بیهوده بودن: امکان نداره شما همینکه یه مورد از فیلم رو ببینید و ذهنتون درگیرش شه کافیه چون بقیه روز یا حتی روز بعد دارید در موردش فکر میکنید

من حتی شبا قبل خواب هم چارت ذهنی حل میکنم دست خودمون نیست / میخواید بگید تابحال برای کوه ها و ابرها.. های و لو نکشیدید؟:d

نگران نباش حمیدجان / قشنگی مارکت به همینه که میگه باید شخصیت..ذهن و ... کلا هرچیز که روانشناسی هست رو باید درست کنید به همین خاطر اولین فایل پرایس اکشن روانشناسی و تمرین اون هست و بعدش آموزش شروع میشه
    همه فایلهای دوره ها دقیقا مثل یه نخ نازک بهم وصل هستند و تکمیل کننده هم کسی اگر به یه فایل بی اهمیت باشه همون لحظه متوجه نمیشه ولی چند ماه بعدش چرا

موفق باشید❤
    سلام و درود
    ممنونم که وقت گذاشتید
    با توجه به جواباتون من متوجه شدم که :
    زیاد نگران احساس خستگی نباشم و تاثیر زیادی در اموزش دیدنم نمیذاره
    مسیرم رو ادامه بدم ومطمئن باشم اگه اصولی پیش برم (طبق نقشه راه) به نتیجه میرسم
    درسته ؟؟

10. 9 کاربر برای این پست سودمند از Hamid14 عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,077 بار در 852 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 308 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    من عاشق این جمله ام

سلام مهرداد عزیز
    وقتت بخیر

یه مبحثی استاد امینو بیان کردن در مورد اعتماد بنفس داشتن
    این نکته رو گفتن که تو هر کلاس و سمینارو جمعی که هسین تو صندلی های جلو بشینین نرین اون عقب بشینین

اعتماد بنفس داشته باشین شما جلوی جلو نشستین با این همه فعالیت در تاپیک ها و تمریناتی که دارین و حتما اگر اصولی بیاین جلو و به حرفهای استاد اون جمع و کلاستون عمل کنین
    حتما نمره خوبی خواهین گرفت و نتیجه شما فقط پاس کردن و لبه مرزی رد شدن عین بقیه که تو اخرین صندلی نشستن و همش بفکر اینن کی کلاس تموم میشه نخواهد بود
    نمی خوام توقع بسازم برا خودمون نه ولی اعتماد بنفس داشته باشیم و امینو تو اخرین وبینار پرایس اکشن گفت شما باید بهتر از من بشین و پله های بالاتری نسبت به من تجربه کنین و اصلا بفکر اینجا دیگ ته جادس نباشین
    دیدگاهتونو کوچیک نکنین و تلاشتونو زیاد کنین و خودتونو هی تو سختی و فشار قرار بدین اونیکه اول صف و کلاس نشسته هی مورد پرس و جو و رنج بیشتری قرار میگیره ولی اون ته کلاس زایس استاد خیلی بهایی نمیده
    (اگه روزی 50 تا شنو شکم رو تثبیت کردی نگو توان من در همین حد از فردا هدفت رو بکن 70 تا، فشار بیشتری بخودت بیار بزار قوی ترت کنه ولی اول تثبیت بعد حرکت رو به جلو )

تسلط افراد اون کلاس باهم یکی نخواهد بود درحالیکه اموزش یکیه برا همه ولی نتایج فرق خواهد کرد بر اساس تمرین و سختی هایی که میکشیم
    اینجا جای پاس کردن نیست باید بهترین نمرات بدست بیاریم پس تموم تلاشمونو میکنیم
    ماها دانشجوهایی هسیم که رو صندلی های جلو نشستیم اون دیدگاه خرخون بودن یا دیدگاه ذهنی بد نسبت به صندلی جلو نشستن رو باید ازبین برد منم تا الانش تو هر کلاسی بودم عشق ته کلاس داشتم ولی دیگ اینجا نمیخام ته کلاس بشینم
    بیاین تا جا هست صندلی های جلو رو پر کنیم و دانشجوهایی باشیم با بهترین عملکرد و نتایج
    ماها موفق هسیم موفق تر میشیم ماها فقط پول درنمیاریم تو این اکادمی ماها ادم های موفق و خوشحالی میشیم و همه چی به پول ختم نمیشه
    ما در کنار پولدار بودن کلی صفات دیگ تو خودمون بوجود میاریم که ثروتمند خطاب میشن نه صرفا یه فرد پولدار

ارادتمند
    ویرایش توسط Snow_Trader : 11-07-2022 در ساعت 20:43
    Hard takes time, impossible a little more time

12. 17 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Snow_Trader نمایش پست ها
    سلام مهرداد عزیز
    وقتت بخیر

یه مبحثی استاد امینو بیان کردن در مورد اعتماد بنفس داشتن
    این نکته رو گفتن که تو هر کلاس و سمینارو جمعی که هسین تو صندلی های جلو بشینین نرین اون عقب بشینین

اعتماد بنفس داشته باشین شما جلوی جلو نشستین با این همه فعالیت در تاپیک ها و تمریناتی که دارین و حتما اگر اصولی بیاین جلو و به حرفهای استاد اون جمع و کلاستون عمل کنین
    حتما نمره خوبی خواهین گرفت و نتیجه شما فقط پاس کردن و لبه مرزی رد شدن عین بقیه که تو اخرین صندلی نشستن و همش بفکر اینن کی کلاس تموم میشه نخواهد بود
    نمی خوام توقع بسازم برا خودمون نه ولی اعتماد بنفس داشته باشیم و امینو تو اخرین وبینار پرایس اکشن گفت شما باید بهتر از من بشین و پله های بالاتری نسبت به من تجربه کنین و اصلا بفکر اینجا دیگ ته جادس نباشین
    دیدگاهتونو کوچیک نکنین و تلاشتونو زیاد کنین و خودتونو هی تو سختی و فشار قرار بدین اونیکه اول صف و کلاس نشسته هی مورد پرس و جو و رنج بیشتری قرار میگیره ولی اون ته کلاس زایس استاد خیلی بهایی نمیده
    (اگه روزی 50 تا شنو شکم رو تثبیت کردی نگو توان من در همین حد از فردا هدفت رو بکن 70 تا، فشار بیشتری بخودت بیار بزار قوی ترت کنه ولی اول تثبیت بعد حرکت رو به جلو )

تسلط افراد اون کلاس باهم یکی نخواهد بود درحالیکه اموزش یکیه برا همه ولی نتایج فرق خواهد کرد بر اساس تمرین و سختی هایی که میکشیم
    اینجا جای پاس کردن نیست باید بهترین نمرات بدست بیاریم پس تموم تلاشمونو میکنیم
    ماها دانشجوهایی هسیم که رو صندلی های جلو نشستیم اون دیدگاه خرخون بودن یا دیدگاه ذهنی بد نسبت به صندلی جلو نشستن رو باید ازبین برد منم تا الانش تو هر کلاسی بودم عشق ته کلاس داشتم ولی دیگ اینجا نمیخام ته کلاس بشینم
    بیاین تا جا هست صندلی های جلو رو پر کنیم و دانشجوهایی باشیم با بهترین عملکرد و نتایج
    ماها موفق هسیم موفق تر میشیم ماها فقط پول درنمیاریم تو این اکادمی ماها ادم های موفق و خوشحالی میشیم و همه چی به پول ختم نمیشه
    ما در کنار پولدار بودن کلی صفات دیگ تو خودمون بوجود میاریم که ثروتمند خطاب میشن نه صرفا یه فرد پولدار

ارادتمند
    ارادت آقا مجید عزیز
    بله فرمایش شما کاملا درسته
    من عذرخواهی میکنم اگه منظورم رو بد رسوندم
    در کل میخواستم این رو بگم که خیلی دنبال ایده آل بودن نباشیم اکثر اوقات* ایده آل گرایی مانع حرکت و ادامه مسیر میشه
    گاهی وقت ها (توی زندگی خودم هم بوده)چون یه چیزی یا موقعیتی ایده آل نبوده ولش کردم درصورتی که اگه استمرار داشتم و تلاش میکردم میرسیدم به خواسته هام
    ممنونم از شما

14. 13 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid14 نمایش پست ها
    سلام و درود
    ممنونم که وقت گذاشتید
    با توجه به جواباتون من متوجه شدم که :
    زیاد نگران احساس خستگی نباشم و تاثیر زیادی در اموزش دیدنم نمیذاره
    مسیرم رو ادامه بدم ومطمئن باشم اگه اصولی پیش برم (طبق نقشه راه) به نتیجه میرسم
    درسته ؟؟
    قطعا و ۱۰۰ درصد درصورت اصولی و هدفمند تمرین کردن می رسید
    خیلی از بچه ها رسیدن شما هم میتونید

16. 9 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,250 بار در 1,599 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    (هدف از بررسی این ترید رفع موارد احتمالی هست که ندیدم یا متوجهش نبودم ، دنبال سیستم 100% نیستم )
    سلام و وقتتون بخیر دوستان
    امیدوارم عالی باشید
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    سلام علی جان امیدوارم حالتون عالی باشه
    میشه راجبه این جمله ابتدایی پستتون در دوره فراکتال آگاهمون کنید؟
    اینو برای این میپرسم که خیلی از دوستان دنبال رفع اشکال تریدهای خودشون برای رسیدن به سیستم 100 درصدی هستن اما شما میگید دنبال 100 درصد نیستید!!؟؟
    میشه اینو توضیح بدید که فرق کار شما با اونا چیه؟(علت این کارتون رو میخوام متوجه بشم)
    ببخشید فضولی کردم
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

18. 11 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,455 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط KingMilad نمایش پست ها
    سلام علی جان امیدوارم حالتون عالی باشه
    میشه راجبه این جمله ابتدایی پستتون در دوره فراکتال آگاهمون کنید؟
    اینو برای این میپرسم که خیلی از دوستان دنبال رفع اشکال تریدهای خودشون برای رسیدن به سیستم 100 درصدی هستن اما شما میگید دنبال 100 درصد نیستید!!؟؟
    میشه اینو توضیح بدید که فرق کار شما با اونا چیه؟(علت این کارتون رو میخوام متوجه بشم)
    ببخشید فضولی کردم
    سلام و وقتتون بخیر حاج میلاد گل
    امیدوارم حال دلت توپ باشه (این از جمله های قدیمیتونه )
    میلاد جان این جملم بر میگرده به طراحی هدف و مسیرم
    همونطور که میدونیم سیستمهایی که در این دوره ها استاد ارایه دادند مابین 80 تا 90% هستن و منکر نمیشم که اگر فرکتالی و بحث هیدن رو هم پیادش کنیم ماورای این ارقام هستو میشه گفت نزدیک 100% هم هست ، اینجا یک اما وجود داره و اونم اینه که با برسسی های که انجام میدم رو ژورنالم کاملا متوجه این موضوع هستم که سیستمم وین 75 تا 80% هست پس در این بین من احتمال 20 تا 25 پوزیشن استاپ خورده خواهم داشت ، حالا برمیگردم به بررسی اکه ببینم این موردی که من استاپ خوردم از رو بحث ناتوانی من در پیاده کردن اصول بود یا استاپ سیستمی بود خوردم ، من در ابتدای راه هستم و امکان این برام وجود نداره در ابتدای راه همانند استاد و بدون استاپ و حجم بالا پوزیشن بگیرم ، پس من باید در ابتدا 4 دست و پا راه برم و بعد کم کم پاشم روی 2 تا پاهام و چندین بار زمین بخورم و اصلاح مسیر داشته باشم تا بتونم تازه روی 2 تا پام وایستم و انقدر در این مرحله تمرین کنم تا ببینم اگر پام رو به اندازه شونه هام حرکت بدم زمین نمیخورم یا اگر با دستم بگیرم از دیوار یا نرده زمین نمیخورم یا اگر بگیرم از دست کسی زمین نمیخورم ، تا وارد مرحله بعدی راه رفتن بشم و در این مرحله اروم راه رفتن و سریع راه رفتن رو یاد بگیرم و بعد این مرحله کم کم که دیدم توانایی راه رفتن رو دارم شروع کنم رو این موضوع کار کنم که حالا اینو دارم ، چطور میتونم بدوام و چطور میتونم بپرم و این مرحله تا زمانی که من نتونم به راحتی راه برم و این اطمینان خاطر رو داشته باشم که تونستم راه برم ، قابل دستیابی و اجرایی نخواهد بود و اون هم بخش اعظمیش بر میگرده به روانشناسی و باور ها ( این همون رسیدن به سود مستمر و آرامش خیال هست تا بعد اون ادامه آموزشهارو پیش بریم )خیلی ها در این بخش گیر کردند و دنبال سیستم 100% هستن و قبول نمیکنند که این سیستمها ارایه شده با مدیریت سرمایه و اضافه کردن بعد زمان بهش میتونه شمارو بینیاز مالی کنه ، و این توهم رو هم تبلیغات در مورد بازار فارکس تو ذهنمون کرده و یکمیم بر میگرده به کمال گرایی خودمون که باید 100% بشه تا خودمو موفق بدونم و قبولش کنم در صورتی که تمام دوستان همین الانشم با این سیستمه موفق هستن و تونستند به اون جایی که باید میرسیدند برسند ، اما این 100% خواستن مانع از لذت بردنشون از این 80% هم میشه ، چون تمرکزشون رو 100% هست متوجه نیستن که همین سیستم هم اون چیزهایی رو که میخوان برآورده میکنه ، و بعد در مرور زمان بخوان نخوان اون سیستم 100% خواهد شد چون خودشون هم رشد میکنن و 100% میشن
    من خودم در طراحی مسیر و هدفم ، ابتدا آموزش بود ، بعد تمرین و یادگیری ، بعد پیاده سازی در دمو ، بعد پیاده سازی در ریل و روزانه 1% و بعد ادامه مسیر و افزایش درصد و افزایش بالانس و تامین مخارج ماهانه زندگیم و بعد ادامه مسیر ، الان نزدیک 7 ماه هست استاد رو حساب ریل رو حجم 0.01 نگهمداشته و من کامل درک میکنم چرا ، چون هنوز بعد از 7 ماه کار رو ریل ترس از ورود به معامله و اجازه دادن به زده شدن تیپی رو نمیدم اولین اکانت ریلم بدون مشاوره استاد و منتوری استاد 3 روز دووم آورد و کالش کردم ، و الان وارد فاز بعدی با کمک استاد شدم و 7 ماه هست یک اکانت ریل رو نگهداشتم و کالش نکردم و این برا من تا به اینجا موفقیت بسیار زیادی هست که با وجود فشار مالی که دارم به خودم اجازه نمیدم روزی بیش از یک پوزیشن و اونم با حجم 0.01 بزنم

در کل یک سیستم 80 درصد در ماه مخارج شمارو تامین میکنه و توانایی این رو داره در مرور زمان شمارو بی نیاز مالی بکنه و وقتی به آرامش و آسایش و تامین مالیتون رسیدید شروع میکنید به ادامه مراحل آموزش و رسوندن سیستمتون به 100%
    خداییش همین هیدن اول 100% هست اما دریغ از اینکه من 100% نیستم و دارم رو خودم کار می کنم
    متاسفانه ناخودآگاه و دوران کودکی که داشتم اینجا زمینگیرم کرده و بدجور درگیرم باهاش ، ولی با کمک شما دوستان و استاد مطمئنم تغییرش میدم ، هچ کاری بازم میگم هیچ کاری وجود نداره که انسان توانایی انجام دادنش رو نداشته باشه ، پس من ایمان دارم این مرحله رو هم رد میکنم
    ببخشید طولانی شد پستم
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

20. 19 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 66 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 66 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع