صفحه 378 از 556 نخستنخست ... 278328368376377378379380388428478 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,771 به 3,780 از 5552

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

628 بار در 104 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر
    میتونید از اکسپرت ..دستیار تریدر برای خودتون طراحی و استفاده کنید البته اگر کسی رو دارید براتون برنامه نویسی کنه

اگر تک جفت ارز هستید مثل من (من فقط طلا کار میکنم) که نیازی نیست اما اگر چک لیست ثابتی دارید میتونید بدید دوستان برنامه نویس اکسپرت کنند و دیگه نیازی نیست ۳الی۴ ساعت منتظر بمونید خیلی راحت الارم میده بهتون روی چند جفت ارز و بررسی نهایی رو کنید و استفاده ببرید

در کل هرچه بیشتر پای چارت باشید و به چارت بیشتر نگاه کنید ممکنه ضررده تر باشید ...خیلی راحت اکسپرت رو اجرا کنید برید هرموقع الارم داد بررسی کنید
    موفق باشید

سلام و درود بر دوست گرانقدر ممو

امکانش هست که قابلیت هایی راکه اکسپرت قادر به اجرای آنهاست را بفرمایید؟ مثلا یک مورد از چک لیست بنده بررسی پرایس اکشنی منطقه ورود است، آیا اکسپرت میتواند چنین چیزی را تشخیص دهد؟ یا مثلا یک اصلاح اول میتواند انواع مختلفی داشته باشد آیا اکسپرت توانایی تشخیص چنین موضوعاتی را دارد؟

اگر ویدئو یا مطلبی دراین باره هست نیز معرفی کنید ممنونتان می شوم.

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از Farhan عزیز تشکر کرده اند:

628 بار در 104 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر
    فکر نکنم ..سیگنالهایی که اکسپرت به طور مثال ارسال میکنه مثلا مکدی تغییر لول داده یا ... توی این مایه ها

موفق باشید
    خاطرم هست که شما یک مدت دنبال آموزش برنامه نویسی و اکسپرت نویسی بودید. شروع کردید آن را؟ درباره سختی یاد گرفتن آن کمی بفرمایید.

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از Farhan عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,908 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط miss.kazemi نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما پست جالبی بود منم امروز صبح کال شدم برای اولین بار سر یک ترید تعصب داشتم هی میگفتم قیمت برمیگرده داره دایورجنس میده3 روز معاملم طول کشید تازه دوتا پوزیشن دیگم اضافه کردم که مثلا جبران بشه خیلیم دعا کردم:d ولی گویا همچی طبق قانون
    سلام.این شروع فرایند تریدر شدن هست و متاسفانه هیچ راه فراری نداره.باید این اشتباهات رو مرتکب بشید تا ازش درس بگیرید.حتی اگه 100تریدر فوق حرفه ای هم هرروز به شما بگن این کارو بکن اون کارو نکن،باز تا خودتون اون اشتباه رو نکنید و درد و رنجش رو متحمل نشید به حرف دیگران نمیرسید.
    تنها چیزی که میتونم بگم یه دیالوگ از فیلم اکسترکشن هست.ادم با افتادن توی دریا غرق نمیشه،ولی با موندن زیر آب دریا 100% غرق میشه.(حد ضرر نداشتن توی این مارکت دقیقا مثل موندن زیر آب دریاس)
    از اشتباهاتتون درس بگیرید و دوباره تکرارشون نکنید،شک نکنید که موفق میشید.
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    6,440 بار در 1,725 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 915 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام بر دوستان عزیزم
    من روزانه یک مقاله رو مطالعه میکنم.
    قصد دارم جهت یاداوری یا مطالعه ، قسمتی از مقاله رو با شما به اشتراک بزارم.
    این داستان ذِن درک شما از فرایند معاملاتی را تغییر می*دهد

پیرمرد و تمرین

روزی پسربچه*ای در ساحل بازی می*کرد و پیرمردی را در فاصله*ای از خود مشاهده کرد. پیرمرد در وضعیت چمباتمه نشسته بود و به نظر می*رسید به زمین خیره شده است.
    پسربچه نزدیک*تر شد و دید که پیرمرد در حال کشیدن یک دایره کامل و بی*نقص روی شن بود.
    پسربچه پرسید: هِی پیرمرد، چطور تونستی چنین دایره بی*نقصی بکشی؟
    پیرمرد به آرامی برگشت و نگاهی به پسربچه انداخت و پاسخ داد: نمی*دانم، فقط سعی کردم و دوباره سعی کردم … بیا تو هم امتحان کن.
    پسربچه تکه چوب را از پیرمرد گرفت و پیرمرد به آرامی دور شد.
    پسربچه که کمی گیج شده بود، شروع کرد به کشیدن دایره روی شن*های ساحل. در ابتدا دوایری که رسم می*کرد کمی عریض، بلند یا کج می*شدند. اما با مرور زمان، دایره*ها کم*کم بهتر و بهتر شدند.
    او همینطور به تلاش خود ادامه داد تا اینکه یک روز صبح، یک دایره کامل و بی*نقص روی شن*های ساحل رسم کرد.
    در این هنگام، صدایی از پشت سر گفت: هِی پیرمرد، چطور تونستی چنین دایره بی*نقصی بکشی؟

داشتن ذهنیت فرایندگرا باعث چه چیزی می*شود؟
    شما رو دعوت به خوندن این مقاله فوق*العاده میکنم.
    باران باش ببار!نپرس پیاله های خالی از آن کیست...

8. 9 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

miss.kazemi آواتار ها
    2,459 بار در 304 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnambaziar نمایش پست ها
    سلام.این شروع فرایند تریدر شدن هست و متاسفانه هیچ راه فراری نداره.باید این اشتباهات رو مرتکب بشید تا ازش درس بگیرید.حتی اگه 100تریدر فوق حرفه ای هم هرروز به شما بگن این کارو بکن اون کارو نکن،باز تا خودتون اون اشتباه رو نکنید و درد و رنجش رو متحمل نشید به حرف دیگران نمیرسید.
    تنها چیزی که میتونم بگم یه دیالوگ از فیلم اکسترکشن هست.ادم با افتادن توی دریا غرق نمیشه،ولی با موندن زیر آب دریا 100% غرق میشه.(حد ضرر نداشتن توی این مارکت دقیقا مثل موندن زیر آب دریاس)
    از اشتباهاتتون درس بگیرید و دوباره تکرارشون نکنید،شک نکنید که موفق میشید.
    اخه اشتباه من واقعا کودکانه بود انگار بگن دستتو ب اتیش نزن تو از قصد بری بزنی

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از miss.kazemi عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,908 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط miss.kazemi نمایش پست ها
    اخه اشتباه من واقعا کودکانه بود انگار بگن دستتو ب اتیش نزن تو از قصد بری بزنی
    من از 3تا حسابی که کال کردم،2 تای آخرش بخاطر خبر fomc بوده.جفتش رو هم پیش خودم گفتم قیمت باید بریزه و فروش داشتم و استاپ برداشتم،اما قشنگ رفت بالا منو کال کرد و بعد ریخت.جالب اینجاست که از همونجایی که من کال شدم،قیمت حتی 1 پوینت هم بالاتر نرفت و بعدش حدود 500پیپ ریختبا اسپرد کال شدم.حتی قیمت به اون نقطه نرسید.
    EURUSD.xH4.png
    امینو هزار بار گفته تو این سطحی که الان هستید تایم خبر ترید نزنید.اما من میگفتم امینو برا خودش میگه.قیمت بااااید بریزه.
    بعد از این هم 2تا راه داشتم.یا باید میگفتم من خیلی بدشانسم،قیمت اگه 5 پیپ زودتر میریخت من کال نمیشدم.مارکت با من مشکل داره و از این قبیل توجیهات مسخره.یا باید قبول میکردم که اشتباه کردم،بلند میشدم زانو های خاکی و زخمیم رو تکون میدادم و دوباره ادامه میدادم.
    این اشتباه برای من خیلی خیلی گرون تموم شد،کل سرمایم از دست رفت و واقعا تا چند روز حتی نمیتونستم از خونه بیرون برم.اما خوبیش این بود که فهمیدم مارکت با هیچکسی شوخی نداره.قبل از این هم از این کارا زیاد کرده بودم و همش سودای خیلی خوب و دلچسبی بهم داده بودن و نمیدونستم دارم چه بلایی سر خودم میارم.در صورتی که اگر بار قبلی که سر خبر کال شدم ازش درس گرفته بودم این اتفاقات نمیفتاد.ولی اون بار چون مبلغ سرمایه کم بود و حتی قلقلکم هم نداد متوجهش نبودم.
    من به این نتیجه رسیدم تنها راه موفقیت تو این مارکت تجربه ی همون درد و رنج عمیق و غیر قابل تحمله.اونجا دیگه نمیتونی به خودت دروغ بگی.مجبور میشی اصولی کار کنی و ادامه بدی.یا اینکه باید با این مارکت خداحافظی کنی.
    امینو هم تو یکی از وبینار ها گفته بود که تغییر وقتی اتفاق میفته که درد و رنج خیلی خیلی زیاد بشه.
    اینکه به خودمون میگیم اشتباه بچگانه و این چیزا برای آروم کردن خودمونه فقط.برای این که خودمونو قانع کنیم که ما همه چیو میدونیما،فقط یه اشتباه بچگانه باعث این ضرر شده و دیگه تکرارش نمیکنیم.اما حداقل برای من،اوضاع خیلی فراتر از یه اشتباه بچگانه بود.
    هرچی که هست ازش خیلی درس بگیرید و بنویسیدش جلو چشتون باشه تا دیگه تکرارش نکنید.
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

12. 13 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Parsi آواتار ها
    17,488 بار در 1,398 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 352 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام خدمت دوستان عزیزم وقت بخیر
    از اونجا که ترس، در مقوله معامله گری مبحث بسیار مهم و عمیقی هست، لازمه همه ما روی این موضوع کار کنیم. ترس رو بشناسیم و ببینیمش. یه کامنت دیدم که زیر اپیزود مدیتیشن عبور از ترس بود، با عنوان نامه ای به ترس. خوشم اومد ازش گفتم با شما به اشتراک بزارمش تا استفاده کنید.
    Screenshot_2023-05-03-13-34-06-670-edit_fm.castbox.audiobook.radio.podcast.jpg

موفق باشید.
    ویرایش توسط Mohammad.Parsi : 05-03-2023 در ساعت 18:31
    باور کنید که باورهای شما، خود حقیقت را خلق میکنند.

14. 14 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Parsi عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,929 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2126 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.Parsi نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیزم وقت بخیراز اونجا که ترس، در مقوله معامله گری مبحث بسیار مهم و عمیقی هست، لازمه همه ما روی این موضوع کار کنیم. ترس رو بشناسیم و ببینیمش. یه کامنت دیدم که زیر اپیزود مدیتیشن عبور از ترس بود، با عنوان نامه ای به ترس. خوشم اومد ازش گفتم با شما به اشتراک بزارمش تا استفاده کنید.
    Screenshot_2023-05-03-13-34-06-670-edit_fm.castbox.audiobook.radio.podcast.jpg

موفق باشید.
    سلام و عرض ادب خدمت محمد عزیز
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    محمد جان میشه لینک اپیزود مدیتیشن عبور از ترس رو برامون قرار بدین؟

16. 5 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    یاد شده
    در 2126 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام دوستان روز بخیر
    در رابطه با امواج مغزی جناب ابی صحبتایی در صفحه 15 کردن اما قانع نشدم و میخوام عمق این موضوع رو در بیارم
    خواستم ببینم کتابی یا درو های چیزی دارین برای قسمت امواج مغزی و طرز استفاده از اون ها ؟
    علی جان یه بار گفتن جناب دکتر جو دیسپنزا در این باره صحبتایی داشتن _ علی جان اگه میشه بگین کودوم کتابش در این باره گفته (منم به ایشون و دانسته هاش علاقه خاصی دارم)
    @Ali97

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    یاد شده
    در 2126 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام جناب میلاد و برایان عزیز
    یه درخواستی ازتون داشتم (میدونم شاید خیلی زحمت کشیدین که این فایلارو به دست بیارین و الان شاید نخواید اونارو به اشتراک بزارین _ ولی اگه باهامون شریک بشید اون فایلارو واقعا بزرگی میکنید)

من فک کنم سطح ششم دوره های کوین ترودو بیرون نیومده و نزاشتن انحصار عمومی بشه
    بنابراین در صورت امکان اگر بدون سانسور این دوره هارو دارین از سطوح 1تا5 و هفت رو بفرستید اینجا تا هممون استفاده کنیم
    میدونم شاید درخواست زیاد از حدی باشه چون به دست اوردن اصل این فایل ها به دور از سانسور و .... (با مترجم خوب) کار سختی هست
    و اینکه اگه میشه در یک پست تجربیاتتون رو در قبل و بعد از استفده از این دوره ها باهامون به اشتراک بزارین ...

خیلی ممنونم ازتون @Brian @KingMilad
    ویرایش توسط Erfanalk : 05-03-2023 در ساعت 17:20

20. 8 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 58 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 58 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع