نمایش نتایج: از 1 به 10 از 5434

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

نمایش موضوع

محمد زندی آواتار ها
    3,108 بار در 289 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط OmidPouyaan نمایش پست ها
    سلام دوستان .

سوال من در مورد قوانین مالیاتی کشور هست و این که آیا شما مالیات میدید یا خیر.

اونطور که تحقیق کردم و از مشاورین مالیاتی پرسیدم، من برای برداشت پول از حسابم چند راه دارم:
    ۱- به صورت ریالی در بروکرهایی که این اجازه رو می دهند.
    ۲- به صورت رمز ارز و از طریق صرافی های ارز دیجیتال مثل نوبیتکس
    ۳- به صورت پرفکت مانی و وب مانی و ...

اگر از طریق صرافی های ارز دیجیتال این کار رو بکنیم، این صرافی ها اطلاعات رو به سازمان امور مالیاتی می فرستند و اداره مالیات با خبر میشه. ( ممکنه چند سال طول بکشه اما بلاخره با خبر میشه)
    اگر از طریق واریز ریالی اقدام کنیم و به شماره شبای من واریز کنند، چون بانک ها به صورت « برخط» با اداره مالیات متصل هستند ممکنه که بعد از مدتی که ببینند گردش حساب در ماه از ۴۰ میلیون تومان بیشتر هست حساب رو مشکوک در نظر بگیرند و اون رو مسدود کنند تا برای توضیحات به اداره مالیات برید. ( این اتفاق برای یکی از دوستانی که ارز دیجیتال کار میکنه افتاده ).

راه حل آخر هم این هست که به سایت اداره مالیات بریم و به شکل خوداظهاری میزان سود رو بگیم و تقریبا ۲۵ درصد از سودمون از کار تریدری رو تقدیم این عزیزان کنیم . ( درسته شغل تریدری فارکس در ایران تقریبا غیرقانونی هست اما در صورتی که حساب شما « تجاری » شناخته بشه باید مالیات بدید و منبع درآمد شما اصلا مهم نیست)
    چون اگر متوجه بشند نه تنها کل مالیات به علاوه جریمه رو میگیرند بلکه ممکنه به جرم پولشویی به دستگاه قضایی معرفی بشیم.

راهکاری که شما استفاده می کنید چیه و آیا مالیات میدید؟

#amino amino# @Soroosham @ariya @oveys @Brian @farshd70 @MohsenBjp @MEMO @Hfada @Ali97@forexmh @Mrs.Alipour @shahab0905 @hassan47 @Mehrdad az @amino @Mohammad.Parsihoseinrahimi @hoseinrahimi @hamedzamani

سلام دوست من
    در هر زمینه ای که مربوط به زندگی و شغل معامله گری میشه من برای جواب به خود دوره و صحبت های استاد مراجعه میکنم
    جای نگرانی نیست در این مورد
    این موضوع برای منم سوال بود اما هدفم بیشتر روشن شدن تکلیف بود تا پرداخت نکردن مالیات
    برای همین پرس و جو کردم و با دوستانم صحبت کردم و این سایت رو معرفی کردند
    مواردی که از پرداخت مالیات معاف یا مالیات کمتری پرداخت میکنند رو آورده
    https://rc.majlis.ir/fa/law/show/94741
    خودتون هم اگر جستجو کنید راهکار و نتایج روشنی براتون ظاهر میشه
    تاسیس یک موسسه و در نظر گرفتن ده درصد بخشش برای کار آفرینی ، خیریه ، امور فرهنگی در جهت صحیحش میتونه مفید باشه
    ویرایش توسط محمد زندی : 01-28-2024 در ساعت 22:13
    ستایش هورمزد.

2. 9 کاربر برای این پست سودمند از محمد زندی عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 43 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 43 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع