سلام دوست خوبم
اساسا خانواده ها دید منفی ندارند و خیر و صلاح شما رو بر اساس شناختشون و نوع نگرشی که به این مفاهیم دارند در مورد شما اعلام میکنند
خانواده ها درک درستی از طی این مسیر اون هم به صورت طولانی ندارند چرا که همواره به دنبال فعالیتی زودبازده تر هستند و این در مورد این بازار حکم فرما نیست
قاعده اصلی در این بازار صبر صبر و صبره و کاسه ای که اسمش کاسه صبر باشه در دست اطرافیان زود سر ریز میشه چرا که هر فرد میتونه هزار جور کار دیگه ای از رانندگی گرفته و کارمندی تا هزار جور کار دیگه که امکان انجامش وجود داره . و با اون کار میبینند که از روز اول فعالیتتون مشمول درامده (کارمندی و ...)
این کار در حالی که شما دارید کار میکنید کار میکنید تمرین و تمرین شکست اصلاح شکست اصلاح و البته موفقیت های کوچکی که به مرور زمان رشد خواهد کرد
آدمها نتیجه رو بیشتر دوست دارند تا اینکه از اهدافتون اون هم اهدافی که در بخش زیادی از جامعه به عنوان توهم رواج پیدا کرده چیزی بشنوند
نمیشه منکر تبلیغات دروغین و توهم بار موجود در هر نوع رسانه ای پیرامون این بازار شد
اینکه اهدافتون و از اطافیون پنهان کردید قطعا منطق بزرگی پشت این اتفاق نهفته است و این عالیه و اصلا جای نگرانی نداره
با هدف هاتون و درخششتون میتونید عزیزانتون و خوشنود کنید
اکثر آدمها روزهای ابریو دوست ندارند ، با همین منطق رویا ها و اهداف و مثل ابری گذرا میبینند و همینه که کسی دوست نداره رویاهای کسی رو بشنوه
شاد و موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid14 نمایش پست ها
سلام ودرود حسن جان
مقاله عالی بود ممنونم ازت
مطلب کاملی بود من قبلا به طور ناقص این مطالب رو خونده بودم و چون اکثرا خانواده دید منفی نسبت به موضوعات دارن در باره کارم و اهدافم نه به اونا و نه به دوستان چیزی نگفتم
و از بس مجبور بودم این موضوعات رو پنهان کنم احساس میکنم نتونستم معامله گری رو به عنوان یک حرفه و شغل بپذیرم
شایدم به این خاطر نیست مطمئن نیستم و به صورت حرفه ای با معامله گری برخورد نکردم تا حالا
خوشحال میشم دراین باره راهکار و پیشنهاد هاتون رو بشنوم @Ma2ta @forexmh @Snow_Trader