نقل قول نوشته اصلی توسط emiro نمایش پست ها
سلام ...
منم مشکل دوستمون رو دارم حتی از حساب برداشت هم داشتم و رفتم برداشت ها رو تا قرون آخر خرج کردم
اما بعدش هیجانات اومد سراغم و یه بدهی خیلی کوچیک داشتم بعدش شروع شد که آها برم این بدهی رو تسویه کنم که کال مارجین میشم تو فارکس(تو ذهنم گفتگو بود)
و خب برگشتم سر پله اول تو ورود هام طبق چک لیست ترس از ورود داشتم و بعدشم که موقعیت پرید اومدم هیجانی وارد شدم ووو توضرر هم باز بخاظر ضرر سریع واکنش نشون دادم که خب این من نبودم و دارن هاردی یه جایی میگه: (نامتناسب بودن پول دریافتی با ضمیر ناخودآگاه) و خب باز هم برگشتم تو شرایط سختم و اون صحبت ها باز شروع شد که برم تغییر شغل بدم و هزاران افکار منع کننده از این حرفه فعلا تمرکزم رو گذاشتم رو عملکرد های حیاتی موقع ترید
استاد شما نظر خاصی دارین ؟
شاید مشکل من با پول و درآمد باشه از نظر ذهنی

سلام
وقتتون بخیر

این مرحله جزیی از پروسه این شغل هست ینی مرحله ای که تکنیکال شما اوک میشه ولی ذهنتون رو نمیتونید آروم کنید تا طبق اصول خودتون پیش برید.
ذهنتون کنترل شمارو از خودتون میگیره و یجوری تو حالت اتومات قرار میگیره و شما دیگ هیچ گونه کنترلی روی تصمیمات و افکارتون ندارید و بر اساس برنامه های پیش فرض ذهنتون خودش تصمیم گیری وشمارو وادار به عمل میکنه و خب چون شمام هیچ آگاهی نسبت به این تحولات ندارید خیلی راحت به حرف ذهنتون گوش میدین و خب نتایج تکرار میشن .
من طبق گفته های استاد بهتون پاسخ میدم:
آیا عادت های خوبی برا خودتون ساختین تو این مدت؟ مثل مسواک زدن ورزش کردن سحرخیزی تغذیه سالم مدیتیشن روزانه حداقلش 2 دقیقه ولی هر روز ...منظم بودن در انجام این عادت ها ...مقالات روانشناسی رو چقد مطالعه کردین ایا خلاصه برداری کردین؟ اگه این کارایی که استاد میگن یکی در میون انجام بدیم خب توقعمون چرا باید این باش موفق بشیم در این مسیر!! یکم بهش فکر کنین !!
اینها خیلی میتونه کمکتون کنه و از همه مهم تر شما باید آروم باشین و متواضع و از اهنگ های هیجانی و راک و پر ریتم باید خودداری کنین خیلی اروم باشید یوقتایی هیچ کاری نکنید اروم یجا بشینید یا برین تو پارک قدم بزنید ریلکس کنین ..اینها همشون تاثیر گزارند به حرف زدنت به طرز راه رفتنت لباس پوشیدنت اهمیت بده اگه میخای زندگیت تغییر کنه باید خودت تغییر کنی و اگه میخای درامدت بالاتر بره صحبت های استاد گوش بده و عمل کن همین..سر خود کاری نکن ماها فکر میکنیم که بلدیم چجوری موفق بشیم و پولدار بشیم ولی واقعا ما بلدشون نیستیم این هارو اگر بلد بودیم تو زندگیمون داشتیمشون ...در واقعیت ما باید قبول کنیم نمیدونیم که نمیدونیم تا بتونیم یاد بگیریم و آمادگی دریافت اطلاعات و اموزش پذیری خودمون بالا ببریم ...

همیشه سرحال و در جریان باشید مثل آب
توی مارکت هم طبق گفته استاد دیدگاهتون رو از سود کردن وبازدهی تغییر بدین به اصولی ترید کردن و جوری ترید بزنید انگار اولین واخرین ترید عمرتونه.به اون اعداد و رقم و دلار تو حساب که چقد میخاد بشه فکر نکنین تنها دغدغه تون این باش آیا اصولیه این تریدی که میخام بزنم؟؟ اگر میخاین پیشرفت کنین عین حرفه ای ها باید باشین بقول معروف تو این دنیا هیچ برگی بی دلیل از درخت نمیوفته هیچ تغییری بدون علت و همینجوری رخ نمیده باید تغییرات اعمال بشن تا نتایج هم تغییر کنند.

یک ساعت تفکر بهتر از هفتاد سال عبادت....فکر کنین درباره اعمالی که انجام دادین و شمارو الان به این نقطه کشوندند.

امیدوارم بتونیند خیلی عالی و آروم مدار خودتونو ببرید بالا عجله نداشته باشین
ارادتمند