صفحه 537 از 555 نخستنخست ... 37437487527535536537538539547 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,361 به 5,370 از 5546

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Artaa آواتار ها
    6,003 بار در 568 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعیدابراهیمی نمایش پست ها
    چه برنامه ای هست؟
    عرض کردم عزیز
    برنامه ای برای تغییر روتین و عادات
    حتما هم امتحانش کنید تا به قدرتش پی ببرید
    سپاس
    GoD Is My WeApOn

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از Artaa عزیز تشکر کرده اند:

wolflord آواتار ها
    4,969 بار در 1,127 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 442 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعیدابراهیمی نمایش پست ها
    چند تا فیلم معرفی میکنید الهام خانوم
    درود سعید جان
    چشم من خودم از بچه ها لیست فیلم میگیرم
    southpaw
    war dogs
    nightmare alley
    fight club
    whiplash
    coda

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از wolflord عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,917 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2126 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام و درود خدمت دوستان عزیز
    امیدوارم که از این ماه رمضان در جهت پیشبرد اهدافتون در حوضه فارکس در قسمت روانشناسی (همچون افزایش خوداگاهی و اراده و تعهد و...) نهایت استفاده رو ببرین

دوستان در رابطه با هدف گذاری , کورس های خوب میشناسین؟

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,917 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2126 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazljafari11 نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا چندتا فیلم خوب برای تعطیلات معرفی کنید
    سلام و وقت بخیر ابوالفضل جان
    اگه کلا برای سرگرمی میخواید هابیت ها و ارباب حلقه ها _ وایکینگ هارو پیشنهاد میکنم
    اگه برای قسمت روانشناسی میخواین مزدافر مومنی رو پیشنهاد میدم
    اگه برای تکنیکال میخواین امینو رو پیشنهاد میدم

مطمینم موفق هستید

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

mohammad1382 آواتار ها
    222 بار در 45 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت دوستان

یک چیزی رو که میخواستم با شما هم اشتراک بزارم تست های روانشناسیه برید داخل نت ی شاخه از روانشناسی فردی رو که میخواید مورد بررسی قرار بدید رو سرچ کنید مثلا . شخصیت شناسی . هوش هیجانی . افسردگی و ...

چندتا تست براتون میاره خیلی هاش رایگان هستش و میرید حدودا 30 یا 40 تا تست رو میزنید بعد ازمون که تموم شد میگه که مثلا شما دارای فلان شخصیت هستید و تیپ شخصیتی فلان رو دارید و اینا بعد از اون در یک بخش دیگه معایب این خصوصیات شما رو میگه که خیلی خوبه در قسمت های بعدش راهکار هایی میده که بتونید اون حس و خصوصیت رو بهبود ببخشید
    به نظر من این کار باعث میشه بیشتر به خودشناسی برسیم و وقتی خودمونو بشناسیم در بازار هم میتونیم بهتر عمل بکنیم این تست ها خیلی تاثیر گزاره اگر وقت داشتید امتحان کنید

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از mohammad1382 عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,749 بار در 2,332 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1643 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    تست دیسک یکی از تست های عالی برای این موضوعه
    تست هایی چون یونگ که نزدیک به 60 تا 70 تست داره میتونه بهتون بگه شما چه تیپ شخصیتی دارید و ...
    قطعا پیشنهادتون عالیه
    مثلا در تست دیسک افرادی که high d و high C با شند به روحیه بازار های مالی نزدیکترند و...
    پاسخ سوالات شما مشخص میکنه فردی محطاط ریسک پذیر و ... موارد فراوان دیگهخ ای که قطعا کارامده
    میتونید این تست ها رو هر 4 تا 6 ما مجدد تکرار کنید
    در خیلی از مواقع پاسخ ما به همون سوالات تکراری تغییر میکنه و این نشونه تغییر در شخصیت و عادات ماست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1382 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان

یک چیزی رو که میخواستم با شما هم اشتراک بزارم تست های روانشناسیه برید داخل نت ی شاخه از روانشناسی فردی رو که میخواید مورد بررسی قرار بدید رو سرچ کنید مثلا . شخصیت شناسی . هوش هیجانی . افسردگی و ...

چندتا تست براتون میاره خیلی هاش رایگان هستش و میرید حدودا 30 یا 40 تا تست رو میزنید بعد ازمون که تموم شد میگه که مثلا شما دارای فلان شخصیت هستید و تیپ شخصیتی فلان رو دارید و اینا بعد از اون در یک بخش دیگه معایب این خصوصیات شما رو میگه که خیلی خوبه در قسمت های بعدش راهکار هایی میده که بتونید اون حس و خصوصیت رو بهبود ببخشید
    به نظر من این کار باعث میشه بیشتر به خودشناسی برسیم و وقتی خودمونو بشناسیم در بازار هم میتونیم بهتر عمل بکنیم این تست ها خیلی تاثیر گزاره اگر وقت داشتید امتحان کنید
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

12. 6 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    یاد شده
    در 1643 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    کتاب اثر مرکب و بعد از اون کتاب بهترین سال زندگی
    اثر دارن هاردی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام و درود خدمت دوستان عزیز
    امیدوارم که از این ماه رمضان در جهت پیشبرد اهدافتون در حوضه فارکس در قسمت روانشناسی (همچون افزایش خوداگاهی و اراده و تعهد و...) نهایت استفاده رو ببرین

دوستان در رابطه با هدف گذاری , کورس های خوب میشناسین؟
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

A.HOSEIN آواتار ها
    3,319 بار در 848 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 377 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    شکست های مقطعی /موفقیت و دید بلند مدت
    مرحله یک بعد از اینکه دوره رو با تمرین روزانه بالای 10 ساعت تمام کردم احساس شعف عجیبی داشتم هر لحظه برای ترید زدن بال و پر میزدم اکانت دمو شروع به معامله کردم نتایج قابل قبول بود و تی پی میزد
    مرحله دوم آغاز شکست های مقطعی پول وارد ریل کردیم و کال دوباره و کال و دوباره وکال و.... من هر روز شکست میخوردم . و این روند با نا امیدی و اصلاح مسیر پیش میرفت ولی شکست قابل تحمل نیست و من قبول نمی کنم
    اصلاح مسیر و کتاب خوندن خصوصا اثر مرکب رو بالای 3 بار خوندم و هنوز دارم می خونم
    مرحله سوم مجبور بشی هر کاری میتونی انجام بدی . ته حسابم 4 دلار بود تصمیم گرفتم رشد بدم هدف گزاری کردم و توی دو هفته حساب رو 38 دلار کردم این اولین موفقیت کوچیک من بود .
    دوباره تصمیم گرفتم رو یه حساب 4 دلاری کار کنم و این دفعه تا 114 دلار پیش رفتم و یهو از اون بالا اومدم روی 40 دلار با یک پوزیشن
    3 هفته قبل هم گام بندی کردم و یک اکانت 100 دلاری رو تا اواسط هفته قبل تا 760 دلار رشد دادم و یک باره سقوط آزاد تا 80 دلار من فعلا توی این مرحله از موفقیتم(سقوط آزاد ) شاید بعضیا اسمش رو بزارن شکست ولی میدونم با کمک و همفکری دوستان با تجربه ام از این مرحله گذر خواهم کردو سود مستمر و فراوانی نعمت بعد این همه سختی انتظار همه ما رو می کشه .
    دوستانی که این مرحله رو رد کردین راهکار های عملی که اجرا کردین بدین من این سد ذهنی رو رد کنم .
    چاکرات مخلصات
    ویرایش توسط A.HOSEIN : 03-17-2024 در ساعت 10:59
    امیر مومنان امام على عليه‏ السلام فرمودند:
    هرگاه از سختى و دشوارى كارى ترسيدى، در برابر آن سرسختى نشان بده ، كه رامت مى‏ شود و در برابر حوادث روزگار چاره‏ انديشى كن ، كه بر تو آسان مى‏ شوند.

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از A.HOSEIN عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    یاد شده
    در 1643 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    عالیه حسین عزیز
    خوشحالم که در حال طی کردن این سیر تکاملی هستید
    با تغییر واژگان بخش بزرگی از ناراحتی ها فراموشمون میشه
    بزارید براتون یه مثال بزنم
    با فرض اینکه شما دانشجویید(با توجه به این که ما تحلیل گر باز مالی هستیم فرض دانشجوی حسابداری هستید)
    خودتونو دارید برای آزمون درسی مثل حسابداری صنعتی 3 آماده میکنید، دور اول کتاب و میخونید دور دوم میخونید و...
    به نظرتون با دور اول و حتی پایان دور دوم خوندن نمره قبولی میگیرید؟ شاید بگیرید ولی شما دوست دارید نمره پرفکت بگیرید بنابراین تصمیم میگیرید بار دوم سوم و حتی بیشتر هم این کار و انجام بدید تا به مرحله تسلط برسید(البته این وسط با فرض شب امتحان بودن هزار تا قول به خودتون هم میدید که در طول ترم از ترم بعد اهسته و پیوسته با گام های کوچیک هر روز درس میخونم تا محکوم به این فشار نشم)
    قطعا تجربش کردیددرسته
    شما در قبال خوندن دور سوم کتاب چه بهایی دارید پرداخت میکنید؟ من میگم به شما
    احتمالا شب زنده داری فشار فراوان تحمل استرس وقتی که میشد به تفریح بگزره و الان در حال مطالعه اید و غیره
    درسته
    همه این بها ها هزینه ای هست که در حال پرداختش هستید
    در بازار مالی هم همینه
    ما ضرر نمیکنیم
    ما هزینه پرداخت میکنیم
    هزینه کسب و کارمون همین کال مارجین ها و از دست دادن بخشی از حسابه
    حالا میگید چطور هزینه هام و کوچیکتر کنم این کار ساده است ولی بی نهاینت سخت
    بزار برگردم سر مثال اولم
    اگر در دور دوم که کتاب و داشستید میخوندید و درسشو یاد نگرفتید چیکار میکردید!!!
    برمیگشتید تا دوباره بخونید درسته . در واقع یک هزینه ای که پیش از این صرف خوندن کتاب دادید(همون هزینه فرصت و زمان و...) مجبورید مجدد پرداختش کنید
    هزینه یادگیری مجدد
    حالا بریم سراق بالانستون
    شما هزینه کال مارجین و در حساب معاملاتیتون پرداخت کردید ولی درسش رو یاد نگرفتید پس مجبورید درسشو دوباره بخونید و خوندن مجدد مثل خوندن همون درس و دانشگاه یک هزینه داره
    بعضی وقت ها این هزینه ها مالی است بعضی وقت ها معنوی
    براتون آرزومندم درسهاشو یاد بگیرید
    یادتونه تو متن گفتم دانشجویی که شب امتحان درس میخونه به خودش قول میده از ترم بعد برنامه بریزه و هر روز با گام های کوچیک درسشو بخونه
    ما تریدر ها هم به خودمون در شرایط بحرانی قول میدیم، زیاد هم قول میدیم . قول میدیم از فردا تنها روزی سه درصد بگیریم و فردا نشده حسابمون و دو برابر میکنیم. ما قرار گذاشتیم اهسته و پیوسته و هیجان و وارد تریدمون کردیم
    ببینید زمانایی که داشتید کال میشدید به خودتون چه قول هایی میدادید. اگر اونارو نوشتید برگردید و مطالعشون کنید
    جواب همه دغدغه های شما در همون لحظاتیه که شخص خود شما حس کردید
    به قول جناب امینو هیستوری اکانت شماست که گنجی از شخصیت شناسی شماست
    بررسیش کنید و به پلن هاتون پایبند باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط A.HOSEIN نمایش پست ها
    شکست های مقطعی /موفقیت و دید بلند مدت
    مرحله یک بعد از اینکه دوره رو با تمرین روزانه بالای 10 ساعت تمام کردم احساس شعف عجیبی داشتم هر لحظه برای ترید زدن بال و پر میزدم اکانت دمو شروع به معامله کردم نتایج قابل قبول بود و تی پی میزد
    مرحله دوم آغاز شکست های مقطعی پول وارد ریل کردیم و کال دوباره و کال و دوباره وکال و.... من هر روز شکست میخوردم . و این روند با نا امیدی و اصلاح مسیر پیش میرفت ولی شکست قابل تحمل نیست و من قبول نمی کنم
    اصلاح مسیر و کتاب خوندن خصوصا اثر مرکب رو بالای 3 بار خوندم و هنوز دارم می خونم
    مرحله سوم مجبور بشی هر کاری میتونی انجام بدی . ته حسابم 4 دلار بود تصمیم گرفتم رشد بدم هدف گزاری کردم و توی دو هفته حساب رو 38 دلار کردم این اولین موفقیت کوچیک من بود .
    دوباره تصمیم گرفتم رو یه حساب 4 دلاری کار کنم و این دفعه تا 114 دلار پیش رفتم و یهو از اون بالا اومدم روی 40 دلار با یک پوزیشن
    3 هفته قبل هم گام بندی کردم و یک اکانت 100 دلاری رو تا اواسط هفته قبل تا 760 دلار رشد دادم و یک باره سقوط آزاد تا 80 دلار من فعلا توی این مرحله از موفقیتم(سقوط آزاد ) شاید بعضیا اسمش رو بزارن شکست ولی میدونم با کمک و همفکری دوستان با تجربه ام از این مرحله گذر خواهم کردو سود مستمر و فراوانی نعمت بعد این همه سختی انتظار همه ما رو می کشه .
    دوستانی که این مرحله رو رد کردین راهکار های عملی که اجرا کردین بدین من این سد ذهنی رو رد کنم .
    چاکرات مخلصات

18. 8 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

mohammad1382 آواتار ها
    222 بار در 45 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ممنون از توجهتون
    من حتی به یک موضوعات عجیبی رسیدم البته زیاد به بازار ربطی نداره ولی یک سری اخلاق و ویژگی هایی رو از خودم پیدا کردم که تو این 20 سال عمرم اصلا فکر نمیکردم این اخلاق رو داشته باشم مثل غرور کمال گرایی و ...
    حتما از این تست هایی که شما فرمودید هم استفاده میکنم تشکر

20. 2 کاربر برای این پست سودمند از mohammad1382 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 66 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 66 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع