نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezaa نمایش پست ها
سلام دوست عزیز امیدوارم حالتون عالی باشد
این راهی که دوستتون میره اشتباه هست منم رفتم بزارید از خودم بگم
من اولین بار از الیوت شروع کردم و شد پایه و اساس تحلیلم عالی تحلیل می کردم اما ترید نمی کردم اما در بازار سهامی دید بلند مدت میخریدم
بعد صعود بازار تموم شد گفتم من باید تریدر شوم هرچی دوره توی اینستا بود شرکت کردم شاید دو سال پیش نزدیک 3000 دلار پول دوره دادم دوره ای نبود من شرکت نکرده باشم
من آدمی نیستم که اینقدر پول داشته باشم از سود ارزدیجیتال هر ماه خرده خرده میدادم آموزش ذهنیتم این بود که بالاخره این آموزش ها بدردم میخوره
خلاصه دوره و سبک های زیادی دیدم و پیش خودم میگفتم اگر همه سبک ها بدونی می تونی دید کل تریدر ها را ببنی و یک محدوده چرخش عالی پیدا کنی
در کنار دوره ها ، دوره استاد امینو گرفتم مثل بقیه گفتم یک روز بدرد من میخوره خلاصه با دیدن دوره های مختلف فکر کردم مشکل ازسبک معاملاتی و دوره ها هست که من به سود نمی رسم و میگفتم یک سبک دیگه واینقدر ادامه دادم تا رسیدم به همین دوره ای که شما هستید دیدم مشکل از روانشناسی و خود من هست نه سبک های آموزشی که بگذریم خیلی هاشون اصلا کاربردی نبودند
و دیدم همان الیوت که اولین بار خیلی روی آن مهارت داشتم اگر روی همان مانده بودم بهتر بود
الان بعد از گذشت این مسیر سخت که ذهنم به شدت شلوغ بود کل سبک ها ریختم دور و همین الیوت هم که خیلی تسلط داشتم اصلا کاری بهش ندارم وفقط مطالب استاد را دنبال میکنم وراضی هستم و هم از نظر قدرت تحلیلی وترید خیلی رشد کردم
شما باید
1-روانشناسی کار کنید با مطالعه زیاد من از 16 سالگی دنبال روانشناسی ورشد بودم و تا 26 سالگی دور خودم میچرخیدم و الان در 29 سالگی از نظر روانی به حد نرمال رسیده ام برای من خیلی زمان برد
2-تمرین و تمرین و تمرین
3-تدوام
قانون کوهنورد ها : اگر پا را جایی گذاشتید که هر لحظه امکان دارد زیر پایتان خالی شود تا زمانی که جای مطئنی پیدا نکردید پایتان را برندارید شما شغلتان را ادامه دهید و تا 2 سال سخت تمرین کنید و در آکادمی فعالیت کنید ترید یک فرآیند حداقل 4 ساله هست یل قبول می کنید و این مسیر را طی می کنید یا مثل دوستتان که هنوز بعد از 5 سال به سود نرسیده هی دوره آموزشی میروید کاری که من کردم
سلام دوست گرامی
ممنون از راهنماییهای مفیدتون من کارم رو دارم ادامه میدم البته به سختی چون اصلا کارم رو دوست ندارم و به همین دلیل هم وارد دوره شدم که بتونم با بیست سال خودم رو بازنشسته کنم ولی چون حرکتم خیلی کنده خیلی وقتها از عدم نتیجه خسته میشم شما درست میگید من باید روی خودم کار کنم اونهم خیلی زیاد امیدوارم بتونم موفق بشم بازم ممنون که وقت گذاشتید.