صفحه 146 از 555 نخستنخست ... 4696136144145146147148156196246 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,451 به 1,460 از 5544

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa نمایش پست ها
    ممنون ازتون ،کلا چیزی در موردش نمیدونم ،اینکه چجوری هستش ؟فقط یه معرفی از یه دوره توی اینستا دیدم میخاستم درباره اش بیشتر بدونم فقط گویا یه سری تمرین عملی داره اگه دوره خاصی میشناسین ممنون میشم معرفی کنید.

سلام
    وقت بخیر
    عذرخاهی میکنم که با تاخیر جواب میدم
    راستش من هم خیلی چیزی ازش نمیدونم و نه میتونم رد کنم نه تایید
    صرفا تجربه خودم رو براتون میگم
    حدود دو ماه پیش خیلی تصادفی لینکی از یه کانال به دستم رسید که داخلش از اینکه اگر بخاهیم به موفقیت و ثروت و حال خوب برسیم باید بتونیم فرکانسمون رو تغییر بدیم و اینکه دعوت کرده بود به اینکه چهل روز ، روزی یک ویس رو که ارسال میشه گوش بدیم و تمریناتش رو انجام بدیم و در پایان چله شاهد تغییرات توی روحیاتمون باشیم
    از سر کنجکاوی شرکت کردم
    هر روز در مورد یکی از ویژگیهای اخلاقی صحبت میکرد و تمریناتی میداد. ویژگیهایی مثل صبر؛ شور و شوق ، دوست داشتن خود؛ روشن بینی، قدردانی و سپاسگزاری، پاکسازی از حسد و بخل و ...
    خلاصه کلام اینکه
    احساس من بعد از این مدت این شکلی شده که از درونم احساس شعف دارم و زندگی رو راحت تر میبینم ؛
    میدونم که هرچیزی سر موعد خودش اتفاق میفته، اینکه فرکانس من تغییر کرده یا خیر یا بهتر بگم قابلیت و ظرفیت من تغییری کرده یا نه رو دقیق نمیدونم
    و همونطور که گفتم اینطور دوره ها رو نه میتونم تایید کنم نه تکذیب. فقط میتونم بهتون بگم به حستون اعتماد کنید. اگر احساس خوبی دارید شرکت کنید
    شاد باشید دوست عزیز
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

2. 16 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

mehrsa آواتار ها
    2,167 بار در 466 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 23 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara.sat نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر
    عذرخاهی میکنم که با تاخیر جواب میدم
    راستش من هم خیلی چیزی ازش نمیدونم و نه میتونم رد کنم نه تایید
    صرفا تجربه خودم رو براتون میگم
    حدود دو ماه پیش خیلی تصادفی لینکی از یه کانال به دستم رسید که داخلش از اینکه اگر بخاهیم به موفقیت و ثروت و حال خوب برسیم باید بتونیم فرکانسمون رو تغییر بدیم و اینکه دعوت کرده بود به اینکه چهل روز ، روزی یک ویس رو که ارسال میشه گوش بدیم و تمریناتش رو انجام بدیم و در پایان چله شاهد تغییرات توی روحیاتمون باشیم
    از سر کنجکاوی شرکت کردم
    هر روز در مورد یکی از ویژگیهای اخلاقی صحبت میکرد و تمریناتی میداد. ویژگیهایی مثل صبر؛ شور و شوق ، دوست داشتن خود؛ روشن بینی، قدردانی و سپاسگزاری، پاکسازی از حسد و بخل و ...
    خلاصه کلام اینکه
    احساس من بعد از این مدت این شکلی شده که از درونم احساس شعف دارم و زندگی رو راحت تر میبینم ؛
    میدونم که هرچیزی سر موعد خودش اتفاق میفته، اینکه فرکانس من تغییر کرده یا خیر یا بهتر بگم قابلیت و ظرفیت من تغییری کرده یا نه رو دقیق نمیدونم
    و همونطور که گفتم اینطور دوره ها رو نه میتونم تایید کنم نه تکذیب. فقط میتونم بهتون بگم به حستون اعتماد کنید. اگر احساس خوبی دارید شرکت کنید
    شاد باشید دوست عزیز

سلام ، روز بخیر،خیلی ممنون از وقتی که گذاشتین ،من اون دوره رو شرکت نکردم راستش همونطوری که میگین خیلی احساس خوبی نداشتم بهش و بعد اتفاقا یه مسئله ای بوجود اومد درباره اون شخص خاص ،انگار خود ایشون اصول اولیه رو هم حتی بهش پایبند نبودن، یاد حرف استاد عزیزمون افتادم که میگفتن انرژی تون رو های میکنن که پولتون رو خرج کنید.
    "زندگیمون با تمام عوامل محدود کننده اش به عهده ماست"

4. 10 کاربر برای این پست سودمند از mehrsa عزیز تشکر کرده اند:

H.A.S آواتار ها
    235 بار در 81 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hatami2 نمایش پست ها
    عرض ادب و احترام
    دوست عزیز گروهی به جز انجمن مورد تایید استاد نیست.و خودتون رو درگیر این گروه ها نکنید.انجمن بهشت ما ایرانی هاست.
    سلام
    ممنون ،گروهی که من گفتم چیزیه که در خود سایت آکادمی طراحی شده،و تو مشخصات شخصی یا پروفایلها هستش.
    .H.A.S

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از H.A.S عزیز تشکر کرده اند:

H.A.S آواتار ها
    235 بار در 81 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadnejadi نمایش پست ها
    سلام اولین بار هست که چنین چیزی رو میشنویم حتی
    سلام
    ممنون ،گروهی که من گفتم چیزیه که در خود سایت آکادمی طراحی شده،و تو مشخصات شخصی یا پروفایلها هستش.
    .H.A.S

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از H.A.S عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Snow_Trader نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان
    وقتتون بخیر وشادی باش

میخاستم در مورد چگونگی پیشرفت توانایی ها و بهتر شدن در هر زمینه ای مطالبی رو بیان کنم
    در آخرهم یه سریال از شرق کره زمین بهتون معرفی کنم یکمم زبان کره ای تون تقویت بشه استاد امینو علاقه خاصی به ژاپنی ها داره ولی کره ای ها هم چیز کمی از ژاپنی ها ندارن

وقتی ما آدم ها وارد یک موضوعی میشیم که آموزش ببینیم و مهارت هامونو افزایش بدیم و به موفقیت برسیم در این وسط کلی اتفاق میوفته برامون :
    اولش خیلی برامون تازگی داره مطالب و هیجان انگیز و تمرینات سر وقت انجام میدیدم سر وقت در کلاسا حضور پیدا میکنیم و خیلی باشور وهیجان ادامه میدیم
    رفته رفته که دیگ مطالب جدید اضافه نمیشه و هی مطالب تکراری مطرح میشه دیگ اون حس تازگی وشور وشوق وجود نداره
    باید تمرینات تکراری انجام بدیم و برگردیم عقب و روی تمرینات قبلی تسلط پیدا کنیم
    مدتی که این روال رو ادامه میدیم یکم توقعمون از خودمون بالا میره میگیم خب من که این همه تمرین و تلاش میکنم باید موفق بشم برای خودمون راه رو آسون میبینیم و تصور میکنیم که اره دیگ رسیدن به موفقیت آسون شده
    اولین تلاش بعد از این تفکرات معمولا اولین شکست رو برامون رقم میزنه و میگیم پس چیشد ! چرا موفق نشدم !
    دنبال دلیل میگردیم برای شکست هامون البته نه دلیل منطقی و درست بلکه دنبال یه دلیل هسیم که هر چی اشتباه کردیم که منجربه شکستمون شده رو گردن اون دلیل بیچاره بندازیم و خودمونو بی تقصیر جلوه بدیم
    این طرز فکر و شکست هاش عین یه چرخه هی تکرار میشن تا زمانی که فرد به این نتیجه میرسه که میگ مقصر منم پس دنبال دلیل خارجی نگردم
    میره دنبال تمرینات و مطالب تا ببینه کجاها اشتباه رفته کجاها باید بیشتر دقت کنه چون وقتی بعد کلی تمرین برا خودش توقع ایجاد کرده بود دیگ خیلی کمتر تمرین میکرد و حس اینکه اره من همه چیو فهمیدم و تسلط دارم تو ذهنش داره
    تا اینکه انقدی شکست میخوره با خودش میگه بسه دیگ اینجوری نمیشه ..و باز برمیگرده سراغ مطالب و آموزش و باز تلاش وتمرین رو از نو شروع میکنه
    دوباره جدی تمرین میکنه تسلط وآگاهیش به مطالب بیشتر میشه ولی باز شکست هایی میخوره
    بعد این این فکر میاد سراغش که من این همه تلاش میکنم چرا پس نتایج و توانایی هام پیشرفت نمیکنن؟!
    با خودش تکرار میکنه این آگاهی وتسلط روی مطالب چیه که همش میگن من همشو بلدم خوووو
    بعد این تفکرات میاد سرراغش که من حتما برا این کار ساخته نشدم بیخالش بشم بدرد نمیخوره !!
    و برا خودش تو ذهنش تصور میکنه که این استاپ ها و وایسادن ها برای همیشه خواهد بود و تسلیم میشه
    چون فکر میکنه پیشرفت کردن عین یه نمودار شیبدار و بقول کسایی که ریاضی خوندن نمودار سهمی بالا میره
    در حالیکه توانایی ها پله به پله افزایش پیدا میکنه در گذر زمان

پس اگه در هر زمینه ای عین اکثریت مردم که دیدگاه شیبدار و پیشرفت های ناگهانی از خودتون دارین یجا خسته میشین و تسلیم خواهین شد
    باید عین چیزی که هس در واقعیت گام به گام و قدم به قدم پیش برین و شکست هایی که در وسط راه تجربه میکنین رو همیشگی ندونین چون روز به روز با تلاش و تمرین شما بهترخواهین شد وآگاهیتون افزایش پیدا خواهد کرد
    اگه تسلیم نشین و اصولی جلو برین حتما به موفقیت میرسین ولی آروم آروم

کلیپی که لینکشو قرار میدم قطعه ای از سریال به اسم 25 & 21 از کشور کره سال تولید 2022 هست و در مورد شروع کردن از صفر یک دختر عاشق رشته شمشیربازی هست که چجوری برای رسیدن به موفقیت سختی هارو تحمل میکنه و مشکلاتی براش پیش میاد و از صفر شروع میکنه به یادگیری تا یکی از موفق ترین شمشیرباز های کشور و جهانی میشه ...
    خیلی از سکانس های این فیلم و گریه ها و لبخند های اون دختر تداعی گر لحظات خودم بود
    فیلم جذاب و انگیزشی هست در قالب 16 قسمت البته با چاشنی عاشقانه
    من خودم خیلی مطالب خوبی از این فیلم یاد گرفتم واقعا بار محتوایی فیلم های شرقی بسیار زیاد پیشنهاد میکنم این سریال رو در برنامه فیلم هاتون قرار بدین حداقل یکی دوقسمت اول رو دانلود کنین اگه خوشتون نیومد ادامش ندین !

https://s24.picofile.com/file/8450637468/2521.mp4.html

البته این قسمتی که قرار دادم جاییکه دختر همون شمشیرباز در رشته باله داره فعالیت میکنه و مادرش نکاتی درباره رسیدن به موفقیت بهش میگه وگرنه کل فیلم درباره دختر شمشیرباز هست

ممنونم از دوستانی که وقت گزاشتن و این پست رو مطالعه کردن
    براتون آرزوی موفقیت وسلامتی دارم
    سلام
    خیلی عالی بود.مراحلی که توصیف کردید رو در مورد ترید من دونه دونه شو تجربه کردم.خیلی دوست دارم فرصتی بشه در رادیوتیوب از سختی های کار بیشتر بگم.
    مرسی از شما
    in all chaos there is calculation

10. 13 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

Mr. & Mrs. hatami آواتار ها
    14,822 بار در 1,159 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط H.A.S نمایش پست ها
    سلام
    عرض ادب
    گروهی وجود نداره.شاید منظور همین تاپیک ها هستش.
    ویرایش توسط Mr. & Mrs. hatami : 06-06-2022 در ساعت 00:27
    اگر میخواهید مانند استاد امینو شوید،مانند استاد امینو شوید.
    موفق باشید(که میدونم قطعا موفق هستید) امینو(پدر معنوی)

در هر معامله فکر کنید که ان معامله تنها ترید در طول زندگی شماست(امینو)

و خداوند امینو را آفرید...

12. 9 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,917 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2125 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان
    بنده چند مدتی میشه که ایسنیستارو کلا پاک کرده ام و فقط واتساپ و تلگرام فعالم اونمبه خاطر دلایل شخصی و بارگیری خریدای بازی فراوانی در تلگرام
    حال بنده که چندین ماهه دارم از صبح تا شب هرچی که میکنم رو تو دفتر مینویسم _ طی امارم تقریبا 1 ساعت از گوشی استفاده میکنم که اونم فقط واسه تلگرام هست _ حالا میخواستم بدونم ایا استاد روانشناسی خوبی در تلگرام سراغ دارین که بنده تو کانال ایشون جوین بشم تا این 1 ساعت هم برام مفید باشه
    و اینکه بنده چوناز صبح تا 8 شب بکوب کار میکنم و فول تایمتریدر هستم و تمرینو فایل میبینم دیگه خسته میشم و میرمیه سر به پارک محلمون _ بنابراین یک نخ سیگار هم میل میکنیم اونجا _ حالا میخوام واسه اون قسمت هم مبحث مقاله هارو بزارم که وقتی رفتم پارک مقاله بخونم تا اونم مفید باشه
    حال سوال اینجاست از دوستانی که سیگار رو ترک کردن _ نحوه ترک سیگارشون به چه شکل بوده _ ممنونم میشم راهنمایی کنین
    اغا علی هم تو عادات های تریدرهای موفق دیدم سیگار رو ترک کرده بودن _ بنابراین حتما نظر ایشون هم مفید واقع خواهد شد @Ali97 @.Brave_Heart.
    همچنین امیرعلی هم ترک کرده بود از اونجایی که یادمه
    و یک سوال در رابطه با نوشتن داشتم
    استاد زیاد به نوشتن اشاره کردن تو دوره پرایس _ حتی تو مقاله های اول دیدم نوشته بودن که نوشتن درصد سود فردا و به ترتیب اهداف باعث میشه ناخوداگاه اونو واقعی فرض کنه ولی چو به صوت تیکه تیکه در این رابطه بحث کردن من سرجمع خوبی نگرفتم
    بنابراین چند سوال داشتم در رابطه با نوشتن
    ایا هر روز صبح اهداف خود را (کوتاه مدت _ میان مدت _ بلند مدت) بنویسم در دفتر؟ اگر بله چند دفعه؟
    ایا نوشتن برای ترک عادات هم مفید هست ؟ مثلا بنویسیم من سیگار نمیکشم و....
    و کلا نوشتن در چه روابطی مفید هست
    کلا کتابی در این رابطه داریم ؟
    و کتابی در رابطه با وصل شدن به ناخواداگاه

ممنون میشم همه ی دوستان شرکت کنن
    و فایل های سامبلیمینال برای موفقیت باید درست شن حتما ؟

شادباشید و پیروز
    ویرایش توسط Erfanalk : 06-06-2022 در ساعت 22:40

14. 16 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    بنده چند مدتی میشه که ایسنیستارو کلا پاک کرده ام و فقط واتساپ و تلگرام فعالم اونمبه خاطر دلایل شخصی و بارگیری خریدای بازی فراوانی در تلگرام
    حال بنده که چندین ماهه دارم از صبح تا شب هرچی که میکنم رو تو دفتر مینویسم _ طی امارم تقریبا 1 ساعت از گوشی استفاده میکنم که اونم فقط واسه تلگرام هست _ حالا میخواستم بدونم ایا استاد روانشناسی خوبی در تلگرام سراغ دارین که بنده تو کانال ایشون جوین بشم تا این 1 ساعت هم برام مفید باشه
    و اینکه بنده چوناز صبح تا 8 شب بکوب کار میکنم و فول تایمتریدر هستم و تمرینو فایل میبینم دیگه خسته میشم و میرمیه سر به پارک محلمون _ بنابراین یک نخ سیگار هم میل میکنیم اونجا _ حالا میخوام واسه اون قسمت هم مبحث مقاله هارو بزارم که وقتی رفتم پارک مقاله بخونم تا اونم مفید باشه
    حال سوال اینجاست از دوستانی که سیگار رو ترک کردن _ نحوه ترک سیگارشون به چه شکل بوده _ ممنونم میشم راهنمایی کنین
    اغا علی هم تو عادات های تریدرهای موفق دیدم سیگار رو ترک کرده بودن _ بنابراین حتما نظر ایشون هم مفید واقع خواهد شد @Ali97 @.Brave_Heart.
    استاد زیاد به نوشتن اشاره کردن تو دوره پرایس _ حتی تو مقاله های اول دیدم نوشته بودن که نوشتن درصد سود فردا و به ترتیب اهداف باعث میشه ناخوداگاه اونو واقعی فرض کنه ولی چو به صوت تیکه تیکه در این رابطه بحث کردن من سرجمع خوبی نگرفتم
    ایا هر روز صبح اهداف خود را (کوتاه مدت _ میان مدت _ بلند مدت) بنویسم در دفتر؟ اگر بله چند دفعه؟

شادباشید و پیروز
    سلام عرفان جون امیدوارم که خوب باشی
    دمت گرم بابت تمرین ها و پشتکار و تلاشی که داری.سیگار رو من هم گذاشتم کنار.والا هیچ راهی نداره ترکش من همه راه هارو تست کردم.فقط باید خودت واقعا بخوای و بزاریش کنار و با وسوسه شدن عادتش یه تایمی مقابله کنی.
    من پیشنهاد میکنم اون یه ساعت رو به مغزت استراحت بده و فیلم یا سریال ببین.وقتی از صبح تا شب کار میکشی ازش یه ساعت بزار حال کنه.حالا چه چیزی بهتر از سریال های خوب که حتی به پول و قدرت هم ربط داشته باشن و هم لذت ببری و هم یه چیزی یاد بگیری.(سریال هایی مثل house of cards-narcos-vikings-dark-attack on titan و ...)

درباره نوشتن هم استاد برای ترک عادات و کاشتن عادات جدید در یکی از وبینار ها گفتن اول باید عاداتمون رو بشناسیم.پس 21 روز از سبح که پا میشی تا شب کارایی که میکنی رو مینویسی تو دفتر.بعد کارایی که هرروز کردی و عادت شده برات مشخص میشه.اونارو یادداشت میکنی.بعد میگی من میخوام فلان عادت هارو داشته باشم.اونارو یادداشت میکنی و اون عادت هارو 21 روز انجام میدی هرروز.
    کتاب راجع به عادت ها والا الان حضور ذهن ندارم ولی کتاب 7 عادت مردمان موثر رو من خودم الان دارم میخونم خیلی خفنه.واقعا با بقیه کتاب ها متفاوت بود.تو تاپیک معرفی و خلاصه هم گذاشتم لینکش رو میزارم.
    لینک تاپیک معرفی کتاب 7 عادت مردمان موثر
    لینک تاپیک خلاصه کتاب 7 عادت مردمان موثر

راجع به سوال تلگرام هم ندارم ولی چند تا کانال خوب علمی دارم دوست داری پیام بده اوکی کنیم.

امیدوارم مفید بوده باشه برات.اون یه نخ رو بزار کنار از همین اول که از همین یه نخ شروع میشه.
    مخلصم
    ویرایش توسط tarokh : 06-07-2022 در ساعت 11:39

16. 15 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,455 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

شادباشید و پیروز
    سلام و وقت بخیر عرفان جان
    امیدوار نیستم اینبار مطمئنم که حالتون خوبه خدارو شکر
    ابتدا تبریک میگم بهتون بابت حذف اینیستاگرام ، انشالله در مرور زمان برای تکمیل موفقیتتون اون یکی پیام رسانها هم حذفشون کنید
    - عرفان جان یک پیشنهاد دارم براتون به عنوان یک برادر کوچکتر ، زیاد به خودتون فشار نیارید و با سرعت مسیر رو طی نکنید موفقیت همین مراحل طی این مسیر هست و زمانبر و با زیاد کردن تایم کاری چندان تفاوتی براتون نخواهد داشت و یکم خستگیتون رو بیشتر خواهد کرد ، تمام اطلاعاتی که دریافت میکنید و تمرین انجام میدید روشون روزانه و هفتگی و ماهانه ذهن و مغزتون نیازمند تایم خالی هست که اینهارو به طور مرتب درکشون کنه و در جای درست بایگانیشون کنه و اگر شما هی مدام اطلاعات واردش کنید و اجازه این رو ندید که ذهن و مغزتون کار خودشون رو انجام بدن و اطلاعات دریافتی رو مرتب کنند از میزان موفقیتتون کم میکنه
    مثال قرمه سبزی استاد همیشه یادتون باشه شما نمیتونید با زیاد کردن شعله زیر قرمه سبزی زمان جا افتادن اون رو سریعتر کنید حتی احتمال سوزوندن غذا هم هست ، شما باید اجازه بدید زمان خودش رو طی کنه و با شعله ملایم جا بیفته و لذت ببرید ازش
    سعی کنید تعادل رو در تمام جنبه های زندگیتون رعایت کنید تا رشد یک بخش باعث نابودی بخش دیگری از زندگیتون نشه
    - در مورد ترک سیگار تبریک میگم به این نتیجه رسیدید که باید بگذاریدش کنار
    اگر بخوام علت ترک سیگار خودم رو بگم ، این بود که من باید در این بازار حرفه ای باشم نه یک تریدر معمولی ، پس برای حرفه ای شدن باید تمام بخشهایی که برای رسیدن به این هدفم آسیب وارد میکنند کنار بگذارم نه فقط اونهایی که خودم میخوام و راحت هستن ، به قول استاد شما باید خودتون یک تصویری از آینده کارهایی که انجام میدید داشته باشید تا نتایجی رو که در آینده بدست خواهید آورد رو از الان بتونید ببینید ، در مورد سیگار تهش هیچی نیست جز اینکه مریضی و مشکلات قلبی و تنفسی به وجود خواهد آمد و در نهایت اون زمان دکتر میگه اگر یک نخ دیگه بکشید مطمینا وارد بهشت میشین و اونجاست که در یک لحظه تغییر اتفاق میفته ، ما الان با قدرت تصویر سازی میتونیم ببینیم در آینده چی میشه ، پس لطفا همین یک نخ رو هم کنار بگذارید ، به قول استاد تغییر در یک لحظه اتفاق میفته و در اون لحظه شما باید عمل کنید و پایبند و متعهد ، من خودم یکدفعه و با وجود موندن نصف پاکت سیگارم کلا تصمیم گرفتم و عملیش کردم و ادامه ندادم و از 99.12.14 گذاشتمش کنار و این رو هم مدیون استاد و دوستان گلی مثل شماها هستم ، شما در این دوره به باور درونی و قدرتی که در وجود تمام انسانها هست پی بردید و میتونید هر لحظه ای برای یک شروع جدید بشه ، حتی همین الانی که دارید این پست رو میخونید میتونید سیگار رو ترک کنید و مبدا تغییرتون همین الان باشه ، انجام دادن این کار در این لحظه قدرتی در شما بیدار خواهد کرد که در آینده در عمل و تعهد به چک لیستتون مشاهده خواهید کرد که چقدر این کارتون و تصمیمتون و متعهد موندن بهش در اینده باعث متعهد بودن به چک لیستتون خواهد شد
    - در مورد کتابی که خواسته بودید : میتونید کتاب بنویسید تا اتفاق بیفتد رو مطالعه کنید
    - در مورد نوشتن اهداف به صورت روزانه اگر بتونید انجامش بدید که خیلی فوق العادست و قطعا نتایج بسیار عالی داره براتون و ادامه دادنش رو هم میتونید تا زمانی که لذت میبرید ازش یا میرسید به اهدافتون ادامه بدید یا تا زمانی که در لحظه نوشتن اون ذهن ناخودآگاهتون مقابله نمیکنه باهاش ، اگر هم نتونستید هر روز بنویسید یکبار بنویسید و همیشه بخونیدشون ، این باعث میشه از مسیر اهدافتون خارج نشید و یکی دیگه از علتهای اینکه میگن اهدافتون رو مکتوب بنویسید این هست که وقتی نوشتیید و اومد روی کاغذ دیگه تغییرش نمیدید و هر روز همون رو تکرار میکنید اما اگر ننویسید امروز هدفتون BMW سیاه رنگ هست و فردا با دیدن رنگ سفیدش میگید اینم خوبه ها پس سفیدش رو میخرم و این باعث میشه هی اهدافتون در مغز ئ ذهنتون تغییر کنه و به هیچکدوم هم نرسید
    - در مورد نوشتن برای تغییر عادت من اطلاعی ندارم و نمیدونم ، اما در مورد جمله ای که نوشتید من سیگار نمیکشم : همیشه دقت کنید وقتی این جمله رو تکرار میکنید چه تصویری در ذهنتون بالا میاد و چه احساساتی بهتون منتقل میشه ، و همیشه سعی کنید اون چیزی رو که میخواید بگید نه اون چیزی رو که نمیخوایید مثال : من نمیخوام ضرر کنم = من میخوام سود کنم ، هر دو جمله معنیش یکی هست اما تصویر و احساسی که در شما بالا میارند متفاوت هست
    - در مورد اینکه نوشتن در چه روابطی مفید هست :
    در همه چیز
    اهداف
    چک لیست
    برنامه کاری
    افکار مزاحم
    درآمدها و هزینه ها
    کارهای روزانه
    جملات انگیزشی
    نامه به خدا
    شکر گزاری
    .
    .
    .
    عرفان جان در نهایت تبریک میگم بهتون که شروع کردید به تغییر کردن انتهای این مسیر خیلی زیباست پس ادامه بدید
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    فرصت داشتین این پستهای قبلی رو که لینک میذارم اگر نگاه کردید دوباره نگاه کنید اگر هم نگاه نکردید حتما نگاه کنید
    https://forum.academywave.com/showth...l=1#post251011
    https://forum.academywave.com/showth...l=1#post234348
    ویرایش توسط Ali97 : 06-07-2022 در ساعت 12:43
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

18. 14 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

شادباشید و پیروز
    عرفان جان اینم یادم رفت بگم.
    استادی میگفت
    استراحت کار فکری کار فیزیکیه
    استراحت کار فیزیکی خواب...

20. 7 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 49 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 49 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع