نقل قول نوشته اصلی توسط سعیدابراهیمی نمایش پست ها
سلام به دوستان عزیز امیدوارم حالتون عالی باشه
من در حال آموزش هستم و یه سری موانع میان تو ذهنم که باعث میشن یکم ذهنم پراکنده شده و تسلط کافی رو مباحث نداشته باشم که مهترینش بازی های کامپیوتری هستن میشه مثلا یه راهکار بدین من برنامه ریزی برای گیم داشته باشم در کنار تمریناتم و ذهنم پراکنده نشه حین تمرین فکرم بره سمت گیم
@memo
سلام
روزتون بخیر
پس گیمر هستین ..خودمم چندسال پیش خیلی گیم بازی میکردم خیلی وقعا دوس داشتم و دروغ نگم اعتیاد داشتم به بازی رایانه ای از جمله فیفا و پی اس ...
راستشو بگم از وقتی فارکس رو شناختم اروم اروم ناخودآگاه سمت فارکس کشید شدم و رفته رفته گیم بازی کردن کم و کم و کمتر شد تا جاییکه فک کنم 3 سالی هست کلا بازی تو لب تابم ندارم و دست به گیم نزدم در این مدت یکی دوبار گیم نت رفتم به دلیل دعوت دوستان ...

من هیچ راه خاصی برای ترک اعتیادم بکار نبردم فقط روز به روز تمرکزم روی فارکس بیشتر میکردم چون علاقه خودم داشتم دنبال میکردم و فارکس همون شغل موردعلاقه و باب میل من بود و اشتیاقی که بهش دارم کلا یکاری کرد که من این عادتم ترک کردم
تنها راهی که میتونم بهت بگم تو لب تاب یا پی سی خودت گیم نداشته باشو حذف کن
گیم نت رفتن خیلی سخته برای ماهایی که عادت کردیم تو اتاقمون و تو خونه بازی کنیم و خیلی دیگ نمیتونی دسترسی به گیم داشته باشی و اروم اروم اون کانال های نورونی که طی این سالها تکرار ضخیم تر شدن شروع میکنن به نازک و نازک تر شدن و میتونی تمرکزت بزاری روی فارکس