نمایش نتایج: از 1 به 10 از 5443

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

نمایش موضوع

shahin5233 آواتار ها
    1,416 بار در 313 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 42 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و عرض ادب خدمت استاد عزیز و سایر دوستان

لطفا در حد تجربه و معلوماتی که نسبت به این زمینه دارید بهم کمک کنید که مشکلم برطرف بشه.

مشکل1 : دوستان وقتی دارم مارکت رو بررسی می کنم که وارد ترید بشم خیلی با عجله و سریع بررسی و تیک های چک لیست رو میزنم ؛ انگار اگه الان ورود نکنم دیگه موقعیت رو از دست میدم و این اخرین موقعیت من در مارکت است

مشکل2: وقتی وارد ترید شدم حدسود وضرر تعیین کردم ، استرس و دلشوره سراغم میاد ، در حدی که دستام خیس عرق میشن و موقعیت خروج و مدیریت پوزیشین برام ممکن نیست.

مشکل3: بعد نتیجه ترید خیلی روی من اثر داره ؛ اگر حدسود بخوره من هیجان زده میشم ، بشکن میزنم و خوشحالم . اما وقتی حدضرر میخورم به حدی ناراحت و اعصبانی میشم که سردرد میگیرم ، فکر مشغولی سراغم میاد ، و زمین و زمان رو مقصر میدونم.

مشکل 4 : به حدسود خیلی پای بندم به حدی که چند بار قیمت با حدسودم برخورد میکند اما بخاطر اسپرد بسته نمیشه و خودمم دلم نمیاد که پوزیشین رو دستی ببندم . برای حدضرر برعکس کاملا حاضرم معامله تا نزدیکی کال مارجین شدن بره توی ضرر ولی اون موقعیت و ترید با ضرر بسته نشه

این رو هم در نظر بگیرید : تمام این مشکلات در حساب دمو دارم

دوستان این مشکلات اصلی من هستن که به نظر خودم از چک لیست و تحلیل تکنیکال مهم تر هستند ، نباید نتیجه ترید هام رو من اثر بگذاره.

لطفا در این زمینه تجریه ای دارید در اختیارم قرار بدید

با تشکر
    ویرایش توسط shahin5233 : 03-03-2024 در ساعت 09:14

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از shahin5233 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 66 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 66 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع