صفحه 534 از 555 نخستنخست ... 34434484524532533534535536544 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,331 به 5,340 از 5544

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

1,256 بار در 219 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیر رضا نمایش پست ها
    سلام عرفان عزیز
    امیدوارم که حالت خوب باشه
    میخواستم بدونم این کتاب نیرو حال ؟
    خیلی پیشنهاد شده کتاب خوبیه بنظر با این یک صفحه خوندن نظرم جلب شد بخرمش
    درود بر شما
    پیشنهاد میکنم پادکست < این نقطه > رو گوش کنید بهترین منبع برای ما بچه هاست که چه جوری توجهمون رو بیاریم به لحظه حال
    استاد میگن اگه کنترل ذهن رو در دست بگیری میبینی ذهن چه کارهایی برات انجام میده
    بقول رابین شارما مشکل این نیست که ما از ذهنمون استفاده نمیکنیم مشکل اینجاست که ذهنمون داره از ما استفاده میکنه
    حسین عرب زاده تو پادکست این نقطه کاملا واضح و روشن توضیح میده که ما با مدیتیشن کردن چطور میتونیم ماهیچه تمرکز ذهنمون رو قوی کنیم مدیتیشن برای ذهن دقیقا مثل ورزش کردن برای جسم هست ما وقتی یاد میگیریم که ما افکارمون نیستیم و اصلا مقاومتی برای از بین بردن افکارمون نمیکنیم فقط اجازه میدیم هر مقدار فکر که میخواد بیاد تو ذهنمون حالا وظیفه ما اینه با ذره بین به اون فکری که به ما کمک میکنه رشد کنیم توجه کنیم و تمام. همه رسالت ما تو زندگی همینه
    خیلی وقتا تو مدیتیشن ما حواسمون پرت میشه دقیقا همونجا که میفهمیم حواسمون رو میاریم به نفسمون حالا همین تو تمام لحظه های زندگی صادقه.وقتی داریم شام میخوریم فقط باید شام بخوریم نمیخواد پادکست گوش کنیمو یا کار دیگه انجام بدیم طوری که شاممون رو با تمام جزئیاتش توضیح بدیم وقتی رفتیم مسافرت و تفریح فقط باید تفریح کنیم خیلی از ماها توی تفریحاتمون گوشی رو بیرون میاریم و ی سر به بازار میزنیم اگه دیدیم ی موقعیتم داده که چه بهتر ی ترید هم میزنیمو فرض میگیریم این ترید هم مثبت بشه کسی که تو تفریحش ترید میزنه روز بعد وقتی داره ترید میکنه هم میتونه تو ذهنش تفریح کنه بعد این قابلیت رو داره که حساب رو کال کنه بعد میگه من سیستم 90% سودده داشتم و حساب کال شد.
    امیدوارم دوستان عزیزم اونایی که تو مدارش هستند این پادکست زیبا رو گوش کنن.شاد باشید

2. 9 کاربر برای این پست سودمند از Ma2ta عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,917 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2124 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیر رضا نمایش پست ها
    سلام عرفان عزیز
    امیدوارم که حالت خوب باشه
    میخواستم بدونم این کتاب نیرو حال ؟
    خیلی پیشنهاد شده کتاب خوبیه بنظر با این یک صفحه خوندن نظرم جلب شد بخرمش
    سلام جناب امیررضا
    مرسی ممنونم منم امیدوارم که حالتون خوب باشه
    بله درسته ، کتاب نیروی حال هستش

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

elahe heidari آواتار ها
    550 بار در 114 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط forexmh نمایش پست ها
    دورشونو دیدم و واقعا لذت بردم
    اگر دوست عزیزی هم قصد داره ببینه میتونه از لینک زیر اقدام کنه به دیدنش
    سه رکن پلن معامله*گری (youtube.com)
    سلام وقت همه دوستان بخیر خیلی عالی بود ممنون که به اشتراک گذاشتید
    دوستان پیشنهاد میکنم حتما این دوره آقای زنگنه رو ببینید
    موفق باشید
    هر روز سعی کن فاصله بین خود واقعی و خود آرمانیتو کم کنی

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از elahe heidari عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,917 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2124 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    یک چند مورد از کتاب نیروی حال رو بهم بست دادم که در اختیارتون قرار میدم _ امیدوارم متوجه اصل موضوع بشید

وقتی در لحظه حال قرار میگیرید منی وجود ندارد که بخواهد از ارزش ها و باورها و شخصیت و .... من قبلی تاثیر بگیرد و خودش را در لحظه نشان دهد
    این جمله خیلی جای اندیشه دارد ....
    شما در نهایت متوجه میشید که افکار و احساساتتون نیستید و قدرت اختیار و انتخاب دارید و این فقط با یکی ندیدن خود با ذهن که سازنده احساسات و افکارات هست ، امکان پذیر میشود
    با به این مرحله رسیدن ، شخصیت قبلی انرژیش رو روز به روز از دست میده و جا برای شکل گیری شخصیت جدید باز میشه
    احساسات البته ناگفته نماند که : واکنش جسم نسبت به افکار و ذهن هستند

8. 10 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

yeekttaa آواتار ها
    675 بار در 204 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    هر تفکری که در جهان وجود دارد یک ارتعاش و لرزش از خودش به وجود می آورد و هر تفکری که سیگنالی را به وجود می آورد می*تواند یک سیگنال و ارتعاش دقیقا مطابق با خودش را به خود جذب کند
    هر چیزی که در اندیشه آن هستید به خودتان جذب خواهید کرد چه دلتان بخواهد چه نخواهد
    (( تنها دلیل اینکه شما هنوز به آنچه می*خواستید نرسیده اید این است که الگوی لرزش های درونی شما با الگوی لرزش های بیرونی شما در یک راستا قرار ندارند )
    خیلی مراقب افکارتون و احساساتتون باشین خیلی زیاد.
    واقعا دشمن خاموش ما افکار و احساساتمون هست من بهد دیدن وبینار ها و حرف های استاد به این نتیجه رسیدم
    خدایِ اَبَدی درونِ بدن - یکتا

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از yeekttaa عزیز تشکر کرده اند:

Hamid14 آواتار ها
    1,028 بار در 249 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ma2ta نمایش پست ها
    درود بر شما
    پیشنهاد میکنم پادکست < این نقطه > رو گوش کنید بهترین منبع برای ما بچه هاست که چه جوری توجهمون رو بیاریم به لحظه حال
    استاد میگن اگه کنترل ذهن رو در دست بگیری میبینی ذهن چه کارهایی برات انجام میده
    بقول رابین شارما مشکل این نیست که ما از ذهنمون استفاده نمیکنیم مشکل اینجاست که ذهنمون داره از ما استفاده میکنه
    حسین عرب زاده تو پادکست این نقطه کاملا واضح و روشن توضیح میده که ما با مدیتیشن کردن چطور میتونیم ماهیچه تمرکز ذهنمون رو قوی کنیم مدیتیشن برای ذهن دقیقا مثل ورزش کردن برای جسم هست ما وقتی یاد میگیریم که ما افکارمون نیستیم و اصلا مقاومتی برای از بین بردن افکارمون نمیکنیم فقط اجازه میدیم هر مقدار فکر که میخواد بیاد تو ذهنمون حالا وظیفه ما اینه با ذره بین به اون فکری که به ما کمک میکنه رشد کنیم توجه کنیم و تمام. همه رسالت ما تو زندگی همینه
    خیلی وقتا تو مدیتیشن ما حواسمون پرت میشه دقیقا همونجا که میفهمیم حواسمون رو میاریم به نفسمون حالا همین تو تمام لحظه های زندگی صادقه.وقتی داریم شام میخوریم فقط باید شام بخوریم نمیخواد پادکست گوش کنیمو یا کار دیگه انجام بدیم طوری که شاممون رو با تمام جزئیاتش توضیح بدیم وقتی رفتیم مسافرت و تفریح فقط باید تفریح کنیم خیلی از ماها توی تفریحاتمون گوشی رو بیرون میاریم و ی سر به بازار میزنیم اگه دیدیم ی موقعیتم داده که چه بهتر ی ترید هم میزنیمو فرض میگیریم این ترید هم مثبت بشه کسی که تو تفریحش ترید میزنه روز بعد وقتی داره ترید میکنه هم میتونه تو ذهنش تفریح کنه بعد این قابلیت رو داره که حساب رو کال کنه بعد میگه من سیستم 90% سودده داشتم و حساب کال شد.
    امیدوارم دوستان عزیزم اونایی که تو مدارش هستند این پادکست زیبا رو گوش کنن.شاد باشید
    سلام ودرود به اقا احسان گل دوست خوب و خوش قلبم
    متنی خیلی زیبایی بودم ممنونم احسان جان
    من پادکستی که فرمودین رو پیدا نکردم و مشتاق گوش بدم
    اگه امکان داره لینک پادکستی که گفتی رو بذاری تا من و بچه ها استفاده کنیم
    ممنونم ازت
    (راستی بیهایت دلتنگتم)
    Keep Calm AND Trade Smart

12. 2 کاربر برای این پست سودمند از Hamid14 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid14 نمایش پست ها
    سلام ودرود به اقا احسان گل دوست خوب و خوش قلبم
    متنی خیلی زیبایی بودم ممنونم احسان جان
    من پادکستی که فرمودین رو پیدا نکردم و مشتاق گوش بدم
    اگه امکان داره لینک پادکستی که گفتی رو بذاری تا من و بچه ها استفاده کنیم
    ممنونم ازت
    (راستی بیهایت دلتنگتم)
    سلام حمید جان.ممنونم از لطفت توی برنامه castbox سرچ کنی این نقطه برات میاره
    دل به دل راه داره
    https://castbox.fm/vb/638588793

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از Ma2ta عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    درود بر دوستان گلم و استاد امینو عزیز و دوست داشتنی
    ی سوال خیلی مهم برام پیش آمده.امیدوارم خود استاد هم جواب بدن چون میدونم متن رو میخونن
    بنده یک سال بازی فراوانی رو انجام دادم و خب بعدش نتیجش هم دیدم تا اونجایی که در مدارش بودم. حالا دوباره بازی فراوانی رو شروع کردم استاد تو وبینار بازی فراوانی میگن مثلا شما ماشین پورشه میخوای باید بگید من امروز ماشین پورشه دارم و تصویر ذهنی درستی ازش داشته باشی (کتاب سایکوسایبرنتیک)و اون احساس رو در خودت ایجاد کنی در این حالت شما از یک لایه پنهان عبور میکنی و 100% به خواستت میرسی فقط یک مورد میمونه اگه شما آمادگی دریافتش رو نداشته باشی این از شما رد میشه و میره برا اونی که آمادگی دریافتش رو داره.سوال من اینه.
    چگونه میتونیم آمادگی دریافت چیزی که میخوایم رو در خودمون خیلی قوی کنیم؟ Erfanalk@
    Ali98@
    amino@

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از Ma2ta عزیز تشکر کرده اند:

yeekttaa آواتار ها
    675 بار در 204 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ma2ta نمایش پست ها
    درود بر دوستان گلم و استاد امینو عزیز و دوست داشتنی
    ی سوال خیلی مهم برام پیش آمده.امیدوارم خود استاد هم جواب بدن چون میدونم متن رو میخونن
    بنده یک سال بازی فراوانی رو انجام دادم و خب بعدش نتیجش هم دیدم تا اونجایی که در مدارش بودم. حالا دوباره بازی فراوانی رو شروع کردم استاد تو وبینار بازی فراوانی میگن مثلا شما ماشین پورشه میخوای باید بگید من امروز ماشین پورشه دارم و تصویر ذهنی درستی ازش داشته باشی (کتاب سایکوسایبرنتیک)و اون احساس رو در خودت ایجاد کنی در این حالت شما از یک لایه پنهان عبور میکنی و 100% به خواستت میرسی فقط یک مورد میمونه اگه شما آمادگی دریافتش رو نداشته باشی این از شما رد میشه و میره برا اونی که آمادگی دریافتش رو داره.سوال من اینه.
    چگونه میتونیم آمادگی دریافت چیزی که میخوایم رو در خودمون خیلی قوی کنیم؟ Erfanalk@
    Ali98@
    amino@
    سلام تا اونجایی که من یادم میاد استاد در یکی از وبینار ها گفتن حتی مثال ماشین هم زدن که باید در شرایط خواستن اون باشید و کاملا امکانش در زندگی واقعی وجود داشته باشه و گفتن مثلا اگر فلان ماشین دارین یهو نگید بنز مرحله به مرحله لول ببرید بالا (شاید دقیق حرف های استاد نباشه برداشت من بود از صحبت ها )
    در یکی از وبینار ها هم گفته شد باید در جهت دریافتشون تلاش کنید و برید جلو و اگر فقط بخواید( منظور کلامی و ذهنی )(باید فیزیکی هم باشه) دارین نداشتن بیان میکنید که خوب نیست وبینار 78 یا 79 حتما ببین
    سوال جالبی بود امیدوارم دوستان پاسخ درستو بدن منم استفاده کنم
    خدایِ اَبَدی درونِ بدن - یکتا

18. 2 کاربر برای این پست سودمند از yeekttaa عزیز تشکر کرده اند:

606 بار در 83 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahin5233 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت استاد عزیز و سایر دوستان

لطفا در حد تجربه و معلوماتی که نسبت به این زمینه دارید بهم کمک کنید که مشکلم برطرف بشه.

مشکل1 : دوستان وقتی دارم مارکت رو بررسی می کنم که وارد ترید بشم خیلی با عجله و سریع بررسی و تیک های چک لیست رو میزنم ؛ انگار اگه الان ورود نکنم دیگه موقعیت رو از دست میدم و این اخرین موقعیت من در مارکت است

مشکل2: وقتی وارد ترید شدم حدسود وضرر تعیین کردم ، استرس و دلشوره سراغم میاد ، در حدی که دستام خیس عرق میشن و موقعیت خروج و مدیریت پوزیشین برام ممکن نیست.

مشکل3: بعد نتیجه ترید خیلی روی من اثر داره ؛ اگر حدسود بخوره من هیجان زده میشم ، بشکن میزنم و خوشحالم . اما وقتی حدضرر میخورم به حدی ناراحت و اعصبانی میشم که سردرد میگیرم ، فکر مشغولی سراغم میاد ، و زمین و زمان رو مقصر میدونم.

مشکل 4 : به حدسود خیلی پای بندم به حدی که چند بار قیمت با حدسودم برخورد میکند اما بخاطر اسپرد بسته نمیشه و خودمم دلم نمیاد که پوزیشین رو دستی ببندم . برای حدضرر برعکس کاملا حاضرم معامله تا نزدیکی کال مارجین شدن بره توی ضرر ولی اون موقعیت و ترید با ضرر بسته نشه

این رو هم در نظر بگیرید : تمام این مشکلات در حساب دمو دارم

دوستان این مشکلات اصلی من هستن که به نظر خودم از چک لیست و تحلیل تکنیکال مهم تر هستند ، نباید نتیجه ترید هام رو من اثر بگذاره.

لطفا در این زمینه تجریه ای دارید در اختیارم قرار بدید

با تشکر
    سلام وقت بخیر .نگاه کردن به حرکات قیمت بدون قضاوت و درگیری ذهنی و بدون معامله کردن
    نگاه کردن به حرکات قیمت بدون قضاوت و درگیری ذهنی.یک مدیتیشن عالی برای تریدرهاست (امینو)

20. 3 کاربر برای این پست سودمند از komari عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 54 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 54 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع