نقل قول نوشته اصلی توسط yeekttaa نمایش پست ها
با سلام امیدوارم همگی خوب و سلامت باشین
پيش خودم فکر ميکردم هرچي تعداد دور دیدن و اموزش بره بالا خوب راحت تر میشه مطالب هموناست دیگه اما.......
از اوايل دور 3 کاملا متوجه شدم همه چیز در عين ساده تر شدن عمق بيشتري پيدا ميکنه و واقعا خیلی عجیبه که یه مطلب هر بار گوش میدی یک چیز جدیدتر یاد میگیری و این خیلی فوق العاده خاص و متفاوته و دیدن دوباره فایل هارو هیجان انگیز میکنه که درک خبلی گسترده و کاملي بايد ازش داشته باشيم
بي صبررانه منتظر دور 4 هستم و دارم واسش برنامه ميريزم که قوي تر پيش بره نسبت به دور 3
ساده تر شدن واقعا با راحت شدن يک دنيا فرق داره
ممنونم از دوستان اکادمي که پست ها پاسخ میدن که تعدادي اينقدر ديد عميقي به مطالب دارن که تحسين برانگيزه .
اما خوب مشکل خوابي که از انتها دور 2 براي من پيش اومد متاسفانه تا الان حل نشده و واقعا نميدونم اين تغيير ناگهاني که پیش اومد چطور حل کنم ( نهایت 8 بیدار بودم ) راه هاي زيادي تست کردم و اين موضوع واقعا اذيتم ميکنه روی تمرکز و زمانم خیلی تاثیر داره مثلا اشتباهاتی در تمرین میکنم که بعدش متوجه میشم چقدر واضح بی دقتی کردم یا ندیدم در صورتی که کاملت اون مطلب یاد گرفتم اون احساس رضایت گذشته نسبت به روتین روزانم کم شده( به علت تفاوت ساعت خواب)

ممنون میشم پیشنهادات و راهنمایی هاتون بگید

سلام
وقتتون بخیر

هورمون ملاتونین همون هورمونی که تو مغز ترشح میشه و به ما هشدار میده که وقت خوابه...
این هورمون خیلی حساس به نور آبی لب تاب یا گوشی و تلویزیون و...ینی این نور آبی باعث میشه مقدار کمی این هورمون ترشح بشه و خمین باعث میشه رغبتی به خواب نداشته باشیم ...
خب کار ما هم با لب تاب هست و طولانی مدت به صفحه اون خیره میشیم و بهتره یه کاری برای این نور آبی بکنیم ...
من خودم سه سال از یه برنامه ای که نور آبی صفحه رو میگیره و نور زرد به صفحه نمایش لب تاب میده رو استفاده میکنم ..اوایل شاید یکم به دیدتون یجوری بیاد ولی به مرور راحترر میشین نسبت بهش

لینک فایل
https://s30.picofile.com/file/847461...setup.exe.html

طبق برنامه درجه نور زرد میتونین دستی و دلخواه تنظیم کنید.

من خودم بالای 12 ساعت پشت سیستم هستم ولی 10 یا 11 شب انقد خواب الود میشم که اصلا نمیتونم بیدار بمونم
صبح ها هم 5 بیدارم و اولین کارمم بعد بیدار شدن مرتب کردن اتاق و شستن دست و صورت و بعدش ورزش بمدت 15 دقیقه تمرنیات هوازی هست ...
ورزش مستمر روازنه هم به روند خوابتون هم میتونه کمک کنه.
از موسیقی های ملایم و بیکلام بعد از ظهرها استفاده کنین