نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
دوستان سلام
به یک مشکلی برخوردم که از نظر روانی خیلی بهم ریخته من رو در این چندوقته(اقایون درک میکنن این استرس رو)و اون هم سربازی هست.بنده الان کنکور ارشد دارم و اگر به هر دلیلی قبول نشم مشمول به سربازی میشم در شهریور.میدونم که ربطی به اینجا نداره ولی گفتم شاید دوستان دیگه ای هم باشند که این مشکل رو دارند و در اینجا به یک جمع بندی ای برسیم که مفید باشه.
سوالی که دارم از شما دوستان عزیز اینه که این مرحله سخت و غیرقابل تغییر رو چطور میتونیم بگذرونیم؟چون من هدف اصلی و برنامه زندگیم ترید و تریدر شدن هست.
ممنون میشم اگر راهکار یا توصیه و یا تجربه ای دارید ذکر کنید.
@Erfanalk @Brian @MEMO @Hfada @Milad-Trader @benxa @Snow_Trader @mohammad-zrm @rezaalsz @Amiranak @Mohammadgoodarzi @sayone @Nimaa @kamanche @Nami.Trader @Ali97 @Behnambaziar @khoshroomahdi @oveys @Soroosham @ariya @.Brave_Heart.
قبول دارم دوران سختیه از لحاظ روانی ، من بعد دانشگاه رفتم خدمت ولی بهت توصیه میکنم تا جای امکان تلاشتو بکنی و نری ، از طریق معافیت پزشکی یا هر چیزی ، نه این که سربازی کار سختی باشه ، بطالت عمره ، الان در جریان خریدش نیستم که هست یا نه ولی روی معافیت کار کن که هزینه زیادی هم متحمل نشی