نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
سلام علی جان
اغا چوخ مرسی زحمت وردیخ
راستش علی جان در رابطه با کتاب دقیقا باید این کتاب نیروی حال باید بالای 10 بار خوانده شه و صد در صد بالای 10 بار میخونم (منظورم این نیست که 10 تا کتاب رو فقط یکبار میخونم) از قضا هدف اول اینه کتاب های اثرمرکب و نیروی حال چندین بار خونده شه تو وجودم جاری شه و سپس کتاب بعدی
راستش من یک برنامه خیلی خوبی هم دارم که این برنامه مطمینم منو 1 به 1000 در ترک عادات و موفقیت یاری میکنه و خیلی خیلی خوبه
لینک پست تو تاپیک تمرینات:https://forum.academywave.com/showth...l=1#post196860
تو تاپیک تمرینات گذاشتم خواستی برو بخون نظرتو بده راجع بهش بده شایدم اصلا خودت استفاده کردی ازش (تو ساخت برنامه خیلی خلاقم و چندین تا از دوستان گفتن این برنامه دارن هاردی هست از رو اون نوشتی ولی واقعیت فقط اسم جناب دارن هاردی رو نوشتم و اطلاعی از ایشون ندارنم)
اما در رابطه با این پستم:
اغا این پست دلی بود و عرفان اسفند 1400.12.06 بود و هرچی اعم از طرز بیان و قدرت کلمات و ... بود رو تو این پست رعایت نکردم و خود واقعیم رو ریختم رو پست
کلمات واقعا تاثیر گذار هستند و اینو به خوبی درک کرده ام
علی جان دقیقا همانطور که فرمودین اینو یادگرفته ام که با خودم مهربون باشم و مطمینم ترک عادات جز این نخواهد بود و وقتی یک عادتی میاد سراغم از این به بعد میشینم با خودم صحبت میکنم و مهربانی با خود به نظرم یکی از اصلی ترین عامل های موفقیت هست

علی جان پستت رو چند بار خوندم و لذت بردم (این که یکی رو به این زیبایی راهنمایی میکنی مطمینن میشه گفت خودتون رسیدی به یک سطح بالا از موفقیت در روانشناسی و عادات و ....)
اما یک جمله : گاهی وقتا یکی در حدی از چشت میفته که دیگه بود و نبودش و برات مهم نیست و اصلا فکرشم نمیکنی

ممنونم علی جان ندین تا از دوستان هم تو شخصی راهنمایی کردن ممنونم از همتون
مرسی عرفان جان
ما همه در این آکادمی در حال آموزش هستیم و آموزش هم هیچ وقت تمام نمیشه
در کل من از شما ممنونم که باعث شدید یک مقدار دوباره اطلاعاتی که داشتم برام مرور بشه
لینک پستی که گذاشته بودی رو مطالعه کردم بسیار مفید و عالی بود
در نهایت شما بعد از این مرحله وارد مرحله نوشتن پلنر روزانه و دقیق خواهید شد
متشکرم ازت
آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون