صفحه 488 از 555 نخستنخست ... 388438478486487488489490498538 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,871 به 4,880 از 5549

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Mahdi_Javan آواتار ها
    2,203 بار در 492 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 35 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.k نمایش پست ها
    سلام و احترام. دوستان کسی لینک موسیقی بی کلام فایل های اموزشی استاد رو داره؟ ممنون میشم بزاره اینجا
    سلام دوست من
    https://www.youtube.com/watch?v=uYqS...el=WhiteEndors

کامنت های بچه های آکادمی هم هستش زیرش (((((:
    مشتاقِ گل از سرزنشِ خار نترسد...!

2. 10 کاربر برای این پست سودمند از Mahdi_Javan عزیز تشکر کرده اند:

186 بار در 60 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezaa نمایش پست ها
    سلام دوست عزیر امیدوارم حالتون عالی باشه

تغیییر یا توهم تغییر
    تغییرات علاوه بر نوع عادات ،باورها و اعتقادات و مهم تر از همه نوع احساسات نسبت به تغییر و رشد اهمیت دارد
    گاهی ما دوست داریم با حفظ شرایط فعلی تغییراتی را ایجاد کنیم که در راستای شرایط الانمان باشد و دوست نداریم به کلی ظرف ذهنمان را خالی کنیم
    مثلا با حفظ شرایط الان مثلا نوع تمرین کردن و نوع آموزش به خودمان می گوییم بقیه موارد قبول دارم اما این مورد را بهتر خودم می دانم
    مثلا در مورد گرفتن سود روزانه به خودمان می گوییم منکه می توانم راحت 10 درصد بگیریم پس اینم فاکتور بگیرم
    تمرین 100 تایی ؟؟کی اینقدر تمرین میکنه ،همینکه بقیه انجام دادن و نتایج مثل هم هست پس خوبه من نیازی ندارم
    فقط فایل های آموزشی ببینم ،فایل وبینار الان بدردم نمیخوره بعدا وقت شد می بینم
    و مثال های دیگر
    شما با حفظ شرایط الانتان که شامل عادات و باور و نوع حستان هست می خواهید چیزی جدیدی اضافه کنید در صورتی که لیوانتان پر است و نمی دانید که با این رفتار خودمان را گول میزنیم و می گوییم لیوانم را خالی کردم حالا این ها استثنا
    شما با این رفتار یعنی لیوان پر و حفظ شرایط فعلی دوباره شکست میخورید تا زمانی که متوجه باشید که کجا هستید
    همه ی ما خوب می دانیم که خیلی قوانین حاکم بر دنیا در فیزیک کوانتوم قرار میگرفت که وقتی فرمول ریاضی آن پیدا شد همه به بودن آن قانون اطمینان پیدا کردند
    هر قانونی در این دنیا می تواند تابع خاصی داشته باشد که در اینجا تابع شخصیت انسان ها را از نظر ریاضی بررسی می کنیم(صرفا یک ایده هست همین)
    (مجموعه عادات +باورها +اعتقادات+احساسات ,....) = (y)f
    که این تابع را اسمش را می گذاریم تابع شخصیتی که به میزان شناخت شما از خودتان بر میگردد
    اگر فرض کنیم این تابع یک انسان باشد :
    فایل پیوست 566348
    شما هر داده ای به ذهنتان بدهید نمی توانید خلاف آن را انتظار داشته باشید چون دقیقا چیزی را به شما میدهد که هستید و چون به صورت اعداد و ارقام هست خودتان را نمی توانید گول بزنید
    وقتی تابع شما این باشد مهم نیست اطلاعات مثبت یا منفی به سمت شما بیاد اینکه شما چقدر روی خودتان کار کنید نشان میدهد تابعی قوی دارید که همیشه نتایجی خوبی را به شما میدهد
    x= -1 f(y)=0 / x=-2 f(y)=2 / x=-3 f(y)= 4 / x=-5 f(y)=16
    این تابع شخصی بود که هر مقدار عددی منفی و اطلاعات منفی به شخص داده میشد نه اینکه روی شخص اثر نگذارد ،اثر میگذاشت اما در اخر نتیجه مثبت بود اما اگر تمام مقدار مثبت باشد همین شخص
    x=5 f(y)=36
    متوجه هستید که 20 واحد تفاوت وجود دارد اما شما باید بدانید تابع شما اهمیت دارد و می توان یک منفی پشت تابع قرار دهیم شما هر مقدار بدهید نتیاج شما منفی می شود
    پس قبل از اینکه چه اطلاعاتی داریم دریافت میکنیم نوع تابع ما یعنی عادات و باورهایمان و احساساتمان و.....مهم تر است
    فایل پیوست 566350
    شما هر بار با لیوان پر دارید با حفظ همان تابع فقط تابع را پیچیده تر میکنید
    پس اگر واقعا می خواهید تغییر گنید
    1-تابع خودتان را بشناید و تغییر دهید و روی آن کار کنید نتایج را تابع شما تعیین میکند
    2-با واقعیت خودتان کنار بیایید
    سلام دوست عزیزو بزرگوارامیدوارم حال دلتون عالی و بهاری باشه.دقیقا مطالبی رو که گفتید قبول دارم و با توجه به راهنماییهای دوستان بزرگوار آکادمی به این نتیجه رسیدم که دقیقا بدون هیچ تغییری باید مثل نقشه راه پیش برم گاهی اوقات آدم فکر میکنه راه میانبری پیدا کرده و میتونه مسیر رو کوتاهتر کنه ولی غافل از اینکه همون راه میانبر باعث طولانی تر شدن مسیرت میشه. بهرحال امیدوارم بتوانم در این مسیر بهتر و عالی پیش برم و برای همه دوستانم نیز آرزوی موفقیت روزافزون دارم.

4. 9 کاربر برای این پست سودمند از Mojganalipoor عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    6,439 بار در 1,725 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 915 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    ذهن یک ارباب افتضاح ، و یک خدمتکار فوق*العاده است

(برای رسیدن به این مهم و ارباب ذهن شدن راهی وجود دارد به نام مدیتیشن،مدیتیشن یعنی مشاهده افکارو در نهایت رام شدن ذهن)
    باران باش ببار!نپرس پیاله های خالی از آن کیست...

6. 17 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

wolflord آواتار ها
    4,971 بار در 1,127 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 443 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezaa نمایش پست ها
    سلام دوست عزیر امیدوارم حالتون عالی باشه

تغیییر یا توهم تغییر
    تغییرات علاوه بر نوع عادات ،باورها و اعتقادات و مهم تر از همه نوع احساسات نسبت به تغییر و رشد اهمیت دارد
    گاهی ما دوست داریم با حفظ شرایط فعلی تغییراتی را ایجاد کنیم که در راستای شرایط الانمان باشد و دوست نداریم به کلی ظرف ذهنمان را خالی کنیم
    مثلا با حفظ شرایط الان مثلا نوع تمرین کردن و نوع آموزش به خودمان می گوییم بقیه موارد قبول دارم اما این مورد را بهتر خودم می دانم
    مثلا در مورد گرفتن سود روزانه به خودمان می گوییم منکه می توانم راحت 10 درصد بگیریم پس اینم فاکتور بگیرم
    تمرین 100 تایی ؟؟کی اینقدر تمرین میکنه ،همینکه بقیه انجام دادن و نتایج مثل هم هست پس خوبه من نیازی ندارم
    فقط فایل های آموزشی ببینم ،فایل وبینار الان بدردم نمیخوره بعدا وقت شد می بینم
    و مثال های دیگر
    شما با حفظ شرایط الانتان که شامل عادات و باور و نوع حستان هست می خواهید چیزی جدیدی اضافه کنید در صورتی که لیوانتان پر است و نمی دانید که با این رفتار خودمان را گول میزنیم و می گوییم لیوانم را خالی کردم حالا این ها استثنا
    شما با این رفتار یعنی لیوان پر و حفظ شرایط فعلی دوباره شکست میخورید تا زمانی که متوجه باشید که کجا هستید
    همه ی ما خوب می دانیم که خیلی قوانین حاکم بر دنیا در فیزیک کوانتوم قرار میگرفت که وقتی فرمول ریاضی آن پیدا شد همه به بودن آن قانون اطمینان پیدا کردند
    هر قانونی در این دنیا می تواند تابع خاصی داشته باشد که در اینجا تابع شخصیت انسان ها را از نظر ریاضی بررسی می کنیم(صرفا یک ایده هست همین)
    (مجموعه عادات +باورها +اعتقادات+احساسات ,....) = (y)f
    که این تابع را اسمش را می گذاریم تابع شخصیتی که به میزان شناخت شما از خودتان بر میگردد
    اگر فرض کنیم این تابع یک انسان باشد :
    فایل پیوست 566348
    شما هر داده ای به ذهنتان بدهید نمی توانید خلاف آن را انتظار داشته باشید چون دقیقا چیزی را به شما میدهد که هستید و چون به صورت اعداد و ارقام هست خودتان را نمی توانید گول بزنید
    وقتی تابع شما این باشد مهم نیست اطلاعات مثبت یا منفی به سمت شما بیاد اینکه شما چقدر روی خودتان کار کنید نشان میدهد تابعی قوی دارید که همیشه نتایجی خوبی را به شما میدهد
    x= -1 f(y)=0 / x=-2 f(y)=2 / x=-3 f(y)= 4 / x=-5 f(y)=16
    این تابع شخصی بود که هر مقدار عددی منفی و اطلاعات منفی به شخص داده میشد نه اینکه روی شخص اثر نگذارد ،اثر میگذاشت اما در اخر نتیجه مثبت بود اما اگر تمام مقدار مثبت باشد همین شخص
    x=5 f(y)=36
    متوجه هستید که 20 واحد تفاوت وجود دارد اما شما باید بدانید تابع شما اهمیت دارد و می توان یک منفی پشت تابع قرار دهیم شما هر مقدار بدهید نتیاج شما منفی می شود
    پس قبل از اینکه چه اطلاعاتی داریم دریافت میکنیم نوع تابع ما یعنی عادات و باورهایمان و احساساتمان و.....مهم تر است
    فایل پیوست 566350
    شما هر بار با لیوان پر دارید با حفظ همان تابع فقط تابع را پیچیده تر میکنید
    پس اگر واقعا می خواهید تغییر گنید
    1-تابع خودتان را بشناید و تغییر دهید و روی آن کار کنید نتایج را تابع شما تعیین میکند
    2-با واقعیت خودتان کنار بیایید
    چقدر زحمت میکشی واسه این تاپیک دوست عزیز
    قدردان زحماتت هستیم و پست هات رو مطالعه میکنم

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از wolflord عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    1,591 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط wolflord نمایش پست ها
    چقدر زحمت میکشی واسه این تاپیک دوست عزیز
    قدردان زحماتت هستیم و پست هات رو مطالعه میکنم
    سلام خواهش میکنم لطف دارید
    من به کل متن هایی که گذاشتم زندگی کردم ، وقتی متوجه شدم محیط درونی خیلی مهم تر از محیط بیرونی هست یعنی تابع من مهم تر هست
    وقتی فهمیدم وقتی هر داده ای به سمت من بیاید تابع من تعیین میکند چقدر امادگی دریافت اطلاعات دارم تازه مثال استاد را الان میفهمم که میگفتن محیط درونی مهم هست چی هست
    من اینقدر درگیر روانشاسی و مدیتیشن و خالی کردن ذهنم و مطالعه شدم که بتونم تغییر کنیم
    من طبق تابع شخصیتی قبلم دوست داشتم تغییر کنم ،دوست داشتم طبق متود آموزشی تمرین کنم اما نمی تونستم هرچه استاد اطلاعات میدادن یا میفهیدم و انجام نمیدادم یا نمی فهمیدم و اصلا برای تابع من تعریف نشده بود برای همین به اوج شکست و ناامیدی رسیدم و بعد با آگاهی این مطالب رشد کردم
    گاهی می بینم چقدر بعضی بچه ها اینقدر دقیق طبق متود پیش رفتند میگم چقدرعالی ، منم باید بتونم
    بعضی بچه ها از اول تابع شخصیتی خوبی دارند و راحت تر تریدر می شوند اما من باید اول خودم تغییر میدادم تا تازه به لول صفرآن ها برسم و شاید این مطالبی که میزارم اصلا برای بعضی ها تعریف نشده هست و نمی دونن چیه ؟؟
    چون تابع آن ها کارهایی که من کردم شاید برایشان پیش افتاده باشد
    من خودمو نه با گذشته و نه با آینده و نه با هچکس مقایسه نمی کنم همگی یعنی سفر در زمان و دوری از حال ،فقط میدانم تابع هرکس متفاوت هست و برای منم همین هست ،از دید من بهترین مقایسه با شخصیتی که دوست داری بشی هست تا درجهت آن تلاش کنی
    تمرین و ممارست به کمال رهنمون میکند اما کمال نباید هدف نهایی باشد. هدف نهایی باید تمرین باشد

10. 14 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

Mr. & Mrs. hatami آواتار ها
    14,830 بار در 1,160 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    عرض ادب و احترام
    کتاب:بخواهید تا به شما داده شود.(استر هیکس)
    بخش یک:چیزی که میدانیم که ممکن است شما فراموش کرده باشید،اما مهم است که انها را به خاطر بیاورید.
    قدرت احساس خوب داشتن در زمان حال
    نام من ابراهام است و از بعد غیر مادی با شما سخن میگوییم.البته باید درک کنید که شما هم از بعد غیر مادی سرچشمه می گیرید.بنابراین،تفاوت زیادی با هم نداریم.دنیای فیزیکی شما از تجسم بعد غیر مادی ایجاد شده است.در واقع،شما و جهان مادی تان امتداد انرژی منبع غیر مادی هستید.زبان غیر مادی ما زبان ارتعاش است.به بیان دیگر،انچه که هستیم را به صورت ارتعاشی منعکس میکنیم و افرادی که اراده ای شبیه ما دارند جمع می شوند.هدف ما این است که به شما کمک کنیم به یاد بیاورید که شما بخشی از انرژی منبع هستید،که شما موجوداتی دوست داشتنی و پر برکتی هستید که به این واقعیت زمانی و مکانی امده اید تا به شادمانی چیزهای را بیافرینید.
    تمام وجودهای،مادی همتایانی غیر مادی دارند. این موضوع استثنایی نداد.اما حواس بیشتر وجودهای مادی انقدر با ماهیت مادی سیاره تان پرت شده است که الگوی قدرتمندی از مقاومت ایجاد کرده اید که مانع ارتباط شفاف خود با منبع تان میشوید.
    اگر چه تمام انسان ها در بعد مادی ارتباط شفافی با بعد غیر مادی دارند،بیشتر انها اگاهی هوشیارانه ای نسبت به ان ندارند و اغلب وقتی اگاه می شوید این ارتباط امکان پذیر است،عادات فکری تان مانند مقاومتی عمل میکنند که مانع از توانایی ارتباط اگاهانه می شوند.با این حال گاهی مسیر شفافی از ارتباط باز میشود و ما می توانیم درک خود را به صورت ارتعاشی به شخصی که می تواند به وضوح ان را دریافت و منتقل کند بفرستیم.خواسته ی عمیق ما این است از انجایی که در این لحظه هستید،احساس رضایت داشته باشید.درک میکنیم که این کلمات ممکن است برای شما عجیب به نظر برسد.قول میدهیم که وقتی قدرت احساس خوب در زمان حال را،به هر شکلی که شده،درک کنید،کلید دستیابی به هر وضعیت وجودی،شرایط سلامتی،ثروت و با هر چیزی را که ارزو دارید به دست خواهید اورد.
    زندگی تحقق،رضایت و شادی است.هدف از زندگی تان عینیت بخشیدن مداوم به وجود حقیقی تان است.
    ویرایش توسط Mr. & Mrs. hatami : 11-24-2023 در ساعت 20:10
    اگر میخواهید مانند استاد امینو شوید،مانند استاد امینو شوید.
    موفق باشید(که میدونم قطعا موفق هستید) امینو(پدر معنوی)

در هر معامله فکر کنید که ان معامله تنها ترید در طول زندگی شماست(امینو)

و خداوند امینو را آفرید...

12. 13 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    6,439 بار در 1,725 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 915 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    چرا معامله*گری در عین سادگی سخت است

برای اینکه در معامله*گری قوی شوید، باید معامله کردن را تمرین کنید. هیچ جایگزین و راه دیگری هم وجود ندارد.
    باران باش ببار!نپرس پیاله های خالی از آن کیست...

14. 11 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

sadegh haghgoou آواتار ها
    1,099 بار در 152 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با عرض سلام خدمت تریدرهای عزیز سایت آکادمی ویو

در این مجموعه از پادکستهای روانشناسی که روخوانی مقاله های سایت آکادمی ویو هست جهت ترویج و بهره بری بیشتر از محتویات
    مقاله های روانشناسی تهیه و ضبط شده و از آنجایی که استاد دهقان به ضرورت مباحث روانشناسی تاکیید ویژه ای دارند سعی بنده بر این شد
    تا به مرور بتوانم تمامی مقاله های روانشناسی سایت را روخوانی نمایم و در اختیار شما قرار دهم امید است که بتوانم قدمی مثبت در راه تریدری دانشجویان
    سایت اکادمی ویو برداشته باشم . @amino

دانلود فایل صوتی مقاله دام های معامله گری در فارکس
    . Work hard in silence, let your success be the noise

16. 10 کاربر برای این پست سودمند از sadegh haghgoou عزیز تشکر کرده اند:

fhoenix آواتار ها
    59 بار در 21 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت بخیر .من خیلی تو اینترنت گشتم و مطالعه کردم ولی برام یه سوال حل نشده باقی مونده، اینکه فلسفه بازار فارکس چیه؟ وقتی من دلار میریزم توی حسابم و روی eoru/usd معامله میکنم چی دارم میخرم؟ وقتی سود میکنم، سودی که کردم از کجا اومده پولش؟ وقتی ضرر میکنم کجا میره این پول من؟ چون توی بورس ما یه خریدار داریم و یه فروشنده، وقتی میخریم پولمون رو میدیم به فروشنده و وقتی میفروشیم پولمون رو از خریدار میگیریم، ولی توی فارکس این مساله خریدار و فروشنده متقابل در هر معامله وجود نداره؟ پس این پول سود و ضرر از کجا میاد و کجا میره؟
    چارتها هرگز دروغ نمیگویند...
    ...the charts, never lies

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از fhoenix عزیز تشکر کرده اند:

sadegh haghgoou آواتار ها
    1,099 بار در 152 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamavi نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر .من خیلی تو اینترنت گشتم و مطالعه کردم ولی برام یه سوال حل نشده باقی مونده، اینکه فلسفه بازار فارکس چیه؟ وقتی من دلار میریزم توی حسابم و روی eoru/usd معامله میکنم چی دارم میخرم؟ وقتی سود میکنم، سودی که کردم از کجا اومده پولش؟ وقتی ضرر میکنم کجا میره این پول من؟ چون توی بورس ما یه خریدار داریم و یه فروشنده، وقتی میخریم پولمون رو میدیم به فروشنده و وقتی میفروشیم پولمون رو از خریدار میگیریم، ولی توی فارکس این مساله خریدار و فروشنده متقابل در هر معامله وجود نداره؟ پس این پول سود و ضرر از کجا میاد و کجا میره؟

سلام
    پول در بازار فارکس از یک جیب به جیب دیگر منتقل می شود. سود شما در واقع از ضرر فرد دیگری تامین می شود و همینطور ضرر شما به نفع یکی دیگر است.
    . Work hard in silence, let your success be the noise

20. 9 کاربر برای این پست سودمند از sadegh haghgoou عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 37 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 37 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع