صفحه 477 از 555 نخستنخست ... 377427467475476477478479487527 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,761 به 4,770 از 5549

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

3,370 بار در 514 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و احترام. دوستان من اومدم مشکلم رو مطرح کنم و هرکی میتونه لطفا کمکم کنه . پیشاپیش ممنونم.
    راستش من خیلی طمع کار نیستم چون بعد گرفتن هدف های روزانم (اگه بخورن ) از بازار خارج میشم. مشکل من اونجاهاییه که ضرر میکنم و اگ مثلا دوگام عقب بیفتم و حس کنم موقعیت خوبی پیدا کردم حجم معاملاتم رو بشدتتت بالا میبرم و بار ها پیش اومده که درصد روزانم رو گرفتم بعد ضرر (باحجم بالا) ولی بار هام پیش اومده که حساب خیلی زیاد رفته تو ضرر. این کارو بار هااا و بارها انجام دادم و اون حس عذاب و رنج خیلی شدید و سترس ازدست دادن سرمایه زیاد رو خیلی تجربه کردم و حتی اهرم حسابم رو هم خیلی پایین اوردم تا بتونم کنترلش کنم ولی باز رفتم و اهرم رو بعد ضرر بردم بالا و حجمو افزایش دادم . الان احساس خیلی بدی دارم نسبت بخودم که واقعا انگار موقع معامله یکی دیگ میشم و اخه چرا نمیتونی با ضرر کنار بیای و مثلا یه روزو با ضرر ببندی (به اندازه تعیین شده در مدیریت سرمایه) و به بقیه کارای روزانت برسی . نمیدونم یکم از خودم و اون ناخوداگاهی ک این اشتباهو صدبار تکرار کرده میترسم . وواقا از صمیم قلبم میخام که ازین مشکل رها بشم.
    ویرایش توسط mahdi.k : 10-20-2023 در ساعت 13:48
    ای برادر تو همان اندیشه ای / گر گل است اندیشه تو گلشنی

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از mahdi.k عزیز تشکر کرده اند:

amirahmdyi آواتار ها
    491 بار در 48 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.k نمایش پست ها
    سلام و احترام. دوستان من اومدم مشکلم رو مطرح کنم و هرکی میتونه لطفا کمکم کنه . پیشاپیش ممنونم.
    راستش من خیلی طمع کار نیستم چون بعد گرفتن هدف های روزانم (اگه بخورن ) از بازار خارج میشم. مشکل من اونجاهاییه که ضرر میکنم و اگ مثلا دوگام عقب بیفتم و حس کنم موقعیت خوبی پیدا کردم حجم معاملاتم رو بشدتتت بالا میبرم و بار ها پیش اومده که درصد روزانم رو گرفتم بعد ضرر (باحجم بالا) ولی بار هام پیش اومده که حساب خیلی زیاد رفته تو ضرر. این کارو بار هااا و بارها انجام دادم و اون حس عذاب و رنج خیلی شدید و سترس ازدست دادن سرمایه زیاد رو خیلی تجربه کردم و حتی اهرم حسابم رو هم خیلی پایین اوردم تا بتونم کنترلش کنم ولی باز رفتم و اهرم رو بعد ضرر بردم بالا و حجمو افزایش دادم . الان احساس خیلی بدی دارم نسبت بخودم که واقعا انگار موقع معامله یکی دیگ میشم و اخه چرا نمیتونی با ضرر کنار بیای و مثلا یه روزو با ضرر ببندی (به اندازه تعیین شده در مدیریت سرمایه) و به بقیه کارای روزانت برسی . نمیدونم یکم از خودم و اون ناخوداگاهی ک این اشتباهو صدبار تکرار کرده میترسم . وواقا از صمیم قلبم میخام که ازین مشکل رها بشم.
    سلام وقتتون بخیر باشه ، امیدوارم آخر هفته خوبی داشته باشید ، به نظر بنده اصلی ترین دلیل این رفتار شما اینه که اجازه میدید احساسات پوزیشن های قبلیتون روی پوزیشن و معامله ای که الان میخواهید باز کنید،تاثیر بزاره ، چطور؟ اینکه شما در معامله قبلی x دلار ضرر کردین و زمان گذشته و الان با موقعیت جدیدی در بازار طبق چک لیستتون مواجه شدین و قصد وارد شدن رو دارید ولی در این زمان شما اجازه میدید که احساسات پوزیشن قبلی وارد بشن و این طرز تفکر رو برای شما ایجاد کنند که این پوزیشن جدید باااااااااید هم ضرری که کردمو جبران کنه هم گامی که قرار بود به دست بیارم رو بهم بده پس بی هیچ دلیلی تحت اون احساسات میان میزان حجم رو چند برابر میکنید و امان از اینکه شما با این راه و روش اشتباه سود کنید!!! ذهن به شدت خوشش میاد و تمایل داره که دوباره و دوباره و دوباره این عدم رعایت مدیریت سرمایه رو اجرا کنه ، در حالی که ممکنه معامله بعدی و حتی بعدیش جزو اون تعداد معامله های ضررده چک لیستتون باشن که در هنگام محاسبه وین ریت و بررسی چک لیستون مشخصشون کردید و مثل برخی از معاملاتتون این بار به جای حس خوشیه کاذب ناشی از سود اشتباه ، حس بسیار بد ناشی از ضرر بزرگ بهتون دست میده .
    سعی کنید همونطور که استاد فرمودن هر معامله رو کاملا جداگونه در نظربگیرید و اجازه ندید روی معامله های بعدیتون تاثیر یزاره . اگه ضرر شد بگذارش کنار بمونه برای شنبه یا یکشنبه بعد تا بررسیش کنی و موقتا فراموشش کن و ببین الان رقم اکانتت چقدره؟ بعد برنامه هدفتو نگاه کن ببین نزدیک ترین هدفی که به این رقم الان اکانتت وجود داره چیه؟ اون میشه هدف مالی معامله بعدیت . وقتی شما به دلیل ضرر از گام 20 رسیدی به گام 17 از لحاظ رقم بالانس اکانتت ، هدفت میشه رسوندن اون رقم به میزان مشخص شده در گام 18ام .به قول استاد ، ما چیزی به اسم جبران ضرر نداریم . شرمنده اگه عرایضم زیاد شد چون میخواستم به طور کامل نظرم رو برای کمک به شما خدمتتون عرض کنم . اوقات به کام
    عظمت باید در نگاه تو باشد ، نه در چیزی که به آن مینگری

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از amirahmdyi عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirahmdyi نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر باشه ، امیدوارم آخر هفته خوبی داشته باشید ، به نظر بنده اصلی ترین دلیل این رفتار شما اینه که اجازه میدید احساسات پوزیشن های قبلیتون روی پوزیشن و معامله ای که الان میخواهید باز کنید،تاثیر بزاره ، چطور؟ اینکه شما در معامله قبلی x دلار ضرر کردین و زمان گذشته و الان با موقعیت جدیدی در بازار طبق چک لیستتون مواجه شدین و قصد وارد شدن رو دارید ولی در این زمان شما اجازه میدید که احساسات پوزیشن قبلی وارد بشن و این طرز تفکر رو برای شما ایجاد کنند که این پوزیشن جدید باااااااااید هم ضرری که کردمو جبران کنه هم گامی که قرار بود به دست بیارم رو بهم بده پس بی هیچ دلیلی تحت اون احساسات میان میزان حجم رو چند برابر میکنید و امان از اینکه شما با این راه و روش اشتباه سود کنید!!! ذهن به شدت خوشش میاد و تمایل داره که دوباره و دوباره و دوباره این عدم رعایت مدیریت سرمایه رو اجرا کنه ، در حالی که ممکنه معامله بعدی و حتی بعدیش جزو اون تعداد معامله های ضررده چک لیستتون باشن که در هنگام محاسبه وین ریت و بررسی چک لیستون مشخصشون کردید و مثل برخی از معاملاتتون این بار به جای حس خوشیه کاذب ناشی از سود اشتباه ، حس بسیار بد ناشی از ضرر بزرگ بهتون دست میده .
    سعی کنید همونطور که استاد فرمودن هر معامله رو کاملا جداگونه در نظربگیرید و اجازه ندید روی معامله های بعدیتون تاثیر یزاره . اگه ضرر شد بگذارش کنار بمونه برای شنبه یا یکشنبه بعد تا بررسیش کنی و موقتا فراموشش کن و ببین الان رقم اکانتت چقدره؟ بعد برنامه هدفتو نگاه کن ببین نزدیک ترین هدفی که به این رقم الان اکانتت وجود داره چیه؟ اون میشه هدف مالی معامله بعدیت . وقتی شما به دلیل ضرر از گام 20 رسیدی به گام 17 از لحاظ رقم بالانس اکانتت ، هدفت میشه رسوندن اون رقم به میزان مشخص شده در گام 18ام .به قول استاد ، ما چیزی به اسم جبران ضرر نداریم . شرمنده اگه عرایضم زیاد شد چون میخواستم به طور کامل نظرم رو برای کمک به شما خدمتتون عرض کنم . اوقات به کام
    حق با شماست امیر عزیز. نمیدونم . باید هرطور شده این مشکلو حل کنم. شما وقتی گامی رو عقب میفتین چطور رفتار میکنید؟ بقیه دوستان هم ممنون میشم راهنمایی کنن بنده رو .

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از mahdi.k عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    گاهی اوقات فک میکنم وقتی ۸۵درصد بازار روانشناسی و مدیریت سرمایه است ، لازمه واقعا حداقل تایم معقولی رو نسبت به اموزش استراتژی به این مسائل اختصاص بدم و انگار نیاز به یه اموزش اصولی تو این زمینه دارم که با روش مشخصی راهنمایی کنه منو . مث همین دوره ها ک پیوسته درحال تمرین و تکرارش هستیم.

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از mahdi.k عزیز تشکر کرده اند:

MOHAMMAD.WOW آواتار ها
    2,669 بار در 833 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 244 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

سلام و درود دوست عزیز
    من از وقتی که شروع به آموزش کردم ترید ریل را تعطیل کردم و شاید اشتباه باشه من نظر بدم . ولی با یه کار میتونی این مثاله را بهتر کنی . به چک لیستت اضافه کن که بعد از هر ضرر نصف روز یا یک روز ترید نکن . اولش خیلی سخته ولی این کار را بکن بهتر میشی
    شاد و موفق باشید
    دنیای بیرون علت و موجب نیست بلکه یک نتیجه است . فقط قانون سازنده درونتان را الگوی زندگی خود قرار دهید . فکر یک علت است و فکر جدید نتیجه ای جدید در بر خواهد داشت . آیا میدانید بیشتر اوقات به صورت ناخودآگاه به چی فکر میکنید؟

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از MOHAMMAD.WOW عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD.WOW نمایش پست ها
    سلام و درود دوست عزیز
    من از وقتی که شروع به آموزش کردم ترید ریل را تعطیل کردم و شاید اشتباه باشه من نظر بدم . ولی با یه کار میتونی این مثاله را بهتر کنی . به چک لیستت اضافه کن که بعد از هر ضرر نصف روز یا یک روز ترید نکن . اولش خیلی سخته ولی این کار را بکن بهتر میشی
    شاد و موفق باشید
    مرسی از نظرت محمد جان .من در کل دارم به یه نتایجی میرسم از نظرات دوستان و تجربم و دوست دارم بقیه هم بگن نظرشونو تا دانشم کامل تر بشه و بتونم این مشکلم رو ک شناساییش کردم و داره اذیتم میکنه حل کنم
    ۱. بعد ترید ضرر ده تا حدود ۱ساعت ترید نزنیم(برای شروع کار و ایجاد باور درست بعد ضرر)
    ۲. ابتدا حد سود و ضرر ست کنی و ۳۰دقیقه سیستم رو ببندی
    ۳. اهرم معاملات رو کم کنی و هرگز تغییرش ندی
    ۴. بعد ضرر به اندازه دوگام در یک روز اونروز دیگ ترید نکنی
    ۵.حتما برای مدیریت احساسات مطالعه داشته باشی مثل کتاب رازهای ترید غیر احساسی و... و مدیتیشن انجام بدی بصورت منظم
    ۶. همه ترید هارو ژورنال کنی ( چه بهتر بصورت ویدیو ، کاری ک من خودم شروع کردم)
    ۷.در یک معامله بیشتر از یک گام عقب نیفتی ازبرنامه هدف
    این ها چیزاییه ک من تابحال فهمیدم و سعی میکنم این موارد رو کامل تر کنم ... واینکه ازهمه مهم تر خود مسیره و رعایت اصوله نه سود و ضرر و با رعایت اصول خود سودها نمایان میشن

12. 8 کاربر برای این پست سودمند از mahdi.k عزیز تشکر کرده اند:

Mr. & Mrs. hatami آواتار ها
    14,830 بار در 1,160 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    عرض ادب و احترام
    کتاب شفای زندگی
    فصل یازدهم (من از تمام کارهایی که انجام میدهم کمال رضایت را دارم.)
    ایا دوست نداشتید جمله ای تاکیدی بالا برایتان صدق می کرد؟شاید خود را با یکی از افکار زیر محدود کرده اید:
    نمی توانم شغلم را تحمل کنم. از کارفرمایم متنفرم.به اندازه ای کافی درامد ندارم.در محل کارم،کسی قدر مرا نمیداند.و...
    این تفکر منفی و تدافعی است.به نظرتان این جملات شما را به جایگاه خوبی می رسانند؟با این جملات از جای نادرستی به مسایل نزدیک میشوید.اگر میخواهید جایگاهتان را تغییر دهید،بهترین راه برای حل این مشکل این است:
    با برکت طلبیدن برای جایگاه فعلیتان با عشق شروع کنید.بدانید که این تنها سنگی در مسیر شماست که باید روی ان قدم بگذارید.شما به دلیل الگوی فکری خودتان به اینجا رسیده اید.با خودتان تکرار کنید که(من همیشه برای فوقالعاده ترین ادم ها کار می کنم،کارفرماها همیشه با عزت و احترام با من برخورد میکنند)این باور ها در تمام زندگی با شما همراه خواهند شد و اگر روزی کار فرما شدید،شما نیز اینگونه خواهید شد.
    اگر میخواهید از کارتان استعفا دهید،با خودتان تکرار کنید که شغل کنونی را با عشق به نفر بعدی می سپرید که از پذیرفتن ان شادمان خواهد شد.تمام ویژگی ها در همه ای ما وجود دارد.اگر یک شخص همیشه از شما انتقاد میکند،با خودتان تکرار کنید که او پر از عشق و ستایش است.اگر او بد خلق است،با خود تکرار کنید که این شخص شادمان است و بودن در کنار او لذت بخش است.اگر تنها ویژگی های مثبتی در این افراد ببینید،رفتارشان با دیگران هر چه که باشد،تنها این ویژگی ها را به شما نشان می دهند.همیشه بیشترین تلاش را برای کارتان بکنید زیرا کانات می فهمد که اماده اید از جایگاه فعلی خود نقل مکان کرده و به شغل بهتری دست یابید.
    ضمیر هوشیار شما را در جایی که اکنون هستید قرار میدهد.ضمیر هوشیار یا شما را در شغل کنونی تان نگه می دارد یا به جایگاه بهتری ارتقا می دهد.این به خود شما بستگی دارد.
    ویرایش توسط Mr. & Mrs. hatami : 10-20-2023 در ساعت 21:26
    اگر میخواهید مانند استاد امینو شوید،مانند استاد امینو شوید.
    موفق باشید(که میدونم قطعا موفق هستید) امینو(پدر معنوی)

در هر معامله فکر کنید که ان معامله تنها ترید در طول زندگی شماست(امینو)

و خداوند امینو را آفرید...

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    3,037 بار در 716 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام روز عالی متعالی
    سپاس از اشتراکی که گذاشتید.
    البته همه کاره نیستیم ولی مرکزیت امور خودمان هستیم.اختیار با ما، اسباب حرکت با هستی است.

ای کــه در کــعـبـه کـــنـی رو بــه خـــدا از ره دور
    روی بـر کـعـبـه ی دل کـن ، بـه خـدا او ایـنجاست
    بــه کــجــا مــیــروی، ای گــمـشده ی راه مــراد؟
    آن خـدایی که تو جـوییـش به هر سو ، اینجاست
    باش هوشـیـار و مبـاش غافـل از این دل که تـو را
    رهـبــر نـیــک و بــد و دوزخ و مـیــنــا ایـنـجـاسـت
    هر چه بر ما رسد از ماست، چه زیبا و چه زشـت
    نـیــک و بــد را ، ولــد و والــد و زائــو ایـنـجـاسـت

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    بخوام قانون موفقیت رو طبق تجربیاتم و قرآن و صحبتای استاد تو یک متن خلاصه کنم میشه این (نظر شخصی) :
    ۱)مغز و دستگاه عصبی انسان یک سیستم هدفجو هست و طبق ریاضیات ثابت شده
    ۲)صحبت امینو : وقتی شما هدف را مشخص میکنید ۵۰ درصد مسیر را طی کرده اید
    ۳)وقتی شما هدف را مشخص میکنید ؛ باور کنید شما هیچ کاره ای نیستید ؛ باور کنید منطق و مغز شما خیلی عاجز تر از چیزی هست که فکر میکنید ؛ به همین خاطر نمیتونن کامپیوترهایی مانند مغز بسازند ؛ در حقیقت مغز هیچ کاره هست (همان ایده هایی که سراغتان میاد ؛ اتفاقاتی که اطرافتان می افتاد ؛ استاپ هایی که میخورید ؛ کال مارجین هایی که میشوید ؛ قرار هایی که اتقاقی گذتشته میشود ؛ باور کنید مغز از همه ی این ها عاجز هست) ؛ هرکسی یه چیزی میگه : کودک درون ؛ خدا ؛ نیمه تاریک وجود و .....
    ۴)خداوند میگه از شما حرکت از من برکت

پس وقتی هدفی مشخصی میکنید ؛ ارتعاشات و فرکانس هایی به جهان میفرستید که یکی میگه فیزیک کوانتوم و ..... ؛ من میگم خدا ؛ هدف شمارو دریافت میکنه ؛ فقط تنها کاری که باید شما بکنید این هست که حرکت کنید در جهت مسیرتون (از شما حرکت ، از من برکت)(همان کلمه معروف : عمل) ؛ اصلا نترسید که دارید مسیر درست رو میرید یا مسیر اشتباه رو _ چون خدا همه چیز رو برای شما در نظر گرفته هست(طبق اهدافتون)
    نکته کار : وقتی استاپ میخورین ؛ یا کاری طبق انتظارتون پیش نمیره ؛ کال میکنید و هزاران چیز دیگر ؛ میفتین به جون اینکه من چقدر احمقم ؛ من هیچ شانسی ندارم و ..... _ در عین اینکه میگم شما هیچ کاره ای نیستید اینطرف هم میگم که شما حق سرزنش خودتان را ندارید ؛ چون وقتی خودتان را سرزنش میکنید انگار خدا را سرزنش میکنید ؛ شما بخشی از روح خدارا درون خود دارید که خیلیا میکن کودک درون و نیمه تاریک وجود و ..... (پس دیدین در عین اینکه هیچ کاره ای نیستید در این دنیا و کاملا عاجز هستید ؛ در عین حال شما بسیار بزرگ و ارزشمند هستید ؛ روح خدارا درون خود دارید ؛ یا بهتر هست بگین شما خدا هستید )

پس وقتی بعد یک اتفاق که طبق انتظار یا پیش بینی یا علایقتون نیست ؛ میفتین به جون خودتون ؛ دقیقا پیشرفت و موفقیت شما ممکن بود بعد اون شکست اتفاق بی افته ؛ ولی با این کار انگار اون کودک درون یا خدا یا نیمه تاریک وجود رو بی ارزش حساب کردید و اون چون خیلی خیلی شمارو دوست داره و دوست نداره شما ناراحت شین ؛ دست از کارش میکشه و دوباره برمیگردین به حالت قبل و این میشه همون دور باطل (احساسات شما در زمان شکست مدت زمان رسیدن به موفقیت را تعیین میکند)
    با مثال توضیح میدم : فکر کنید یک کودک (شما) دندونش درد میکنه ؛ باید دندونش جراحی بشه یا کشیده بشه ؛ پدرش (خدا ؛ کودک درون ؛ نیمه تاریک وجود) میبره کودک رو به دکتر ؛ (متاسفانه رسیدن به موفقیت میتونه خیلی دردمند و سخت و زجر آور باشه و به همین خاطر خدا تو قرآن میگه ما انسان رو در زنج و سختی آفریدیم و متاسفانه یا خوشبختانه یکی از قوانین این دنیاست) و دکتر باید شمارو جراحی کنه تا دندونتون درست بشه و عذابش دیگه قطع شه ؛ ولی کودک(شما) در اولین مرحله که یکم عذاب زیاد میشه میزنه زیر گریه و از هوش رفتن و ... _ پدر(خدا_نیمه تاریک وجود _ کودک درون ) هم نمیتونه تحمل کنه این زجر کودک رو و زود برمیداره میبره خونه و نمیزاره کودک رو جراحی کنه ؛ ولی کودک(شما) باز بعد یک روز درد و عذابش شروع میشه و این چرخه باطل یا دور باطلی که میگیم تا زمانی که اون سختی هارو بکشیم و گریه نکنیم تا پدرمون کارشو بکنه ادامه پیدا میکنه
    متوجهش شدین؟
    امیدوارم آگاهی دریافتشو داشته باشین
    (البته نظر شخصی هست و ممکنه کاملا اشتباه باشه)
    صحبت انیشتین : من کاره ای نیستم ؛ ایده ها تو هوا هستن
    این بین کسانی موفق هستن که این ویژگی هارو داشته باشن
    ۱)هدف گذاری کنن
    ۲)حین شکست قطعا بدونن که به صلاحشون بود و ناراحت نشن و فقط تجربه و درس عبرت بگیرن نه حسرت
    ۳)منطق بیش از اندازه رو بزارن کنار و به طبیعت یا خدا و یا کائنات بسپرن
    ۴)عمل داشته باشن
    ۵)از قدرت نوشتن استفاده کنن
    ۶)ایده هاشون رو که اتفاقی به سمتشون نمیاد رو بنویسند

این پست ادیت میشود تا زمانی که من یک فرد موفق بشم : نه اینکه پولدار بشم ؛ ( بلکه موفق شم )
    پولدار شدن فقط یکی از شاخه های موفقیت هست ؛ این آرامشی که الان دارم ؛ جهان بینی که الان دارم ؛ صبر و نظم و ..... این ها برای من موفقیت هستن و روز به روز دارم رشدشون میدم و مطمئنم پول هم در بهترین زمان به زندگانی ام افزوده میشود ؛ البته داره اضافه میشه)
    مطمئنم موفق هستید
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

Reza_Ryzer آواتار ها
    9,743 بار در 1,045 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و عرض ادب اگر میخواید فوتبالیست بشید کافیه تمرینات بازیکنان رئال رو ببینید و مثل اون عمل کنید اگر میخواید قهرمان مبارزات رزمی بشبد کافیه تمرینات مبارزان شائولین یا تکواندو یا ufc یا هر ورزش دیگه رزمی رو ببینید و مثل اون تمرین و عمل کنیدحالا بازی هم اینجا همینه شما میخواید این مشکل رو رفع کنید ببینید تریدرا منظم چه کارایی میکنند که شما نمیکنید خیلی راحته عملکرتون رو عوض کنید نتایج تغییر میکنند
    عملکرد یه تریدر منظم :
    خواب کافی ، ذهن آرام ، احساس رضایت درونی از زندگی ، تنها ترید در یک سشن ، تنها ترید در یک جفت ارز ، تنها ترید با یک حجم ، ست کردن استاپ ، تی پی حداقل یک به دو ، اینها رو انجام بدید نتایج شما رو شگفت زده میکنه ، نوع تمرین کردنتون رو عوض کنید مثالشو استاد با شونه تخم مرغ مبزنه ، تا نحوه عملکردتون تغییر نکنه نتایج هم تغییر نخواهد کرد
    مثل یک جنگجو تمرین کن ، نینجا شو
    هنر نینجا در تعادل ذهن و بدن است

18. 8 کاربر برای این پست سودمند از Reza_Ryzer عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    3,037 بار در 716 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza_Ryzer نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب اگر میخواید فوتبالیست بشید کافیه تمرینات بازیکنان رئال رو ببینید و مثل اون عمل کنید اگر میخواید قهرمان مبارزات رزمی بشبد کافیه تمرینات مبارزان شائولین یا تکواندو یا ufc یا هر ورزش دیگه رزمی رو ببینید و مثل اون تمرین و عمل کنیدحالا بازی هم اینجا همینه شما میخواید این مشکل رو رفع کنید ببینید تریدرا منظم چه کارایی میکنند که شما نمیکنید خیلی راحته عملکرتون رو عوض کنید نتایج تغییر میکنند
    عملکرد یه تریدر منظم :
    خواب کافی ، ذهن آرام ، احساس رضایت درونی از زندگی ، تنها ترید در یک سشن ، تنها ترید در یک جفت ارز ، تنها ترید با یک حجم ، ست کردن استاپ ، تی پی حداقل یک به دو ، اینها رو انجام بدید نتایج شما رو شگفت زده میکنه ، نوع تمرین کردنتون رو عوض کنید مثالشو استاد با شونه تخم مرغ مبزنه ، تا نحوه عملکردتون تغییر نکنه نتایج هم تغییر نخواهد کرد
    سلام ممنون از نکاتی که فرمودید. داستان شونه تخم مرغ کجاست لطفا آدرس بدید.
    سپاس
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 42 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 42 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع