صفحه 91 از 556 نخستنخست ... 41818990919293101141191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 901 به 910 از 5553

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

398 بار در 69 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام
    تاپیک نمرین و ترید هستم و مشغول بهینه سازی سیستم ترید شخصی براساس آموزشهای دوره هستم.
    به موفقیت با آموزشهای آکادمی ایمان و باور دارم.در حال حاضر هم در دموموفق هستم و بر روی آموزشها دارم مسلط می شوم.بازی فراوانی انجام میدهم.
    برای خودم بازه زمانی موفقیت چهار ساله در نطر گرفته ام.وبا خود دوران عالی وطلایی در آمدی بعداز گذشت 4 سال تصور میکنم و در ذهنم رشد می دهم چیری که ذهن مرا آزار می دهد این است که فردی در شهر ما زندگی میکرد و از لحاط در آمدی رشد خوبی داشت و سرمایه گداری بسیار عالی انجام داده بودو در جمعی بیان کرده بود که در به زودی صاحب ثروت افسانه ای خواهم شد ولی بعد ار مدتی بر اثر سیل شدیدی که اتفاق افتاد کل مجموعه ایی که ایشان سرمابه گداری کرده بود سیلاب نابود کرد و صحبت ایشان در زمینه ثروت مند شدن به حقیقت تبدیل نشد و بدهکار افراد و باتک گردیدو زندگی مناسبی نداشت.سوال روانشناسی من اینجاست که خودم را با روال عدم موفقیت زندکی و صحبت ایشان مقایسه می کنم و با خود می گویم یعنی در حقیقت دهنم پردازش میکند که عاقبت و سرانجام من هم شاید مثل این فرد شود مثلا با خود میگویم موفقیت و ثروت ریاد را برای خودت خلق نکن که ناکهان شکست میخوری و مانند فردی که شرح حالش کردم میشوی.چکار کتم که چنین نصوری نداشتعه باشم و به مسیر موفقیت هم به صورت عملی و هم از لحاظ دهنی ادامه بدهم.
    ویرایش توسط Mahbod : 01-02-2022 در ساعت 14:34

2. 18 کاربر برای این پست سودمند از Mahbod عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,464 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahbod نمایش پست ها
    با سلام
    تاپیک نمرین و ترید هستم و مشغول بهینه سازی سیستم ترید شخصی براساس آموزشهای دوره هستم.
    به موفقیت با آموزشهای آکادمی ایمان و باور دارم.در حال حاضر هم در دموموفق هستم و بر روی آموزشها دارم مسلط می شوم.بازی فراوانی انجام میدهم.
    برای خودم بازه زمانی موفقیت چهار ساله در نطر گرفته ام.وبا خود دوران عالی وطلایی در آمدی بعداز گذشت 4 سال تصور میکنم و در ذهنم رشد می دهم چیری که ذهن مرا آزار می دهد این است که فردی در شهر ما زندگی میکرد و از لحاط در آمدی رشد خوبی داشت و سرمایه گداری بسیار عالی انجام داده بودو در جمعی بیان کرده بود که در به زودی صاحب ثروت افسانه ای خواهم شد ولی بعد ار مدتی بر اثر سیل شدیدی که اتفاق افتاد کل مجموعه ایی که ایشان سرمابه گداری کرده بود سیلاب نابود کرد و صحبت ایشان در زمینه ثروت مند شدن به حقیقت تبدیل نشد و بدهکار افراد و باتک گردیدو زندگی مناسبی نداشت.سوال روانشناسی من اینجاست که خودم را با روال عدم موفقیت زندکی و صحبت ایشان مقایسه می کنم و با خود می گویم یعنی در حقیقت دهنم پردازش میکند که عاقبت و سرانجام من هم شاید مثل این فرد شود مثلا با خود میگویم موفقیت و ثروت ریاد را برای خودت خلق نکن که ناکهان شکست میخوری و مانند فردی که شرح حالش کردم میشوی.چکار کتم که چنین نصوری نداشتعه باشم و به مسیر موفقیت هم به صورت عملی و هم از لحاظ دهنی ادامه بدهم.
    سلام و درود دوست عزیز
    امیدوارم ایام به کام باشه
    موفقیتون در آکادمی رو تبریک میگم بهتون ، شما لایق بهترینه هستید
    و همچنین دوران طلایی 4 ساله و موفقیتتون در سال 4 رو تبریک میگم
    دوست خوبم تجربه و آموزشها و دریافتی که از استاد امینو در این خصوص داشتم براتون به اشتراک میگذارم شاید براتون مفید واقع بشه :
    1. استادر یکی از وبینارها تکنیکی با عنوان اسپری روغن رو مطرح کردن
    توضیح : تمامی ما انسانها روزانه در مقابل تهاجم هزاران انرژی و حرف و باورهای نامید کننده و منفی قرار داریم که از طریق جامعه ، دوستان ، اقوام ، رسانه و اخبار و تمام پیام رسانها همانند سیل به سمت ما سرازیر هستند ، شما با این تکنیک میتونید در ابتدا جلوگیری کنید از ورود این منفی ها به ذهنتون ، فرض کنید روی یک سطحی روغن اسپری کردید وقتی که آب روی این سطح میریزه چه اتفاقی میفته ؟ هیچ چیز خیلی به راحتی آب لیز میخوره و رد میشه و نمیتونه در اون سطح نفوذ کنه ، حالا شما وقتی در جمعی یا جایی هستید که این تیرهای منفی به سمتتون دارن پرتاب میشن سریعا این اسپری روغن رو رو سطح مغزتون بپاشید تا این تیرها همانند آن آب از رو مغزتون لیز بخورن و نتونند وارد ذهنتون بشن ( تصویر سازی کنید )
    2-حالا اگر این حرفها و تیرهای منفی وارد ذهنمون شدن چیکار میتونیم انجام بدیم
    توضیح : چشمهاتون رو ببندید و فرض کنید ذهنتون همانند یک دفتر یا کتاب هست که دارای صفحات فراوانی هست ، حالا که این حرفهای منفی اومد تو ذهنتون اصلا باهاش مقابله نکنید و فقط گوش کنید بهشون وقتی حرفهای درونیتون تموم شد بگید خوب به تمام حرفات گوش دادم حالا تو ذهنتون دفتر یا کتابتون رو یک صفحه بزنید جلو و چیزیروکه دوست دارید تصویر سازی کنید و در ذهنتون به حرفهای زیبای درونتون گوش بدید ، با مرور زمان و تکرار این تمرین کم کم دیگه اون قبلی ها خودشون از درجه اهمیت میفتن و از ذهنتون خارج میشن .
    3- زندگی پستی و بلندی زیادی داره و ما با تمام وجود این پستی و بلندی ها در نهایت موفق هستیم به شرط اینه این شکستهارو تبدیل به پل موفقیت بکنیم .
    4- از همه مهمترین شما نیاز دارید باور و تصویری که در ذهنتون در مورد پول و ثروت و مفقیت از قبل ایجاد شده حتما تغییرش بدید والا مثل این هست که شما دست ترمز ماشین رو کشیدید و باتوجه به بالا بودن اون دارید گاز میدید برای حرکت اما غافل از اینه دست ترمز مانع حرکتی شما در مسیر رو به جلو هست.
    میتونید کتابهای انگشتان ثروت ساز و کتاب سایکو سایبرنتیک رو مطالعه بفرمایید .
    امیدوارم تونسته باشم مفید باشم براتون برا تحقق آرزوها و رویاهاتون
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم براتون
    ویرایش توسط Ali97 : 01-02-2022 در ساعت 15:09
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

4. 20 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

1,962 بار در 274 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام به تمامی عزبزان استاد در وبینارها چندین بار درباره eft صحبت کردند...با تحقیقاتی که انجام دادم در ایران دوره دکتر فروغمند در این زمینه بسیار شناخته شده است..از دوستان کسی هست در این دوره شرکت کرده باشه و تجربیاتش را به اشتراک بگذاره..ممنون
    "موفقیت"​حاصل ایجاد تغییرات یک باره در طول عمرتان نیست...بلکه نتیجه عادت های روزمره است.

6. 12 کاربر برای این پست سودمند از ehsan ehsan1369 عزیز تشکر کرده اند:

398 بار در 69 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام
    تاپیک ترید هستم.
    طبق اصول آموزشی پوزیشن میگیرم.واز مارکت سه درصد سود روزانه ام را میگیرم دیگر اصراری به نقطه زنی و خوردن tp ندارم پوزیشنم را می بندم.درحال بسته شدن پوزیشن بروکر کمی با تاخیر کم پوزیشن را میبندد ویا قیمت نوسان میکند ویا خودم با تاخیر کم پوزیشن را می بندم. وقتی پوزیشن بسته می شود میبینم که چند دلار یا چند سنت از سه درصد روزانه ام کم است و دستم به سمت ماوس میرود که پوزشینی بگیرم و آن چند سنت یا چند دلار باقیمانده را جبران کنم تا دقیقا سه درصد را گرفته باشم و حتی زمانی هم که سیستم را خاموش می کنم و از پای چارت بلند می شوم ذهنم درگیر همان مقدار سود باقیمانده است و بعداز مدتی پوزیشن میگیرم ولی پوزیشن جدید به خوبی پوزیشن قبلی پیش نمیرود و فشار ذهنی روانی به من وارد می شود.
    .چکاری لازم است انجام دهم و یا چه ذهنیتی و طرز فکری لازم است انجام دهم که دنبال این چند دلار و یا چند سنت باقیمانده از سه درصد سود روزانه نباشم و به همین مقدار سود راضی باشم.؟سپاس از راهنمایی شما.
    ویرایش توسط Mahbod : 01-03-2022 در ساعت 14:01

8. 12 کاربر برای این پست سودمند از Mahbod عزیز تشکر کرده اند:

.Brave_Heart. آواتار ها
    16,281 بار در 1,679 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 186 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    IMG_20220104_001921_116.jpg
    یه روز با خوشحال*ترین حالت خودت آشنا می*شی.
    و خوشحال می*شی از اینکه تسلیم نشدی
    ������
    In : amiralii.fx

10. 24 کاربر برای این پست سودمند از .Brave_Heart. عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    با سلام

سلام
    وقت بخیر
    در تکمیل صحبتهای اقای علی من هم میتونم این توصیه رو بهتون بکنم که هرگز خودتون رو با شخص دیگه ای مقایسه نکنید
    صرفا خودتون رو با خود قدیمتون مقایسه و برآورد کنید که پیشرفت داشتید یا خیر
    اینکار بسیار به روحیه تون کمک میکنه و اینکه سعی کنید تلاش بیشتری رو انجام بدید
    شاد باشید
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

12. 15 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

kamal آواتار ها
    1,287 بار در 155 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت همگی بخیر
    یک موضوعی رو خواستم در میان بزارم مربوط ب روانشناسی فردی و دوره ها
    فقط خواهشا کسانی از دوستان منو راهنمایی کنن که اول دوره پرایس اکشن آمینو رو شرکت کردن وبعد از اتمام دوره وارد دوره فراکتالی شدن
    من از جمله کسانی بوم که ظرف ذهنم خالی نبود و وارد دوره پرایس اکشن شدم
    دوره رو تموم کردم ترید دمو هم انجام دادم حدودا 70روز بیشترین تردید هایی که انجام دادم ترید تحلیلی است حساب دمو
    قبل از دوره یک دیدی به واگرایی ها داشتم اما بعد از دوره احساس میکنم واگرایی رو اصلا بلد نیستم
    قبل از دوره هیچ درک و نیازی نسبت به تلاطم و آشوب بازار و موقعیت های حساس بازار نداشتم اما الان بعد از پایان دوره و همون مباحث ابدایی دوره پرایس اکشن شدیدا احساس نیاز میکنم که دوره فراکتالی رو لازم دارم در واقع نیاز پیدا کردم گام های حرکتی بازار رو پیدا کنم
    حالا سوالم اینه آیا این احساس نیاز من از پرایس شروع میشه یا روانشناسی فردی؟
    و اینکه بفرمایید دوره فراکتالی با توجه به اینکه 5ماه وقت کاملا آزاد دارم میتونم به سرانجام برسونم یا نه؟
    رضایتمندی یعنی از فعالیتت در مارکت راضی هستی.
    ترس و طمع یعنی برنامه ای برای کار توی مارکت نداری

14. 12 کاربر برای این پست سودمند از kamal عزیز تشکر کرده اند:

Reza_Ryzer آواتار ها
    9,743 بار در 1,045 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    با سلام
    تاپیک ترید هستم.
    طبق اصول آموزشی پوزیشن میگیرم.واز مارکت سه درصد سود روزانه ام را میگیرم دیگر اصراری به نقطه زنی و خوردن tp ندارم پوزیشنم را می بندم.درحال بسته شدن پوزیشن بروکر کمی با تاخیر کم پوزیشن را میبندد ویا قیمت نوسان میکند ویا خودم با تاخیر کم پوزیشن را می بندم. وقتی پوزیشن بسته می شود میبینم که چند دلار یا چند سنت از سه درصد روزانه ام کم است و دستم به سمت ماوس میرود که پوزشینی بگیرم و آن چند سنت یا چند دلار باقیمانده را جبران کنم تا دقیقا سه درصد را گرفته باشم و حتی زمانی هم که سیستم را خاموش می کنم و از پای چارت بلند می شوم ذهنم درگیر همان مقدار سود باقیمانده است و بعداز مدتی پوزیشن میگیرم ولی پوزیشن جدید به خوبی پوزیشن قبلی پیش نمیرود و فشار ذهنی روانی به من وارد می شود.
    .چکاری لازم است انجام دهم و یا چه ذهنیتی و طرز فکری لازم است انجام دهم که دنبال این چند دلار و یا چند سنت باقیمانده از سه درصد سود روزانه نباشم و به همین مقدار سود راضی باشم.؟سپاس از راهنمایی شما.
    شما تی پی رو ست کن رو همون سه درصد که خود به خود بخوره
    مثل یک جنگجو تمرین کن ، نینجا شو
    هنر نینجا در تعادل ذهن و بدن است

16. 12 کاربر برای این پست سودمند از Reza_Ryzer عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,597 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    با سلام
    تاپیک ترید هستم.

سلام وقت شما بخیر
    اولین نکته ای که باید رعایت کنید مربوط به سیستم معاملاتیه.فقط معاملاتی را باز کنید که از نظر سیستمیک (پرایس اکشن)ریسک به ریوارد بهتر از 1 به 1 میدن.دوم این که بهتره همونطور که دوستمون گفتن tp را روی سه درصد تنظیم کنید و اگر نکته اول را رعایت کرده باشید دیگه نگران نخوردن تارگت نخواهید بود و نیازی نیست دستی خارج بشید.اگر از تاخیر بروکر منظورتون لغزشه که لغزش زمان tp خوردن همیشه مثبته و اگر منظورتون تاخیر برای بستن دستیه اونم در بلند مدت 50% مواقع مثبت و 50% مواقع منفیه که همو خنثی میکنن در کل.
    من خودم اینجوری بودم که وقتی بیشتر هدف را گرفته بودم و به قول شما فقط چند سنت باهاش فاصله داشتم در یه معامله هیجانی با حجم بیشتر از حد استاندارد وارد میشدم و خیلی وقتا سود روزم را از دست میدادم و ضرر هم میکردم.فهمیدم بخاطر اینه که چون پولی که قراره در معامله بعدی دربیارم کمه ،ذهنم سهل انگاری میکنه جوری که انگار این معامله ارزش کمتری نسبت به بقیه معاملات داره .برای همین قانون گذاشتم که اگر کمتر از 10% از هدف روزانم باقی مونده بود(معادل سه دهم درصد) این مقدار را به بازار ببخشم و بیخیالش بشم و اگر بیشتر از 10% بود با تحلیل کامل مثل معامله اول اقدام به پوزیشن گیری کنم.طبق تجربه شخصی لغزش از هدف در یک سیستم با وین ریت بالا همیشه مثبته و شخصا همیشه بعد از یک ماه حداقل دو سه گام جلوتر از هدفم پس اون 10% تاثیر منفی کلی نداره و نیازی نیست وسواس به خرج بدم و خودم را به زحمت بندازم.

موفق باشید

18. 14 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,597 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan ehsan1369 نمایش پست ها
    سلام به تمامی عزبزان استاد در وبینارها چندین بار درباره eft صحبت کردند...با تحقیقاتی که انجام دادم در ایران دوره دکتر فروغمند در این زمینه بسیار شناخته شده است..از دوستان کسی هست در این دوره شرکت کرده باشه و تجربیاتش را به اشتراک بگذاره..ممنون
    سلام وقت بخیر احسان جان
    من حدود یک سالو نیم پیش شرکت کردم.اصلا قابل توضیح نیست که چقدر عالیه و باعث تغییر شده.به جرات میگم مسائلی که در رواندرمانی اگزیستانسیال یا فرویدی ماه ها یا حتی سالها طول میکشه تا برطرف بشه با این روش در چند ساعت یا حتی چند دقیقه برطرف میشه.
    به طور کلی یک روش فوق العاده برای پاک کردن پروگرمینگ قبلیه .خیلی از مشکلات جسمانی هم باهاش برطرف میشه.
    در مورد جناب فروغمند باید بگم من خودم خیلی با ایشون نتونستم ارتباط برقرار کنم(یکم احساس میکنم عصبانین ایشون) ولی بیشتر دارن به عنوان مترجم کار میکنن .یعنی اطلاعات را از منبع اصلی میگیرن و بدون کم و کاست و تحریف و اضافه کردن چیزی در اختیار ما قرار میدن.فقطم eft را ارائه نمیدن،خیلی روش های مشابه دیگه را هم ارائه دادن که در بعضی ابعاد خیلی بهتر از eft هم هست مثلا در قسمت ریشه یابی ؛تست عضله که دکتر نیلسون ارائه میده خیلی سریعتر و دقیقتر و کاملتر از ریشه یابی در eft هست یا جهانبینی که دکتر لن و دکتر وایتلی در هواپونوپونو منتقل میکنن ایجاد مسئولیت پذیری صددرصدی میکنه که همین به تنهایی میتونه همه مسائل درونی و بیرونی را حل کنه.به جز اینها چندین روش دیگه هم ارائه کردن که همشون خوبن.

پیشنهاد میکنم با کتاب و فیلم های استاندارد طلایی که در بخش رایگان قرار دادن شروع کنید. ای اف تی ضربه ای تقریبا به طور کامل در این بخش آموزش داده میشه و فقط میمونه یه یسری جزئیات .بعدا اگر خواستین برای آموزش کاملتر و یادگیری اپتیمال ای اف تی در دوره شرکت کنید

موفق باشید

20. 21 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 26 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 26 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع