صفحه 89 از 555 نخستنخست ... 3979878889909199139189 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 881 به 890 از 5549

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

farhad.sh آواتار ها
    11,043 بار در 865 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fanoos11 نمایش پست ها
    سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
    این کار خیلی خوبیه تبریک میگم به شما
    فقط یک نکته کلی به نظم رسید که خدمتتون عرض کنم افعال منفی و نامشخص استفاده نکنید یک مثال میزنم و بقیه رو میتونید قیاس کنید
    تو عبارت های تاکیدی نمیگیم من میخواهم ثروتمند شوم باید گفت من ثروتمندم

دلایل زیادی داره - استاد هم تو وبینارهای فراکتالی و فایل 90 روز بازی فراوانی اینو توضیح دادند
    امیدوارم موفق باشید
    سلام ،،،،،ارادتمند
    ممنون از شما دوست عزیز بابت نکته خوبتون
    سپاس

2. 15 کاربر برای این پست سودمند از farhad.sh عزیز تشکر کرده اند:

Mr.jason آواتار ها
    34,823 بار در 2,439 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnambaziar نمایش پست ها
    سلام ابی جان.حدودا 3هفته هست که شب قبل از خواب این فایل رو نیم ساعت گوش میدم.البته هیچ وقت به اخر نمیرسه و وسطش خوابم میبره اما تایمر پلیر رو تنظیم میکنم که دقیق رو نیم ساعت قطع کنه.به طرز عجیبی خوابم عمیق تر شده.من معمولا 5 صبح با الارم گوشیم از خواب بیدار میشدم اما از وقتی دارم اینو گوش میدم زودتر از 11 بیدار نشدم.اصلا حتی متوجه الارم گوشیم هم نمیشم.میدونم که صبح بلند میشم قطعش میکنم چون از خونوادم پرسیدم اما به هیچ وجه یادم نمیاد.من ادامه دادم گفتم شاید اولش اینجوریه جلوتر برم راحتتر از خواب بیدار شم اما همچنان خیلی خیلی خوابم سنگینه و داره بدتر میشه احساس میکنم.میخوام یه مدت قطع کنم ببینم چی میشه.خواستم بپرسم ازت که این سنگینی خواب طبیعیه یا نه؟اما چیزی که برام جالب بود و باعث شد ادامه بدم خواب هایی بود که بعضا میدیدم.قدیم من خواب های اشفته و عجیبی داشتم که یادم نمیموند.اما تو این 20 روز چندتا خواب مرتبط با زندگیم دیدم که همش رو با جزییات یادم مونده.مثلا مادربزرگ من که سکته مغزی کرده بود و یه سمت بدنش کلا از کار افتاده بود رو من خواب دیدم که کاملا سرپا شده و فقط انگشتای دستش حس ندارن.الان دقیقا 2هفته بعد از خواب من همون اتفاق افتاده براش و غیر از دستش بقیه بدنش به حالت عادی برگشتن.اصلا این خواب ها میتونن ربطی به موج تتا داشته باشن؟
    سلام
    شبا موقع خواب گوش ندید
    ظهرا گوش بدید
    و اینکه بله میتونه تاثیر داشته باشه
    I Will Never Forgot These Words
    With Great Power
    Comes Great Responsibilities
    This Is My Gift
    My Curse
    ?Who am I
    ........ I am

4. 19 کاربر برای این پست سودمند از Mr.jason عزیز تشکر کرده اند:

nosrat آواتار ها
    7,195 بار در 562 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 39 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebi.for.fx نمایش پست ها
    سلام
    شبا موقع خواب گوش ندید
    ظهرا گوش بدید
    و اینکه بله میتونه تاثیر داشته باشه
    سلام با تشکر از لطفتون یعنی مضره اگه شبها دگوش بدیم؟اطلاعات کاملتری از این نوع فرکانسها کجا میتونم پیدا کنم
    متخصصان علم تمرین میگویند بهترین و منطقی ترین حالت پیشرفت این است که در هر گام ۳ درصد از گام قبلی بهتر باشیم .در حالت حسابی اگر ما ۳۴ گام از خودمان بهتر شویم انسان جدیدی خلق خواهد شد.

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از nosrat عزیز تشکر کرده اند:

220 بار در 47 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

سیستم هدف جو مغز

سلام روزتون بخیر
    ی سوال دارم از خود استاد امینو عزیز ولی اگر دوستان هم نظر بدن ممنون میشم.
    استاد من الان بعد از مطالعه مقالات شما و همچنین دقت در فایل های ابتدایی که مهمترین نکات رو فرمودین با توجه به تایمی که برنامه (اینستاگرام) و بعد برنامه های دیگه ازم میگیره ی سوال برام ایجاد شده…
    آیا برنامه ای مثل اینستاگرام میتونه سیستم هدف جو مغز رو دچار مشکل کنه؟

8. 16 کاربر برای این پست سودمند از blackboy0281 عزیز تشکر کرده اند:

Mr.jason آواتار ها
    34,823 بار در 2,439 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط nosrat نمایش پست ها
    سلام با تشکر از لطفتون یعنی مضره اگه شبها دگوش بدیم؟اطلاعات کاملتری از این نوع فرکانسها کجا میتونم پیدا کنم
    سلام خیر مضر نیست
    فقط خوابتون عمیق تر میشه
    و بنظرم بهترین شخصی ک در سطح مبتدیانه میتونه اطلاعات سالم و مفیدی از امواج مغزی رو بده
    جو دیسپنزا هست
    مطالب ایشون رو دنبال کنید
    I Will Never Forgot These Words
    With Great Power
    Comes Great Responsibilities
    This Is My Gift
    My Curse
    ?Who am I
    ........ I am

10. 16 کاربر برای این پست سودمند از Mr.jason عزیز تشکر کرده اند:

904 بار در 106 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    من از 28 تیرماه 1400 وارد این اکادمی شدم و دوره پرایس اکشن رو گذروندم و الان یک ماهه فراکتالی رو خریدم و تا یه بخشی رو دیدم و الان نمیدونم چرا اینقدر از لحاظ ذهنی و روانی خسته شدم کلا ناامیدی بهم هجوم اورده و نمیدونم چجوری باید رفعش کنم تا چارت رو میبینم حوصلم نمیشه میبندمش
    یه خستگی ذهنی عجیب دارم که حتی توی خوابم هم اختلال ایجاد کرده ممنون میشم کمکم کنید.
    ممنونم

12. 15 کاربر برای این پست سودمند از hoori عزیز تشکر کرده اند:

nosrat آواتار ها
    یاد شده
    در 39 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebi.for.fx نمایش پست ها
    سلام خیر مضر نیست
    فقط خوابتون عمیق تر میشه
    و بنظرم بهترین شخصی ک در سطح مبتدیانه میتونه اطلاعات سالم و مفیدی از امواج مغزی رو بده
    جو دیسپنزا هست
    مطالب ایشون رو دنبال کنید
    از لطفتون متشکرم کتاب صوتی یا کانالی ندارن معرفی بفرمایید؟
    متخصصان علم تمرین میگویند بهترین و منطقی ترین حالت پیشرفت این است که در هر گام ۳ درصد از گام قبلی بهتر باشیم .در حالت حسابی اگر ما ۳۴ گام از خودمان بهتر شویم انسان جدیدی خلق خواهد شد.

14. 11 کاربر برای این پست سودمند از nosrat عزیز تشکر کرده اند:

nosrat آواتار ها
    یاد شده
    در 39 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoori نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    من از 28 تیرماه 1400 وارد این اکادمی شدم و دوره پرایس اکشن رو گذروندم و الان یک ماهه فراکتالی رو خریدم و تا یه بخشی رو دیدم و الان نمیدونم چرا اینقدر از لحاظ ذهنی و روانی خسته شدم کلا ناامیدی بهم هجوم اورده و نمیدونم چجوری باید رفعش کنم تا چارت رو میبینم حوصلم نمیشه میبندمش
    یه خستگی ذهنی عجیب دارم که حتی توی خوابم هم اختلال ایجاد کرده ممنون میشم کمکم کنید.
    ممنونم
    سلام برشما توی همین تاپیک راهکارهای بسیاری براتون هست دوست عزیز بنطرم یه دور بررسی کنید پستهارو حتما نتیجه میگیریدواگه کتاب بهتر فکر کن وبهتر زندگی کن رو بخونید خیلی موثره اگه پیدا نکردید پیام خصوصی بدید میدم خدمتتون

16. 14 کاربر برای این پست سودمند از nosrat عزیز تشکر کرده اند:

214 بار در 27 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    تناسب اندام مناسب را پیدا کنید
    داستان درباره مردی سومو است که یک وعده غذایی کامل خورد و قرار گذاشت به آسمان و زمین نگاه کند و ماه را تماشا کند و به ستاره ها نگاه کند، اما او گفت امسال خشکسالی زودتر خواهد آمد و ذرت کمیاب خواهد شد. . بنابراین او به خرید قراردادهای آتی ذرت ادامه داد. و البته پس از یک ماه هوای گرم، ذرت کاشته شده پژمرده شد که منجر به کمبود عرضه ذرت در بازار آتی محصولات کشاورزی شد و قیمت ذرت به سرعت افزایش یافت. او از فروش قراردادهای ذرت آتی که قبلا خریداری شده بود، 58000 تا 1.2 میلیون دلار به دست آورد. او همچنین با خوشحالی از روش تماشای ستارگان برای برنده شدن در فارکس استفاده کرد و سپس بیش از نیمی از پولی را که قبلا به دست آورده بود از دست داد. در این هنگام او سپس جمله ای را به زبان آورد: «هرجا که می دانی بنشین». مفهوم این جمله این است که اگر به بازی در هر بازاری عادت دارید، فقط در آن بازار بازی کنید.
    در واقع، Boc - Phet فقط در معاملات سهام خوب است، اما وقتی به سمت ارزها یا مشتقات می رود، خون خود را از دست می دهد یا ترس - عادت خود را به مبارزه با ارزها از دست می دهد، اما وقتی به CK یا شاخص آتی می رود، بسیار ضرر می کند. بد دلیل آن این است که هر بازار ویژگی*های خاص خود را دارد: فارکس بازاری است که اطلاعات و اخبار اقتصادی را ترجیح می*دهد، اوراق بهادار سهام، تجارت خرد هستند، محصولات کشاورزی آتی به سمت سوگیری دارند. فصلی بودن آب و هوا، مشتقات روان*شناختی - انتظارات آینده، ارزهای دیجیتال. یک بازار در حال ظهور است که بیشتر درباره گله - جمعیت،...

هر گل طرح - هر خانه، هر صحنه، هر بازاری ویژگی های خود را دارد که برای برخی از مردم کار می کند

18. 14 کاربر برای این پست سودمند از Faridmostafazade عزیز تشکر کرده اند:

9,864 بار در 1,583 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 375 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام راه حل خیلی سادست==>استاد( یک ماه تمام فعالیت های روزانه خودتون رو در دفتر بنویسید بعد برنامه جدیدی که میخواد رو بنویسید بعد خیلی راحت راه حل رو پیدا میکنید)
    نقل قول نوشته اصلی توسط ma.norouzifar نمایش پست ها
    سلام

دوستان صبح ها دیر از خواب بیدار میشم 7.30 صبح بیدار میشم و ظهرها هم وقتی ساعت 3 از سر کار میام نهار میخورم تا 5.5 الی 6 بعضی مواقع تا 7 بعد از ظهر خوابم به نظر تون باید اصلاح کنم مخصوصا خواب بعدازظهر راه حل شما چیست برای اصلاح زود بیدار شدن و ظهرها حداقل کم خوابیدن ؟؟

20. 15 کاربر برای این پست سودمند از ARMIN-FX عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 32 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 32 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع