صفحه 86 از 555 نخستنخست ... 3676848586878896136186 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 851 به 860 از 5546

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

122 بار در 8 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام عرض ادب
    چیزی که خیلی منو درگیر کرده اینه که اکثر معامله گرای بزرگ کوچکترین فرصتی از مارکت رو برای ترید از دست نمیدن و سد جلوی راه خودشون قرار نمیدن که مغزشون بیشتر از یه مبلغی کار نکنه.
    من اینو در دوره های روانشناسی معامله گری زیادی دیدم و بهش میگن معامله گری با پتانسیل بالا.
    چیزی که من تجربه کردم اینه که شما وقتیکه میگی روزی 1 درصد اگه بیشتر بگیری از دستش میدی
    اگه بر اساس متد دوم که هر چی سیستم سیگنال داد ترید کنی عوامل روانی دخیل میشه و فرد یا هیجان زده میشه یا دیگه ترس از دست دادن سود بهش دست میده که مغزش قفل میشه.
    من به شخصه چندین بار سیستم معاملاتیم رو بهینه کردم تا جایی که به روزی 10 درصد رسیدم و خواستم 15 درصدش کنم کلا همه چی بهم ریخت.
    هر چی هم زور زدم نهایتش دو تا حساب 1000 دلاری کال کردم البته با مدیریت سرمایه که حدودا 700 تا ترید زدم که در نهایت کال شد.
    الان اینجوری شدم که نه ده درصدو میگیرم نه 15 رو حتی یک درصدم برام زیاد بنظر میاد خیلی مسخرست ولی واقعیتیه که من باهاش دست و پنجه نرم میکنم الان.
    پیشنهاد شما برای بنده چیه؟

2. 19 کاربر برای این پست سودمند از Trigger عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,597 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALiamiri نمایش پست ها
    سلام وقت شما بخیر
    اول از همه بای قانون تلاش معکوس را بشناسید.وقتی برای کاری که ناخودآگاه نمیخواد تلاش میکنید تلاشتون علیه هدفتون کار میکنه و برعکس جواب میده.مثل فکر نکردن به فیل صورتی میمونهتا وقتی تلاش میکنید بخوابید قطعا نمیتونید بخوابید
    مثل همیشه اولین پیشنهادم یادگرفتن یکی از روشهای روانشناسی انرژیه.واقعا مثل عصای جادویی میتونه هر مشکلی را برطرف کنه.خودم چند وقت پیش با ترکیب دوتا از این روشها مشکل خالم که یکسال بود ساعت 3 صبح از خواب میپرید را با خنثی کردن خاطرات و پاک کردن احساساتش برطرف کردم.

به طور کلی خواب با افت فرکانس مغز از بتا به آلفا و بعد تتا و بندرت دلتا اتفاق میوفته.باینورال بیتس میتونه برای کاهش فرکانس مغزتون مفید باشه.
    اگر از باینورال جواب نگرفتید بیاد سراغ این روش.این روش آخریه که بلدم و قدرتمندترین روش خودهیپنوزیم از نظر استاد کابوکه و خودم هم امتحانش کردم تقریبا از همه روشها بهتر بوده.هدف هیپنوتیزم معمولا تلقین کردنه و این تلقینها با ایجاد خواب مصنوعی در فرد انجام میشه پس کار روشهای خود هیپنوتیزم پایین آوردن فرکانس های مغزی و به خواب بردن شماست.این تکنیک یک روش شبه سماع مخصوص عرفا و دراویش ایرانیه
    به پشت بخوابید و زیر سرتون بالش نذارید.یکم تن آرامی انجام بدید و با نفس های عمیق ذهن و بدنتون را از تنشها پاک کنید.یک نفس عمیق بکشید و سرتون را به سمت راست بچرخونید.همراه با بازدم سر را به طرف چپ بچرخونید و ذکر هو را یک بار تکرار کنید.با دم بعدی سر را دوباره به سمت راست بچرخونید و هم زمان ذکر حق را بگید.این چپ و راست کردن سر را اینقدر انجام بدین تا خوابتون ببره.توجه کنید تنفس و گفتن ذکر برای منحرف نشدن افکار شما و به عبارتی توقف فکر کردن انجام میشه پس به جای فکر کردن هواستون به تنفس و اذکار باشه.میتونید مثل روشهای غربی از شمردن اعداد به جای ذکر استفاده کنید
    فایل پیوست 211042 فایل پیوست 211043 فایل پیوست 211044فایل پیوست 211045

دامنه نوسان سر کم کم و خود به خود کم میشه و سر بعد از مدتی ثابت میشه و شما میبینید خوابتون برده و از خواب میپرید اما فرکانس مغزتون هنوز پایینه و دوباره جاتون را درست میکنید و راحت خوابتون میبره .نهایتا 15 دقیقا طول میکشه
    اگر با این روشها مشکلتون برطرف نشد برید سراغ متخصصین مغز و متخصصین خواب.از مغز عکس میگیرن و فعالیتش را برسی میکنن و تست خواب میگیرن و... .سعی کنید زیر بار دارو نرید و تا جایی که ممکنه از روشهای غیر تهاجمی استفاده کنید.

موفق باشید
    سلام وقت بخیر.
    دوستان اگر کسی میخواد برای تلقین از این روش استفاده کنه حتما باید توجه کنه که خروج از خلسه باید به شکل آرام و تدریجی انجام بشه.برای دوستمون که مشکل خواب داشتن نیازی نبود خروج انجام بدن ولی برای تلقین نیازه
    Screen Shot 12-12-2021 at 3.08 AM.png
    از افعال بالا در زمان حال استفاده کنید.اصلا نیازی نیست که از جملات منفی که گفتن استفاده کنید و بهتره جملات مثبت باشن.نفس عمیق بکشید و به آرومی بدن را حرکت بدین و چشماتون را به آهستگی باز کنید.

4. 18 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Trigger نمایش پست ها
    سلام عرض ادب
    چیزی که خیلی منو درگیر کرده اینه که اکثر معامله گرای بزرگ کوچکترین فرصتی از مارکت رو برای ترید از دست نمیدن و سد جلوی راه خودشون قرار نمیدن که مغزشون بیشتر از یه مبلغی کار نکنه.
    من اینو در دوره های روانشناسی معامله گری زیادی دیدم و بهش میگن معامله گری با پتانسیل بالا.
    چیزی که من تجربه کردم اینه که شما وقتیکه میگی روزی 1 درصد اگه بیشتر بگیری از دستش میدی
    اگه بر اساس متد دوم که هر چی سیستم سیگنال داد ترید کنی عوامل روانی دخیل میشه و فرد یا هیجان زده میشه یا دیگه ترس از دست دادن سود بهش دست میده که مغزش قفل میشه.
    من به شخصه چندین بار سیستم معاملاتیم رو بهینه کردم تا جایی که به روزی 10 درصد رسیدم و خواستم 15 درصدش کنم کلا همه چی بهم ریخت.
    هر چی هم زور زدم نهایتش دو تا حساب 1000 دلاری کال کردم البته با مدیریت سرمایه که حدودا 700 تا ترید زدم که در نهایت کال شد.
    الان اینجوری شدم که نه ده درصدو میگیرم نه 15 رو حتی یک درصدم برام زیاد بنظر میاد خیلی مسخرست ولی واقعیتیه که من باهاش دست و پنجه نرم میکنم الان.
    پیشنهاد شما برای بنده چیه؟
    سلام وقت بخیر
    تفاوت ما نسبت به تریدرهای بزرگ اینه که اونها نسبت به معاملات و سود و ضررهاشون حسی ندارن ولی ما احتمالا داریم.وقتی یک عدد خاص را مشخص میکنیم و هدف قرار میدیم جلوی طمع را میبندیم و نباید بعد از اون ترید بزنیم چون ممکنه حتی کلش از دست بره.تریدرهای بزرگ هم قطعا همشون پلن مشخص دارن و بیشتر از یه مقدار(چه زمانی و چه درصدی) کار نمیکنن چون ترید بدون هدف و برنامه به اوورترید ختم میشه.شما اگر میخواین دچار اوورترید نشین اول باید احساستون نسبت به معاملات را از بین ببرید و برای این کار لازمه چند سالی با برنامه دقیق و منظم و برنامه هدف ثابت با عددی که نسبت بهش هیچ احساسی ندارید کار کنید و بعدا اگر دیدین نیازه عدد را بالاتر ببرید(برای اینکه متوجه بشید نیاز نیست و معجزه اثر مرکب را ببینید سود حسابی که با 100 دلار به مدت 5 سال با روزی سه درصد رشد کرده را محاسبه کنید)
    در غیر این صورت به دام احساسات میوفتین و زمانی که احساسی شده باشید منطق و تحلیل تعطیل.اینجا ضررها شروع میشه و به حدی میرسه که تریدر کاملا به وسیله احساسات کنترل میشه و یا برای جبران ضررها و انتقام با بازار درمیوفته که باعث بیشتر و بیشتر فرو رفتنش در باتلاق ضرر و احساسات میشه یا مثل شما دچار ترس و فلج تحلیلی میشه و از طرف دیگه بخاطر آسیبی که دیده باورش درمورد سود گرفتن از بازار تغییر میکنه و نمیتونه کار کنه
    نتیجه طمع و نداشتن حد سود و حد ضرر مشخص روزانه به طور قطع باعث شکست در این شغل میشه.تجربه تلخ یکی از بچه های آکادمی را ببینید.
    Screen Shot 12-12-2021 at 8.46 AM.png

پیشنهادم اینه که یک برنامه هدف با درصد سودی که واقعا هیچ حسی بهش ندارید بنویسید و در دمو باهاش کار کنید .زمانی که مشاهده کردین چند ماه بدون هیچ مشکلی در دمو سود مستمر میگیرید اون موقع میتونید به ریل فکر کنید.
    موفق باشید

6. 29 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

122 بار در 8 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    از متنتون خوشم اومد و خوشبختانه من کلا با استاپ و درصد ریسک مشخص و بصورت مرکب کار میکنم شاید تنها دلیلی که تا الان تونستم بمونم توی بازار همین باشه و قطعا درسته که ضررها یکم زیاد که میشه حس جبران ضرر که همون انتقام و بیزاری از ضرر هست خودشو نشون میده.
    خوشحال شدم تکراری شد بر مکررات.
    حتما شروع میکنم از درصد های پایین سود گرفتن مجدد که هم طمعم از بین بره هم روند رشد و مستمری داشته باشم.
    من واقعا تا الان انگیزه ای نداشتم برای شرکت در دوره های این اکادمی الان بنظرم هیچی نداشته باشه اون فاکتورهای روانشناسی رو حداقل میتونم در خودم ایجاد کنم و حتما یکی از دوره ها رو فقط برای جنبه های روانی شرکت میکنم.
    سپاس از پاسخ شما

8. 24 کاربر برای این پست سودمند از Trigger عزیز تشکر کرده اند:

49 بار در 3 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت همه ی دوستان و عزیزان
    یه سوالی ذهنمو درگیر کرده که جنبه ی شرعی داره برای همین ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه
    در بازار فارکس خرید و فروش واقعی صورت میگیره یا سود ما صرفا برای پیش بینی کردن درست هسنش؟

10. 14 کاربر برای این پست سودمند از [email protected] عزیز تشکر کرده اند:

sanjari_ch آواتار ها
    1,886 بار در 365 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان، وقتتون بخیر

ممنون میشم بهترین روش مراقبه که انجام داده اید و نتیجه بخش بوده رو به صورت خلاصه یه توضیحی بدین

باتشکر
    پرانرژی باشید @amino @Proadmin

12. 15 کاربر برای این پست سودمند از sanjari_ch عزیز تشکر کرده اند:

sanjari_ch آواتار ها
    1,886 بار در 365 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط [email protected] نمایش پست ها
    یه سوالی ذهنمو درگیر کرده که جنبه ی شرعی داره برای همین ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه
    در بازار فارکس خرید و فروش واقعی صورت میگیره یا سود ما صرفا برای پیش بینی کردن درست هسنش؟

تا اونجا که من میدونم اگر خرید و فروش با تحلیل باشه، از لحاظ شرعی مشکلی نداره، اما اگر خرید و فروش بدون تحلیل و مبنای خاصی نداشته باشه و فقط به صورت شانسی باشه، از لحاظ شرعی مشکل خواهد داشت

ممنون میشم اگر پاسختون رو گرفتین، به من هم اطلاع بدین

14. 20 کاربر برای این پست سودمند از sanjari_ch عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط [email protected] نمایش پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sanjari_ch نمایش پست ها
    تا اونجا که من میدونم اگر خرید و فروش با تحلیل باشه، از لحاظ شرعی مشکلی نداره، اما اگر خرید و فروش بدون تحلیل و مبنای خاصی نداشته باشه و فقط به صورت شانسی باشه، از لحاظ شرعی مشکل خواهد داشت

ممنون میشم اگر پاسختون رو گرفتین، به من هم اطلاع بدین
    سلام وقت شما بخیر
    اگر حساب ecn باشه معاملات شما از طریق بروکر به بانک و بازار متصل میشه و معاملات واقعی خواهد بود و مشکلی نداره.اگر بروکر مارکت میکر باشه یا در قالب باینری آپشن انجام بشه معامله حالت بازی داره و واقعی نیست و اشکال داره.اگر ندونید بروکر راست میگه که حساب ecn واقعی هست یا نه باز هم مشکلی نداره چون از گردن شما ساقط میشه.
    درمورد تحلیل یا شانسی بودن هم خیلی نمیشه ایراد گرفت.مثلا شما کشاورز هستید و دانش و حتی دیتا خاصی هم در زمینه توجیه اقتصادی محصولات ندارید .همینجوری میبینید گوجه قیمت فروشش خوب میرید کلی خرج میکنید و زحمت میکشید و گوجه میکارید و ممکنه بدشانسی بیارید و یهو قیمت بیاد پایین و شما ضرر کنید و ممکنه شانس بیارید و کلی سود کنید.مثال کشاورزی را زدم چون در کشورما تقریبا هیچ حساب کتاب مشخصی نداره ولی بازم نمیشه گفت حکمش حکم قماره و حرام
    موفق باشید

16. 21 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

yusof آواتار ها
    625 بار در 81 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
    من تقریبا پرایس اکشن رو مسلط شدم و چندبار دوره کردم (حدود 6 ماه)
    حالا که تموم شده و میخوام دوره فراکتال رو شروع کنم اصلا حوصله ندارم و اشتیاقم از بین رفته و باتری خالی کردم.
    حالا سوالم اینه که این حالت طبیعیه با نه؟ و اینکه الان چیکار کنم بهتره؟
    من به این کار واقعا علاقه دارم اما الان خسته شدم
    به نظر شما من چیکار کنم بهتره؟

18. 19 کاربر برای این پست سودمند از yusof عزیز تشکر کرده اند:

49 بار در 3 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALiamiri نمایش پست ها
    سلام وقت شما بخیر
    اگر حساب ecn باشه معاملات شما از طریق بروکر به بانک و بازار متصل میشه و معاملات واقعی خواهد بود و مشکلی نداره.اگر بروکر مارکت میکر باشه یا در قالب باینری آپشن انجام بشه معامله حالت بازی داره و واقعی نیست و اشکال داره.اگر ندونید بروکر راست میگه که حساب ecn واقعی هست یا نه باز هم مشکلی نداره چون از گردن شما ساقط میشه.
    درمورد تحلیل یا شانسی بودن هم خیلی نمیشه ایراد گرفت.مثلا شما کشاورز هستید و دانش و حتی دیتا خاصی هم در زمینه توجیه اقتصادی محصولات ندارید .همینجوری میبینید گوجه قیمت فروشش خوب میرید کلی خرج میکنید و زحمت میکشید و گوجه میکارید و ممکنه بدشانسی بیارید و یهو قیمت بیاد پایین و شما ضرر کنید و ممکنه شانس بیارید و کلی سود کنید.مثال کشاورزی را زدم چون در کشورما تقریبا هیچ حساب کتاب مشخصی نداره ولی بازم نمیشه گفت حکمش حکم قماره و حرام
    موفق باشید
    خیلی ممنونم دوست عزیز

20. 15 کاربر برای این پست سودمند از [email protected] عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 32 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 31 مهمان ها)

1. Mr. & Mrs. hatami

کلمات کلیدی این موضوع