صفحه 85 از 556 نخستنخست ... 3575838485868795135185 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 841 به 850 از 5551

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

ALiamiri آواتار ها
    4,597 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad.sj نمایش پست ها
    سلام علی اقا امیدوارم حالتون عالی باشه
    یک دنیا ممنون بابت پاسخ فوق العاده و بینظیرتون
    در مورد تلاش معکوس نکات جالبی گفتید و دقیقا همینطوره که میگید مخصوصا که خوابیدن عملیه که کاملا ناخوداگاه انجام میشه و چون که کم کم اگاهی ما نسبت به محیط و لحظه ی حال کم میشه اصلن نمیتونیم که به صورت ارادی تصمیم بگیریم که چگونه بخوابیم یا چه زمانی و مشکل من هم همینه که در طی این سالها یک ترس ناخوداگاهی برام ایجاد شده هم نسبت به خواب و هم بیخوابی
    بنابراین اگه بخوام سرپوش بزارم و توجهی نکنم به این موضوع دائما بروز میکنه {فیل صورتی} و اگه هم سعی و تلاش کنم دقیقا میشه همون تلاشه معکوسی که فرمودید.
    حالا چند تا سوال واسم پیش اومده که اگه راهنماییم کنید خیلی لطف میکنید:
    در مورد روانشناسی انرژی یکم سرچ کردم تو گوگل اما دقیقا متوجه نشدم که چی هست ایا منظورتون همون eft و ضربه تراپی و اینها هست؟میشه منبعی رو معرفی کنید یا یکم بهم اگاهی بدید نسبت به این موضوع؟{بنظرم خیلی میتونه کمک کنه چون این مقاومت ها به قول شما ریشه داره در احساسات و خاطرات گذشته}
    سوال بعدیم اینکه به چه نوع باینورال بیتسی گوش بدیم قبل خواب؟ایا سایت خوبی رو میتونید معرفی کنید؟

و در مورد تمرین اخری که فرمودید:1.ایا این کلمات رو ذهنی بیان کنیم یا بصورت گفتاری 2.ریتم تنفسی باید چگونه باشه ایا ارام و عمیق باشه یا معمولی یا به صورت سریع
    3.ایا این عمل باید به صورت یکنواخت انجام بشه یا مثلا بعد از 10 دقیقه یا درکل در زمان مشخصی استراحت کنیم و دوباره شروع کنیم؟

و در اخر معذرت میخوام اگه سوالات زیادی رو پرسیدم و اسباب زحمت شدم
    خیلی خوشحالم که عضوی از این خانواده هستم و دوستان خوبی مثل شما دارم

یا حق

سلام مجدد ،خواهش میکنم ،سلامت باشید
    رواشناسی انرژی میگه هر مشکلی که برای ما به وجود میاد چه فیزیکی و چه غیر فیزیکی ناشی از اختلال در سیستم انرژی بدنمونه.بدن ما در بیرون یک میدان انرژی داره و در درون مسیرهای انرژی مثل چاکراها و مریدین ها و نادی ها و...
    وقتی جریان انرژی حیاتی به هر دلیلی بلاک بشه ما دچار مشکل میشیم.دکتر کالاهان متوجه شد که احساسات و خاطرات منفی میتونن باعث اختلالات انرژیکی و ایجاد مشکل بشن.روش هایی برای رفع این اختلالات وجود داره که تقریبا دو دسته کلین،یه دسته اونهایی که با کار فیزیکی روی مریدین ها مشکل را برطرف میکنن مثل tft و eft و درمان t3 و ایمونشن کد.بعضی روشها هم به شکل ذهنی این اختلال را برطرف میکنن مثل oeft و bsff و روشهای مراقبه ای مثل مراقبه های خانم لوئیس هی و...
    یوگا و مدیتیشن و حتی نماز خوندن هم به طور کلی میتونن انرژی ها را تنظیم کنن و مشکلات را برطرف کنن.در مورد مشکل خالم من از ترکیب ایمونشن کد و ای اف تی استفاده کردم به این شکل که اون مشکلات و خاطرات و احساساتش را تعریف میکرد و من با آهنربا روی مریدینهاش میکشیدم و حدودا نیم ساعت طول کشید تا همه جنبه ها برطرف بشه

باینورال خواب را سرچ کنید براتون میاره.چیز خاصی نیست و مثل سابلیمینال نیست که بخواید نگرانش باشید.نرم افزارهاش هم زیاد هست .من برای موبایل از binaural beats - study miusic و برای کامپیوتر از brain wave generator استفاده میکردم .فکر کنم اینا معروف ترین هاش باشن

اذکار را میشه هم ذهنی گفت و هم با صدا .این دو ذکر یه جوری انتخاب شدن که با دم و بازدم هماهنگ باشه و یه جورایی خود به خود تلفظ بشه .حق دم هو بازدم.ولی کلا نیازی نیست که بلند بگید.
    ریتم چرخش و تنفس در سماع کلا به این شکله که اول یواشه آروم آروم تند میشه و بعد دوباره آروم میشه.این مسئله هم کاملا طبیعی و خود به خود اتفاق میوفته و نیاز به دقت و حساسیت نداره .درمورد عمقش هم به طور کلی تنفس شکمی به آرامش آدم کمک میکنه
    برای مورد سوم هدف کتاب انجام خودهیپنوتیزم و حرفه ای شدن برای ورود به خلسه هست.هدف ما اینه که شما گیج بشید و بخوابید پس اگر میبینید دچار سردرد و تهوع نمیشید ادامه بدید تا خوابتون ببره.فقط امیدوارم این سردرد و تهوع که گفتم نشه یه فیل صورتی جدید
    مدیتیشن که سارا خانم گفتند را هم امتحان کنید.اون کار میتونه بعد از یه مدت باعث شرطی شدنتون بشه و به محض اینکه هدفون را میذارید داخل گوشتون خوابتون ببره

خواهش میکنم.اختیار دارید.خوشحال میشم به عنوان یک عضو کوچیک از این خانواده بتونم کمکی بکنم. امیدوارم مفید باشه براتون

2. 19 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,908 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALiamiri نمایش پست ها
    رواشناسی انرژی میگه هر مشکلی که برای ما به وجود میاد چه فیزیکی و چه غیر فیزیکی ناشی از اختلال در سیستم انرژی بدنمونه.بدن ما در بیرون یک میدان انرژی داره و در درون مسیرهای انرژی مثل چاکراها و مریدین ها و نادی ها و...
    وقتی جریان انرژی حیاتی به هر دلیلی بلاک بشه ما دچار مشکل میشیم.دکتر کالاهان متوجه شد که احساسات و خاطرات منفی میتونن باعث اختلالات انرژیکی و ایجاد مشکل بشن.روش هایی برای رفع این اختلالات وجود داره که تقریبا دو دسته کلین،یه دسته اونهایی که با کار فیزیکی روی مریدین ها مشکل را برطرف میکنن مثل tft و eft و درمان t3 و ایمونشن کد.بعضی روشها هم به شکل ذهنی این اختلال را برطرف میکنن مثل oeft و bsff و روشهای مراقبه ای مثل مراقبه های خانم لوئیس هی و...
    یوگا و مدیتیشن و حتی نماز خوندن هم به طور کلی میتونن انرژی ها را تنظیم کنن و مشکلات را برطرف کنن.در مورد مشکل خالم من از ترکیب ایمونشن کد و ای اف تی استفاده کردم به این شکل که اون مشکلات و خاطرات و احساساتش را تعریف میکرد و من با آهنربا روی مریدینهاش میکشیدم و حدودا نیم ساعت طول کشید تا همه جنبه ها برطرف بشه

باینورال خواب را سرچ کنید براتون میاره.چیز خاصی نیست و مثل سابلیمینال نیست که بخواید نگرانش باشید.نرم افزارهاش هم زیاد هست .من برای موبایل از binaural beats - study miusic و برای کامپیوتر از brain wave generator استفاده میکردم .فکر کنم اینا معروف ترین هاش باشن

اذکار را میشه هم ذهنی گفت و هم با صدا .این دو ذکر یه جوری انتخاب شدن که با دم و بازدم هماهنگ باشه و یه جورایی خود به خود تلفظ بشه .حق دم هو بازدم.ولی کلا نیازی نیست که بلند بگید.
    ریتم چرخش و تنفس در سماع کلا به این شکله که اول یواشه آروم آروم تند میشه و بعد دوباره آروم میشه.این مسئله هم کاملا طبیعی و خود به خود اتفاق میوفته و نیاز به دقت و حساسیت نداره .درمورد عمقش هم به طور کلی تنفس شکمی به آرامش آدم کمک میکنه
    برای مورد سوم هدف کتاب انجام خودهیپنوتیزم و حرفه ای شدن برای ورود به خلسه هست.هدف ما اینه که شما گیج بشید و بخوابید پس اگر میبینید دچار سردرد و تهوع نمیشید ادامه بدید تا خوابتون ببره.فقط امیدوارم این سردرد و تهوع که گفتم نشه یه فیل صورتی جدید
    مدیتیشن که سارا خانم گفتند را هم امتحان کنید.اون کار میتونه بعد از یه مدت باعث شرطی شدنتون بشه و به محض اینکه هدفون را میذارید داخل گوشتون خوابتون ببره

خواهش میکنم.اختیار دارید.خوشحال میشم به عنوان یک عضو کوچیک از این خانواده بتونم کمکی بکنم. امیدوارم مفید باشه براتون

سلام آقای امیری.امیدوارم حالتون عالی باشه.اول اینکه خواستم ازتون تشکر کنم بابت فعالیت و مطالبی که عنوان میکنید اینجا.بعدش در مورد سابلیمینال یه نکته گفتید تو این پست.مگه استفاده از سابلیمینال مشکل خاصی ایجاد میکنه؟
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

4. 15 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

992 بار در 69 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

سلام
    خیلی عالی و مفید بود مرسی بابت وقتی که گذاشتید و پست فوق العادتون
    به سارا خانوم هم چون خودشون گفتن تو خصوصی پیام بدید همونجا مزاحمشون شدم

شاد و پیروز باشید

6. 14 کاربر برای این پست سودمند از milad.sj عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,597 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnambaziar نمایش پست ها
    سلام آقای امیری.امیدوارم حالتون عالی باشه.اول اینکه خواستم ازتون تشکر کنم بابت فعالیت و مطالبی که عنوان میکنید اینجا.بعدش در مورد سابلیمینال یه نکته گفتید تو این پست.مگه استفاده از سابلیمینال مشکل خاصی ایجاد میکنه؟
    سلام وقت شما بخیر ممنونم سلامت باشید.والا من تخصصی در این زمینه ندارم ولی جناب آقای ebi.for.fx در این زمینه حرفه ای هستن و پستای بسیار عالیی در همین تاپیک زدن.مهمترین مشکلش اینه که شما نمیدونید واقعا توش چه خبره و دقیقا چه چیزی را داره به شما تلقین میکنه و دوما اینکه نیاز هر فرد با افراد دیگه متفاوته و جملاتی که میتونه روی شما تاثیر بذاره با بقیه افراد متفاوته پس بهتره خودتون برای خودتون سابلیمینال درست کنید.یه چیزایی هم در مورد تغییر DNA با فرکانسها و اینا میگفتن که من خیلی متوجهش نشدمیه دکتریم هست به اسم جفری تامپسون که در زمینه موسیقی درمانی متخصص هستند ایشون.اگر علاقه دارید تحقیقاتون را مطالعه کنید.یوتوب هم دارن و اونجا هم توضیح میدن درمورد این علم.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.sj نمایش پست ها
    سلام
    خیلی عالی و مفید بود مرسی بابت وقتی که گذاشتید و پست فوق العادتون
    به سارا خانوم هم چون خودشون گفتن تو خصوصی پیام بدید همونجا مزاحمشون شدم

شاد و پیروز باشید
    سلام مجدد .متشکرم.سلامت باشید

8. 15 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

mahdiniz آواتار ها
    5,062 بار در 451 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan ehsan1369 نمایش پست ها
    سپاس فراوان سارا خانوم...حدود 9 ماه هست که در دوره پرایس اکشن هستم...با توجه به مباحث ترید هم زدم..و با توجه به استراتژی در طول روز شاید یک موقعیت ترید و بعضی مواقع اصلا موقعیت ورود نمیداد...ولی بحث اینجاست که من در طول روز شاید بتونم2 تا 3ساعت پای چارت بشینم و باید تو این چند ساعت هدف روزانه ام و بگیرم...

ممنونم بابت راهنمایی
    احسان جان من توی هر 2 دوره هستم و نظر شخصیم رو میگم:
    اگه روی پرایس اکشن تسلط دارید، حتما دوره ی فراکتالی رو هم تهیه کنید. درواقع دوره ی پرایس اکشن جوری برنامه ریزی شده که پیش زمینه ای برای دوره ی فراکتالی باشه و این دو در کنار هم به تکامل میرسن. البته با پرایس اکشن هم میشه نتایج خیلی عالی ای گرفت و رادیوتیوب اخیر هم گویای این مسئله هست، ولی توی دوره ی فراکتالی ابزار های خیلی عالی ای در اختیار شما گذاشته شده که میتونه در کنار پرایس اکشن خیلی بهتون کمک کنه.
    من خودم اول 6 ماه توی دوره ی پرایس اکشن بودم و همین 2 ماه پیش فراکتالی رو تهیه کردم و نتایج بسیار عالی ای روی ترید هام داشته، البته دلیل نتایج خوبش این بوده که من هیچوقت از پرایس اکشن جدا نشدم و میدونم حداقل 90% کار فقط پرایس اکشن و هست و فوق العاده مهم تر از اندیکاتور های زیر چارتمونه.
    دوره رو تهیه کنید ولی به هیچ عنوان از پرایس اکشن فاصله نگیرید، ابزار هایی که ارائه شده خیلی راحت میتونه شمارو گیج کنه ولی وقتی مبنای اصلی رو قیمت بزارید کارتون بسیار ساده تر میشه.
    موفق باشید.

10. 20 کاربر برای این پست سودمند از mahdiniz عزیز تشکر کرده اند:

1,962 بار در 274 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiniz نمایش پست ها
    احسان جان من توی هر 2 دوره هستم و نظر شخصیم رو میگم:
    اگه روی پرایس اکشن تسلط دارید، حتما دوره ی فراکتالی رو هم تهیه کنید. درواقع دوره ی پرایس اکشن جوری برنامه ریزی شده که پیش زمینه ای برای دوره ی فراکتالی باشه و این دو در کنار هم به تکامل میرسن. البته با پرایس اکشن هم میشه نتایج خیلی عالی ای گرفت و رادیوتیوب اخیر هم گویای این مسئله هست، ولی توی دوره ی فراکتالی ابزار های خیلی عالی ای در اختیار شما گذاشته شده که میتونه در کنار پرایس اکشن خیلی بهتون کمک کنه.
    من خودم اول 6 ماه توی دوره ی پرایس اکشن بودم و همین 2 ماه پیش فراکتالی رو تهیه کردم و نتایج بسیار عالی ای روی ترید هام داشته، البته دلیل نتایج خوبش این بوده که من هیچوقت از پرایس اکشن جدا نشدم و میدونم حداقل 90% کار فقط پرایس اکشن و هست و فوق العاده مهم تر از اندیکاتور های زیر چارتمونه.
    دوره رو تهیه کنید ولی به هیچ عنوان از پرایس اکشن فاصله نگیرید، ابزار هایی که ارائه شده خیلی راحت میتونه شمارو گیج کنه ولی وقتی مبنای اصلی رو قیمت بزارید کارتون بسیار ساده تر میشه.
    موفق باشید.
    درود بر شما...ممنونم بابت راهنمایی رفیق
    "موفقیت"​حاصل ایجاد تغییرات یک باره در طول عمرتان نیست...بلکه نتیجه عادت های روزمره است.

12. 15 کاربر برای این پست سودمند از ehsan ehsan1369 عزیز تشکر کرده اند:

Hamid P آواتار ها
    442 بار در 53 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه ی دوستان گرامی،
    در حال ترید روی حساب دمو هستم و احساس میکنم با اولین سقف ذهنی ام روبرو شدم.
    بالاترین حقوقی که من تا الان گرفتم (از طریق شغل رانندگی ) مبلغ 2200 یورو بوده و جالب این هست که, حساب 1000دلاری رو به 2200 دلار افزایش دادم و رفته رفته آثار ریزش داره بیشتر میشه.
    الان که در حال نگارش این متن هستم، 700 دلار تو ضرر هستم.
    دوستانی که تجربه دارند، لطفا راهنمایی کنند.
    و یا من را به فایلی ارجاع دهند.
    سپاسگزار میشم.
    ویرایش توسط Hamid P : 12-10-2021 در ساعت 21:08

14. 14 کاربر برای این پست سودمند از Hamid P عزیز تشکر کرده اند:

hoseinrahimi آواتار ها
    30,324 بار در 4,520 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 588 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط [email protected] نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان گرامی،
    در حال ترید روی حساب دمو هستم و احساس میکنم با اولین سقف ذهنی ام روبرو شدم.
    بالاترین حقوقی که من تا الان گرفتم (از طریق شغل رانندگی ) مبلغ 2200 یورو بوده و جالب این هست که, حساب 1000دلاری رو به 2200 دلار افزایش دادم و رفته رفته آثار ریزش داره بیشتر میشه.
    الان که در حال نگارش این متن هستم، 700 دلار تو ضرر هستم.
    دوستانی که تجربه دارند، لطفا راهنمایی کنند.
    و یا من را به فایلی ارجاع دهند.
    سپاسگزار میشم.
    سلام خدمت شما

بازی فراوانی رو حتما انجام بدین و ذهنتون رو روی اهداف و رقم های بالاتر متمرکز کنید الان که در دمو هستید اما در حساب ریل با متمرکز شدن روی اهداف بالاتر به این عدد ذهنیتون رسیدید باید برداشت بزنید و بعد خود به خود عدد ذهنیتون ارتقا پیدا میکنه.موفق باشید
    درک زمان .......تغییر زندگی.......

16. 15 کاربر برای این پست سودمند از hoseinrahimi عزیز تشکر کرده اند:

farhad.sh آواتار ها
    11,043 بار در 865 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    روانشناسی
    سلام وقت بخیر امیدوارم حالتون خوب باشه
    عبارات تاکیدی ترید ((هر روز این عبارات رو برای خودتون تکرار کنید))
    1-من اونقدر شجاع هستم که از بهترین موقعیت ها استفاده کنم تا در معاملاتم موفق باشم
    2-من همیشه با تمرکز بالا وارد معاملاتم میشم
    3-من هیچوقت بدون مدیریت سرمایه وارد معامله نمیشم
    4-من فقط بر اساس قوانینم عمل میکنم و بر اساس اونها معاملاتم رو آغاز و به پایان میرسونم
    5-من یک معامله گر حرفه ای هستم و بهترین کاری که از دستم بیاد رو انجام میدم
    6-من قدر فرصت ها رو میدونم و لحظه ای درنگ نمیکنم
    7-من به پیشرفت خودم اهمیت میدم و تمام تلاشمو میکنم هر روز یک پله جلوتر باشم
    8-من از اشتباهاتم درس میگیرم و به دید شکست به اونها ناه نمیکنم
    9این حقه منه که موفق شم
    10-امروز روز منه و بهترین معامله خودم رو انجام خواهم داد

عبارات تاکیدی عالی هستن عالی دقت کنید تو فایل های استاد هم بعضی از فایل ها خود استاد هم با صدای خودشون دارن از عبارات تاکیدی استفاده میکنن
    قبل از که پلتفرم معاملاتی رو باز کنید دوس داشتین اینها رو با اعتماد بنفس کامل برای خودتون بخونید

امیدوارم براتون مفید باشه
    موفق باشید
    ویرایش توسط farhad.sh : 12-11-2021 در ساعت 10:50

18. 30 کاربر برای این پست سودمند از farhad.sh عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,908 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت شما بخیر ممنونم سلامت باشید.والا من تخصصی در این زمینه ندارم ولی جناب آقای ebi.for.fx در این زمینه حرفه ای هستن و پستای بسیار عالیی در همین تاپیک زدن.مهمترین مشکلش اینه که شما نمیدونید واقعا توش چه خبره و دقیقا چه چیزی را داره به شما تلقین میکنه و دوما اینکه نیاز هر فرد با افراد دیگه متفاوته و جملاتی که میتونه روی شما تاثیر بذاره با بقیه افراد متفاوته پس بهتره خودتون برای خودتون سابلیمینال درست کنید.یه چیزایی هم در مورد تغییر DNA با فرکانسها و اینا میگفتن که من خیلی متوجهش نشدمیه دکتریم هست به اسم جفری تامپسون که در زمینه موسیقی درمانی متخصص هستند ایشون.اگر علاقه دارید تحقیقاتون را مطالعه کنید.یوتوب هم دارن و اونجا هم توضیح میدن درمورد این علم.
    موفق باشید

سلام مجدد .متشکرم.سلامت باشید
    رفتم از اول پست های آقای ابی رو دیدم و خیلی کمک کرد بهم.ممنونم بابت راهنماییت
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

20. 17 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 51 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 50 مهمان ها)

1. arsalan.b

کلمات کلیدی این موضوع