صفحه 76 از 555 نخستنخست ... 2666747576777886126176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 751 به 760 از 5549

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

ichi 2500 آواتار ها
    1,899 بار در 497 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط .Brave_Heart. نمایش پست ها
    سلام
    این ویدیو رو تقدیم میکنم به تمام عزیزانی که با تمام وجود تصمیم به تغییر در زندگیشون گرفتن

امیدوارم که همیشه استوار باشید

https://www.aparat.com/v/pqWrm

رفیق آرزوهات باش
    سلام چقدر خوب بود این کلیپ ، دمت گرم
    //در ذهنِ " آغازگر" قابلیت ها فراوان اند ، در ذهنِ "آزموده" ناچیز //

2. 17 کاربر برای این پست سودمند از ichi 2500 عزیز تشکر کرده اند:

34,182 بار در 1,634 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 112 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armando نمایش پست ها
    بنابر این قاعده که تمام رویدادهای زندگی شما بر اساس باورها و تصاویر ذهنی شما خلق می شود
    جهان بیرون و اتفاقات اون آینه تمام نمای درون شماست
    این قاعده هیچ استثنایی ندارد و هیچ شخص یا اتفاق یا دستاوردی تصادفی در زندگی هیچ کسی وجود ندارد
    پس تا چیزی را در ذهن خود نداشته باشید در جهان بیرون هم نخوهید داشت
    سلام.یک اتفاق عجیب. این ترید رو دیشب در ذهنم مجسم کردم.دقیقا همین مدل بازار ب من داد.با اینکه همیشه دنبال هیدن اول هستم اما دیشب ب یک مثلث فکر میکردم

NZDUSDM1.png

4. 21 کاربر برای این پست سودمند از Hossein.k عزیز تشکر کرده اند:

Armando آواتار ها
    7,078 بار در 502 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 30 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hkowsarri نمایش پست ها
    سلام.یک اتفاق عجیب. این ترید رو دیشب در ذهنم مجسم کردم.دقیقا همین مدل بازار ب من داد.با اینکه همیشه دنبال هیدن اول هستم اما دیشب ب یک مثلث فکر میکردم

NZDUSDM1.png
    بازی فراوانی را هم انجام بدین به مدت نامحدود
    اونم با همین روش می خواد باور ایجاد کنه
    تمرین داشتن ثروت در ذهن نه بدست آوردنش
    تمرین داشتن یک سیستم ۱۰۰ درصد در ذهن نه بدست آوردنش

6. 23 کاربر برای این پست سودمند از Armando عزیز تشکر کرده اند:

aminem آواتار ها
    1,760 بار در 171 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام بر دوستان عزیز و گرانقدر
    یه سوال داشتم راجع به مراقبه و مدیتیشن ، خواستم ببینم آیا هنگام مدیتیشن میشه آهنگ گوش کرد ، چون من اگه به آهنگ گوش نکنم به هیچ وجه نمیتونم تمرکز کنم و بیشتر حواسم به سمت افکار منفی میره و کلا پشیمون میشم ولی اگه آهنگ گوش کنم خیلی بهتر میتونم تمرکز کنم و به آرامش روحی برسم ، نمیدونم چطور بدون آهنگ باید تمرکز کنم و خودم رو آزاد کنم، ممنمون میشم اگه بتونید راهنماییم کنید.

8. 15 کاربر برای این پست سودمند از aminem عزیز تشکر کرده اند:

Javadi1 آواتار ها
    6,782 بار در 763 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminem نمایش پست ها
    یه سوال داشتم راجع به مراقبه و مدیتیشن ، خواستم ببینم آیا هنگام مدیتیشن میشه آهنگ گوش کرد ، چون من اگه به آهنگ گوش نکنم به هیچ وجه نمیتونم تمرکز کنم و بیشتر حواسم به سمت افکار منفی میره و کلا پشیمون میشم ولی اگه آهنگ گوش کنم خیلی بهتر میتونم تمرکز کنم و به آرامش روحی برسم ، نمیدونم چطور بدون آهنگ باید تمرکز کنم و خودم رو آزاد کنم، ممنمون میشم اگه بتونید راهنماییم کنید.
    سلام وقت بخیر
    تمرکز یعنی چی؟

10. 12 کاربر برای این پست سودمند از Javadi1 عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,597 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

NZDUSDM1.png
    سلام وقت بخیر
    خیلی عالیه ولی استاد تاکید دارن که مسائل سیستمیک به شکل فیزیکی تمرین بشه و تمرین زدن هدف روز بعد فقط به شکل عددی باشه.شما تصویر سازی میکنید که عدد هدف فردا را در استیتمنت زده شده و عدد مورد نظر به بالانستون اضافه شده و شما فقط بابتش شکر گذاری میکنید.بعد از انجام چند باره این کار تصویر هدف در ذهن ناخودآگاه شما ثبت میشه (و به طبع اون ناخودآگاه در برابرش مقاومتی نمیکنه) و سیستم هدایت خودکار برای رسیدن به هدف تمام تلاشش را انجام میده بدون اینکه خودآگاه شما را درگیر کنه و شما خیلی راحتتر به هر هدفی که از تصویر سازی داشتید میرسید.این مربوط به بعد روانشناسی کار هست و بعد متافیزیکی را همون طور که آرماندوی عزیز گفتن استاد در وبینار بازی فراوانی توضیح میدن.اونجا متوجه میشید که دلیل تاکیدی که استاد صرفا در مورد تصویر سازی هدف و نه انجام کار دارن چیه.

موفق باشید

12. 24 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

34,182 بار در 1,634 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 112 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALiamiri نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    خیلی عالیه ولی استاد تاکید دارن که مسائل سیستمیک به شکل فیزیکی تمرین بشه و تمرین زدن هدف روز بعد فقط به شکل عددی باشه.شما تصویر سازی میکنید که عدد هدف فردا را در استیتمنت زده شده و عدد مورد نظر به بالانستون اضافه شده و شما فقط بابتش شکر گذاری میکنید.بعد از انجام چند باره این کار تصویر هدف در ذهن ناخودآگاه شما ثبت میشه (و به طبع اون ناخودآگاه در برابرش مقاومتی نمیکنه) و سیستم هدایت خودکار برای رسیدن به هدف تمام تلاشش را انجام میده بدون اینکه خودآگاه شما را درگیر کنه و شما خیلی راحتتر به هر هدفی که از تصویر سازی داشتید میرسید.این مربوط به بعد روانشناسی کار هست و بعد متافیزیکی را همون طور که آرماندوی عزیز گفتن استاد در وبینار بازی فراوانی توضیح میدن.اونجا متوجه میشید که دلیل تاکیدی که استاد صرفا در مورد تصویر سازی هدف و نه انجام کار دارن چیه.

موفق باشید
    سلام جناب امیری ممنون از شما. یک سوال داشتم چرا در دمو سیستم 99 درصدیه اما در ریل همون سیستم 20 درصدم جواب نمیده؟ضربان قلب بالا میره جزییات مثلا کندل های تایم 1 دقیقه نمود بیشتری دارن.همه چیز یک شکل دیگه پیدا میکنه.

14. 20 کاربر برای این پست سودمند از Hossein.k عزیز تشکر کرده اند:

Mehdi-mv آواتار ها
    6,339 بار در 581 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminem نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز بله قطعا میشه ولی باید موزیک بی کلام باشه چون مثلا موزیک پاپ یا رپ همشون دارایه محتوایی هستن که ذهنو درگیر خودش میکنه یا میبره سمت یه خاطره یا میبره به آینده که اصلا خوب نیست چون هدف از مدیتیت رسیدن به آگاهی درونیه از طریق بودن در لحظه حال

ما تو مدیتیشن روش های مختلفی داریم که باهاش بیایم تو لحظه حال که بهشون اصطلاحا میگیم object of meditation یا اصطلاح عامیانش میتونه تمرکز روی یک شی یا هدف یا اجزا باشه مثلا ابتدایی ترین و بهترین حالت تنفسه بعد صدا میتونه بهترین گذینه باشه

یا تمرکز (مشاهده ) اجزایه بدن بصورت حسی باشه یا یک آوا که بصورت مداوم داخل ذهنتون گفته میشه
    ویرایش توسط Mehdi-mv : 11-17-2021 در ساعت 19:19

16. 19 کاربر برای این پست سودمند از Mehdi-mv عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,597 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام جناب امیری ممنون از شما. یک سوال داشتم چرا در دمو سیستم 99 درصدیه اما در ریل همون سیستم 20 درصدم جواب نمیده؟ضربان قلب بالا میره جزییات مثلا کندل های تایم 1 دقیقه نمود بیشتری دارن.همه چیز یک شکل دیگه پیدا میکنه.
    سلام مجدد
    خب میدونید سیستم همون سیستمه و عملا باید همون میزان جواب بده ولی در شرایط استرس بدن طبق برنامه ریزی چند میلیون سالش شروع به افزایش خون رسانی به بافتای حرکتی میکنه و بدن داغ میشه چون قراره شما را برای ستیز و گریز آماده کنه. در چنین شرایطی خون رسانی به اندام های داخلی کم میشه و از طرف دیگه مغز قسمت کورتکس که مربوط به تجزیه و تحلیله را خاموش میکنه چون تشخیص میده شرایط اضطراریه و وقت تحلیل نیس و باید براساس پروگرمینگ ناخودآگاه واکنش سریع نشون بده.
    پس مشکل دوتاس ،اول اینکه استرس داریم و دوم اینکه سیستم معاملاتی روی ذهن ناخودآگاه پیاده نشده تا در شرایط احساسی هم با همون سیستم ترید کنیم.در واقع در زمان استرس همون جوری ترید میزنید که با سیستم های قبلی(یا کلا بر اساس سیستم شخصیتی)ترید میزدید.
    راهکارش اینه که اولا تا جایی که میتونید به سیستم مسلط بشید.تسلط و یادگیری قبل از 7 سالگی به شکل هینوتیزم اتفاق میوفته و بعد از هفت سالگی با تکرار.برای اینکه هم تمرین کنید هم از قدرت هیپنوتیزم بهره ببرید باید مدت زمان و تعداد برسیهاتون را اینقدر بالا ببرید که تقریبا پای چارت خوابتون ببره.وقتی زمان برسی طولانی میشه و مغز خسته میشه خود به خود فرکانساش را کاهش میده و درهای ناخودآگاه باز میشه برای همینه که استاد به برسی های 100 تایی تاکید میکنن و از نظر من اگر این صدتا پشت سرهم باشه خیلی خیلی موثر تره.اگر خود هیپنوتیزم را یاد بگیرید یا شرطی بشید میتونید به شکل اختیاری در سطوح فرکانسی پایینتر تمرین و برسی کنید و ذهن ناخودآگاه را برنامه ریزی کنید.

مسئله بعدی هیجانه(استرس).هیجان ممکنه هیجان سود کردن یا ترس از ضرر کردن باشه.در درجه اول باید احساسات و خاطراتی که باعث این هیجان میشن را شناسایی و خنثی کنید.مثلا قبلا ضرر یا سودی داشتید که شما را هیجان زده کرده یا از دست دادن پولی که وارد معامله کردین بهتون آسیب بزنه یا سودی که به دست میارید تاثیر جدی روی زندگیتون داشته باشه . حتی خاطرات شکستها و پیروزی هایی که در زمینه های دیگه اتفاق افتادن و یا حس عقب بودن و ...میتونه روی این هیجانات تاثیرگذار باشه که همه این موارد باید حل و فصل بشن.کار دیگه ای که خیلی کمک میکنه تن آرامی و مراقبس که باعث آرامش و بالا رفتن آگاهی میشه.مورد بعدی همون توصیه استاده که میگن با حد اقل حجم وارد معامله بشید.مثلا هفته اول یک صدم و وهفته های بعد بیشترش کنید.این شکلی مغزتون آروم آروم با شرایط جدید هماهنگ میشه و چون سود و ضرر کمه احساسی بهش پیدا نمیکنه که این خیلی خیلی مهمه.
    باید به جایی برسید که سودها و ضررهای سیتمیک و نهایتا هدف روزانه براتون کاملا عادی و بدیهی باشه(تصویرسازی هدف روز بعد برای همینه)و زمانی که به این پذیرش برسید دیگه هیجان زده نمیشید و میتونید از دانشتون استفاده کنید.
    موفق باشید.

18. 28 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

aminem آواتار ها
    1,760 بار در 171 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi-mv نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز بله قطعا میشه ولی باید موزیک بی کلام باشه چون مثلا موزیک پاپ یا رپ همشون دارایه محتوایی هستن که ذهنو درگیر خودش میکنه یا میبره سمت یه خاطره یا میبره به آینده که اصلا خوب نیست چون هدف از مدیتیت رسیدن به آگاهی درونیه از طریق بودن در لحظه حال

ما تو مدیتیشن روش های مختلفی داریم که باهاش بیایم تو لحظه حال که بهشون اصطلاحا میگیم object of meditation یا اصطلاح عامیانش میتونه تمرکز روی یک شی یا هدف یا اجزا باشه مثلا ابتدایی ترین و بهترین حالت تنفسه بعد صدا میتونه بهترین گذینه باشه

یا تمرکز (مشاهده ) اجزایه بدن بصورت حسی باشه یا یک آوا که بصورت مداوم داخل ذهنتون گفته میشه

ممنون ومتشکر از راهنماییتون

20. 15 کاربر برای این پست سودمند از aminem عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 58 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 58 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع